Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Rosalie elu nõiana

Go down 
+7
Mary Kate Red
Vanessa Rosaly Elencia
Alice Brown
Jane Macie Elencia
Albus E. Nox
Isis Nigra Nox
Rosalie Kapelskär
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyNelj Jan 05 2012, 23:30

,,Jah,koht on tore,aga ma tahan hetkel üksi ollla''laususin ma,kui olin näinud tuba.Tänasin Isist ja Albust ning läksin siganurme.Tore,et külastusaeg oli,sammusin kolme luuda ja tellisin ühe vee.3 knutti,vähe.Ma lihtsalt jõin vee ära ja läksin taas lossi.ma ei teadnud kuhu minna.Tahtsin minna kuhugile,kuhugile,kus ma oleksin saanud olla üksinda,nutta üksinda,olla üksinda.Äkitselt tuli mulle meelde,et täna on uusaastaöö,kõik olid puhketoas.Läksin siseõue.Seal oli nii ilus.Vaatasin purskaevu.Mu silmist veeres pisar,Äkitselt tuli siseõue isis,seeejärel Albus,Valküür,kogu meie kari,,Head uut aastat''laususime kõik koos ja vaatasime üksteist.Seejärel muundusime huntideks.Läksime välja ja ulusime otse kuu poole.Hundid,mitte hunt.Ma olin koos oma karjaga.Praegu oli veel kõik hästi.Ma teadsin tõde:Ma pean vastu pidama.Meie ümber ol lumi.Hundikari,me olime koos,me kuulusime kokku,igaveseks.vaatasime Isisega teineteisele silma.Me ei katkestanud silmsidet,kõik vaatasid Isiele silma.Kõik säilitasid silmsidet,ja samuti säilitas Isis silmsidet.Teised läksid puhketubadesse,mina aga lossi jõudes läksin kööki,oma mõtetes,juhtusin sinna.Ma vabandasin et vale koht ja läksin hoopis siseõue.Mu silmist veeres pisar.Ma tõusin,ja läksin puhketuppa.
OT:Tean et lühike,järgmine tuleb väga pikk
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyPüh Jan 15 2012, 00:50

MÕNE NÄDALA PÄRAST
Ma olin täiesti tavalist elu elanud.Olin lihtsalt olnud nagu üks tavaline sigatüüka õpilane olema peab.Ma olin järve juures.Oli nädalavahetus.Päike paistis lumisele sigatüükale.See oli mu kodu.Ma nimetasin sigatüüka kooli vahest mõtetes enda koduks.Ma olin siia loodud.Mu mõtted olid praegu kogu mu elu jooksul toimunud asjade.See siin oleks ju võinud üks ja ainus lõpp olema,eksole?Ma olin nüüd täiesti tavaline,enam ei pea ma vist kunagi enamuse aja haiglatiivas veetma.Ma vajusin oma mõtetesse.Läks pimedaks,mul hakkas külm...kuulsin kuidas keegi mind hüüab,,Rosalie!Rosalie!Rosalie!''Ma tulin püsti.paistis,et olin õhtusöögile isegi hiljaks jäänud.Kuulsin,kuidas Albus mind hüüab:,,Rosalie!Tule ruttu lossi!Kiiresti!''Nägin kuidas mingi kogu mulle lähemale tuleb.Läksin Albuse juurde,,tule!''laussu ta närviliselt.läksime koos vestibüüli.Seal oli kogu kari koos.huntidena.Me Albusega muundusime samuti.Läksime välja.Lumel olid meie käpajäljed näha.Seadsime end kolmnurka,Albus eesotsas,Isis tast parmel pool veid tagapool,mina vasakul tagapool,me kõik olime niimoodi ühes suures kolmnurgas.Siis hakkasime jooksma.Me jooksime edasi,edasi,edasi,kuskile mere ääreni.meri ei olnud jäätunud.täiesti ilma jääta.meie kõik,hundid,ulusime kuu poole.ulg kaikus üle taeva.Me jätsime ulgumise,vaatasimeüksteisele otsa,ja jooksime samasuguses kolmnurgas tagasi.Me läksime kõik kuskile lossi peale laiali.Mina läksin puhketuppa,magama.Kui ma ärkasin,nägin,et olen kõige varem ärganud.seina peal olev kell näitas kuus.Ma tulin voodist välja ja riietusin ümber.oli pühapäev.Ma läksin järve äärde.Aga probleem olio selles,et seal oli midagi ebatavalist...
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Natalie Johnson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Natalie Johnson


Postituste arv : 302
Join date : 16/12/2011

Rosalie elu nõiana - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyPüh Jan 15 2012, 10:24

See küll väga pikk pole, nagu Sa lubasid.
Tagasi üles Go down
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

Rosalie elu nõiana - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyEsm Jan 16 2012, 21:39

mul viimasel ajal ei tule eriti pikad,mõtteid pole
Tagasi üles Go down
Natalie Johnson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Natalie Johnson


Postituste arv : 302
Join date : 16/12/2011

Rosalie elu nõiana - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyTeis Jan 17 2012, 16:25

okey
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyReede Veeb 10 2012, 22:08

nii,et ei peaks lehekülgi lappama,tuleb kogu jutt esimesse postitusse
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Rosalie elu nõiana - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyReede Veeb 10 2012, 22:09

Hea mõte. Smile
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyPüh Apr 01 2012, 01:23

Seal oli punt mustades maskides mehi.Surmasööjad.,,kes sa oled?''küsis üks kareda häälega mees mu käest.Ma ei vastanud,,Vasta mulle.Kes sa oled?''lausus sama surmasööja nüüd juba ähvardavamalt.,,Ro-Rosalie Kapelskär''sosistasin ma hirmunult,,Tapke ta,ta on kooli õpilane!''lausus see surmasööja ning kellegi kile ja krisikav hääl hüüdis:,,CRUICO!''Ma väänlesin valu käes,ning kriiskasin,ning äkitselt jooksis lossist välja Richard,kes karjus,,ÄRGE TAPKE TEDA!MA OLEN TEMA VEND,MA VÕITLEN TEMA EEST!''Richard kummardus minu kohale ja sosistas,,Rosalie,ma armastan sind,kui üks meist sureb,siis pean see olema mina.Palun anna see mulle andeks,ma armastan sind,Rosalie''Richardi silmist veeres pisar.Äkitselt paiskusid lossi uksed lahti,ning sealt jooksis välja rühm inimesi.Loitsud lendasid,ma tõusin püsti,ning segunesin võitlusega.Kui äkitselt saatis üks surmasööja minu pool mingi lilla needuse,jooksis RIchard minu ette.Enne kui ma teda takistada jõudsin,oli see loits mind tabanud.,,EIII!PALUN MITTE SEDA!RICHARD!''Ma muundusin hundiks.ma olin süsimust hunt,lamasin Richardi kõrval,panemata tähele loitse,mis sähvisid minu ümber.Äkitselt kuulsin prof.McGInagali häält:,,Te pole siia teretulnud!''Äkitselt käis lilla valgussähvatus,ning ma jüudsin hädavaevu inimeseks muunduda,kui kõik läks pimedaks,kõikjal oli tühjus,Kuulsin kellegi nuukseid,keegi lausus,,Ta jääb ellu.Kuid ta peaks mõneks ajaks siia jääma.,,Rosalie,palun ära sure''kuulsin ma Richardi häält.Avasin silmad.Ma olin haiglatiivas.Mu voodi ümber olid Richard,Isis ja Albus.,,Mis juhtus?''Rihard väristas end,,Rosalie,ma-ma räägin sulle pärast.''Ohkasin.Salatsemised,salatsemised,salatsemised.
1 PÄEV HILJEM

________________________________________________________________________________________


ülla-ülla,nii põneva kohe pealt lõppeski.ja kui aega on,lähe kogu jutt essase postitusse
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 4 EmptyNelj Juul 04 2013, 01:12

mńimona,ma ka lõpux tagasi.Nüüd tuleb viimane osa sellel hüpersegasel järjekal.

________________
,,h-h-hävinguõgijad tulid siia,siis tabasid nad meid mingite loitsudega,tulid täiskasvanud,ajasid nad mingite lillage ja kuldsete valgusjugadega minema,tüübid said kõrvetada ja tõmbasid lesta''Võttis Isis kõik hetkega kokku.,,Tore,aga mis...''tahtsin ma küsida,kui äkitselt hakkas midagi kõrvulukustavalt tirisema,,Ai kurat PANGE SEE VASTIK HELIN KINNIII MA TAHAN MAGAAADAAA!!!''protestisin ma ja vähkresin.Ma ju võisin olla kogu unenäost külma higiga kaetud,aga suva,magada tahtsin!,,Arghhh,ärka üles''kuusin Richardi häält. Äkitselt hüüdis Isise hääl:,,HOMMIKUSÖÖGIKS ON MEESAIAD KOOS MANNAPUDRU,PANNKOOKIDE JA MOOSIGA!''Tõusin otsekohe ülesse ja panin end riidesse kiiremini kui keegi teine,kui olin valmis,hakkass ' Albus laginal naerma,,Sa vaata ennast,su püksid on tagurpidi,sokkideks panid sa kindad ja juukseid pidi sa otseloomulikult kingadega kammima'' Oigasin ja riietusin jälle paarkümmend orda ümber,kuni suutsin lõpuks normaalne välja näha.Söögisaali minnes pidin pettuma:Oli lihtsalt kaerapuder moosiga.väkk. Isis oli valetanud,viskasin teda parajal hetkel kaerapudrulusikatäiega. ,,ÄÄÄÄ lõpeta!!!''rääkis Isis ja algas kaerahelbepudru sõda,siin ei lugenud täiskasvanute sõna,siin luges toiduSÕDA!Naeratasin pudrukaose all:Varsti saan ma alustada uut aastat sigatüükas...
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Sponsored content





Rosalie elu nõiana - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Rosalie elu nõiana
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Rosalie suhted
» Rosalie kapelskäri album
» luuaga lendamas-Isise ja Rosalie erateema

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool rollimängu :: Omalooming-
Hüppa: