Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Üksi pidu panna on ikka nii lahe..

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 20:31

Võta heaks. Sel juhul ma ootan väga seda pm'i. "Ei ole pime," lausus Jack kulmu kortsutades. Kuskohast tüdruk seda võttis? Siis raputas poiss pead. "See oleks... Ebareaalne," lausus Jack. Kui tüdruk teda võidaks. "Pealegi sa jood siidrit," lisas poiss.

OT. Very Happy Aga need lähevad vähemalt teemaga kokku, vms.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 20:34

Oota siis veidi veel. Ma hakkan seda romaani kohe kirjutama. Poisi lausest loomulikult, kust mujalt? "Miks see ebareaalne oleks?" nõudis Wendy. "Ma võin viskit ka juua." lisas tüdruk nagu muuseas. Polnud probleemi.

OT: No jah, enam vähem Very Happy
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 20:39

Aega on. Ära midagi välja jäta. Ära karda, sest ma ei kavatse vastu sõimata. Poleks ilus. Ja olgu öeldud, et ma solvun kergelt, eks. "Miks see ebareaalne oleks? Sest sa oled tüdruk," lausus Jack, nagu see oleks kõige enesestmõistetav asi maailmas. Ja tegelikult oli ka ju?
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 20:41

Ma võib-olla jätsin midagi välja. Võid lisada, kui ma unustasin, eks. Vot kus tuli džentelmen välja. Seda oleks ennem pidanud mainima, eks. "Mis mu sugu siia puutub?" nõudis Wendy. Oli naisi kes jõid meestest rohkem.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 20:45

Ma poleks arvanud, et see romaan nii kiiresti minuni jõuab. Siiralt aitäh sulle. Muidugi ma võiks nii mõndagi juurde lisada eks. Ma ootasin hullemat. "Sa oled naine," kordas Jack, tüdruk ikka sai aru, mida ta sellega öelda tahtis? Loodame. Oli ka selliseid naisi? Näiteks kes?
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 20:47

Aga palun. Sa võid seda teha. Ma ei keela. Mul ei olnud tuju sind täis sõimata, eks. "Ja sa oled mees." nähvas Wendy üpris ärritunult. Täis naiste alavääristamine noh. "Ja miks me või võiks võidu juua?" pöördus Wind siis alkse teema juurde.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 20:52

Ei olnud tuju? Mis mõttes? See tuju tuleb millalgi? "Ja ma olen mees," noogutas Jack, seda oli ju näha? Miks tüdruk seda mainis? No Jack ei saanud pihta, mis teha. "Ära ärritu, rahune maha," lausus poiss hetke pärast. Nad võivad selle teema lõpetada. Ei ole vaja kõike ära rikkuda. "Olgu, joome võidu," kehitas Jack järgmiseks õlgu.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 20:57

Ei tule ma arvan. Sa oled liiga tore inimene, et see tuju tuleks. Ego hakkab tõusma, eks. Jah oli näha, ja nüüd võiks küsida, misk pidi Jack ütlema, et Wendy naine oli? Tegi sama välja ju. Iga üks võis seda näha. Jah, ei ole vaja kõike ära rikkuda, tubli, Jack. Kui poiss nõustus lausus Wendy sõrmi nipsutades. "Meil on siis tühja lauda, ja kahte pitsi vaja." palutud asjad nende ette ka ilmusid.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 21:02

Ego tõuseb, jälle. Ja see on tõesti juba kõrgel. Aga kui ma tahan seda tuju? Mind pole keegi ammu sõimanud. Korralikult. Ilmselt on sul õigus, ma olen nii tore lihtsalt. Midaiganes. Jack pidi ütlema, et Kolmapäev oli naine, sest ta on mees. Loogiline, eks? Jack on ka tubli ja tema ego ka tõuseb. Jack tõusis püsti ning kõndis laua juurde. "Mis me nende pitsidega teeme?" küsis ta, eriti hea küsimus eks.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 21:05

Varsti võib ilmselt kõrge kukkumine tulla. Tahad? Käsu peale on raske inimest sõimata tegelikult. "Joome nende seest." lausus Wendy nagu oleks see maailma kõige loogilisem asi. Milleks pitsid ikka olid? "Või eelistad sa pudelist joomist?" lisas tüdruk siis küsimuse. No nii sai ka.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 21:16

Kõrge, kolinal alla. Ma ei soovi seda. Siis tuleks jälle maast madalast peale hakata. Aga proovida ju võib, seda käsu peale sõimamist? "Pudelist," lausus Jack. Nad olid terve õhtu pudelist joonud, nüüd järsku oli vaja pitse? Ei olnud.
Tagasi üles Go down
Mira & Morris Winter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mira & Morris Winter


Postituste arv : 445
Join date : 11/09/2011
Age : 29

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 21:21

Siis ole edasi tore inimene, ja seda ei juhtu. Võib, aga see ei ole ilmselt just kõige parem, kuna ma ei mõtleks seda tõsiselt. "Okey." lausus Wendy. Pitse oli lihtsalt kergem lugeda võimidagi. Ah vahet pole. Pitsid kadusid ja Wind asetas umbes kolm pudelit nii enda kui ja Jack'i ette, kokku kuus. Mate on hea, eks. Ega nad vast rohkem ka ei jooks. Tegelikult oli nüüd see eelarvamus. Wind ise suudaks rautselt rohkemaga hakkama saada, aga Jack'i ta ju ei tundunud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 21:24

Jah, sa ütlesid, et seda eelmist sõimamist sa ka tõsiselt ei võtnud. Aga tegelikult? Vahet pole. Jack lihtsalt vahtis seda lauda. kolm pudelit mõlemale? Natuke vähe polnud? "Okei, kuidas see võistlus välja peaks nägema?" mõte ei jooksnud no. Ja Jack poleks raudselt rohkem, kui kolme pudelit suutnud juua, eks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 21:28

Ei võtnudki. Ja tegelt ka. Pudeleid oli teisel laual veel. Võis juurde võtta. "Kas teeme ajapeale või joome lihtsalt nii palju kui jaksame?" küsis Wendy järgmiseks. Jaksamise peale joomise jaoks pidi tegelikult veel pudeleid juurde tõstma. Wind'ile jäi mulje, et kolm on tegelt ka natuke vähe.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 21:33

Jah, räägi. "Sa tahad ennast täiesti pildituks juua või?" küsis Jack. Siis poleks enam huvitav. "Kuidas sina soovid," Jack'il oli savi, kas aja peale või mingil muul viisil.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 21:35

Räägingi. "Ei." vastas tüdruk kohe. Ta oli lihtsalt küsinud kuidas poiss teha tahab. Lauaalla joomine oleks ka muidugi hea mõtte. Wind oli jätkuvalt veendunud, et suudab Jack'i ennem laua alla juua, kui ta ise ennast täis kaanida suudab. "Teeme siis nii, et kumb ennem kolm pudelit tühjaks juua jõuab?" pakkus tüdruk lõpuks välja. Jah nii sobis ka tegelt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 21:40

Ma kuulan. Lauaalla joomine poleks üldse hea mõte. Mida seal ikka teha oleks? "Sobib," lausus Jack, endiselt viskipudel käes. Mida nad joovad üldse? Vms. Ja mis saab siis, kui Jack üritab idiooti mängida ja laseb Kolmapäeval meelega võita?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 21:43

Midaiganes. Magada? See on tore tegevus, aga laua all võib kael kangeks jääda. Viskit joovad. Loogilien ju? Miks need pudelid muidu laual on. Ilu pärast? Siis on nii, et Wind on väga pettunud, kui ta selleks ajaks piisavalt täis pole, ning arvab, et ta võitis ausalt. "Kolmepeal siis?" uuris tüdruk ning vaatas hetkeks oma pudeleid. Korgid oleks võinud enne joomist pealt keerata.. Ah savi sest.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 21:46

Kolm viski pudelit, Jack jõi praegugi oma poolikut. Ilmselt läheb sellega kaua aega? Viski on kange kraam ka. Jack küll magama ei kavatsenud jääda. Eriti kuskil laua all. "Kolme peal," noogutas Jack, kes aru ei saanud, mida tüdruk mõtles. Selle asemel oli ta juba esimese pudeli kätte võtnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 21:50

On kange. Noh kui kiiresti alla neelata siis võibolla õnnestub esimene pudel paari grimassiga kiirelt ära juua. Wendy võttis siis sammuti esimese pudeli kätte. Asi pidi olema ikka õiglane eks. "Üks, kaks, kolm.." luges Wind ning keeras kolmepeal kiirelt pudelil korgi maha ning kummutas siis osa pudelist kurgust alla kohutava girmassiga lõppetas tüdruk hetkeks joomise, aga võttis hetke pärast juba kiirelt uued lonksud. Oli vaja Jack'ile pähe teha ikkagi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 21:56

Jack kehitas õlgu ning võttis enda pudelilt ka korgi maha ja tõstis pudeli suule. Kui seda nii pidi jooma, siis ei olnud üldse hea. Ilmselt saab viskist nüüd mõneks ajaks istu täis. Igatahes ei kavatsenud Jack alla anda ning jõi edasi. Mingil hetkel vaatas ta lihtsalt Kolmapäeva poole ning järgmisel hetkel oli Jack'i pudel laual ning poisi käed laua ääres toetuvalt, vms. Kui Kolmapäev oli nende grimassidega tahtnud teda naerma ajada, siis see oli väga õnnestunud. Ja kui sa samal ajal juua kavatsed, siis polnud tulemus üldse tore.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 21:59

Wendy jätkas joomist ja peagi sai ta esimesest pudelist jagu. Lüües pudeli lauale ning haarates järgmise - jah ta võttiski joomist tõsiselt - märkas ta äkki, et Jack ei joo enam.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 22:06

Huvatv, mis Kolmapäev siis teeb, kui märkab, et Jack ei joogi enam? Poiss märkas, et tüdrukul oli üks pudel juba tühi. Seda vahet tagasi teha poleks ilmselt olnud enam võimalik.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 22:08

"Miks sa ei joo?" nõudis tüdruk. Täis inimene noh. Tema kaanis endale viskit naha vahele samas kui Jack lolli näoga pealt vaatab, eks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 EmptyTeis Jan 03 2012, 22:14

"Su," lausus Jack ning köhatas, et hääl nii veidralt ei kõlaks. "Su grimassid... Olid naljakad?" pakkus Jack irvitades. "Ma ei saanud juua," lisas ta. "Sinu süü," kelle teise süüks ikka ajada?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksi pidu panna on ikka nii lahe..   Üksi pidu panna on ikka nii lahe.. - Page 8 Empty

Tagasi üles Go down
 
Üksi pidu panna on ikka nii lahe..
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 16Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Ikka koridor
» Kas keegi unustas kütte sisse panna?
» Pidu siseõues
» Jälle üks pidu.
» Ikka väljakul, ikka väljakul..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: