Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Boys boys boys EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Boys boys boys EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Boys boys boys EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Boys boys boys EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Boys boys boys EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Boys boys boys EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Boys boys boys EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Boys boys boys EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Boys boys boys EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Boys boys boys

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyKolm Juun 17 2015, 15:26

Käes oli õhtu, väljas oli juba hämar ning veidi jahedavõitu. Jagger jõudis ka viimaks tagasi lossi. Poiss oli kusagil puuall magama jäänud sooja ilmaga ja alles ennast uuesti avastanud. Ta läks enne puhketuppa minekut läbi köögist ja võttis sealt endale termosega kaasa umbes liitri jagu kuuma kakaod. Ravenclawi puhketuba asus nii kõrgel, et seal oli ka suveõhtutel pisut jahedavõitu, mis tõttu sai väikese kaminatule paistel end päris hästi tunda.

Kamina esine oli aga hõivatud teiste noorte poolt, nii et Jagger pressis ennast kuhugi aknaalla diivanile ja lükkas tossud jalast. Ta ei olnud väsinud, kuid ta tundis ennast veidi kurnatuna.

OT: Serena!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyKolm Juun 17 2015, 15:49

Serena oli läinud õue jalutama, sest ilm oli olnud ilus ja soe. Tüdrukule tegelikult ei meeldinudki jalutada, aga ta otsustas, et pärast rohket koolimajas istumist ja õppimist tuleks nüüd värsket õhku ja ilusat ilma nautida. Jalutamisest tüdines ta aga ruttu ja neiul hakkas palav, seega otsustas ta järve ujuma minna. See ei olnud aga kuigi hea mõte, sest vesi polnud veel soojenenud ja tüdruk oli niigi külmavares. Järvest välja tulles üritas Ser end loitsudega üles soojendada, kuid sellest polnud eriti abi, sest õhtu oli muutunud jahedaks. Serena kiirustas puhketuppa, lootes end kamina ees üles soojendada, kuid märkas pettumusega, et keegi oli juba ees. Pettumus jäi aga lühikeseks, kui neiu märkas Jagger'it ja tema termost. Tüdruk peaaegu jooksis poisini ja potsatas tema kõrvale istuma. "Hei," tervitas Ser poissi juba rõõmsamas tujus ja lootis, et termos pole tühi ja et poiss on lahkes tujus.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyKolm Juun 17 2015, 15:53

Jagger võpatas õrnalt, kui keegi ta oma mõtetest välja tõmbas, kuid naeratas siis Serenat märgates. Poiss tõmbas oma diivanile puhkama pandud jalad kiiresti kuhugi endale lähemale, nii et ka tüdruk ära mahtuda võis.
"Külm, mis?" muigas poiss plikale oma kakaod täis termost andes. See oli veel üpriski kuum. "Joo terviseks, aga ära ennast ära kõrveta," hoiatas kutt oma tuhmunud vikerkaarevärvides kampsunit kohendades. Ei, tal ei olnud mitte mingit probleemi kõikidele oma orientatsiooni otse näkku lüüa. Nii oli faking lõbus.
"Mis sa siis viimasel ajal teinud oled? Uusi tõusvaid tähti oled leidnud?" tundis kutt viimaks huvi. Ta polnud tüdrukuga mingi paar nädalat julgelt eriti midagi rääkinud. Liiga palju tegemist poistega ja kainenemisega.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyKolm Juun 17 2015, 16:15

"Sa ei kujuta ette kui külm. Ära lähiajal järve ujuma mine, see on külm nagu jää," hoiatas tüdruk ilmselt päris palju liialdades. Ta on üks suurimaid külmavareseid üldse, seega oli eriti geniaalne mõte varasuvel ujuma minna. "Aitäh," ohkas Serena kergendatult ja võttis termose innukalt vastu. Ta võttis kohe mitu suurt lonksu ja tundis end kohe palju paremini. "Ma armastan sind ja su kakaod," teatas neiu ja mõtles, mida ta ilma nende kaheta oleks teinud. Ilmselt oleks ta kamina ees istujad minema ajanud ja end siis halvasti tundnud. "Mulle meeldib su kampsun," sõnas tüdruk kergelt naerdes. Ta teadis täpselt, et poisile meeldib oma orientatsiooni kõigile näkku lüüa ja Serena arvas, et on väga lõbus inimeste reaktsioone jälgida. "Ma käisin ka tollel peol, täitsa normaalne oli," vastas neiu poisi küsimusele ja jõi kakaod ahnelt edasi. "Ma tegin ühe rave poisiga tutvust, keegi Daniel. Kas sa tunned teda? Ta käib ka seitsmendas ja ma olen teda päris palju näinud ka, aga pole kunagi rääkinud," jutustas tüdruk oma peo muljeid.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyKolm Juun 17 2015, 16:25

"Jätan meelde," noogutas Jagger kergelt naeratades, kui tüdruk soovitas tal järve mitte ujuma minna. Tema meelde jätmine võrdus aga ilmselgelt sellega, et ta kavatses kellegi teise sinna sisse lükata mingil moel. Lõbus ju ikkagi.
"Ma ka," irvitas kutt kergelt, kui Serena talle oma armastust avaldas ning võttis siis kakao endale tagasi, et ka ise seda veel juua. Enesearmastaja ja kakao armastaja. Küll elu on ikka tore. "Heh, aitäh. Ma peaksin võib-olla uue hankima," sõnas Timothy vihjates sellele, kui kulunud riideese täpselt oli. Värv ei püsinud eriti peal. Võib-olla oleks ta mingit loitsu proovima pidanud? Kindlasti oleks natuke raha säästnud. Samas oli see kulunud mood ka kuidagi armas. Njah, tühja kah.
"Täitsa pidu jah," nõustus Vincent muiates. Tal oli suht lõbus olnud. Lauaall viie inimesega või midagi säärast, oli täitsa lõbus istuda. Kedagi ei paistnud eriti häirivat, et nad seal istusid, mis oli veel kõige lõbusam.
"Daniel?" kordas kutt mõtlikult. "Mnjaa, ta tundub mõnus, aga hetero," arvas poiss oma mälu pingutades. "Millest te siis rääkisite? On ta tore?" nõudis Moth juba hetk hiljem innukalt detaile.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyKolm Juun 17 2015, 17:09

Serena pööritas silmi, kui poiss ütles, et ta samuti ennast armastab. "Sa oled ikka selline egoist," lisas neiu muiates ja pead raputades, muidugi ei mõelnud ta seda halvaga. "Sinus on kindlasti Slytherini geene, nemad on peaaegu kõik eneseimetlejad," lausus Serena ja lükkas samuti kingad jalast ning sättis end mugavamalt istuma. "Kui sa uue hangid, hangi siis juba mulle ka üks," palus Ser ja mõtles kui palju sellega nalja võiks saada - kas siis seda ise kandes või kellelegi teisele näiteks magades selga sokutades - ning muigas salakavalalt. Kui Jagger seda talle ei hangi, ehk hangib tüdruk selle ise.   "Minu teada on ta hetero jah, kuigi ma ei ole kindel. Ta kasutas naiselikke väljendeid, nagu ta ka ise ütles, aga see ei pruugi midagi tähendada," arutles neiu, kes arvas et ehk oli too poiss bi. "Me niisama chattisime, mitte millestki erilisest. Ta oli lahke ja tore aga esmapilgul veits igav. Ehk on ta selline tüüpiline tuupur-ravenclawlane kellele on looduse poolt lihtsalt hea välimus antud. Väga hea näeb ta välja küll, aga ta ei olnud vist minust eriti huvitatud," lausus neiu veidi kurvalt. "Ma lootsin, et kui ta rohkem joob, siis saab ehk veidi lõbutseda, aga ta jõi nii aeglaselt, et ma tüdinesin ootamast ja otsisin muud tegevust," jutustas Serena korralikult hoogu minnes. "Aga ma kuulsin, et sinul oli palju lõbusam õhtu olnud," muigas neiu ja jäi poisi lugu ootama.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyKolm Juun 17 2015, 17:18

"Aitäh," noogutas Jagger selle Slytherini geenide ja egoisti jutu peale. Ega seal polnud midagi tagasi ajada, jumala tõsi ju. Ta kallis vennaraas oligi seal majas ju, midagi pidi siis temas ka olema ju, aga geigeenid lõid ilmselt üle ja tõmbasid ta kahjuks Ravenclawi.
"Katsun meelde jätta, aga midagi lubama ei hakka," vastas Timothy selle kampsuni jutu peale ja jõi oma kakaod, tundes, kuidas armastus selle joogi vastu kiiresti kasvas. Kes see hea inimene selle leiutas?
Poiss kuulas õhinalt Serena juttu, kuid kahjuks ei olnud see väga eriline. "Ah, kahju siis, ma lootsin, et saab veel ühe põneva tegelase kollektsiooni lisada," prunditas kutt huuli, kuid muigas siis taas, kui tüdruk tema õhtu kohta küsis. Ta jõi veel veidi kakaod, sättis ennast mugavamalt istuma ja mõtles hetke kust alustada.
"Kõigepealt ma lõbutsesin natuke Xavieriga, aga ta oli liiga naistes seega, meh. Mingi aeg ma leidsin Aleci laua alt koos selle.. Amberiga, jah. See numpar oli ennast juba enne pidu täis lakkunud, temaga oli päris lõbus. Ma sain ta isegi tantsima, aga siis tuli Luke, kes oli ennast samuti täis kaaninud, ja tegi mingi draama sellest, et ma meeldin talle," jutustas kutt ning jõi siis jälle.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyKolm Juun 17 2015, 17:40

"Kas sa oleksid parema meelega Slytherin'is kui Ravenclaw'is?" tundis tüdruk huvi. Poisi kaksikvend oli ju Slytherinis, seega mõtles tüdruk, et tema tahaks Jaggeri asemel küll oma kaksikvennaga ühes majas olla. Tuleb tunnistada, et poiss oleks sinna sobinud küll.
"Mine sa tea, ära veel lootust kaota. Öeldakse ju, et vaga vesi sügav põhi," lausus Ser, kui poiss Danielis pettunud oli. Tüdruk oli tõesti poisiga liiga vähe aega veetnud, et talle mingit hinnangut anda. Keegi ei räägiks oma hingesaladusi välja kellelegi, kellega oled äsja tutvunud. "Ma kavatsen temaga igatahes edasi suhelda, lihtsalt sellepärast, et ta nii hea välja näeb," teatas tüdruk ja võttis Jaggeri käest termose, et samuti sellest paar lonksu võtta ning ulatas selle siis poisile tagasi. Neiu kuulas lõbustatult poisi kokkuvõtet õhtust ja naeris kui poiss lõpetanud oli. Serenal tekkis kohe mitu küsimust, kuid teda häiris see, et temal palju igavam õhtu oli olnud. "Sul oli kindlasti palju lõbusam õhtu kui mul. Ma peaks ka tegutsema hakkama ja poisse sebima. Ma olen viimasel ajal liiga palju õppinud ja liiga vähe lõbutsenud," lausus Serena mõtlikult. "On sul äkki mulle mõnda kena heterot soovitada?" küsis tüdruk enne, kui poisi õhtu kohta lähemalt uurima hakkas.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyKolm Juun 17 2015, 18:05

"Mm.. Ausalt öeldes, ma ei teagi. Ma ei mõtle selle peale väga palju, sest ma ei saa oma maja muuta ikka, eks. Kindlasti oleks seal ka põnev, aga noh," kehitas kutt õlgu. Ta oleks kahtlemata veidi teistsugune inimene, kui ta Slytherinis üles oleks kasvanud. Vähe libedam tõenäoliselt, veidike kahepalgelisem.
"Okey, sul on õigus. Kui sa tema juures midagi põnevat avastad, siis annad teada, eksju?" noogutas Timothy rõõmsalt. Nii tore oli tegelikult ka tüdrukutega niiviisi suhelda, ei pidanud ise kõiki poisse läbi käima, et teada, mis materjalist tehtud on. Nii oli lihtsam valida, kui tausta juba teadsid.
Serena küsimuse peale jäi Vincent mõneks hetkeks vait, enne kui oma mõtted piisavalt sirgu oli löönud, et vastata. "Põhimõtteliselt Alec arvab jätkuvalt, et ta on hetero, nii et kui sa tahad siis sa võid aidata mul temaga jamada. Ma pole päris kindel, miks tema meelest gei olla nii halb on, et ta isegi endale seda eitab," alustas kutt mõtlikult. "Aga üldiselt mu vend on tore, aga talle meeldib Raina. Luke Lockwood on bi, aga ta sebib mind, nii et selle kohta ma ei oska väga hinnangut anda. Ta on tore, igatahes. Trey Jones on väga nägus, aga ma ei ole temaga kunagi rääkinud. Tundub vaikne. Aga ta on Hufflepuffis, nii et vaevalt ta kuigi ebameeldiva iseloomuga on.." jätkas kutt ja jäi siis uuesti mõtlikuks. "Kurat, ma ei tunne ühtegi ekstra kena hetero kutti. Suurem osa on lihtsalt sellised litspoisid, you know?" teatas Ravenclawi koolivanem viimaks.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyKolm Juun 17 2015, 19:27

"Ma saan sinust aru. Mind sõõlati väga kaua ja lõpuks jäigi valik Slytherini ja Ravenclawi vahele. Ma ise avaldasin siis Ravenclawi soovi ja ma vist olen oma valikuga rahul, aga samas ma mõtlen, et mis oleks saanud siis kui ma oleksin Slytherinis," arutles neiu mõtlikult. Ta tundis tihti, et ei sobi oma majja, kuid ta ei arvanud ka et ta mõnda teise rohkem sobiks.   "Annan, annan," kinnitas Serena, et annab teada, kui Danielist mingeid uudiseid on. Tüdruk kuulas innukalt ja tõsise huviga Jaggeri juttu poistest, kuid pidi lõpuks pettuma. "Alec'it ma tean küll, ma isegi alles ütlesin talle peol tere või midagi. Ma olen tegelikult alati eeldanud, et ta gei on, ma ei teadnudki, et ta ikka veel kapis on. Tal on kohe selline gay-vibe. Ma hea meelega aitaks teda kapist välja tuua. On sul mõni eriline plaan või piirdud lihtsalt natukese kiusamisega?" uuris Serena. Ta läheb alati selliste väikeste plaanidega kaasa. Alec'iga jamamine võiks päris lõbus olla ja kokkuvõttes tuleks see Serena arvates poisile endale ka kasuks, kui ta lõpuks kapist välja tuleks. "Niisiis, su vend ja Luke on võetud, - kusjuures Luke'i ma tean ja ta on tore, nii et anna teada kui ta enam sinu järgi ei jookse - Trey'd ma nägupidi tean küll, aga ei tunne absoluudselt. Äkki peaks temaga tuttavaks saama," võttis tüdruk jutu kokku. "Mul ongi see probleem, ma ka ei tunne ja litspoisse ma ei taha. See Xavier on kohutav, mul on kahju nendest tüdrukutest, kes tema järele jooksevad. Mis värk sinul temaga üldse on?" meenus tüdrukule Jaggeri jutt peost.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyKolm Juun 17 2015, 19:38

"Ma olen päris kindel, et sõõlamiskübar naeris enne kui ta Kyle'i Slytherini sõõlas," lausus Jagger mõtlikult tüdruku jutu peale. Ta oli tähestikus enne oma venda, ja ta oli üpris kindel, et sõõlamiskübar sai aru, et nad on faking kaksikud. Ja otsustas, et ei no milleks ühte majasse panna.
Timothy naeris õrnalt ja võttis lonksu kakaod. "Sõnaotseses mõttes iga kord, kui see kutt alkoholi lõhna ninna saab hakkab ta mehi vahtima," muigas kutt. "Ma olen teda päris kaua nüüd kiusanud vist. Ma üritan esialgu aru saada, mis tal selle vastu nii väga on, aga kui sa jamada viitsid, siis sa võiksid näiteks proovida teda ära sebida võimidagi taolist? Vaatad, mis välja tuleb?" pakkus ravenclawlane viimaks. Tema ja ta õelad plaanid. Ei, tegelikult ka, teda huvitas, kas Alec oleks sellega kaasa läinud, või poleks ta üldse midagi aru saanud, et sebimine toimub? Võib-olla oli kutt hoopis bi? Siis oleks küll kahju olnud, nii on ju lihtsam endale auku pähe rääkida.
"Yeah, ma polegi päris kindel, kas ma tahan Luke'i või ei. Mulle meeldib Alec tegelikult päris palju, ta on veidi huvitavam juhtum ka hetkel. Nii et kui sa tahad siis võid Luke'iga põhimõtteliselt ju midagi üritada?" tõdes kutt viimaks. See väike ravenclawlane oli nagu väljakutse ja see Vincentile tahtmatult meeldis. Kui ta saanud oleks, siis oleks ta kutid lihtsalt järgemööda ette võtnud, aga ega kellegi elu ei saa nii ilus olla, et proovid kõik läbi ja siis otsustad, kes kõige parem oli.
"Jah, ja siis kannad Trey kohta mulle ka ette," naeratas poiss end veidi mugavamalt istuma sättides. Ühest asendist kippus kähku ära väsima. "Litspoissidega on lõbus jamada, aga ega muuks nad jah ei kõlba.. Mis sa arvad, kas ma olen litspoiss?" küsis kutt mõtlikult. Tal poleks üheöö suhete vastu midagi olnud, kui ta vaid teaks veel homoseksuaale, kes nendest huvitatud oleksid olnud.
"Mina ja Xavier olime kunagi ammustel aegadel sõbrad. Aga siis ma tulin kapist välja ja meil oli väike draama. Nüüd ma lihtsalt kiusan teda, sest ma olen kohutav inimene ja nii edasi," muigas Jagger rõõmsalt.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyKolm Juun 17 2015, 20:17

"Sa arvad siis, et meie sõõlamiskübar on üks suur õelusehunnik? Mulle tekkis nüüd silme ette melanhoolne kujutluspilt väikesest Jagger'ist ja Kyle'ist, kes on vaatavad pärast sõõlamist kurvalt üksteisele otsa. See on nii kurb. Kas te olite kurvad?" tundis neiu ei tea kust huvi. Tema oleks olnud ahastuses, kui ta ei oleks oma õe või vennaga ühte majja saanud, rääkimata kaksikust. Praegu annaks neidis muidugi kõik, et ta õde ainult saaks Sigatüükas õppida. Ser viskas kiiresti selle mõtte peast ja keskendus vestlusele.
"Jep, ma tahaks ka teada, mis tal selle vastu on, aga ma totaalselt võin teda sebida. Väga huvitav, mis juhtub. Ma arvan, et on kaks võimalust. Üks: ta ei saa üldse aru, et ma midagi üritan ja seda mitte sellepärast, et mu sebimisoskused on halvad, vaid sellepärast et ta on lihtalt niivõrd gei. Kaks: ta sebib vastu ja üritab endale ning kõigile teistele tõestada, et ta on sirge. Põnev igal juhul," arvas Serena ja oli uue plaani pärast juba väga exited. Saabki oma sebimisoskusi lihvida, enne kui kellegi tõsise juures neid vaja läheb.
"Tegelikult ma tahtsingi küsida, kes sulle siis kõige rohkem meeldib? Ma olen märganud, et sina oled väga populaarne, aga kas sa ise kellestki tõsiselt ka huvitatud oled?" muigas Serena laialt. Tegelikult ei arvanud tüdruk, et poisil kellegagi tõsi taga on, Jagger ilmselt tahtis lihtsalt lõbutseda, aga mine tea.  "Sina ja litspoiss? Veel mitte, aga ma ütleks, et sul on kõva potensiaali," leidis Serena ausalt ja oli veidi üllatunud, et poiss midagi sellist küsis.  "Ma pean tunnistama, et Xavier on suuuuper hot, aga tema iseloom on ilmselgelt sitt ja tal on ikka pidevalt tüdrukute kari järel, ma ei suudaks tema peale aega raisata. Aga tore, et sa tema liigset lõbu rikud," lausus Serena ja kohendas patja oma selja taga. Neiu oli tegelikult samuti alguses Xavierist sisse võetud (mis seal ikka, tüdrukud on nõrgad) aga ta ei suutnud langeda nii madalale, et hakata samuti tema järel jooksma. Serena oli liiga uhke.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyKolm Juun 17 2015, 20:29

"Kuule, selle töö on sõnaotseses mõttes inimeste judgemine, võib-olla ta tahtis ka veidi lõbutseda?" kehitas Jagger naerdes õlgu. "Eip, me ei teadnud teineteise eksistentsist sel hetkel veel mitte midagi ja olime kõige muuga liiga hõivatud, et märgata, et üks klassikaaslastest täpselt meie moodi välja näeb," jutustas kutt lõbusalt. See oli vahva lugu, kuidas nad üksteist avastasid.
"Nõustun sinuga täielikult, musi, joo kakaod," noogutas Jagger agaralt ja pistis oma kakao termose plikale ninaalla. Kui neil mõlemad tassid/termosed olnud oleks, oleks saanud neid kokku lüüa, aga kuna võimalused ei olnud nii laiad tuli leppida sellega mis oli.
"Kui nüüd päris aus olla, ma ei tea ise ka. Nad on mõlemad toredad. Alec tundub kõige põnevam, Luke paistab keeper olevat. Ma ei teagi, ma peaksin Luke'i veidi paremini tundma õppima võib-olla. Aga ma tahan Aleci ikkagi kapist välja tirida, see on missioon number üks, let's say," puistas kutt südant ning vaatas aknast välja, sest nii teevad kõik mõtlikud inimesed filmides jne. Ei tegelt talle meeldis see mis ta aknast nägi. Kuna väljas oli juba pime ning sees tuli põles vaatas talle ta oma peegeldus vastu. Väga ilus vaatepilt indeed.
"Haha, tänud," pidi Jagger tahtmatult naerma hakkama, kui Serena ütles, et tal on litspoiss olemiseks kõva potentsiaal. Seda sai ju ära kasutada, ja mine tea, võib-olla ta kunagi hakkabki litspoisiks. Elu on veel ees, jõuab kõike.
Kui nüüd täiesti aus olla, siis oli ka selline ajajärk Maa ajaloos, kus Jagger Xavierist sisse oli võetud. See läks megakiirelt üle, sest Xavier on igavene väike sitt. Aga vähemasti on temaga lõbus. Lõbu oli Jaggeri elus vist hetkel peamine, ta lootis tegelikult, et ka edaspidi. "Ma arvan ka, see on naljakas."
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyKolm Juun 17 2015, 21:57

"Aww, sul on sõõlamiskübara vastu südames soft spot. Poleks arvanud, et kübarad päris sinu teema on, aga eks me õpime iga päev midagi uut," irvitas tüdruk, kuigi arvas, et poisil on mõnes mõttes õigus ka. Ega ta peale inimeste judgemise midagi erilist ei tee, aga samas on ta ju kübar, mis ei tohiks üldse midagi teha. Kübara kohta oli tal päris erakordne elu.
"Oota mida, kuidas ma sellest midagi ei tea? Sa ei teadnud, et sul on kaksikvend? Räägi mulle," paterdas neiu segaduses. Ilmselt ei teadnud ta seda, sest ei tundnud väiksena ei Jaggerit ega Kyle'i ja too uudis oli juba väga vana. Siiski ei suutnud tüdruk nüüd oma uudishimu kontolillida ja ootas nüüd detailset lugu. Kakao võttis neiu muidugi õnnelikult vastu ja tänas poissi. "Ma siis jätan esialgu selle Luke'i sulle. Ega ma ei taha teda taga ajada, siis kui tema sind taga ajab," otsustas Serena. "Aga millal ma seda Alec'i sebimist alustama peaks? Ilmselt millalgi siis, kui ümberringi on rohkem inimesi, näiteks mõnel peol või midagi. Mida ta üldse sellel suvepeol laua all tegi?" meenus neiule see veider fakt. See tuleks meelde jätta, äkki otsustab too poiss ka järgmisel peol laua alla pugeda. "Ahjaa, ilmselt peitis sinu eest," vastas Ser ise oma küsimusele ja muigas.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyKolm Juun 17 2015, 22:03

"Aww," matkis Jagger tüdrukut ja tegi käega seda ülepingutatud kawaii liigutust põse juures, mis pidi iseloomustama pisara ära pühkimist, võimidagi. Kübara kohta on tal tõesti päris erakordne ja kuradi pikk elu. Ega kübaral võib ka üks päev üle visata.
Kutt naeris tahtmatult, kui tuli välja, et Serena ei tea tema ja Kylel loost midagi. "Mis sa arvasid siis, miks meil erinevad perekonna nimed on?" küsis Timo muiates. "Meid lahutati sünnil, pärisema suri või jättis maha või midagi taolist. Pole infot selle kohta. Mind lapsendati ühte mitmelapselisse peresse ja Kyle ühte teisse. Me ei teadnud üksteisest mitte midagi, kuni me koolis korraga avastasime, et me näeme liiga neetult ühesugused välja," jutustas poiss lõbusalt.
Jagger hakkas just vastama ja siis leidis neiu juba ise lahenduse ülesse. Koolivanem naeris ka selle peale õrnalt. "Kusjuures midagi sellist ta vist ütles jah," noogutas ta siis oma halle ajurakke pingutades. "Peol.. Kui ta joob siis sul pole võimalustki," kommenteeris kutt. "Ta on meiega samas majas, kasvõi mõni õhtu puhketoas näiteks või söögiajal lähed tema juurde võimidagi?" pakkus Moth.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyNelj Juun 18 2015, 00:23

"Ma ei ole kunagi teie perekonnanimede peale mõelnud," pomises neiu imestades, et ta seda varem imelikuks ei pidanud. Noh, aga tegelikult tänapäeval võivad lapsed lõdvalt ka erinevad perekonnanimed saada, feminism jne. "Väga traagiline lugu, ma saan aru küll miks sa selline imelik oled, sul oli raske lapsepõlv," naljatas Serena mõistvalt noogutades. "Tegelikult päris lahe. Äkki kohtan mina ka ühel päeval tänaval inimest, kes näeb välja täpselt nagu mina ja on mu kadunud kaksik. Mulle kuluks veel mõni õde või vend ära küll," unistas tüdruk ja vaatas aknast välja. "Tegelikult ma ilmselt arvaks, et tegu on mingi musta maagiaga või mitmemahlamöginaga ja ründaks oma teisikut," tõi Ser ise ennast reaalsusesse tagasi.
"Jah, aga ma arvan, et ta paneks plehku või midagi, kui me kahekesi oleme. Nagu selles suhtes, et me ei ole isegi erilised sõbrad. Tegelikult äkki ei paneks ka, kui ma rahulikult alustan. Ei oska öelda, sina tunned teda paremini. Aga puhketoas või söögi ajal on päris ohutu vist jah. Eks ma vaatan," sõnas tüdruk ja haigutas veidi.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyNelj Juun 18 2015, 00:29

Jagger muigas, kui tuli välja, et Serena tõesti seda perekonnanimede erinevust tähele ei olnud pannud. Aga sellisel juhul on enamasti ikkagi midagi sellist nagu Canaan-Coma või muud sarnast. "Traagiline? Pole ta nii hullu muidagi," naeratas kutt. Ta oli ise oma elulooga rahul, tal ei olnud kusjuures isegi väga kahju, et ta polnud saanud oma päris vanemate käe all koos Kyle'ga üles kasvada. Seda lihtsalt ei olnud juhtunud, nii et mida kuradit taga nutta ikka.
"Haha, ole siis ettevaatlik ja varu endale tõeseerumit võimidagi," soovitas Jagger. Ei tahaks väga ju oma kaksikut ära tappa kogemata, onju.
"Kui sa ta kinni seod, siis ei pane," sõnas Timothy tõsiselt ja turtsatas omaenda jutu peale naerda. "Ausalt öeldes ma arvan, et kui sa temaga kena oled, siis ei jookse ta mitte kuhugi," tõdes kutt siiski. Alec ei jooksnud tema juurest ka tavaliselt liiga kiirelt minema.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyNelj Juun 18 2015, 01:00

"Võiks tõesti palju hullem olla," nõustus tüdruk.  Tal endal oli olnud üsna roosiline lapsepõlv. Vanemad olid ehk liiga ranged, aga kellel neid vaja oli, kui sul oli vahva noorem õde ja palju muid sugulasi. Võiks öelda, et neiul oli pigem raske teismeiga, või noh, on. Sigatüükas olemine oli väga lilleline, aga kodu oli nüüd hoopis teine maailm. "Tõeseerum võiks alati tagavaraks olla" nõustus neiu õlgu kehitades. Tegelikult polnud mingit võimalust, et neiul üldse kuskil mõni kadunud sugulane on. See oleks ammu välja tulnud. Nende suguvõsas polnud saladusi.
"Jah, kinnisidumine, see on üks mu parimaid nippe poiste võrgutamisel," iroonitses Serena. "Ma pigem olen kena, nagu tavaliselt muidugi," valis neiu teise variandi ja ringutas. Tüdruk otsis mugavamat asendit ja pani oma jalad välja sirutatult Jagger'ile sülle. Väga mugav.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyNelj Juun 18 2015, 16:29

Jaggeril oli täitsa okei lapsepõlv olnud. Vanemad olid nagu vanemad ikka, küllalt vanad ja kogenenud juba tema ajaks. Õed keerasid talle käru, kuid andsid korraliku elukooli vähemalt, mida ta nüüd rõõmsalt teiste peal kasutada sai. Perekond oli nii suur, et kedagi väga ei kõigutanud ka kuti orientatsioon, nii et kõik oli vägagi viis.
"Peaks seda hankima kuskilt. Nii palju toredaid asju, mis sellega teha.." mõmises Timothy muiates ning jõi kakaod. Võib-olla see oli probleem, et ta elu enamuse ajast vaatles nagu mängu, või muud taolist, kuid samas arvas ta, et võib vajadusel ka tõsine olla. Ju tulevik näitab, mis tegelikkus on.
"Hi5," irvitas Jagger oma kätt üleval hoida. See oli parim nipp üldse, nad ei saanud kuhugi ära joosta ja üldse oli lõbus. "Tubli tüdruk," noogutas kutt naeratades. "Ma mõtlen, et võib-olla ma peaksin siiski proovima mingi kord temaga koos jälle jooma sattuda. Räägib välja äkki, mis tal südamel on," arvas ta siis lõpuks.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyNelj Juun 18 2015, 16:53

"Tegelikult on selle kasutamine mingil astmel ebaseaduslik. Kahju küll. Samas kui käsi kellegi joogitassi kohal vääratab ei saa ju midagi teha," lausus neiu süütult. Temal endal poleks suurt midagi varjata, aga kellegi teise puhul võiks huvitav olla küll. "Ma ei saa ikka aru, kuidas sinust koolivanem sai," imestas Serena pead raputades, "reeglitest sa küll kinni ei pea." Neiu high-five's vastu ja vajus siis tagasi diivanile.
"Hea mõte, ma arvan. Sa võiksid ise näiteks tarvilikus toas väikse peokese korraldada," pakkus tüdruk välja, "või isegi siin samas puhketoas. Kui ainult raved tulla saavad, siis ei teki suurt joomingut ka." Suvepeost polnud just palju aega möödas, aga ega ei olegi vaja mingit suurt joomist korraldada, et plaan läbi läheks. Väiksem seltskond ja alkohol sobiksid neiu arvates ka.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyNelj Juun 18 2015, 18:22

"Selle kasutamine on päris kindlasti ebaseaduslik ilma loa või mõjuva põhjuseta," muigas Jagger. Tundus loogiline ka ju, inimeste ärakasutamine oli nii või naa ebasoovitatav. "Ma olen õpetajate pai poiss ja musterõpilane tundide ajal, see ei olnud kuigi keeruline," sõnas kutt naeratades. Ta võttis õppimist õppimise ajal tegelikult päris tõsiselt, muidu ei oleks tal lihtsalt olnud lootustki kuhugi jõuda. Ning ta tegelikult ka täitsa nautis seda. Ravenclawlane, ikkagi.
"Mõlemad on head mõtted.." noogutas Timothy ja lonksas jälle kakaod, mis oli nüüdseks juba üpris talutava temperatuuri saavutanud. "Ma pean siis kuidagi alkoholi sisse toimetama, või inimesi ette teavitama, et kõik midagi kaasa teaksid haarata.." sõnas kutt mõtlikult. "Aga me saamegi siis kaks korda proovida äkki, kui esimene kord nahka läheb," pakkus ta lõpuks rõõmsalt, kuigi ta ise leidis tegelikult, et Ravenclawi puhketoas oleks olnud rahulikum plaane läbi viia.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyNelj Juun 18 2015, 18:46

"Ma tegelikult suudan ette kujutada küll, kuidas sa õpetajatele poed," leidis neiu, kuigi ta polnud Jaggeriga kunagi ühes tunnis olnud. Ta oleks arvanud, et poisi välimus mõjub õpetajatele eemaletõukakavalt, aga tore siis, kui õpetajad nüüd sellised kaasaegsemad on. "Ma leian, et kui sina oled koolivanem, siis on imelik, et mina isegi prefektiks ei saanud. Ilmselt oli meie klassis mitu suuremat nohkaritüdrukut kui mina," lausus Serena kergelt kulmu kortsutades. Tema õppis ka hästi ja oli tunnis suhteliselt korralik, aga Ravenclawis oli sobivaid kandidaate ilmselt päris palju, eriti tüdrukute hulgas.
"Muidugi, kõik mu ideed on alati suurepärased," vastas neiu komplimendile muigega. "Alkoholi suhtes ei tohiks midagi keerulist olla, ma tulen aitan ka sellega. Anna mulle lihtsalt teada millal ja kus," kinnitas Ser ja lonksas samuti veidi kakaod. "Muidugi, topelt ei kärise," lausus tüdruk. Alati oli tore, kui varuplaan tagavaraks on.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyNelj Juun 18 2015, 18:54

Mis Jaggeri välimuses siis nii eemaletõukavat oli? Ta kandis tundide ajal korralikult koolivormi, tal ei olnud neete, tal ei olnud tattooveeringuid, ta mustad juuksed oli võimalik kenasse pailapse soengusse sättida ning veidike silmapliiatsit ei olnud kunagi kellegile haiget teinud. Väljaarvatud siis kui algaja su waterline'i joonistada üritab. See võib osutuda pimestavaks. Kutt muigas õrnalt, kui Serena arvas, et ta suudab täitsa ette kujutada teda õpetajate pilgu all.
"Tõenäoliselt jah, ega nad vaatavad ikka need kõige kõigemad välja. Meie klassis on ka suuremaid tuupureid kui mina, aga ju ma siis olen neile rohkem meeltmööda. Aktiivsem ja nii," arutas Timothy mõtlikult ja naeratas.
"Kena-kena," noogutas muigav kutt kakaod lonksates. "Ma arvan, et kõige targem oleks midagi sellist korraldada kas reede või laupäeva õhtul, et keegi pohmelli pärast tundidesse minemata ei jätaks," leidis alati kaasõpilaste eest hoolitsev Jagger. Suurem osa pani enamusest tundidest tegelikult nii või naa pidevalt poppi, kuid kui keegi õpetajatest otsima tuleb, ei leia ta vähemalt puhketoatäit peavalu käes vaevlevaid õpilasi.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyNelj Juun 18 2015, 20:00

"Jah, ilmselt küll. Mina olen oma klassist üks kõige sellisemaid...vallatuid," muigas Serena. Eks neid mitte-nii-pailaps-kui-paistab ravenclawlasi oli ikka veel, aga kõvasti vähem, kui selliseid nohiklikumaid. "Kui ma nüüd hästi mõtlen, siis ma tegelikult ei tahakski prefekt ega koolivanem olla," arvas neiu mõne aja pärast õlgu kehitades. Talle meeldib kõigiga hästi läbi saada ja tal on alati suht suva olnud, mida inimesed oma eluga teevad, nii et talle need prefekti kohustused ei sobikski. Ilmselt olid ka õpetajad sellest aru saanud. Viiendas klassis oli ta isegi veidi pettunud, aga nüüd tagantjärele mõeldes oli tüdruk kergendatud.
"Reede või laupäeva õhtu oleks tõesti kõige parem. Eriti veel puhketoas, siis on lihtne kõiki öösel voodisse vedada ja ise ka sinna roomata," nõustus Ser poisiga. Vaevalt neiu ise kedagi voodisse lohistama hakkab, pigem on tema see, keda lohistatakse. Pluss see lohistamine on poiste töö, tüdrukutel pole jõudu - Serenal vähemalt mitte. "Või siis tarvilikku tuppa võib reedel või laupäeval ka vabalt ööseks jääda, nii kui nii ükski õpetaja sinna ei tule," lisas tüdruk oma plaaniga üsna rahul olles.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys EmptyNelj Juun 18 2015, 21:38

"Ega selliseid üle nohikute ei kiputa eelistama jah," nõustus Jagger, kuigi tema oli ilmselgelt erand. Muidugi aitas kaasa see, et õpetajad ei teadnud väga, milline ta väljaspool tunde on.. Aga ega see ka niiväga hull ju ei olnud. Ta hoolitses nooremate õpilaste eest ja puha, kuigi, noh, viis neid ka igasugu kohtadesse, kuhu poleks tohtinud, ja lubas alkoholi juua ja plaanis ühte täis ka joota. Ups. Ega keegi ei ole perfektne.
"Väga hea. Just nii teemegi. Reedel soojendame Raveclawi puhketoas ja laupäeval võib pead parandada Tarvilikus Toas, kuigi parem oleks vist siiski need eri nädalatesse lükata.. Jah," noogutas kutt mõtlikult oma sõnade peale ja jõi jälle veidi kakaod. Tal endal ei olnud plaanis kuhugi lauaalla end juua, seega ta tõenäoliselt on üks neist, kes kaaslasi vooditesse pärast veab, nagu ikka. Aga olgem nüüd ausad - isegi mitte-ravenclawlastest tüdrukud teadsid nippe, kuidas kaaslased voodisse saada, ilma et oleks pidanud füüsilist jõudu kasutama.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Boys boys boys Empty
PostitaminePealkiri: Re: Boys boys boys   Boys boys boys Empty

Tagasi üles Go down
 
Boys boys boys
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» You like bad boys?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Seitsmes korrus :: Puhketuba-
Hüppa: