Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Trepil           EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Trepil           EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Trepil           EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Trepil           EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Trepil           EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Trepil           EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Trepil           EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Trepil           EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Trepil           EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Trepil

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Trepil    Trepil           EmptyKolm Sept 21 2011, 18:57

Annie istus,trepil. Neidu ei häirinud, tema ümber sagivad inimesed, kui kellegil oli plaanis talle ka midagi kena õelda naeratas ta neile võltsilt ning vajus taas oma mõtetesse. Mia oli talle ära rääkinud mis öösel juhtus ja tüdruk oli sellest uudisest nii ehmatatud, et võttis mingeid tablette. Nüüd oli maailm liiga rõõmus ja rahulik paik, Annie´le ei jõudnud mitte miski kohale ja ta oli vaevalt ärkvel.

OT: Tyler
Tagasi üles Go down
Tyler Logan
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Tyler Logan


Postituste arv : 1696
Join date : 06/07/2011

Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trepil    Trepil           EmptyKolm Sept 21 2011, 19:00

Ty kõndis jalgade ette vaatamata trepist alla. Õigel hetkel märkas ta siiski maha vaadata ning märkas Annie't. Poiss jäi sekundiks tüdruku selja taha seisma, kuid hetke pärast istus ta juba tüdruku kõrval trepil. "Mis teoksil?" küsis Ty, oma pilku tõstes ning neist mööduvaid inimesi vaadates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trepil    Trepil           EmptyKolm Sept 21 2011, 19:04

Annie võpatas kergelt ja märkas siis Tyler´it. "Hei, ma ei tea mis on teoksil. Mõtlen vist, ma tean, et kõik ei korras, aga see rahusti paneb mind," Annie ohkas, "ma olen kuradima õnnelik, aga tean mida Jack tegi, Kahtlane eks?"
Tagasi üles Go down
Tyler Logan
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Tyler Logan


Postituste arv : 1696
Join date : 06/07/2011

Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trepil    Trepil           EmptyKolm Sept 21 2011, 19:06

Ty kergitas mõistmatult kulme. "See mis juhtus ei pahandagi sind?" küsis noormees. See polnud normaalne, mitte Logan'i arust.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trepil    Trepil           EmptyKolm Sept 21 2011, 19:10

"Muidugi olin ma vihane, tegelikult noh ma võtsin mingeid tablette, ma ei suuda peale rõõmu midagi tunda," teatas Annie, oli see miinus või pluss ei osanud ta õelda.
Tagasi üles Go down
Tyler Logan
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Tyler Logan


Postituste arv : 1696
Join date : 06/07/2011

Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trepil    Trepil           EmptyKolm Sept 21 2011, 19:13

"Selle mõju millalgi kaob ka?" küsis Logan. Tema ei teadnud, mis kahtlaseid tablette oli Annie endale sisse söönud. "Ja mis edasi saab?" küsis ta tüdrukult, pidades silmas Jack'i.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trepil    Trepil           EmptyKolm Sept 21 2011, 19:16

"Kui tal veenvat põhjust pole... Ma tean, et teil meestel on mingi 'solvad minu sõpra, solvad ka mind' värk, aga Jack on, ma ei tea. Siga?" Tyler´i esimese küsimuse peale kehitas tüdruk vaid õlgu, tegelikult ta isegi ei teadnud sellest rohust midagi.
Tagasi üles Go down
Tyler Logan
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Tyler Logan


Postituste arv : 1696
Join date : 06/07/2011

Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trepil    Trepil           EmptyKolm Sept 21 2011, 19:20

"Sa ilmselt saad aru, et kõike mida sa ütled, kuuleb Jack hiljem minu käest?" küsis Ty mõtlikult. "Äkki oled liiga karm?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trepil    Trepil           EmptyKolm Sept 21 2011, 19:25

"Ütle talle, et ma olin narkouimas või midagi. Ma tean, et ta seda kuuleb, ma ütlesin seda tahtlikult. Aga ei ole temast kena Alexa´ga romantiline piknik pidada, veini juua ja veel suudelda ka. Ma ei arva, et ma liiga karm olen, liiga leebe. Võibolla ei peaks Jack´i tüütama ja teda lihtsalt vältima, see oleks kergem. Või lihtsalt teesklema, et teda ei olemas," arutles tüdruk pigem iseendaga.
Tagasi üles Go down
Tyler Logan
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Tyler Logan


Postituste arv : 1696
Join date : 06/07/2011

Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trepil    Trepil           EmptyKolm Sept 21 2011, 19:28

Ty noogutas vaikselt. Ei osanud midagi öelda, Jack lihtsalt oli selline. "Võibolla said asjast valesti aru?" pakkus poiss, äkki oli mingigi selline võimalus? "Kas sa jätsid ta üldse maha?" küsis ta siis. Jack oli öelnud, et jättis. Kuid tol õhtul oli Jack purjus olnud, kes teab mida ta suust välja ajas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trepil    Trepil           EmptyKolm Sept 21 2011, 19:30

"Ma ei tea, vist mitte. Ma arvan. Ma ei mäleta endiselt midagi, aga kõik räägivad, et jätsin," arvas Annie, ta polnud sellele mõelnudki, äkki ei jätnudki.
Tagasi üles Go down
Tyler Logan
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Tyler Logan


Postituste arv : 1696
Join date : 06/07/2011

Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trepil    Trepil           EmptyKolm Sept 21 2011, 19:32

"Tal on siis veel võimalus?" päris Logan edasi. Tegelikult ei olnudki ta saanud Jack'i arvamust juhtunu kohta. Poiss oli ennast lihtsalt täis joonud. Järelikult ta kahetses? Kuid selline oli vaid Logan'i arusaam.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trepil    Trepil           EmptyKolm Sept 21 2011, 19:37

"Ma ei tea, kas ta kavatseb nüüd Alexa´ga olla või mitte. Tegelikult ma tahan kuulda kuidas ta asja selgitab, vist," tüdruk kortsutas tahtmatult kulmu, kuid ta mõte ei liikunud, pigem oleks ta kuskil voodis lebanud ja oma õnnelikke mõtteid mõelnud.
Tagasi üles Go down
Tyler Logan
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Tyler Logan


Postituste arv : 1696
Join date : 06/07/2011

Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trepil    Trepil           EmptyKolm Sept 21 2011, 19:38

"Alexa kasutab kindlasti võimalust ära," lausus Ty. Nii arvas vähemalt tema. "Ta ju tuligi siia ainult Jack'i pärast...," lausus Logan.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trepil    Trepil           EmptyKolm Sept 21 2011, 19:41

"Ma tean jah, ma olin juhuslikult rebane, kui ta välja ilmus ja keegi ei pannud mind tähele," nurises Annie, veel üks põhjus miks ta Alexa´t ei sallinud.
Tagasi üles Go down
Tyler Logan
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Tyler Logan


Postituste arv : 1696
Join date : 06/07/2011

Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trepil    Trepil           EmptyKolm Sept 21 2011, 19:54

"Ta on raske juhus," pomises Ty. "Aga jah, räägi parem Jack'iga," lausus poiss.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trepil    Trepil           EmptyKolm Sept 21 2011, 20:07

"Jah, ma loodan, et see kräpp siis veel mõjub," lausus Annie, mõeldes kräpi all rohtu.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Trepil           Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trepil    Trepil           Empty

Tagasi üles Go down
 
Trepil
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Trepil chillimas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: