Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 BANANA CAN DANCE!

Go down 
+7
Luke Lockwood
Benjamin P. Bruce
Trey Jones
Raina Daugherty
Serena C. Escobar
Kyle Coma
Jagger Canaan
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyNelj Juul 09 2015, 22:11

Kui Serena Trey'lt vastust ootas, vaatas ta natuke ruumis ringi ja märkas oma head sõbrannat Amberit. Ser muidugi kohe naeratas ja hakkas tüdrukule lehvitama, kuid märkas siis, et tema kõrval on Drew, Serena eks-poiss. Kiiresti pööras neiu end ringi, nii et tema selg jäi Amberi ja Drewi poole ja lootis, et teda märgatud pole. Lahkuminek ei olnud kuigi tore ja sõbralik, aga tüdruk oli selle ebaõnnestunud suhte juba selja taha jätnud. Mingeid tundeid polnud enam ilmselt kummalgi poolel. Siiski polnud neiul mingit tahtmist poisiga suhelda, sest see oleks lihtsalt ebamugav ja väga awkward. Ta lootis, et tema vestluskaaslane Trey tüdruku veidrat käitumist tähele ei pannud ja ootas endiselt tema vastust.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyNelj Juul 09 2015, 22:22

Jagger noogutas heakskiitvalt muiates Serenale, kui tüdruk oma kleidi kollaseks muutis ning talle ka selle kohta hõikas. Tubli laps ja nii edasi. Tema meelest sobis see värv tüdrukule.. Talutavalt. Must oli loomulikult kõige parem värv, mida keegi üldse kanda sai, aga peo teemaks kahjuks ei olnud ülihotid banaanid. Kurb küll.
Peoperemees jälgis rõõmsalt, kuidas veel mõned inimesed sisse punedesid ja pööras siis uksele selja, et ennast jälle veidi peeglist kohendada. Lipsuga oli veidi jama, kuna see oli tegelikult mõeldud ikkagi kantamaks koos triiksärgiga, nii et mõned üleliiksed otsad tolknesid teatud kohtadest välja. Kutt sättis need korralikult võlukepi abiga ära ning avastas siis korraga, et ühele diivanile oli ilmunud Alec.

Ravenclawlane naeratas peaaegu manjakaalselt. Kuna keegi ei paistnud tahtvat teda rohkem peo korraldamise puhul õnnitleda, kuna ta vist ei tundnud neid kahte uut inimest eriti hästi, võttis ta endale lihtsalt veel ühe banaani ja ka segas kiiresti kokku ka mingi joogi. Natuke võis ju. Õnneks ta kannatas ka suhteliselt palju. Ja jah, tal oli täiesti selge plaan ennast banaanidest lõhki süüa.
Kutt sammus koos oma joogi ja kollase puuviljaga rahulikult Aleci juurde ning potsatas kuti kõrvale istuma, vaevumata uurimast, kas teine üldse on huvitatud temaga rääkimisest. "Kuidas sisustus meeldib?" uuris ta.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyNelj Juul 09 2015, 22:38

"On siis või?" kergitas Raina omakorda kulmu, kui Kyle'i küsimust kuulis. Raina ei osanud täpselt öelda, mis värk neil oli, parem oli vist mitte nende suhteid täpselt paika panna, sest see oli raske. Ühel hetkel otsustas aga Ben nende juurde tulla. "Tere, banaan! Oh, see oled hoopis sina, Ben," tervitas Raina kutti vastu. "Mina ei kavatse endale küll mingit banaanikostüümi selga ajada. Aga moosi Kyle'i, äkki annab tema alla ja ühineb sinuga," muigas neidis. Ben nägi selles kollases kostüümis isegi päris armas välja. Aga noh, ta oli Ben ja talle sobisidki igasugused veidrused.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyNelj Juul 09 2015, 22:47

Kyle ei osanud ka tegelikult täpselt öelda, mis nende vahel oli, aga seda ta teadis, et paremini nad said küll läbi. Kyle raputas pead ''Sa arvad, et ma tahan selle endale selga panna?'' küsis Kyle Raina'lt üllatunult. Kuidas sai Raina sellise asja peale tulla?

Ben vaatas neid kahte solvunult ''Teil on vaja paari drinki.'' arvas Ben ja võttis kolm shoti klaasi ning kallas sinna sisse viina ''Need shotid on kohustuslikud.'' ütles ta ja andis ühe klaasi Raina'le ja teise Kyle'ile. Kolmanda võttis ta endale ja jõi selle kohe viinast tühjaks. Selle ühe shotiga ta ei piirdunud ning võttis terve viina pudeli enda kätte ja kallas endale suurde topsi õunamahla ka. Paljalt viina juues oleks ta liiga kiiresti täis jäänud.
Tagasi üles Go down
Trey Jones
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Trey Jones


Postituste arv : 69
Join date : 09/06/2014

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyNelj Juul 09 2015, 22:48

"Hmm, hall. Ma arvan, et mu lemmikvärv on hall," vastas Trey pärast lühikest mõttepausi. Hall ei olnud väga silmatorkav, kuid samas kena, kui oli sobivas kontekstis. Ise kandis tüüp ka üsna palju halli, mis puutus tema riietusse. Kui neiu arvas, et paneb selle kostüümi endale selga anult siis, kui Trey seda enne teeb, ilmus kuti näole taas muie. "Nii ei lähe. Me paneme need endale selga kas ühel ajal või mitte üldse," arvas ta. Välistatud ei ole muidugi see, et õhtu jooksul leiab kumbki, et oleks ikkagi päris hea mõte endale kostüüm selga tõmmata ja teebki seda. Aga praegu olid nad vist lihtsalt liiga kained... Saanud seejärel ka neiu nime teada, surus kutt tema kätt. "Kui kõik peavad kollast kandma, siis ei taha mina ka mingi erak olla," arvas Trey ning võttis ühe kollase banaanidega lipsu, mille ta endale ette pani. Samal ajal kui tema omale lipsu ette sättis, märkas noormees ka seda, kuidas Serena tema veidi eemal seisva majakaaslase poole vaatas, ent siis kähku ümber pööras. "Kõik korras?" küsis tüüp, olles pisut hädas oma lipsusõlme tegemisega. Ty ei armastanud just tihti lipsu kanda.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyNelj Juul 09 2015, 22:53

Raina kehitas Kyle'i küsimuse peale õlgu, kuigi ei uskunud tegelikult seda. "Su vennal oleks kindlasti hea meel näha, kui sa tema võlutud kostüümi endale selga ajaksid," arvas Raina, olgugi et ta ise hetk tagasi alles Jaggeri peale väga kuri oli olnud! "Banaani-Ben, pidu pole veel õieti alanudki ja sa juba tahad jooma hakata," lausus Raina, kes ei teadnud, kui hea mõte oleks kohe sellega kaasa minna. Ta ei tahtnud vist väga täis sellel õhtul jääda... Samas mingi pidur ei tahtnud ta ka olla ning võttis seepärast Benilt ikkagi shotiklaasi vastu ja tühjendas selle ära. Kuna viin oli kange, pidi Raina enda apelsinimahla peale jooma.
Tagasi üles Go down
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alec Ryder


Postituste arv : 193
Join date : 10/06/2015
Asukoht : Austraalia

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyNelj Juul 09 2015, 23:14

Troyel hakkas üksi diivanil väga mugav, kuid ei läinud kümmet minutitki, kui Jagger juba tema kõrval platsis oli. Alec pilgutas päikeseprillide all silmi ning ohkas hästi melodraamatiliselt. Nüüd kui Jagger temaga ühinenud oli, polnud poisil vist lootustki siit enneaegselt minema saada. "Väga kena," vastas ta siis kuti küsimusele kerge sarkasmiga ja toppis endale peotäie popkorni suhu. Muidu polnud väga vigagi, lihtsalt liigne kollane hakkas vaikselt silmadele. Poiss oli kindel, et pärast seda pidu ei taha keegi banaane tükk aega enam näha. Banaanidega seoses meenus kutile veel see, kuidas Serena söögilauas väga agaralt toda kollast puuvilja ahistas. See mõte ajas ta kergelt itsitama.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyNelj Juul 09 2015, 23:15

Kyle naeratas ''Jah seda küll.'' oli ta Raina'ga nõus, aga ta ei kavatsenud seda siiski teha. Võibolla siis, kui Ben suudab ta piisavalt täis joota ja ära rääkida, et ta seda teeks. Kyle jõi ka enda shoti ära, aga tema midagi peale ei hakanud veel jooma.

''Pidu pole alanud?'' kordas Ben ja vaatas ruumis ringi. Kõik olid vaiksed ja kained küll, aga rahvast ju oli ''Siis algatame peo.'' Ben jõi viina pudelist paar lonksu ning võttis kohe enda mahla peale. Ben vaatas ringi, et aru saada, miks kõik kained veel olid. Muidugi märkas ta enda eksi Amber'it, aga temast ta ei teinud välja. ''Jagger on ju peo korraldaja. Tema peab sellega tegelema.'' Ben vaatas nüüd kurja pilguga ringi, et leida Jagger.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyNelj Juul 09 2015, 23:17

"Mulle meeldib ka hall," lausus tüdruk heakskiitvalt noogutades. Ta kandis samuti tihti halli. Üldiselt kandiski ta pigem selliseid neutraalsemaid toone, mitte midagi silmatorkavalt värvilist. Aga neiu leidis, et see helekollane värv, mida ta nüüd kandis, ei olnudki nii kole. Ka peokorraldaja kiitis ravenclawlase uue riietuse heaks, nii et Ser oli rahul. "Mulle see variant sobiks," vastas tüdruk banaanikostüümide selga panemise osas, "aga mu soov sind banaanikostüümis näha ei ole siiski nii suur, et ma selle ise selga paneksin. Võib-olla hiljem." Ka tema arvas, et praegu on nad mõlemad liiga kained, et tahta seda asjandust selga panna. Pluss hiljem on ka teised peokülalised natuke vähem kainemad. Mida väiksem on inimeste hulk, kes Serenat banaanikostüümis nägemist järgmisel päeval mäletab, seda parem. "Kena lips," muigas neiu, kui poiss selle välja valis. Banaanimuster on täna suur mood. Märgates, et poisil on lipsusõlme tegemisega raskusi, astus Serena poisi ette, võttis lipsu enda  kätte ja tegi kiirelt ühe ilusa lipsusõlme. "Palun," sõnas ta naeratades ja astus taas eemale. "Kõik korras," kinnitas neiu vaikselt ja noogutas ehk veidi liiga innukalt. Seoses lipsusõlme tegemisega, üritas ta meenutada, kus ta seda õppinud oli. Talle torgatas pähe mõte, et ilmselt oli Drew seda talle õpetanud või midagi, aga viskas selle mõtte siis kiirelt peast. Äkki oli ikkagi neiu isa seda talle kunagi õpetanud. Jah, kindlasti.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyNelj Juul 09 2015, 23:21

"Sa ei taha banaanikostüümi selga panna?" tögas Jagger muiates ning lonksas oma jooki. Veidi eemal märkas ta kurjalt ringi vahtivat banaani, kuid ei teinud Benist siiski välja. Selle asemel pani ta oma topsi ettevaatlikult endale põlvede vahele, et banaan ära koorida ja seda sööma hakata. "Miks su päikeseprillid peas on? Siin pole ju nii kollane ka," kommenteeris ta siis pooleldi täis suuga Alecit silmitsedes.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyNelj Juul 09 2015, 23:26

Raina viis veel korraks oma pilgu sinna, kus banaanikostüümid rippusid, veendus siis korra veel ka selles, et tema ühtegi neist endale selga tõmmata ei kavatsenud, ning pöördus siis poiste poole tagasi. Kui neiu oli oma esimese shoti ära joonud, sirutas ta oma topsi uuesti Beni poole, et kutt tema topsi teist korda veel täidaks. Tegelikult polnudki viin kõige hullem jook. "Küll see pidu ka ükskord hoo sisse saab. Peaasi, et inimestel endal lõbus on. Lihtsalt joo ise edasi," pakkus Raina õlgu kehitades. Mõni joomismäng oleks kindlasti hetkel kasuks tulnud, kuigi kindlasti leidus ka neid, kes ei tahtnudki alkoholi puutuda, vaid lihtsalt kainelt lõbutseda..
Tagasi üles Go down
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alec Ryder


Postituste arv : 193
Join date : 10/06/2015
Asukoht : Austraalia

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyNelj Juul 09 2015, 23:33

"Kas see näeb välja nagu miski, mida Lord Voldemort kannaks?" vastas Alec Jaggeri küsimusele küsimusega. See Voldy teema oli talle väga külge hakanud, eriti nooremate õpilaste hulgas. Need jooksid kahte lehte laiali, kui Troy neist koridoris möödus. Kutt toppis endale veel popkorni suhu, sest et miks mitte. "Ma näen välja nagu Jabba The Hutt praegu." tunnistas ta kergelt punastades ja sättis peas oma mütsi. Alec ei mõistnud, miks kõik nii napilt riides olid. Tal endal oli üsnagi külm.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyNelj Juul 09 2015, 23:38

"Jah? Ma ei tea, ma isiklikult ei tundnud teda kui ta elas, nii et," kehitas Jagger õlgu. Mine tea, võib-olla Voldyle oleks meeldinud banaanikostüümis ringi karata. Tõenäoliselt mitte siiski, aga see ei olnud point. Point oli, et keegi polnud talle kunagi, vähemalt mitte teadaolevalt, sellist võimalust pakkunud.
"Naah. Sa oled nunnu," raputas Jagger pead, kuigi tal oli väga ebamäärane mälestus sellest, kes Jabba The Hutt on. Välimust mäletas ta küll, igatahes, ja Alec talle teda ei meenutanud. Jaggeril endal polnud üldse külm, võib-olla mõjus talle lihtsalt see värv. Ta oli kõike üles pannes ennem ka päris korralikult võimelnud.
"Juua ei taha?" uuris ta siis, pakkudes majakaaslasele nii muuseas oma topsi. See ei olnud kuigi kange. Segu mingist suvalisest alkoholist, milleks võis olla viin, ja ebamäärasest banaani maitsega mahlast, mille majahaldjad kuskilt välja olid tõmmanud. Võimas. Timothy oli ilmselgelt väga hoolitsev ja eeskujulik koolivanem.
Tagasi üles Go down
Trey Jones
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Trey Jones


Postituste arv : 69
Join date : 09/06/2014

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyNelj Juul 09 2015, 23:42

"Ma ütleks, et kollane sobib sulle tegelikult ka päris hästi," kommenteeris Trey, sest Serena kleit oli nüüd igatahes kollane, mitte enam tume. Kuulnud neiu sõnu nende kostüümide kohta, noogutas tüüp. "Kiiret pole, jah. Ma arvan ise ka, et ma näen ilma banaanikostüümita parem välja," muigas Trey, kui Serena mainis, et tema soov kutti selles kostüümis näha polnud nii suur. See oli vist hea. Aga noh, õhtu jooksul võib veel kõike juhtuda. Äkki tuleb Treyl endal lõpuks ikkagi tahtmine kollane kostüüm endale selga panna. Eks on näha. "On, eks. Kõige väiksem ja normaalsem banaanidega seotud asi, mille ma siit leidsin," märkis noormees, nähes siiski kurja vaeva, et lips endale ette saada. Õnneks tuli Serena ise appi, mis tuli Tyle meeldiva üllatusena. "Aitäh," tänas kutt teda kerge naeratuse saatel. "Kus sa lipsusõlme tegema õppisid? Ei tundu, nagu sa ise lipse väga tihti kannaksid," uuris Trey, tulemata selle pealegi, et küsimus äkki kohatu oli või et tegelikult polnud see üldse tema asi.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyReede Juul 10 2015, 00:06

"Aitäh. Ma ütleks, et sulle sobivad lipsud päris hästi," vastas neiu komplimendile naeratades ja lisas loomulikult ka omalt poolt ühe komplimendi. "Sama siin. Banaanikostüüm võib ju täna moes olla, aga siiski mitte minu maitse. Ma olen end täna juba kollast kandes ületanud." nõustus tüdruk ja silus oma kleiti. Aga õhtu on veel ees, nii et ka tema võib vabalt veel meelt muuta. Siis annaks ta sellest kindlasti poisile teada. Ser vaatas täispikalt peeglilt oma peegeldust ja otsustas, et tema mustad kontsad võivad mustaks jääda küll. Päris üleni kollane ta ka olla ei tahtnud. Oma välimusega rahule jäädes pöördus ta taas Trey poole. "Ma tegelikult täpselt ei mäletagi. Ma arvan, et mu isa õpetas mind lapsepõlves," vastas tüdruk, kellele ei tulnud see küsimus ootamatult. See oli üsna ebatavaline, et tüdruk lipsusõlme teha oskas. Õnneks oli ta just iseendalt mõttes seda sama küsinud, nii et vastata oli lihtne. "Või mu eks-poisssõber," pomises tüdruk enda nina alla vaikselt, öeldes täpselt seda, mis ta peast läbi jooksis. Ta ikka ei osanud suud kinni pidada. Neiu kiikas üle õla, et näha kas Drew ja Amber on endiselt seal samas juttu rääkimas.
Tagasi üles Go down
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alec Ryder


Postituste arv : 193
Join date : 10/06/2015
Asukoht : Austraalia

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyReede Juul 10 2015, 00:18

Alec kergitas oma päikeseprille korraks Jaggerile. Poisi silmade all olid sügavad, kergelt sinakad kotid, mis sinna lennukis magamise tõttu tekkinud olid. Need lisasid poisi vanusele hetkel kõvasti juurde. Ega ta ise ka ei teadnud, kes Jabba täpsemalt oli aga selle välimust oli raske unustada. Ta lükkas päikeseprillid kiirelt ninale tagasi. Troy silmitses hetkeks Jaggeri topsi, kaaludes oma võimalusi. "Ma võin lonksu võtta ju?" vastas ta siis, kui otsustanud oli. Teades teda, siis sellest 'lonksust' saab 3 pudelit ükskõik mida ta kätte saab. Poisile meeldis iseendale valetada, ilmselgelt.

OT: Koolivormil on ka lips tegelikult. Very Happy
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyReede Juul 10 2015, 00:23

"Oh shit, kas sa üldse maganud oled viimasel ajal?" kortsutas Jagger kulmu, kui Alec talle oma silmaaluseid näitas. Tundus, et mitte eriti. Võib-olla ta oleks joomise asemel hoopis puhkama pidanud? Aga noh, ta juba nõustus jooma nii et koolivanem lihtsalt andis talle oma topsi banaaniviinaga ning lõpetas oma kollase puuvilja piinad. Kaua ta ikka seda käes hoiab. Tal hakkas juba vaikselt tekkima tunne, et ta võib-olla tahab vahelduseks midagi muud süüa. Juustuvorste võimidagi. Neid vist oli laual, aga ta ei viitsinud absoluutselt liikuda. Umbes sekundi murdosa jooksul tuli talle aga meelde, et ta on neetud võlur, nii et ta lihtsalt tõmbas oma võlukepi taskust välja ka kutsus mõned viinerid enda juurde. Neid oli kuradi lõbus läbi õhu lendamas vaadata.
Tagasi üles Go down
Trey Jones
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Trey Jones


Postituste arv : 69
Join date : 09/06/2014

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyReede Juul 10 2015, 00:39

OT: Ahjaaa, see ei torganud mulle üldse pähe Very Happy aga noh, Trey puhul võib siis oletada näiteks seda, et koolipäevadel ta lihtsalt võlub selle lipsusõlme valmis, aga kuna hetkel võlukeppi kaasas pole, siis.. Very Happy

"Hmm, tänan," muigas Trey, kui Serenalt omakorda komplimendi vastu sai. Seejärel ta noogutas. Isegi kui Serenale tegelikult sobis kollane värv, ei saanud neidu ju sundida kandma edaspidi rohkem värvi, mis talle eriti ei meeldinud. Nii et selle kohta ei hakanud Trey midagi ütlema. "On vist hea, et sind Hufflepuffi ei sõõlatud," pidi tüüp aga muiates mainima. Kui kollane tõesti nii vastuvõetamatu oli. Kuulnud järgmisel hetkel vastust oma küsimusele, noogutas noormees taas. Eks ta ise oli ka lipsusõlme tegemise samamoodi ära õppinud, kuigi veidi lihtsam oli seda teha lihtsalt võlukeppi kasutades. Hetkel vedeles võlukepp aga Hufflepuffi poiste magamistoas Trey öökapil. Tema leidis lihtsalt, et võlukepi peole kaasa vedamine oleks umbes sama, nagu purjus inimesele autovõtmete andmine. Ei oleks hea mõte. Isegi kui ta tegelikult ise just väga täis ei kavatsenud jääda. Kui Serena aga oma vastuse juures endist poiss-sõpra mainis ja taas Trey majakaaslase poole vaatas, pani TJ otsad kokka. "Sa pead silmas Drew'd?" julges Ty küsida, olgugi et see polnud tema asi...
Tagasi üles Go down
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alec Ryder


Postituste arv : 193
Join date : 10/06/2015
Asukoht : Austraalia

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyReede Juul 10 2015, 00:46

"Võib-olla üleeile. Ma ei mäleta." arutles Alec peaaegu et iseendale. Ilmselt oleks ta pärast söömist magama läinud, kuid kui nüüdseks ka alkohol mängus oli siis see jääb ilmselt ära. Ta võttis topsi vastu ning võttis sellest hästi väikese lonksu, kes teab mis solk seal sees tegelikult oli. See polnudki väga hull, lihtsalt veidi teistsugune. Ja ega Alecit see väga ei huvitanud ka, peaasi et alkohol ikka oleks. Kui Jagger vorste lennutama hakkas, naeris Alec jälle. Viinereid enda juurde kutsuma kõlas lihtsalt liiga kahemõtteliselt. Vahepeal ahistas Troy oma popkorni, kuid kauss ei näidanud märkigi tühjenemisest. "Võlurid on nii kasutud tegelikult." alustas Alec jututeemat. "Näiteks see Harry Potteri asi. Kui Voldy teda maagiaga tappa ei saanud, miks ta teda lihtsalt aknast välja ei visanud või midagi? Ta oli beebi, ta oleks kohe ära surnud." jutustas ta siis edasi. Ta oli praegu täiesti lambist sellele mõttele tulnud.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyReede Juul 10 2015, 00:54

"Sleep is for the weak, huh?" muigas Jagger siiski. Tundus, et Alecil on kõik veel ikkagi okey. Nii et savi, las joob ja ärkab järgmisel hommikul jälle kusagil võõras magamistoas, onju. Ravenclawlane sõi rõõmsalt järjest ära kõik vorstid, mis tema juurde lendasid ja otsustas siis, et oleks vaja midagi peale rüübata. "Accio viin," sõnas ta üpris mõtlematult. Eriti palju ta kohale lennanud pudelist juua küll ei plaaninud.
"Ta oli liiga shokeeritud? Tead, ega just iga päev ei juhtu, et avadra kedavra kellegi peal ei toimi, eks," kehitas Jagger õlgu. "Aga üldiselt ma nõustun sinuga. Me oleme neetult kasutu rahvas," sõnas ta irvitades. Tegelikult isiklikult ta sai ilma võlukepita üpris hästi hakkama, kuna ta oli kasvanud üles sossist kasuisa ja mugust kasuemaga, kes ilmselgelt kodus maagiat ei kasutanud. Ja kõik ta vanemad kasuõed ja kasuvend peamiselt ainult kiusasid teda oma võlukeppidega, nii et kõik tööd tuli ikkagi vanal heal moel käsitsi teha. Ega muidu ta vist lipsusõlme ise siduda ka ei oskaks. Või õmmelda. Tal oli nii palju ägedaid oskusi indeed.
Tagasi üles Go down
Aiden Thor
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Aiden Thor


Postituste arv : 115
Join date : 08/06/2015

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyReede Juul 10 2015, 01:47

Aiden oli kuulnud et tarvilikus toas tehakse mingit pidu ja otsustas samuti minna vaatama mis toimub. Peamiselt sellepärast, et pidu tähendas kindlasti alkoholi ja seda võis Aid juua lõpmatuseni, kui ta ainult kusagilt sellele käpa taha sai. Uksest sisse astudes kattis ta esmalt käega oma silmad, sest talle vastu vaatav kollane kujundus oli lihtsalt õudne. Hetk hiljem ta siiski avas taas oma silmad ja vaatas ringi, otsides kuskohast alksi saab. Õige koha üles leidnud, astus ta kohe sinna, haaras endale pudeli viina ja istus siis kuhugi toanurka maha, kus ta hakkas kohe jooma.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyReede Juul 10 2015, 09:55

"Heh, tõsi. Aga kui oleks sõõlatud, eks ma siis oleksin kollasega ära harjunud," vastas tüdruk ja kehitas õlgu. Sinine oli talle tõesti alati rohkem meeldinud kui kollane. Aga ta oleks vist tõesti oma kollase vihkamisest üle saanud, kui vaja. Üleni kollase peoruumiga oli neiu juba ära harjunud, see ei häirinudki enam silma. Üle õla kiiganud ja veendunud, et Amber ja Drew endiselt seal juttu räägivad, pööras ta end Trey poole tagasi. "Mida?" ehmatas Serena poisi küsimuse peale ja tema silmad läksid suureks. Ta ei arvanud, et Trey teadis, kes tema eks-poiss oli, sest nad olid alles täna tutvunud. Siis jõudis aga tüdrukule kohale, et mõlemad poisid olid Hufflepuffist ja võimalik, et tundsid üksteist. Pluss ta ise oli suht ilmselgelt käitunud. "Kust sa teadsid?" küsis Ser siiski mõne hetke pärast uudishimust. Ta ei olnud kuidagi pahane, sest ega see suhe mingi saladus polnud. Ta oli lihtsalt üllatunud.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyReede Juul 10 2015, 11:44

Ben naeratas õnnelikult, kui Raina veel viina tahtis ning kallaski talle topsi juurde ''Kyle'ile ka.'' ütles Ben, võttis Kyle'ile ka suure topsi ja kallas sinna samuti. Isegi, kui Kyle ei tahtnud, ta andis topsi talle ''Kuidas teil kahel läheb üldse? Ma näen, et suhted on teil soojemad.'' küsis siis Ben ja vaatas Raina'le ning Kyle'ile naeratades otsa. Ben peaks ka endale kellegi leidma peolt, kellega suhteid soojendada.

Kyle tänas Ben'i ning võttis väikese lonksu. Varsti peab ta endale pealeka võtma. ''Ma arvan, et läheb paremini, kui kunagi.'' ütles Kyle enda arvamuse Ben'i küsimuse kohta. Ta muidugi ei olnud kindel, kas Raina siis arvas sama või mitte.
Tagasi üles Go down
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alec Ryder


Postituste arv : 193
Join date : 10/06/2015
Asukoht : Austraalia

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyReede Juul 10 2015, 12:11

Alec noogutas ning võttis veel ühe lonksu Jaggeri joogist. Kutt oli oma lühikese elu jooksul päris mitmes võõras magamistoas pohmakaga ärganud, kuid terviseprobleeme polnud tal siiamaani esinenud. "Miks ta beebi peal üldse needust kasutas, ta oleks võinud ta kohe lihtsalt põlema panna ja problem solved," jätkas ta arutlusega. Vaevalt see väikelaps talle vastu hakanud oleks. Alec ise oli küll puhtavereline, kuid tema perekond uskus, et võlukepid on pühad asjad ning neid tuleb ainult hädaolukorras kasutada. Samuti ei lõiganud nad oma juukseid ega ostnud poest riideid. Troyd vaadati kui häbiplekki nende kõrval. Üsna naeruväärne kui temalt küsida.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 EmptyReede Juul 10 2015, 12:17

Nii vähe oligi õnneks vaja? Rainat pani tahtmatult muigama Beni õnnelik naeratus, kui neiu temalt oma shotitopsi viina juurde küsis. Küsimuse peale, mille kutt seejärel esitas, kehitas tüdruk esimese asjana õlgu. Ega Ben ju ka ometi ei arvanud, et neil kahel oli midagi? "Näed ju, et me suudame nüüd isegi ühes seltskonnas olla, ilma et me teineteise kallal õiendaks ega midagi," muigas Raina ja vaatas hetkeks Kyle'i poole. Kui nad poleks paremini läbi saanud, ei oleks neist vähemalt üks ilmselt praegu seal. Seejärel võttis Raina ka teise shoti ära ja võttis lonksu mahlast peale. Rohkem ta praegu juurde ei küsi, vist.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
BANANA CAN DANCE!
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Banana drama

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Seitsmes korrus :: Tarvilik Tuba-
Hüppa: