Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Rosalie elu nõiana EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Rosalie elu nõiana EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Rosalie elu nõiana EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Rosalie elu nõiana EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Rosalie elu nõiana EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Rosalie elu nõiana EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Rosalie elu nõiana

Go down 
+7
Mary Kate Red
Vanessa Rosaly Elencia
Alice Brown
Jane Macie Elencia
Albus E. Nox
Isis Nigra Nox
Rosalie Kapelskär
11 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyLaup Aug 20 2011, 23:55

Tegin siis selle foorumi järjeka.Isise foorumis ja siis mütlesin siia ka panna.Nimi on Rosalie elu nõiana.



Rosalie:

Vanus:Loo alguses kümme aga kui juba koolis on mõni aasta olnud siis 13

Välimus:šokolaadikarva silmad,mustad juuksed ja veripunased huuled

Veel:Rosalie on väga kõhn sest ta ei söö praktiliselt midagi

Isis:

Vanus:16

välimus:Pikad, mustad juuksed, kitsad, heledad huuled, elektri sinised silmad, sale keha. Ta on ka animaag ja muutub süsi mustaks hundiks

Veel:Rosalie parim sõber

Jack:

Vanus:18

välimus: Jack on pikka kasvu noormees. Tal on sügavhallid silmad ning lühikesed, heledad juuksed. Oma parema käe keskmises sõrmes kannab poiss alati üht üsna silmapaistvat sõrmust, mille peal on kujutatud tema perekonna vappi.
Veel:Isise poiss,fõõniksi ordu liige

Albus:

Vanus:16

välimus:lühikesed tumedad juuksed, pikk, lihaseline, aga mitte liiga massiivne, elektri sinised silmad nagu õelgi ainult natuke sügavamad

Veel:Isise vend

Sydney:

Vanus:16

Välimus:pikad pruunid juuksed ja tumedavõitu silmad

Veel:Nii Isise kui ka Rosalie vaenlane

Jessica:

Vanus:7

Välimus:blondid juuksed ja hallid silmad

veel:üks lastekodu tüdruk kes on mugu



Esimene osa:Rosalie,Isis,Albus ja surm

täpselt aasta enne sigatüüka kirja

Vihma sadas ja puhus tugev tuul.Olin lastekodus ja ootasin millal hommik saabub.Kell tiksus ja mu pea valutas.Äkitselt koputas kasvataja uksele.Tegin lahti ja kasvataja hakkas rääkima,,Rosalie.Ma tean et see kuidas Isis haiglasse viidi oli sulle ränk kaotus.Sa vahetad täna koos Isisega tuba ja siis oled sa ülemises narivoodis nagu Isiski.Peale teie on siis toas Jessica ja Albus''Läksin aega viitmata teise tuppa,,Rosalie!Mul on väga kahju sest ma tean et Isis oli su parim sõber.''Albus patsutas mind õlale,,Albus,see polnud sinu süü.Ta lihtsalt komistas ja...''mu silmist tuli pisaraid kui mulle tuli meelde kuidas Isis oli kaljult alla kukkunud,,Aga see oli madalalt.Õnneks''lausus Jessica ja istus enda voodile.See oli tõsi.Isis oli kukkunud vaevalt 3 meetri kõrguselt.Jäin magama ja nägin unes seda sama päeva kui Isis kukkus...



,,Rosalie,Rosalie!ROSALIWE!ÄRKA ÜLES!''Albus raputas mind kogu jõust ning kui jõudsin voodist maha tulla nägin Isist,,ISIS!'',,ROSALIE!ALBUS!''Isis ruttas meid kõiki kallistama,,Vaid üks haav''lausus Isis ünnelikul ta osutas enda käes olevale armile,,Noh,kas siis põgeneme täna õhtul?''küsis Isis vaikselt et mitte Jessicat üles äratada.

1 TUND HILJEM

,,Rosalie!Sinu kord!''Ma hiilisin rõdule ja läksin mööda Albuse püstitatud redelit alla.Seejärel tuli Isis ja me jooksime nagu jaksasime kui kuulsime kuidas meid hüüti:,,ROSALIE!ALBUS!ISIS!ALBUS EDWARD NOX,ISIS NIGRA NOX JA ROSELIE KAPELSKÄR!TULGE OTSEKOHE TAGASI!!!''Lastekodu korravalvur oli meid märganud...

Olime jooksnud väga kaugele.Kell oli südaöö kui äkki tulid kolm öökulli.Me läksime muudkui mööda linna kui jöime ühes põõsas magama...

,,Jumal tänatud!Ta on elus''avasin silmad.Ma asusin kuskil pehmes voodis,,Kus Isis ja Albus on?''küsisin ma kähedalt ja tundsin kurgus kürvetavat valu,,Kullake!Mis su nimi on?''küsis mu tulevane kasuema mult,,Rosalie''kähistasin ma ja vaatasin naisele otsa,,Mina olen Esme ja tema on Sam.Me tahaksime teie kasuvanemateks hakata...''olin nõus.Ma olin seal voodis terve päeva kuni lõpuks jäin magama...


ärkasin peavalu peale üles.Ma e suutnud end püsti ajada.Varsti tulid Esme ja Sam vaatama miks ma söömaa ei tulnud ja mind sõidutati haiglasse.Seal õeldi et ma oeln imselt saanud kuskil kõhugripi.Ma pidin koju jääma nagu Isis ja Albus.Kuid vähemalt olin nüüd lastekodust vaba...



Viimati muutis seda Rosalie Kapelskär (Laup Veeb 18 2012, 22:43). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 00:08

Kirjuta edasi.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 00:31

Jap.Nüüd hakkas mõtteid tulema
Uued tegelased

Kasuema Esme:
Vanus:38
välimus:punased juuksed ja punased silmad
veel:väga lahke iseloomuga ja käitub nagu oleksid lapsed tema pärislapsed.Lisaks on ta võlur

kasuisa Sam
vanus;40
välimus:pruunikad juuksed ja kollased silmad
veel:on nagu Esme ja juhtumisi on ta samuti võlur



1 TUND HILJEM

,,Rosalie!Sinu kord!''Ma hiilisin rõdule ja läksin mööda Albuse püstitatud redelit alla.Seejärel tuli Isis ja me jooksime nagu jaksasime kui kuulsime kuidas meid hüüti:,,ROSALIE!ALBUS!ISIS!ALBUS EDWARD NOX,ISIS NIGRA NOX JA ROSELIE KAPELSKÄR!TULGE OTSEKOHE TAGASI!!!''Lastekodu korravalvur oli meid märganud...

Olime jooksnud väga kaugele.Kell oli südaöö kui äkki tulid kolm öökulli.Me läksime muudkui mööda linna kui jöime ühes põõsas magama...

,,Jumal tänatud!Ta on elus''avasin silmad.Ma asusin kuskil pehmes voodis,,Kus Isis ja Albus on?''küsisin ma kähedalt ja tundsin kurgus kürvetavat valu,,Kullake!Mis su nimi on?''küsis mu tulevane kasuema mult,,Rosalie''kähistasin ma ja vaatasin naisele otsa,,Mina olen Esme ja tema on Sam.Me tahaksime teie kasuvanemateks hakata...''olin nõus.Ma olin seal voodis terve päeva kuni lõpuks jäin magama...


ärkasin peavalu peale üles.Ma e suutnud end püsti ajada.Varsti tulid Esme ja Sam vaatama miks ma söömaa ei tulnud ja mind sõidutati haiglasse.Seal õeldi et ma oeln imselt saanud kuskil kõhugripi.Ma pidin koju jääma nagu Isis ja Albus.Kuid vähemalt olin nüüd lastekodust vaba...







ean et lühike osa tuli.Ideedest oli puudus
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 00:32

Su kasu ema on ka Esme? Nagu Isis'elgi.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 00:35

Mitte siin päriselus aga juttus on nad siis ühes perekonnas Very Happy Me võime muidugi siin ka sellise asja teha.Mulle see meeldiks aga nüüd on vaja vaid sinu arvamust...
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 00:37

Oot, mis mõttes? Sry palun veidi selgemalt, ma ei saa aru hetkel.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 00:44

Noh siin rollimängus päriselt ei ole meil üks ja see sama kasuema ja me pole ühes peres.Jutus aga me oleme ühes peres ja meil on üks ja see sama kasuema.Me võiksime teha nii et rollikas on meil üks ja see sama kasuema ja mina oleksin nüus aga nüüd on vaid vaja sinu nõusolekut
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 09:04

Jah, meil võib vabalt üks ja sama kasu ema olla, aga Albus ja Isis põgenevad ta juurest iga suvi ja ta ei ole nii tore kui seal jutus.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 10:12

Ok.Siin rollikas võib ta karm jne. olla aga järjejutus ta läheb ka vist varsti väga karmiks.Alica ka vist pägeneb tema juurest pidevalt.Aga saadame siis Adminnile kirja ära?Et üks ja see sama perekonnanimi tuleb siis?
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 10:13

Ei tule üks ja sama perekonna nimi Very Happy Mina ja Albus oleme edasi Nox'isd Esme on Emelto ja sina jääd Kapelskär'iks.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 10:18

Ok.Aga siis nagu on meil kõigil kolm perekonnanime v.a. kui me Esme juurest põgeneme ja me võime nende kahe vahel valida.Nõus?
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 10:19

EI, Kõigil on oma perekonna nimed Very Happy Aga kui sa tahad võid Esme perekonna nime üle võtta, aga see üldiselt ei ole kohustuslik, minu teada, kui laps lapsendatakse siis ta võib valida, kas tahab kasuvanemate perekonna nime või ei.

Muide, miks sa oma tegelasele tutvustust pole teinud?
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 10:22

Mõtteid ei jätku aga kohe teen.Ma topin kindalsti Isise ka sisse.
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 10:28

Tore Very Happy Aga kirjuta siis seda juttu ka edasi.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 10:39

Peale soomest tulekutja võibolla ka peale sünnipäeva.Hetkel pole ideesid
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 10:44

Okey, ma kirjutan siis vahepeal jälle enda oma edasi..
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 10:47

Ok.Võid minu jutust tahtmise korral ideesid võtta Very Happy
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 10:48

Ma arvan, et mull on endal piisavalt mõtteid ei hakka teiste ome varastama.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyPüh Aug 21 2011, 22:47

Kolmas osa siis.unenäo mõtte sain ühest laulust

NÄDAL AEGA HILJEM

Olime taas terved.Nüüd olime näinud Isise ja Albusega et Esme ja Sam polnudki nii lahked kui pealtnäha.Tegelikult olid nad väga karmid.Ärkasin ühel hommikul.Olin näinud juba nädal aega üht ja sama unenägu:Ma mängisin musta klaverit kui ilmusid Isis ja Albus.Isis nuttis ja Albus lohutas teda.Siis avastasin ma et ka mina olin kogu selle aja kui ma klaverit mängisin nutnud ja siis teatas Albus iga kord erineva uudise kellegi meile kõigile väga kalli inimese surmast.Seekord oli teatanud Albus Jessica surma ning nüüd olid mul silmis tõelised pisarad.See oli kohutav.Olin enda unenäost taas higine.Ma tahtsin seda kellegile rääkida aga kellele?,,Rosalie?Juhtus midagi?’’Võpatasin.Isis oli ärkvel ja vaatas enda voodist mind,,Sa nuuksusid ja ma olin just arvutis’’vaatasin enda käsi,,Ee…Isis?Saaksid mulle nõu anda?’’Isis vaatas mind,,Okey’’sundisin eenast rääkima,,Et ma nägin üht unenägu.Ma mängisin musta klaverit ning sellega seda sama lugu ja siis ilmusite sina ja Albus ja…’’Isis vaatas mind,,Mina nutsin?Ma nägin unes et sina nutsid ja Albus teatas iga kord et keegi on surnud’’Ma noogutasin,,Isis,anna andeks aga see on nii lapsik küsimus.Aga kas see unenägu võib midagi tähendada?’’,,Ma olen ka selle üle pead murdnud’’lausus Isis ja vaatas enda tekki,,täna suri minu unenäos jessica ära.’’sosistasime nagu ühest suust ja vaatasime teineteisele otsa.Minul möödusid järgmised päevad väljas üksi ringi kolades ja ööd üha uute õudusunenägudega kus Albus lausus aina hirmsamaid uudiseid ja kus ma ikka mängisin nuttes musta klaverit ja veel üht väga kurba viisi.Mu öudusunenäod läksid järjest hullemaks…
***
Mängisin taas ühte kurba viisi kui äkitselt nägin maas Isise ja Albuse laipa,,ISIS!ALBUS!ALBUS!ISIS!PALUN ÄRGE OLGE SURNUD!PALUN!ISIS,ALBUS!
***
,,Rosalie!Kas kõik on korras?’’See oli olnud vaid õudusunenägu,,Isis!Te olite surnud!Ma ei suuda enam!’’Olin täiesti higine enda õudusunenäost,,Olgu,olgu.Rahune,me lähme kohe ära’’Ma rahunesin,,Ma olen hull’’pomisesin ma kuid Isis raputas pead,,Kurat küll,Rosalie.Mis sa karjud?’’Albus oli üles ärganud.,,Me põgeneme siit,Alubs.Hakkame asju pakkima’’Ma ei viitnud aega ja pakkisin vajalikud asjad mõne sekundiga ära.Isis pakkis sama kiiresti ja Albusel läks vaid üks minut aega.Nagu ikka,löks Albus ees teeseldes et läheb vetsu ning võttis meie akna alt kõik turvasüsteemid maha ning meie läksime päevariietes alla.Äkitselt tuli Üks öökull kellel oli kiri.Kiri oli minule.Kirjas seisis:
Lugupeetud Preili Kapelskär!
Oleme teile koha leidnud Sigtüüka võlukunsti ja nõiduse koolis.Teie rong väljub esimesel Septembril Cing’s Crossi jaamas platvormil kolmveerand üksteist.kirjale on lisatud ka õpikute nimekiri
Parimate soovidega Minerva McGonagall,direktori asetäitja…


Viimati muutis seda Rosalie Kapelskär (Teis Aug 30 2011, 09:11). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyEsm Aug 22 2011, 08:43

Päris hea Very Happy Vähemalt põgenemine oli üpris läbi mõeldud
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyEsm Aug 22 2011, 12:11

Jah.Paremini kui lastekodus Smile Ja siis ootan ka kriitikat
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyEsm Aug 22 2011, 12:13

NO nii tahad kriitikat? Kohe tuleb..

Syd kus sa oled, kobi kritiseerima.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyEsm Aug 22 2011, 12:16

Mina olen teile mingi kriitik? Olgu.

Komade, punktide järgi pane tühik, ühesõnaga, paranda grammatikat.
Edasi, kirjuta nii, et ma viitsiksin seda juttu üldse lugeda.
Tagasi üles Go down
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyEsm Aug 22 2011, 12:17

Jah, sa oled selle foormi parim kritiseerija Very Happy Peaks sulle uue tiitli panema- Kriitik XD
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana EmptyEsm Aug 22 2011, 12:18

-Julm kriitikXD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Rosalie elu nõiana Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana Empty

Tagasi üles Go down
 
Rosalie elu nõiana
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Rosalie suhted
» Rosalie kapelskäri album
» luuaga lendamas-Isise ja Rosalie erateema

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool rollimängu :: Omalooming-
Hüppa: