Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Boys boys boys - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Boys boys boys - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Boys boys boys - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Boys boys boys - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Boys boys boys - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Boys boys boys - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Boys boys boys - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Boys boys boys - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Boys boys boys - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Boys boys boys

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Boys boys boys - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys - Page 2 EmptyNelj Juun 18 2015, 22:27

"Sa oled siis ikka eriline erand," turtsatas neidis. Prefektid ja koolivanemad peaksidki just väljaspool tunde eeskujulikud olema ja korda pidama, tunnis on selleks õpetajad. "Mulle igatahes sobib, et sa koolivanem oled. Mõni käsutav ja upsakas koolivanem käiks mulle täiega närvidele," arvas tüdruk. Oleks kohutav, kui mõni ora tagumikus ennasttäis ülbik Jaggeri asemel ringi jalutaks.
"Ma arvan ka, et pigem eri nädalatesse," naeris neiu, "tervist tuleb ka natukene hoida." Serena ise üritas kogu aeg võimalikult vähe juua, aga polnud midagi parata, et alkohol talle kiirelt pähe hakkas. Nii kiirelt ja raskelt, et vaevalt neiu õhtu lõpuks mõne vähegi raskema loitsuga hakkama oleks saanud. Labane kaaslase selga võtmine oleks kordades lihtsam, isegi Serena jaoks. Mine tea, mis täis peaga loitsimisest välja võiks tulla, seda ei soovitaks küll kellelegi. Päris joomata neiu ka kunagi peol olla ei tahtnud. Täitsa võimalik, et Serena end laua alla joob, aga seda mitte tahtlikult. Aga olgem nüüd ausad - Jaggeril ei ole vaja kuigi palju juua, et laua alla jõuda, nagu eelmisel peol selgus.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Boys boys boys - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys - Page 2 EmptyLaup Juun 20 2015, 14:34

"Aitäh, võimidagi," muigas Jagger rõõmsalt ja tegi kakaole lõpu peole. Veidi nukralt poetas kutt oma termose kuhugi põrandale. "Oh kallis ära muretse, ma võin selline ka olla," irvitas koolivanem. Õpetajate ees ta ju siiski tegi head nägu, näägutas ja puha. Ja kui tal oli vaja oma kõrget seisust ära kasutada sai ta seda samuti alati teha ning see oli näägutamise ja muuga üpriski võrdväärne.
Timothy naeris kergelt tolle tervise hoidmise jutu peale. Kui seda tahta säilitada ei peaks üldse kunagi end täis jooma. "Aga kumma peoga me siis algust teeme?" tahtis poiss tüdruku arvamust teada, kuna isiklikult tal just väga palju vahet ei olnud. Kui nüüd sõnu närida, siis tõesti nii on.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Boys boys boys - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys - Page 2 EmptyLaup Juun 20 2015, 15:22

"Ma ei oleks pidanud seda ütlema," pomises neiu ja raputas kergelt naerdes pead. Saab teine veel mingeid mõtteid või arvab, et on liiga tore olnud. "Alustame Tarvilikus Toas, siis puhketuba jääb varuvariandiks. Muidu äkki mõni meie sõber teisest majast solvub või midagi, kui me Rave puhketoas peo korraldame ja nemad tulla ei saa," arvas Serena ja haigutas. Tegelikult oleks tal suht suva olnud, kui mõni sõber tulla ei saa või ei taha, aga mõnikord oli tore teistele ka mõelda, eriti kui tüdrukul endal täiesti ükskõik on.
"Viimasel ajal on nii palju kuulujutte liikvel," mainis neiu ja haigutas veelkord, sest uni hakkas peale tulema. "Sul ei ole ju tegelikult foot fetishit ega?" küsis Ser muiates ja ta pilk vilksatas oma jalgadele, mis olid endiselt Jaggeri süles. "Ja ma usun, et su peletis ei ole kumminaine?" naeris tüdruk ja toetas pea diivanile ning üritas silmi lahti hoida.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Boys boys boys - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys - Page 2 EmptyLaup Juun 20 2015, 15:34

"Mwhaha, too late now," itsitas Jagger. "Noh, sisuliselt see suvepidu oli ka just, aga jah. Alustame siis Tarvilikust Toast," noogutas kutt, kuigi pidu ainult ravedega oleks olnud ilmselt veidi rahulikum.. Mis oleks olnud hea võib-olla selle jaoks, et ehk Alec siis ei ärka kurat teab kus järgmisel hommikul. Aga noh, samas, mis seals ikka, siiani on poiss ju täitsa elu ja tervise juures olnud, võimis?
"Ooooo, kui kaunid jalad!" hüüatas Timothy dramaatiliselt ning kummardus Serena jalgu kallistama. "Abiellume! Kohe!" rääkis ta tüdruku varvastele võib-olla liigagi ilmekalt, enne kui naerdes eemale tõmbus. "Ei ole, mu peletised on enamasti mingid õudusfilmide tegelased võimidagi," sõnas Vincent veidi tõsisemalt.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Boys boys boys - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys - Page 2 EmptyLaup Juun 20 2015, 15:49

"Aga nüüd siis veel peo aeg. Kas jääb siis reede või laupäev?" küsis neiu, et veel see viimane peo detail paika panna. Tal endal vahet polnud. "Ma tean, kaunemaid jalgu ei leia sa kusagilt," sõnas Serena ja naeris, kui poiss ta jalgadele tähelepanu pööras. "Kurb küll," ohkas tüdruk, kui poiss paljastas, et tema peletis ei olegi kumminaine. Kumminaisega oleks poissi nii lihtne kiusata olnud, õudusfilmide tegelased on veidi keerulisemad. Ser haigutas ja vajus taas sügavamale diivani sisse. Tüdrukul tuleks oma voodisse magama ära minna.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Boys boys boys - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys - Page 2 EmptyLaup Juun 20 2015, 16:06

"See on rohkem selline asi, mida ma otsustan viimasel minutil," tõdes Jagger muiates. "Aga teeks reedel. Siis on inimesed rohkem väsinud ja ehk altimad jooma," põhjendas ta oma valikut ning kehitas siis õlgu. Keegi tundides eriti ju nii või naa ei käinud, poleks väga vahet olnud. Kõige parem seletus oleks ikkagi olnud lihtsalt see, et ta tahab kiiremini pittu saada.
Timothy naeris, kui Serena oma jalgu kiitis ning noogutas siis tehes püüdlikult tõsist nägu, kuid peagi sai sellest jälle naer. "Kas ma pean su voodisse viima?" küsis poiss muiates. "Ma vist ei saa tüdrukute magamistuppa sisse. Jääd siis siia magama?" uuris ta.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Boys boys boys - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys - Page 2 EmptyLaup Juun 20 2015, 16:35

"Sobib," sõnas neiu peo aja kohta. "Ei tea, võimalik, et sa oled piisavalt tüdruk, et sisse saada, aga ma suudan ise ka minna," lausus Serena ja haigutas. Tüdruk tõusis aeglaselt püsti ja ringutas. "Head ööd siis, näeme reedel," lausus ta, lehvitas kergelt ja lonkis uniselt tüdrukute magamistuppa.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Boys boys boys - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys - Page 2 EmptyLaup Juun 20 2015, 18:18

"Ma tunnen end vägagi mehelikult hoolimata kogu sellest geiaurast, tänan väga," muigas Jagger selle piisavalt tüdruk olemise kohta. Ta soovis Serenale ka head ööd ning istus siis veel ise mõnda aega järjest tühjenevas puhketoas. Viimaks vedas ka tema oma kondid magamistuppa, oma mõnusasse voodisse.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Boys boys boys - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Boys boys boys
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» You like bad boys?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Seitsmes korrus :: Puhketuba-
Hüppa: