Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 BANANA CAN DANCE!

Go down 
+7
Luke Lockwood
Benjamin P. Bruce
Trey Jones
Raina Daugherty
Serena C. Escobar
Kyle Coma
Jagger Canaan
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 15:24

Kui Raina kohale ilmus, otsustas neiu mitte nende vestlusesse sekkuda ja keskendus kollaste asjade seast millegi enam-vähem normaalse välja kaevamisele. Aeg-ajalt viskas ta mingeid jõledaid salle ja mütsikesi üle õla ning leidis ühe kollase lehvi, mis suhteliselt okei välja nägi. See aga ei sobinud tüdruku tumeda kleidiga, seega pani ta selle kõrvale ja otsis edasi. "Muidugi sobiks, aga ütleme nii, et see pole päris minu maitse," vastas Serena naeratades poisile, "kollane pole päris minu värv." Ta ei paneks iialgi midagi sellist vabatahtlikult selga ja õnneks ei olnudki peokorraldaja seda tüdrukult nõudnud. "Aga sinu seljas kujutaks ma seda ette küll. Sa oled ju Hufflepuffist eks? Sulle peaks kollane sobima," lisas Ser muiates. Ta oleks väga tahtnud seda kostüümi kellegi seljas näha, aga ta kahtles, kas keegi seda vabal tahtel selga paneks.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 16:09

Kyle läks kohe Raina'le snäki laua juurde järgi ''Sa näed vapustav välja.'' ütles Kyle talle vaikselt ja naeratas. Ta lootis, et täna nad on ikka veits nagu üksteise kaaslased, aga eks selle pidi määrama alkohol. Kyle vaatas nüüd korraks Jagger'i poole ''Ma olen Jagger'ile ainult seda maininud, et me saame hästi läbi.'' ütles ta igaksjuhuks Raina'le ja võttis oma õllest lonksu.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 17:44

Raina natuke ehk lootiski, et äkki Kyle järgneb talle sinna snäkilaua juurde, ent üllatunud oli ta siiski, et kutt seda nii kiiresti tegi. "Tänan... seda, kui vapustatud sa olid, oli muidugi näha ja ma võin kihla vedada, et Jagger märkas seda ka," pidi Raina aga mainima, kuigi ei suutnud siiski muiet tagasi hoida. "Mh, see kleit ei ole ju niii paljastav," mõtles neidis siis valjult, kuid seda pigem omaette, ning vaatas oma kleidi poole. Seejärel vaatas tüdruk, mis snäkilaual oli, ning võttis paar viinamarja. "Me saame siis hästi läbi või?" kergitas Rain seejärel kulmu. Natuke võis ju kutti kiusata..
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 17:55

''See pole minu süü, et sa nii kuum välja näed täna.'' ütles Kyle naeratades. Kyle oli meelega nii vapustatud, kuigi suu vajus tal täiesti automaatselt lahti. ''Ei ole jah kusjuures.'' oli Kyle Raina'ga nõus ja vaatas ka ta kleiti. See ei olnud muidugi tavaline peokleit, aga Kyle'ile meeldis see. Kyle võttis uuesti oma õllest lonksu ''Kas sa tahad isegi seda varjata, et me nüüd hästi läbi saame?'' küsis Kyle vaikselt. Muidu kui keegi pealt kuulis, siis võis hakata mõtlema, mis noortel veel varjata oli.
Tagasi üles Go down
Trey Jones
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Trey Jones


Postituste arv : 69
Join date : 09/06/2014

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 17:57

Neiu vastuse peale ilmus taas õrn muie Trey huultele. Tema oleks küll tüdrukut hea meelega selles banaanikostüümis näinud, aga mis seal ikka. Ega ei saa ju sundida kedagi seda endale selga panema... Sest kui päris aus olla, näeks inimene sellega vist üsna totter välja. "Miks sulle kollane ei meeldi? Ilus värv ju," leidis TJ. Neiu järgmiste sõnade peale hakkas Trey aga naerma. "See, et ma Hufflepuffis olen, ei tähenda, et ma hea meelega suuri ja kollaseid banaanikostüüme kannaks," märkis tüüp. Samas oli ta isegi meeldivalt üllatunud, et neiu teadis, mis majas ta oli. "Mina ei pane seda kostüümi selga, kui sina ei pane," seadis Trey seejärel oma tingimuse. Nii et ilmselt neid banaanikostüümides sel peol ei näe. "Muide, ma olen Trey," lausus kutt ning ulatas tüdrukule oma käe, sest neiu nime tema ei teadnud ja siis tundus tark mõte ennast ka tutvustada.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 18:10

Raina turtsatas kergelt Kyle'i sõnade peale ning raputas kergelt pead. "See kõlab, nagu ma peaks vabandama, et ma täna selline välja näen. Aga seda ei kavatse ma teha," märkis neiu ning kehitas siis õlgu. "Kuigi alati jääb muidugi võimalus see kleit banaanikostüümi vastu vahetada," lisas neiu, olgugi et seda ta teha ei kavatsenud. "Kas me saame siis päriselt hästi läbi? Sa ikkagi tahad mu sõber olla?" pidi Raina küsima, sest talle oli metsas jäänud mulje, et Kyle ei tahtnud kohe kuidagi ainult tema sõber olla. Seejärel võttis tüdruk ühe topsi ning kallas sinna apelsinimahla.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 18:17

''Sa ei peagi.'' sõnas Kyle naeratades ja raputas pead. Kyle muigas, kui tal jäi mulje, et Raina kavatseb täna selle banaanikostüümi selga panna ''Seda ma tahaks küll näha, et sa selle selga paned.'' ütles ta, kuigi ta teadis, et Raina ei teeks seda elu sees. Võibolla täis peaga äkki? Oli võimalus, et isegi Kyle võis selle täis peaga selga panna. ''Vähemalt saan sinuga sõbrad olla. Sellest piisab ka.'' ütles Kyle sooja naeratusega ''Ma muidu mõtlesin selle peale ja olen nõus sinuga ka niisama hullata vahepeal.'' sosistas ta Raina'le kõrva, et keegi ei kuuleks ja pilgutas talle silma.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 18:21

Kui Raina tema juurest lahkus lõbustas Jagger end järgmise banaani käsile võtmise ning kohale jõudnud inimeste jälgimisega. Mitte keegi ei olnud banaanikostüümidest huvitatud. Veel. Küll ta hiljem mõned kostüümid ikkagi inimestele selga aetud saab. Ta tegelikult reaalselt tahtis ühte neist kostüümidest ka ise kanda, soovitatavalt seda mis järgmiseks päevaks õhku pole haihtunud, kuid samas ta tahtis väga olla ka nendes riietes, mis tal parasjagu seljas olid. Niiet ju ta lihtsalt teeb väikese kostüümivahetuse lõpuks, kui kikilipsust siiber saab.
Ta jälgis mõnda aega ka Kyle'i ja Rainat, kelle vahel ilmselgelt midagi toimus, nii et ta vilistas väga valjult, olles Raina parim sõber ja oma venna väga hea vend ja kõike seda. Nad mõlemad kindlasti armastavad teda väga palju selle pärast.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 18:34

"Ma ei teagi miks mulle kollane ei meeldi. Aga eks kõigil on ju nii, et ühed värvid meeldivad rohkem kui teised. Samas pole mul kunagi ka päris lemmikvärvi olnud. Kas sul on lemmikvärv?" lõpetas neiu oma arutluse küsimusega. Ta astus ohates kollastest asjadest eemale, sest ei olnud midagi paremat leidnud. Ta otsustas siiski tolle lehvi kasuks ja astus peegli ette, et see endale pähe sättida. Poisi järgmiste sõnade peale Serena muigas. Neid inimesi, kes hea meelega banaanikostüüme kannaksid on kindlasti väga vähe ja vaevalt nad terve mõistuse juures on. "Kui sina selle esimesena selga paned, panen mina ka," vastas neiu oma tingmust seades ja muigas. Ta tegi selle pakkumise vaid sellepärast, et oli kindel, et poiss seda selga ei pane. Ser sättis suure kollase lehvi oma juustesse ja surus siis poisi kätt. "Serena,  Ravenclawist," tutvustas tüdruk ka ennast. "Jagger tahab, et kõik külalised midagi kollast kannaksid, nii et sa vist peaksid siit midagi siiski valima," soovitas neiu ja viipas kollaste riiete poole.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 18:35

"Mmm, ei, ma ei kavatse seda endale selga panna," oli Raina siiski kindel ja raputas pead. Tema ja banaanikostüüm? No ei. See natuke paljastav ent ilus kleit sobis talle kindlasti kordades rohkem. Kui Kyle mainis, et talle piisas ka neiu sõber olemisest, naeratas Raina kergelt, kuigi neiu kahtles, kas nad suudaksid lihtsalt sõbrad olla. Kyle oli selleks liiga hea suudleja.. Kyle'i järgmiste sõnade peale kissitas Raina kergelt silmi, kuid muigas. "Ma ei ole kindel, kas ma tahan enam seda," märkis Raina, ent kuulis siis kellegi valju vilistamist. Jagger. Loomulikult. Ta keeras Jaggerile selja ning surus hambad kokku. "Võib-olla ma peaksin sind hoopis lööma, et su liiga elava fantaasiaga vend endale midagi ette ei kujutaks," mainis neiu ja saatis Jaggerile ühe kurja pilgu. Või siis lööb ta hiljem Jaggeri enda maha!
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 18:56

''Ma ka mitte.'' ütles Kyle ja viis korraks pilgu nendele kostüümidele, et olla ikka kindel, et talle need ei meeldi. Täis peaga võis äkki meeldima hakata, aga loodame, et mitte. Ka Kyle'i pilk muutus kohe ja ta vaatas vihaselt Jagger'it ''Ma pole talle ausalt midagi rääkinud.'' ütles Kyle Raina'le, kuigi Kyle oli kindel, et nüüdseks oli Jagger aru juba saanud, et midagi nende vahel susises. Kyle võttis oma õllest lonksu ja saatis siis Jagger'ile pilgu, et ta ära lõpetaks.

Nüüdseks jõudis ka Ben peole kohale. Ta oli täiesti teadlik, et see pidi mingisugune banaani pidu olema, aga kui ta uksest sisse astus, ta ei oodanud, et kõik olekski kollane ja banaane täis. Ben vaatas ruumis ehmunult ringi ''Mida vi**u?'' oli Ben segaduses ja pahvatas siis naerma. See naermine ei olnud halvaga. Ta lihtsalt ei arvanudki, et peol tõesti ongi banaani teema. Kutt vaatas siis ukse kõrvale ja nägi seal isegi banaanikostüüme ''Ei või olla!'' ta võttis endale ühe ja hakkas seda kohe selga endale panema. Kusjuures ta oli täiesti kaine.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 18:59

Jagger oli ainult korraks vilistanud, kuid kurjad pilgud, mille ta Rainalt ja Kylelt said panid ta tahtmatult muigama. Siiski väga kaua ta neile keskenduda ei jõudnud, kuna sadas sisse üks ta klassikaaslane, kes oli ilmselgelt esimene inimene, kes oli banaanikostüümidest huvitatud. Rõõmsalt keksis ravenclawlane Beni juurde. "On sul abi vaja?" uuris ta rõõmsalt.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 19:02

Ian oli kuulnud, et on tulemas mingit sorti pidu. Ta küll eelmisest peost suurt midagi ei mäleta, aga vähemalt jõudis ta voodisse välja. See küll ei olnud tema oma aga tundus, et omanikul polnud selle vastu ka midagi, et Ian seal magas. Hea inimene oli.
Seekord lubas Luke endale, et ei joo end täiesti täis. Järgmine päev võiks ju siiski midagi mäletada. Õnneks pole ta aga kuulnud teiste käest, et oleks midagi halba teinud. Ka Hogossip pole midagi kirjutanud seega on vist kõik korras? Loodame seda.
Luke jõudis tarviliku toa juurde ning astus uksest sisse. Sisse jõudes tabad teda üllatus. Ta oleks nagu sattunud Huffelpufflaste majja. Kõik oli kollane, absoluutselt KÕIK. Poiss lasi pilguga üle saali ning märkas Jaggerit. Ka tema oli kollane. Milline ime. Poiss tahtis minna Jaggeri juurde aga too vist rääkis enda vennaga, aga siis märkas poiss ka Rainat. Hetkel, kui Luke tahtis Jaggeri juurde minna, jalutas too mingi teise kutti juurde aga siiski jalutas Luke Jaggeri juurde ja tervitas teda,"Hei Jagger. See pidu on küll sinu korraldatud," lisas ta veel muigega juurde.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 19:04

Ben oli nii õnnelik. Talle meeldis olla see ainuke hull kuskil peol ja kui peokorraldaja enda abi talle pakkus, muutus Ben veel õnnelikumaks ''Ikka jah.'' Ben ei saanudki aru lõpuks, kust kohast see banaan veel kinni käis. ''Jagger, see pidu on nii fuc*ing haige! Ma ei arvanud, et sa tõesti kõik nii banaaniliseks teed, aga mulle meeldib.''  tegi Ben Jagger'i peo kohta komplimendi.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 19:08

"Oh, hei Luke!" muigas Jagger, kui hufflepufflane, kelle ta eelmiselt peolt tema tuppa vist põhimõtteliselt kandnud oli, kohale otsustas ilmuda. "Aitäh," lisas ta kuti kommentaari peale selle kohta, et see pidu on küll tema korraldatud. Isegi kui see oleks otsene solvang olnud, oleks ta ikkagi aitäh öelnud.
"Väga hea, keegi peale meie kahe pole nendest kostüümidest vist eriti vaimustuses," noogutas Jagger rõõmsalt, kui Ben silmnähtavalt väga rõõmus oli. Ta aitas slytherinlasel kostüümi selga upitada ning luku kinni tõmmata, sättides seda veel ka veidi siit ja sealt, et see banaan longus ei oleks.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 19:12

"Kindel? Noh... Järelikult su vend lihtsalt kujutab endale asju ette ning arvab, et meie vahel on midagi, kuigi tegelikult ei ole," mainis Raina, olgugi et talle ei meeldinud see. Igavene Jagger selline! Seejärel jõi neiu lonksu oma mahlast ning pöördus siis ukse poole vaatama, kui Ben sealt sisse sadas. Muidugi läks tüüp kohe endale banaanikostüümi selga ajama. See pani neidise kergelt omaette muigama.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 19:15

''Ei ole?'' küsis Kyle muiates ja kergitas kulmu. Ta teadis, et ta peab teesklema, et nende vahel ei olegi midagi, aga ta tahtis natuke Raina't kiusata. Kyle võttis oma õllest veel lonksu ja viis ka oma pilgu Ben'ile, kes omale juba banaanikostüümi selga ajas. See ei pannud Kyle'i üldse imestama.

Ja Ben oligi rõõmsalt banaan. Ta kallistas Jagger'it veel ''Aitäh sulle, kallis.'' tänas ta kutti ning tõttas alkohoolsete jookide poole, kus seisid hetkel Kyle ja Raina. ''Tere õhtust!'' ta seisis nende vahele ja pani oma käed ümber nende õlgade ''Miks teil kostüüme seljas pole?'' küsis Ben ja vaatas Rainat ning Kyle'i pettunud pilguga. Mis banaani pidu see ikka oli, kui keegi isegi kostüüme ei kandnud?
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 19:22

Serena muigas laialt ja jälgis kuidas üks kutt kostüümi selga pani. Ta ei arvanud, et keegi neist nii vaimustuses olla võiks, aga tuleb välja et inimesi on igasuguseid. Banaanikostüüm nägi tolle poisi seljas täpselt nii naeruväärne välja, kui arvata oli. "Näed sa võid temast eeskuju võtta," sõnas neiu lõbustatult Trey'le ja nõksas peaga banaanikostüümi riietatud slytherinlase poole. Tüdruk ise veendus peeglisse vaadates taaskord, et kollane lehv tema juustes tumeda kleidiga ei sobi ja loitsis oma kleidi ajutiselt kollaseks. Värv ei jää küll kauaks püsima, aga tüdrukule piisas sellest, et Jagger näeb, et ta on pingutanud. "Ma loodan, et sellest piisab!" hüüdis nüüd kollasesse kleiti riietatud tüdruk Jaggerile ja kohendas veel suurt kollast lehvi oma peas.
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 19:49

Amber oli kuulnud, et täna pidi järjekorde pidu toimuma. Õppida tal tuju ei olnud seega mõtles ta, et miks ka mitte. Peod ei ole kunagi halvad. Juhul kui sa ise ei liialda ega midagi väga halba ei tee. Kui sa ise hakkad lollusi tegema, siis ei ole see just kõige parem. Eriti siis kui HoGossip sellest kirjutab. Amberile meeldis senikaua see, kui tema kohta ei kirjutata igasuguseid lollusi. Kahjuks mõni on juba kirjutatud.
Neidis astus uksest sisse ning teda tabas suur üllatus. Ruum oli täiesti kollane, kaks banaani kostüümiga tüüpi olid ka kohal. Kas ta oli just sattunud laste peole? Amber tõrjus selle mõtte peast ja vaatas ringi. Võib-olla peaks peole siiski võimaluse andma. Äkki läheb huvitavaks. Tüdruk kõndis ühe diivani juures ja maandus selle peale. Vahepeal oli ta ka endale joogi haaranud.
Tagasi üles Go down
Drew Williams
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Drew Williams


Postituste arv : 11
Join date : 18/06/2015

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 20:59

Drew oli samuti kuulnud mingisugusest peost. Ta polnud üsna kindel mille puhul jälle pidu oli, aga ta otsustas siiski kohale ilmuda. Kui kellegil sünnipäev oli, siis kahjuks polnud Drew'l kinki. Drew astus tarviklikku tuppa sisse ja tal tuli kohe meelde, mille puhul pidu oli. Ta suule tekkis naeratus, sest kes iganes seda kõike ka ei korraldanud, oli väga hästi peo kujundusega hakkama saanud. Muidugi tundis ta ka ennast koduselt ja mugavalt, sest tuba oli tema maja värvi, aga ta teadis, et see ei olnud mingi Hufflepuff'laste pidu. Nähes, et mõned olid isegi banaanikostüümidega ja kollaste rõivastega, pani Drew natuke tujust ära, sest tal polnud midagi kollast seljas, aga ta ei olnud õnneks ainuke. Drew vaatas ringi ja nägi oma eksi lähedast sõbrannat ning läks tema juurde ''Tsau.'' tervitas Drew Amber'it naeratades.
Tagasi üles Go down
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alec Ryder


Postituste arv : 193
Join date : 10/06/2015
Asukoht : Austraalia

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 21:03

Alec oli just rongi pealt tulnud, ning ainuke asi mida ta pärast seda teha tahtis, oli süüa. Poiss oli just kodus käinud ning oli tegelikult terve nädala ära olnud, kuigi ta veetis kodus vaid ühe päeva. 22 tundi lennukiga sõitmist ei olnud seda väärt. Siin oli veelgi külmem, kui Austraalias, isegi siis kui seal oli talv ja siin suvi. Kutil oli peas müts ning ees päikeseprillid, et oma magamatust varjata. Igatahes, ta polnud vähemalt päev otsa söönud nii et esimesena suundus ta kööki. Sealt ta midagi peale kahtlase kujuga saia ei leidnud, nii et ta otsustas hoopis tarvilikust toast läbi lipsata. Troyl polnud päevast ega ajast aimugi, peost veel rääkimata. Ajavahed olid tal eriti sassis praegu. Poiss ronis treppidest üles tarviliku toani, kohe kui ta selle ukse avas, märkas ta kogu selle kollast interjööri. Algul mõtles ta, et on kusagile Hufflepuffi üritusele sattunud, kuid siis meenus talle Jaggeri homoseksuaalsete banaanide pidu. Seda tõestasid ka sajad banaanidekoratsioonid. Kuidas ta saigi unustada? Alec ei lasknud peost häirida ennast, ta oli ikkagi sööma tulnud siia. Parema meelega oleks ta midagi kaasa haaranud ja puhketuppa aelema läinud, arvestades suures koguses alkoholi, mis talle kohe silma hakkas. Ta polnud siiski päris kindel, kas ta asju toast välja sai viia. Poiss vilksas pilgu üle toa. Kõigil oli mingit tegevust nii et idee märkamatult kusagile nurka sööma minna võis isegi õnnestuda. Kutt liikus snäkilaua poole, silmates kohe midagi, mis talle huvi pakkus. Popkorn karamellis. He really was a sucker for sugar. Alec haaras kausi enda kätte ning liikus ühe kollase diivani juurde, mis suuremast inimtegevusest eemal oli. Ta oleks tegelikult endale hoopis joogi sebinud, kuid otsustas siiski seda mitte teha. Igaks juhuks, et ta jälle mingeid lollusi ei teeks.


Viimati muutis seda Alec Ryder (Nelj Juul 09 2015, 21:37). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 21:14

Neidis istus ja jõi enda jooki. Tal polnud kohe üldse tuju end mingisse banaani kostüümi toppida ja siis sellega ringi jalutada, nagu mingi poole toobine. Aga nagu näha siis osad tahtsid seda teha. Amber vaatas ringi ja peagi märkas ta enda sõbrannat. Kuidas ta polnud talle koheselt silma jäänud. Tüdruk oleks läinud enda sõbranna juurde aga too rääkis mingi kuttiga. Amber ei tundud seda kutti aga ta teadis, et see poiss ei ole siniste ega roheliste majast. Võib-olla Huffelpuff'ist. Nüüd pidid neidis midagi muud välja mõtlema, et tal igav ei oleks. Õnneks, nagu taevane kingitus, ilmus peole Drew. Serena endine kutt, kes suundus koheselt neidise juurde. Kui Drew oli kohale jõudnud, tõmbas neidis poisi enda kõrvale istuma. "Jumal tänatud, et sa tulid," rõõmustas neidis. Ilma Drew'ita oleks siin hetkel vägagi igav. "Tsau, ka jah," lausus neidis naeratades.
Tagasi üles Go down
Drew Williams
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Drew Williams


Postituste arv : 11
Join date : 18/06/2015

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 21:43

Drew muigas, kui Amber oli õnnelik Drew'd nähes ''Kohe tänad jumalat, et ma tulin?'' küsis Drew üllatunult. Noh väga armas Amber'ist. Drew märkas ka Serena't, kes Drew majakaaslasega rääkis. Õnneks oli Drew juba ammu Serena'st üle saanud, nii et mingit kadedust tal ei tekkinud ''Miks sa siis ennast banaaniks riietanud pole?'' uuris ta Amber'ilt ja pööras enda pilgu ka talle.
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 21:49

"Täna jah," lausus neidis muigega. Neidis ise usklik ei olnud aga sellist väljendit võib ikka kasutada. Amber jõi lonksu enda joogist. Korraks viis tüdruk enda pilgu sõbrannale tagasi aga siis vaatas jällegi Drew'i. "Ausalt või?" küsis tüdruk kerge naeruga. "Sa või ennast sinna kostüümi toppida. Mina seda ei tee," vastas ta otsuse kindlalt ning vaatas poissi. Kahju, et Serena ja Drew lahku läksid. Nad olid kena paar. Peaks nad uuesti kokku ajama.
Tagasi üles Go down
Drew Williams
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Drew Williams


Postituste arv : 11
Join date : 18/06/2015

BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 EmptyNelj Juul 09 2015, 21:56

Drew naeris ja kehitas õlgu ''Olgu siis.'' ta oli väga meelitatud. ''See, et ma kollases majas olen, ei tähenda, et ma tahaks ka sinna kostüümi pugeda.'' ütles Drew naeratades ja viis oma pilgu Amber'i joogile ''Mis sa jood?'' küsis kutt ja mõtles, et peaks ka midagi juua võtma omale. Joogi janu oli ja ainuke kaine ei tahtnud ta küll siin peol olla.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
BANANA CAN DANCE!
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Banana drama

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Seitsmes korrus :: Tarvilik Tuba-
Hüppa: