Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Metsas kännu otsas EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Metsas kännu otsas EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Metsas kännu otsas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Metsas kännu otsas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Metsas kännu otsas EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Metsas kännu otsas EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Metsas kännu otsas

Go down 
2 posters
AutorTeade
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 21 2011, 13:22

Albus jalutas lossist välja. Ega seal kogu aeg ka midagi teha polnud. Isis polnud tema peale enam nii pahane, kuigi pidi mainima, et tüdruku viimane vihahoog lõppes mõlemal haigla tiivas. Siiski ei juhtunud eriti midagi hullu. Isis oli lihtsalt suutnud oma katla hapet täis manada ning valas nad mõlemad sellega üle. Haiglatiivas parandati nad kähku ära ainult riided olid need mis kõige rohkem kannatada said. Poiss jõudis metsa, Al tõmbas kiirelt käed taskust ning haaras ühe tamme suuremast oksast kinni. Kerge hüppega sai ta puu otsa, kus ennast palju kodusemalt tundis.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 21 2011, 13:47

OT:Ma oletan et Isis on ikka sulle rääkinud et ma olen teie kasuõde?

Rosalie tuli metsa.Albust nähes ronis ta kõrvalpuu otsa ja lausus:,,Hey!Mis teoksil ka?''
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 21 2011, 13:52

OT: Jah on küll. Al'il ja Isis'el pole oma vahel saladusi.

"Midagi ei ole." ütles poiss vaatamattagi hääle poole ja ronis kõrgemale.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 21 2011, 14:17

,,Sama siin.Muide ma pole sind veel ronimas näinud''lausu Rosalie ja ronis nüüd päris tippu kust ta kukkus teise puu oksale kust ta proovis saada latva
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 21 2011, 14:20

"Siis sa ei tunne veel mind." ütles Al lihtsalt hüpates kogenenult järgmise puu otsa.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 21 2011, 14:25

,,Ei.Mäletad ju et ma enamasti olin Sinust ja Isisest eemal.Ei käinud eriti väljas kui ainult siis jooksin teiega kaasa kui asukohta vahetasime''Rosalie sai kuidagiviisi oksa peale kust ta ronis kiiresti latva seejärel hüpates sama puu otsa kus oli Albus,,Anna andeks!''hüüdis Rose kui oli kogemata maandunud Albusest vaid mõne millimeetri kaugusel ja sealt hüpanud teisele puule
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 21 2011, 14:29

Albus ei öelnud selle peale midagi. "Ja sa mängisid kodus pailast kui me Isis'ega rentslis redutasime." lausus ta natukese ajapärast üpris külmalt. Hüpates puule kus Rose oli ning siis sealt edasi järgmisele.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 21 2011, 15:02

,,Seda arvad s i n a.Me teiste tüdrukutega kes käivad nüüd teises võlukunsti koolis viskasime haisukuule ja pasapomme laiali ning ükskord öösel luurasime Sind ja Isist''See kõik oli sulatösi kuid teised tüdrukud olid igaveseks kadunud
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 21 2011, 15:05

"Luurasite? Seda see Isis seal asjatas." Albuse toon muutus veel külmemaks, ta õde oli ilmselt Rose ja need "teised tüdrukud" otse teolt tabanud, Isis'el olid siiski aegade kõige teravamad kõrvad, ta ei jätnud midagi märkamatta.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 21 2011, 15:07

,,Loogiline.Ma olen teist ju noorem ka aga kas te see suvi siis lubaksite mul kaasa tulla?''
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 21 2011, 15:10

"Ei." ütles Albus jäiselt. "Sa tead ise ka, et sa ei meeldi ei mulle ega Isis'ele. Sa oled isegi Is'ist kohmakam." seletas ta külmalt sama puu otsa hüpates kus Rose oli ning kasuõe lõuast kinni võttes tõstes ta pilku. "Sa oled meist erinev." ütles ta aeglasetl. Rose oli erinev nii välimuselt kui ka käitumiselt. Isis oli hoolimatta oma kohmakusest suurepärane luuraja, Albus suutis vaikne olla, aga Rosalie koperdas vahetpidamata.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 21 2011, 15:14

,,No okei.Olen siis suvel täiesti üksinda''pomises Roselie ja hüppas kuidagiviis kahelt puult järjes Alist kaugemale
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 21 2011, 15:17

Albus jäi sama puu otsa istuma. "Jah ole." ütles poiss kergelt ärritunult. Mõni teine oleks selle peale veel lunima hakkanud, kuid mite Rose. "Mängis Esme pailast, ja oled ta pulmas lille neiu." lisas ta külmalt. Kasu ema pidi mingi aeg uuesti abielluma.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 21 2011, 15:20

,,Vale.Ma pägenen juba rongijaamas ära''lausus Rose ja läks lossi poole,,Ja ma ei ütle sulle kunagi kuhu ma lähen,,pomise s Rose endaminsi
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 21 2011, 15:22

"Ja kas ma peaksin tahtma üldse teada kuhu sa lähed?" küsis Albus uskumatult. "Minu arust me leppisime kokku, et mul on sinust täiesti savi." see lause oli väär täiesti savi tal Rose'st polnud, aga siiski hoolis ta rohkem Isis'sest.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 21 2011, 15:28

,,Ei leppinud.Ja kui sa mind tahad võid otsida lossist''lausus Rosalie ja läks enne kui Albus midagi õelda jõudis lossi
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas EmptyPüh Aug 21 2011, 15:30

Albusel polnud rohkem midagi öelda. Poiss kõikus hetke puu otsas ning hüppas siis selga ühele trestralie kes puude vahelt nähtavale oli ilmunud. Kui Rosalie talle rohkem meeldinud oleks, siis oleks ta tüdruku ilmselt põgenemisele kaasa võtnud, sell aastal pidi toimuma viimane põgenemine mille käigus Albus ja Isis kolivad jäädavalt ühte teatud onni metsas.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Metsas kännu otsas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas kännu otsas   Metsas kännu otsas Empty

Tagasi üles Go down
 
Metsas kännu otsas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» metsas,kännu otsas,see tähendab,metsas,puu otsas
» Metsas kännu otsas.(Erateema)
» Lihtsalt metsas kännu otsas ..
» Metsas, kännu otsas, ja puu all/peal ja kus iganes veel..
» Keelatud Metsas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: