Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Harjutamine teeb meistriks

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyPüh Juun 14 2015, 18:27

Neiu kuulas huviga Ashtoni vastust. Kuigi ise ta ei oleks vastanud tollele küsimusele samamoodi, noogutas ta poisi jutule kaasa ning kui kutt ise küsimust küsima hakkas, mõtles Kelly peas vastuse välja. Siis otsustas noormees aga midagi muud küsida. "See küsimus ei olnud ju jabur, Ash. Ma oleks võinud sellele vabalt vastata. Aga kuna sa mõtlesid ümber, siis vastuseks on ilmselt... Xavier. Xavier Smith. No esiteks, ta on Slytherinist ja teiseks, ta ego teeb mulle füüsiliselt haiget. Pealegi, ta tundub täielik player olevat. Ta proovis isegi mind sebida."
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyTeis Juun 16 2015, 16:01

"Oli küll," hakkas Ashton uuesti naerma, kuid tundis ka õrnalt, kuidas ta põsed natukene roosakamaks lähevad. Miks ta siis nüüd punastama pidi? "Oh jah, ma olen temast kuulnud. Isiklikult pole kokkupuutunud, aga kas ta mitte mingi tibimagnet ei pidanud olema?" Kortsutas poiss kulmu, kas Ashton oli siis valesti aru saanud, et kõik tüdrukud teda jumaldasid? "Hakkasid talle ikka vastu ka?" Tahtis Ashton teada, kui Kelly lausus, et Xavier teda sebinud oli.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyTeis Juun 16 2015, 22:27

"Eks ta ongi tibimagnet, seda ma mõtlesingi," lausus Kelly ja silmitses oma käsi, mis tal süles oli. Kuti küsimuse peale tõstatas ta ruttu pilgu, sõnades pahase tooniga:"Loomulikult hakkasin, mul on ju Harry, mida sa siis mõtlesid?" Kelly tahtis ruttu teemaga edasi minna, seega küsis ta enda teise küsimuse. "Kas sul on siin koolis mõni tüdruk või crush?"
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 16:00

Ashton noogutas, kui Kelly veel Xavieri kohta sõnas. "Nojah, muidugi," ohkas kutt ja viis pilgu klassi poole. "Teil läheb Harryga siis hästi?" Tahtis ta teada, enne kui kelly küsimusele vastas. "No...ma ei tea, tüdrukut mul pole," kehitas Ashton õlgu. Poiss ei saanud ju öelda, et Kelly tegelikult juba üsna ammu talle meeldima hakkas, kuid ta proovis seda tunnet eirata. Tal oli ju Harry ja kuuldavasti pidid nad abielluma.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 18:10

"Eks meie läbisaamine vajab veel lihvmist, aga ma armastan teda ja see on seda väärt," rääkis Kelly, proovides midagi justkui kinnitada. Kelly oli Harrysse tõesti armunud ning ta teadis, et nad sobisid väga hästi kokku, aga alati ei olnud ta nende suhtes kindel. Kelly tundis end liiga noorena, et tõsist suhet pidada. Ta tahtis veel maailma ja inimesi avastada. Need kuulujutud, mis rääkisid tema rasedusest või abiellumisest ajasid ta lihtsalt endast välja. "Tohoh," imestas Kelly, kui Ash küsimusele vastas. "Keegi ei meeldi ka?" kergitas ta kulmu, kuigi tegelikult oli juba Ashtoni kord küsida.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 18:16

"Tore, et kellelgi siis hästi läheb," naeratas kutt, kuid tegelikult oli ta tuju juba täiesti nullis. "Miks sa imestad?" Tahtis Ash siis teada. Kelly tõesti arvas, et kõigil läheb sama hästi kui tal? "Meeldib, aga ta on juba kinni," krimpsutas Ashton suud. Ega Kelly ometi aru ei saanud, et poiss temast räägib?
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 18:22

"Noo, räägi mulle!" pani Kelly oma käed poisi õlavarrele ning raputas seda õrnalt. "Kes see tüdruk siis on? Ma tean teda eks," naeris neidis ning vaatas Ashtonile otsa. "Okei, ma olen suht kindel, et ma olen just kolm küsimust vist järjest küsinud, ma olen selles mängus nii kehv."
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 18:26

Ashton muigas, kui Kelly selle tüdruku kohta rohkem teada tahtis. "Ah, sellest mängust juba üsna suva," naeris kutt. Poiss ei saanud ju tüdrukule rääkida, et see tema on. "No ma pole kindel, kas ma saan öelda, kes ta on aga sa tunned teda tõesti ikka väga hästi," hammustas kutt huulde.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 18:31

"Ei ole suva, mulle hakkas just meeldima." Neidis võttis poisi küljest käed ja vaatas põrandat. "Oeh, see on ilmselt Juliet, eks. Luke sebis teda ka, ma olen juba harjunud," aga Kelly polnud rohkem isu sellest rääkida. Kuigi ta oli Ashi kohta uudishimulik, otsustas ta teemat vahetada. "Sinu kord küsida, Ash."
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 18:35

"Issand, ei, ta pole Juliet," hakkas Ashton kõva häälega naerma. "Ma ei tahakski, et ta mulle meeldiks ja pealegi Luke'le veits paras," muigas kutt. "Mitte et ma temast nüüd taga räägiks, lihtsalt, ta pole minu tüüpi." Ashton vaatas korraks Kelly poole. "Aga see tüdruk on väga kena," naeratas poiss. "Kuid kui mängu juurde tagasi minna, siis ma ei oskagi enam midagi küsida." Ashton otustas veel natuke mõelda.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 18:45

"Sa sakid selles mängus, tead ikka?" muigas Kelly ja sättis end nii, et ta pea Ashi süles oli ning ta teda alt ülesse vaatas. Tüdruk pani käe poisi lõuale ning tundis vastu enda käeselga Ashi habet. "Ajad ka seda, poiss?" naeratas Kelly.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 19:02

"Tean küll," naeris poiss ja läks pingesse, kui Kelly oma pea ta sülle pani. Ashi ainus mõte oli selles, et tal nüüd boner'it ei tuleks. See oleks ikka mega mega piinlik. "Ikka jah, pidin just täna seda tegema," vastas kutt ja silitas Kelly pehmeid juukseid.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 19:08

"Kas ma võin sind aidata sellega?" tuli Kellyle mõte ja toetas end küünarnukkidele, niiet ta pea oli nüüd Ashtoni omale lähemal. Neiu naeratas, olles enda üle uhke, et ta tahtis kellelegi abi osutada.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 19:14

"Mul poleks selle vastu midagi," pomises Ashton ja jälgis tüdruku silmi. Neisse võis lausa uppuda. Poiss tahtis nii väga tüdrukut pragu suudelda, kuid tal oli ju Harry. Ash pidi teda endale pidevalt meelde tuletama.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 19:20

Tüdruk vahetas jälle poosi, nüüd kutile sülle istudes, näoga siiski tema poole. Neiu pani enda pea noormehe õlale ja käed ümber ta kaela. Neiu tundis isegi läbi pükste Ashtonit, mis sest, et see polnud isegi kõva. Ta kujutas ette, kui suur Ashtonil võis olla, kuid pidi selle mõtte peast raputama. Siiski nautis Kelly nende poosi, see oli armas ja intiimne, Ash andis talle mingit lähedust, mida Harry ei suutnud.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 19:24

Ashtoni mõtted liikusid aina lähemale Kelly paljale kehale ta vastas. Kuid ei, ei. Ta ei tohtinud nii mõelda. Ash asetas oma käed tüdruku puusadele ja tõmbas teda endale natuke lähemale. Poiss oleks nii väga tahtnud, et Kelly tema tüdruk oleks. Kuid ta ei saanud ju Harry ja tüdruku suhet rikkuda. See polnud tema jaoks. Ta tahtis, et Kelly õnnelik oleks, aga samas, miks ta siis praegu temaga nii oli?
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 19:30

Kelly surus silmad kinni, unustades ära, et see mees, kellega ta siin oli, oli Ashton, mitte Harry. Ta hakkas peaaegu märkamatult oma puusi vaikselt edasi-tagasi liigutama. Ta ei suutnud lihtsalt lõpetada, ta mõistus arvas, et see oli tema poiss-sõber, kellega ta oli. Ruumis oli vaikus, kuid sinna hulka oli kuulda Kelly imevaikseid ohkeid.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 19:40

Ashton ei saanud küll aru, mida Kelly küll tegi, kuid juba tundis ta, kuidas ta väikemees püsti tõuseb. Ka Ashtoni suust hakkasid vaiksed oiged kostuma. Poiss ei tahtnud seda lõpetada, see kõik oli selleks liiga hea, kuid see polnud õige. "Kelly," ohkas ta talle kõrva.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 19:44

Kelly oli juba end nii unustanud, kuid kui ta kuulis häält, mis tuletas talle meelde, et see poiss, kelega ta dry humpis, polnud Harry, ronis ta ruttu Ashtoni sülest ära. "Ma... anna andeks, see oli vale, midagi ei ole juhtunud, eks?" Tüdruk lootis, et nad suutsid selle unustada, ta ei tahtnud endale ja Harryle pahandusi. Pealegi, ei teinud nad tegelt midagi hullu, see oli lihtsalt üks süütu hetk.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 19:51

"Ma tõesti ei saa aru, mis see just siin oli aga jah, parem oleks see vist unustada. Sul ja Harryl pole probleeme vaja," pööritas Ashton silmi. See lause oli kahepoolne, Kelly asi kuidas ta seda võtab, kuid Ashtonile tegi see pigem haiget. Kelly tahtis olla Harryle truu ja mängida, et ta ei ole kunagi midagi kellegi teisega teinud? See pole õige, ka Ashil on ju tunded ja see tegi kuradima haiget. Poiss pööras oma pilgu enda boner'ile. Küll see kunagi ikka ära läheb. Poiss keeras end aknalaual nii, et ta jäi küljega akna poole ning sein ta silme ette.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 19:57

Kelly tundis nüüd end halvasti ja astus Ashtoni juurde, pannes oma käe ta õlale, et teda kuidagi enda poole lükata. "Palun andesta mulle. Ma lihtsalt... ma olen koos Harryga. Ma pean talle truu olema," sõnas Kelly. Loomulikult oleks neiu kohe olnud valmis Ashtoniga midagi enamat tegema, ta oli väga atraktiivne, aga ta ei saanud Harryle enam haiget teha.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 20:00

"Ma tean ja ma ei vaja mingit lohutust, lihtsalt, milleks siis see kõik?" Uuris poiss. "Tegelikult vahet isegi pole, mina sinu ja Harry vahele ei tule. Ise teate kuidas hakkama saate," pööras Ash pilgu aknast välja.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 20:07

"Ash," ütles Kelly ja lükkas Ashi enda poole, et talle otsa vaadata. Tüdruk toetas enda lauba poisi oma vastu. "Palun ütle, kes see tüdruk on, kes sulle meeldib." Neiu ei tahtinud tegelikult nii lihtsalt tunnistada, et tema tegude taga võis olla ka armukadedus.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 20:18

"Milleks sul seda vaja teada on?" Muigas poiss. Talle meeldis see, kuidas see Kellyt natule piinas. "Kui sa nii väga teada tahad, siis küsi tema kohta üks küsimus ja ma vastan sellele ausalt," seadis poiss end ohtu, kuid see oleks niikuinii varsti välja tulnud.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 EmptyKolm Juun 17 2015, 20:22

"Mis ta nimi on?" sosistas Kelly ning vaatas korraks Ashi silmi, siis jäi ta tema huuli jõllitama. Ta kujutas ette, kuidas need oleksid Kelly kehal.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Harjutamine teeb meistriks
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Harjutamine tuleb kasuks.
» Paha poiss teeb pahandust...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Kolmas korrus :: Nõiasõnade klass :: Tunniväliselt-
Hüppa: