Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama

Go down 
5 posters
AutorTeade
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyTeis Märts 06 2012, 20:39

Edward tuli kabineti ukse taha ja koputas.Et keegi ei vastanud,hakkas Edward oma mõtteid mõlgutama.Kas see on ikka võimalik,et ma võin saada ainmaagiks?Mõtles ta endamisi
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyTeis Märts 06 2012, 20:44

Alexa jalutas, pilk maas ja käed vaheliti, koridoris. Ta polnud siiani päriselt üle saanud sellest surmasööjate rünnakust. Õudusunenäod ja luupainajad olid igaöised nähtused. Lihtsalt jube. Haiglatiivast oli ta ka alles hommikul pika lunimise peale välja saanud. Mis edasi?
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyTeis Märts 06 2012, 20:52

Edw märkas pht neidu,ning lausus vaikselt,,tere''
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyTeis Märts 06 2012, 20:54

"Huh?" Alexa viis veidi ehmatunud pilgu poisile, kes teda kõnetas. "Ee.. Tere," lausus neidis seisma jäädes.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyTeis Märts 06 2012, 21:00

,,Edward Lars South''lausus Edward naeratades,,7. klass,wenclaw''
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyTeis Märts 06 2012, 21:03

"Ahah," noogutas Lex. Poisi nimi, klass ja maja olid teada. Tüdruk vaikis hetke. "Alexa," lausus ta siis oma nime, samas korraks üle õla vaadates.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyTeis Märts 06 2012, 21:08

äkitselttuli Edwile meelde,mida ta endale oli lubanud.Ta võttis välgukiirusel võlukepi kätte ja sihtis sellega tüdruku südame poole,,Oled sa surmasööja?Vasta ausalt''Jah,ettevaatus
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyTeis Märts 06 2012, 21:12

"Mida sa teed, lõpeta ära! Ära tee mulle haiget! Palun! Ära tee!" kisas Alexa. Kogu küsimusest oli temale kõrvu jäänud ainult sõna 'surmasööja' ning eks ta siis arvas, et Edward oli üks nendest. Alexa oli endiselt hirmul, närvid polnud veel päris korras.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyTeis Märts 06 2012, 21:30

,,MIDA!SURMASÖÖJA!''hüüdis Edward täielikus paanikas ja jooksis kohe kaugemale,ning hüüdis:,,EXPELLIARMUS!''.Seejärel jooksis Edward tont teab kuhu,jäi peatuma FLitwicki kabinetis,aga uks oli lahti jäänud.Edward hakkas juba hirmust värisema,,Ma ei ütle ordule ega personalile midagi,palun ainult ära mind
ära tapa''Lausus Edward väriseva häälega ning taganes
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyTeis Märts 06 2012, 21:39

Alexa silmad läksid suureks. "Ole vait! Lollakas!" hüüdis Alexa käsi kõrvadele surudes. Ega tema surmasööja polnud. Ta arvas, et Edward oli.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyTeis Märts 06 2012, 21:41

,,Oot,mis ja kus siin nüüd kes on?''Edward oli lõputus segaduses,,mina olen Fõõniksi ordus,sa?''
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyTeis Märts 06 2012, 21:49

Alexa raputas pead, tema oli ka segaduses. "Ma pole surmasööja," lausus neidis, ise näost kahvatu. "Ma arvasin, et sina oled... Aga sa pole?" küsis Lex kahtlevalt.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyPüh Märts 11 2012, 12:56

,,Ei,tänu nendele oleks mu pere võinud...''Edward tõmbus kahvatuks ja tal tulid pisarad silmi,,s-s-surra''Edward istus maha ja vaatas maha,et mitte varjata pisaraid
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyPüh Märts 11 2012, 13:00

Alexa vaatas endiselt kahtleval ilmel poissi. Äkki too ikkagi valetas? Lex nihkus seina vastu, pilk Edward'il. "Mis juhtus siis?" uuris neidis ettevastlikult. "Mis nad su perele tegid?"
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyPüh Märts 11 2012, 17:19

,,Tahtsid mu perekonda tappa,ma vahest näen õdusunenägusi,kus mingi jubedas mustas maskis mees ja mu isa võitlevad.Mul Isa võitis napilt,kuid pidi kaheks kuuks st.mungosse minema''Edward vaatas ülespoole,ega tenud väljagi et oli täiesti näha,kuidas tal silmadest pisaraid voolab.Äkitselt üks suurem lumekakk lendas Edwardil üle pea ja maandus siis kena kaarega otse tema ette,,Aitäh,Sylen''pomises Edward,harutas ühe suure paki öökulli jalgade küljest lahti ja avastas et paki alla oli seotud kiri.Edward sidus kirja paki alt lahti ja luges:
Kallis Edward!
Meie pere ründasid jälle surmasööjad ning isa on ST.Mungos.Palun tule järgmisel vaheajal koju!Me isaga oleme sinu pärast väga mures,sest käivad ringi kuuldused et Surmasööjad ründasid kooli.Kui surmasööjad jälle ründavad,pean ma su koolist ära võtma!Sa oled selliste asjade jaoks veel liiga väike!Kodus on Emily haigeks jäänud,ta on samuti sinu pärast mures ja isa on samuti sinu pärast mures.Palun kirjuta kiiresti vastu!
ema

Edward ohkas,,Mu vanemad tahavad mind koolist ära võtta''pomises ta sinise tindiga kirjutatud kirja vaadates
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyPüh Märts 11 2012, 17:24

Alexa oli Edward'ile lähemale kõndinud ning tema juurde põlvitanud. See, et üks poiss tema nähes nuttis, oli kuidagi veider. Aga mitte halb. "Sa lased neil oma tahtmist saada?" uuris neidis, pidades silmas poisi vanemaid. "Aga sa oled ordus! Ordu kohus on surmasööjatega võidelda!" hüüdis Lex ehmunult. "Pealegi oled sa seitseteist," lisas ta.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyPüh Märts 11 2012, 17:30

,,proovin mingiaeg eda emale aru pähe panna,sest ordu on niigi vähemuses''pomises Edward,võttis võlukepi välja ja hakkas kirja lihtsalt selle otsaga toksima.Midagi erilist ei juhtunud,peale selle et tekst läks mõnest kohast kollaseks,ja mõnest kohast roheliseks.Edward turtsatas,,võlukepiga asjade toksimine o alati mu lemmiktegevus olnud''lausus ta.VÄiksea oli Edward isa võlukepiga seina toksinud,ja see sein oli siiani siniseid plekke täis
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyPüh Märts 11 2012, 17:33

"Kui ordu vähemuses on, siis pole meil lootustki neile vastu saada," lausus Alexa. Viimane rünnak oli teda nii palju mõjutanud, et oli lootuse täielikult kaotanud. Positiivsus oli kadunud. Lex oli lihtsalt mures. Ta ei tahtnud, et surmasööjad võidaks, samas ei saanud tema midagi teha.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyPüh Märts 18 2012, 21:22

,,peab uusi liikmeid värbama''pomises Edward oma mõtte ja vahtis seina
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama EmptyPüh Märts 18 2012, 21:30

"Jah, aga kes tahaks orduga liituda, kui nad nii... Saamatud on," pomises Alexa. Ta nägi asja hullemas valguses, kui tegelikult oli.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama   ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama Empty

Tagasi üles Go down
 
ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ma kuskilt sattusin siia, jee. Ei tea kelle käest küsida, jee. Ma lihtsalt vaatan lakke, jee. Lagi on kollane.
» Midagi läks sisse..
» Elas kord üks kõht, see läks tühjaks
» Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...
» siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: