Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Working EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Working EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Working EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Working EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Working EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Working EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Working EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Working EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Working EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Working

Go down 
2 posters
AutorTeade
Arabella St. James
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Arabella St. James


Postituste arv : 54
Join date : 14/06/2015

Working Empty
PostitaminePealkiri: Working   Working EmptyNelj Juun 18 2015, 13:40

Arabella oli tulnud raamatukokku, et suve jaoks kõik oma kohustusliku kirjanduse raamatud üles leida. Neid oli see suvi eriti palju ja raamatukogu oli suur ja lai, nende leidmine kavatses tulla keeruline. Ari kõndis riiulite vahel, mõnikord leides paar raamatut, mida otsis. Raamatukoguhoidjat ei olnud ka silmaringis, seega ei olnud kelleltki abi ka küsida.

OT: Nathaniel Smile
Tagasi üles Go down
Nathaniel Holt
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathaniel Holt


Postituste arv : 43
Join date : 08/06/2015

Working Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working   Working EmptyNelj Juun 18 2015, 16:55

Nate'i ei huvitanud praegusel hetkel absoluutselt kohustuslik kirjandus. Kutt otsis raamatukogust hoopis mingisugust koomilist vahepala, mida lugeda, kui igav hakkab. Tavaliselt oli see aeg siis, kui peab juba magama, aga und ei tule. Raamatu lugemine toob eriti hästi une peale. See väide kehtis küll rohkem igavate raamatute puhul, aga nende peale ei kavatsenudki Nate aega raisata. Üllataval kombel leidis noormees raamatukogust oma klassikaaslase, Arabella. "Tsau. Mis tuhnid siin?" küsis Nate, kui nägi näitsikut riiulite vahel raamatuid uurimas ja sirvimas.
Tagasi üles Go down
Arabella St. James
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Arabella St. James


Postituste arv : 54
Join date : 14/06/2015

Working Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working   Working EmptyNelj Juun 18 2015, 17:40

"Siin on peaaegu võimatu midagi leida," kaebles Ella ning jalutas edasi, samal ajal vestlust jätkates: "Mida sa ise siin teed?" Ellie ei uskunud, et Nathaniel sellist tüüpi oleks, kes kõik oma vaba aja raamatukogus veedaks. Samas oli hea, et ta klassikaaslane oli siia tulnud, võibolla sai Nate teda raamatute otsimisega aidata.
Tagasi üles Go down
Nathaniel Holt
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathaniel Holt


Postituste arv : 43
Join date : 08/06/2015

Working Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working   Working EmptyNelj Juun 18 2015, 18:55

Nate naeris, kui Arabella mainis, et praktiliselt on võimatu midagi leida. Kui tüdruk edasi jalutas, tüüp järgnes talle. "Ma mõtlesin mõne humoorika raamatu laenamise peale, kui peaks igav hakkama, aga ma kahtlen, et ma seda kunagi loeks," sõnas Nate. "Mida sa ise muidu otsid?" uuris nooruk seejärel. Tal aega oli, oleks võinud aidata, kui Arabellal abi vaja oli.
Tagasi üles Go down
Arabella St. James
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Arabella St. James


Postituste arv : 54
Join date : 14/06/2015

Working Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working   Working EmptyNelj Juun 18 2015, 19:03

"Kohustusliku kirjandust, mida ma muud siin teeks? Ära saa minust valesti aru, lugemine on tore ja puha, aga mul on liiga vähe aega ja liiga palju muid asju, mida teha," seletas Ari ning oma õnneks leidis veel ühe vajatud raamatu. See tähendas, et tal oli vaja leida veel üks viimane raamat. "Kui sa leiaksid sellise raamatu nagu 'Loomadeks muundamine kuuendale klassile', oleks ma väga tänulik."
Tagasi üles Go down
Nathaniel Holt
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathaniel Holt


Postituste arv : 43
Join date : 08/06/2015

Working Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working   Working EmptyReede Juun 19 2015, 12:27

"Ma leian, et aeg-ajalt on hea pisut mõnda raamatut lugeda. Eriti enne magamaminekut - need toovad mõnusa une peale," lausus Nate kerge naeratusega. Aga ta oli juba maha matnud mõtte raamat laenutada, kui Arabellale abi pakkus. Nathaniel noogutas ja asus tüdruku poolt soovitud raamatut otsima. Tema jaoks võis kohustuslik kirjandus veel oodata. Nate kõndis edasi järgmise riiuli vahel, kuid polnud siiamaani leidnud Arabella raamatut. "Äkki see on välja laenutatud?"
Tagasi üles Go down
Arabella St. James
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Arabella St. James


Postituste arv : 54
Join date : 14/06/2015

Working Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working   Working EmptyReede Juun 19 2015, 16:27

"Ma loeks ka, tead küll, niisama, aga kohustuliku kirjandust on hetkel kõri ääreni," kurtis neidis. Neidis astus kõrvalolevasse vahesse ja just siis, kui Nath küsis, kas raamat võis välja laenutatud olla, leidis neiu selle. "Siin," teatas ta. Ta vaatas hunnikut, mis tal tekkinud oli. "Üksteist raamatut. Arvad, et jõuan sügiseks loetud?"
Tagasi üles Go down
Nathaniel Holt
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathaniel Holt


Postituste arv : 43
Join date : 08/06/2015

Working Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working   Working EmptyReede Juun 19 2015, 17:33

"Sellepärast ma kohustuslikku kirjandust kuigi palju ei loegi," muigas Nate. Okei, midagi ta ikka luges ja vahel sirvis kiiruga kohustuslikud raamatud läbi, aga tavaliselt ei süvenenud neisse väga. Kui Ara hüüdis, et leidis raamatu üles, sammus nooruk tüdruku juurde tagasi ning vaatas seejärel raamatute hunnikut. "Kui sa iga päev agaralt loed, siis võib-olla. Aga sotsiaalne elu saab sul seljuhul täiesti nullis olema," lausus Nathaniel. "Ma aitan need sul tuppa tassida, kui sa tõepoolest üksteist raamatut laenutada tahad."
Tagasi üles Go down
Arabella St. James
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Arabella St. James


Postituste arv : 54
Join date : 14/06/2015

Working Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working   Working EmptyReede Juun 19 2015, 22:40

"Lucky you," ohkas neidis ning istus toolile, raamatut lauale ladudes. "Mu vanemad tahavad, et mul oleks hinded korras," lisas ta ja silmitses Nathanieli. "Aga mina tahaks, et mul sotsiaalne elu oleks." Ari ohkas ja silmitses raamatuhunnikut. "Ma oleks sulle väga tänulik, kui sa mind nende tassimisega aitaks, aga seda on liiga palju palutud."
Tagasi üles Go down
Nathaniel Holt
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathaniel Holt


Postituste arv : 43
Join date : 08/06/2015

Working Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working   Working EmptyLaup Juun 20 2015, 00:06

"Ma lihtsalt ei hooli kohustuslikest raamatutest. Mõnda sirvin, mõne huvitavama loen ehk isegi läbi, aga saab ka ilma nendeta hakkama," sõnas Nate. "Mu vanemad ei hoia mu hinnetel väga silma peal. Vaba maa teha mida tahan," lisas nooruk muigega. "Seda tahavad kõik ilmset. Praegu on sul küll hea sotsiaalne elu, või mis? Peod ja sõbrad sabas," arvas Nate. Temaga oli küll nii ja ega Arabella mingi nurgas mossitaja polnud. Pigem seltskondlik ja Nate'le endale sarnane. "Ole nüüd, Ara, ma ise pakkusin abi ja aitaks sind ka siis, kui sa ise oleks küsinud."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Working Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working   Working Empty

Tagasi üles Go down
 
Working
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Working out

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Neljas korrus :: Raamatukogu-
Hüppa: