Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Hõissa pulmad!

Go down 
+2
Megan Gomez
Sydney Jenner
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyTeis Apr 24 2012, 22:07

Jack kortsutas kulmu. "Sa päriselt ka tahad abielluda?" küsis Jack, ei mäletanud enam, kas ta oli seda juba ennem küsinud või mitte. "Sul on terve elu ees veel ju, milleks?" küsis poiss. Selles pruudirööv seisneski, Jack üritas Tirtsule aru pähe panna.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyTeis Apr 24 2012, 22:20

"Tahan, jah," noogutas Megan. "Sind mind meelt muutma ei pane, ma jään oma arvamusele kindlaks," lausus Megan, nagu truu hobune. "Ja sina oled viimane inimene, kes mind abiellumise kohapealt mõistaks."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyTeis Apr 24 2012, 22:24

Megan ja hobune? Kena võrdlus. Väga täpne, eks. "Selles on sul õigus, ma ei mõista sind," ega Roshon'it. Midaiganes. "Teil on aega abielluda küll, miks just nüüd?" ei saanud poiss pihta. Ilmselt ei hakka saamagi, see selleks. "Hästi, sa tahad tagasi minna?" küsis Jack otse.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 16:29

"Sa ei mõista mind ning seega ei pea ma sulle midagi selgitama," lausus Megan õlgu kehitades. "Tead, vii mind sinna, kuhu sa mind viia kavatsesid. Igatahes, mul on üsna ükskõik nüüd."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 19:39

"Tee proovi," lausus Jack. "Selgita." Aega oli, natuke ju vähemalt, vms. "Ükskõik? Sa ei kavatsegi mind lüüa, või midagi muud, selle eest et ma üritasin sind ära röövida?" Tirts suudab jätkuvalt üllatada.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 19:56

"Ei ole mõtet," keeldus Megan kindlalt. "Kes teab," lisas ta. Ega see kõrvakiil tulemata jää, sellega võis Jack arvestada.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:00

Arvestab sellega. Naised. Hea et hoiatasid vähemalt. "Ma tahtsin Vegasesse minna. Oleks sinu kaasa võtnud," kehitas Jack õlgu. Oleks näidanud, millest kõigest Tirts ilma jääb, kui ta nüüd abiellub, eks. See kõlas kahtlaselt praegu, ma tean. "Aga ma viin su tagasi lossi," lausus Jack lõpuks. "Seda sa ju tahad?" oletas poiss.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:02

Vegas, jaa, raudselt. "Vii, tore oleks," noogutas Megan tuimalt. "Ja kiiruga," lisas ta pahaselt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:04

Eks Jack läheb siis üksi. Vegasesse. Piletid olid niikuinii olemas, vahet polnud. Saab koolist eemale ja. Vägev, eks. Jack lõi Megani poolse ukse kinni ning suundus juhi kohale. Saagu Tirtsu tahtmine. Poiss käivitas sõnagi lausumata auto, sõidavad siis tagasi.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:08

"Sa lähed siis üksi Vegas'esse? Või võtad Logani ka kampa?" küsis Megan, kui Jack uuesti autosse istus. "Ja kelle idee see pruudirööv üleüldse oli?" Arghhhhh.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:12

"Logan jääb siia," lausus Jack. ilmselt läheb üksi, jah. Võtab Syd'i kaasa. She Syd'i. Tegelt ei võta. Koeraga ikka reisile ei läheks ju. Midaiganes. "Minu," lausus Jack muigega. Poiss lukustas auto uksed, samal ajal sõites, vms. "Loodame, et Roshon ikka ootab sind veel, eks?" lausus Jack.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:14

"Mismõttega sa need uksed lukustad?" ei saanud Megan aru. Pointless polnud? "Muidugi ootab, ootab kasvõi maailma lõpuni," vastas ta küsimusele ning asetas käed rinnal vaheliti, nagu andes märku, et ei soovi rohkem rääkida.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:17

"Niisama," lausus Jack. Ei olnud pointless. Tegelt ka. "Tore teada," arvas Jack selle Tirtsu lause peale. Antud hetkel kiirust ei vaata, kuna Megan oli vaja kiiresti lossi toimetada, eks. Seega oleks auto üsna varsti pidanud uuesti lossi ees peatuma. Mis nüüd?
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:20

Mis nüüd? Midagi polnud. Lallalallalaaaa.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:22

Vajalik post.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:29

Ma tean.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:32

Midaiganes. "Seda et.. Ma loodan, et sa annad mulle andeks selle pruudiröövi. Ilmselgelt ei suuda isegi mina teid üksteisest lahutada.. Või midagi," lausus Jack esiaknast välja vaadates. Ise ka ei uskunud, mida ta rääkis.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:36

"Tead, unista edasi," vastas Megan nipsakalt. "Ehk paari aasta pärast, aga mitte enne. Ma oleks sulle andestanud, kui sa mind pärast registreerimist oleksid röövinud. Aga enne.." Nojah.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:44

"Pärast? Mis mõte sellel oleks olnud?" irvitas Jack. Ei, tegelt ka, normaalne. Midaiganes. "Ei, ma olen tõesti isekas," lausus Jack, pilku Tirtsule pöörates. "Aga kui sa niikuinii mulle ei andesta...," lausus Jack mõtlikult. "Ma tunneks süümepiinu, kui ma seda pärast pulmi teeksin," pomises poiss ning suudles Tirtsu. Ärgu siis ikka väga pikka viha ka pidagu, eks.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:50

Kes teab. Megan andis Jack'ile tugeva kõrvakiilu ning lükkas poisi eemale. "Mine sebi endale mõni teine tüdruk," lausus ta pahaselt. Jack-on-minu-armastus-ajad olid juba ammu möödas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:57

Kõrvakiil, arvata oli. Jack lasi Megan'il ennast eemale lükata, arusaadavalt noogutades. Küll ta leiab. Mõne teise tüdruku, vms. Poiss tegi uksed lahti. Megan võis minna nüüd.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:59

"Kena reisi sulle siis," lausus Megan ning astus uksest välja. Auto ukse võis Jack ise kinni panna. Varsti seisis tüdruk kooli ukse ees. Ta ohkas kergelt ning avas siis ukse, endal nägu punane. Lähme istume jälle trepile?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 EmptyKolm Apr 25 2012, 21:03

Jack noogutas lühidalt. See pidi vist tähendama, et ta tänas Megan'it selle hea reisi soovi eest. Kindlasti tuleb hea reis. Ega Jack ise väljus ka autost, võttis võlukepi välja ja tegi auto juures mõned muudatused. "Just Married" silt pidi olemas olema, mingid lilled pidid ka auto peal olemas olema. Tema kink Tirtsule ja Tirtsu mehele. Auto oli uus, eks.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hõissa pulmad! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hõissa pulmad!   Hõissa pulmad! - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Hõissa pulmad!
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: