Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Harjutamine teeb meistriks EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Harjutamine teeb meistriks EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Harjutamine teeb meistriks EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Harjutamine teeb meistriks EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Harjutamine teeb meistriks EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Harjutamine teeb meistriks EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Harjutamine teeb meistriks EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Harjutamine teeb meistriks EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Harjutamine teeb meistriks EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Harjutamine teeb meistriks

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 15:04

Ashtonil polnud magamistoas midagi teha ja kuna tal mõned loitsud nii hästi välja ei tulnud, otsustas ta neid harjutama minna. Ash otsis välja oma välukepi ja suundus klassi poole. Sinna jõudes sulges ta ukse ja lootis, et ükski õpetaja teda ei märganud. Poiss liikus akna poole ja vaatas järve ning märkas mõnda õpilast selle ääres tegutsemas.

OT: Kelly Wharwood
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 20:17

Kelly teekond oli ta viinud kolmandale korrusele. Ta nautis kooli peal kõndimist, siin ei olnud palju inimesi ning sai mõtteid tuulutada. Täna aga märkas ta juba kaugelt, kui Ashton, Kellyle tuttav kui maja- ja klassikaaslane nõiasõnade klassi hiilis. Loomulikult, kohusetundlik nagu Kelly on, pidi ta Ashtonile sõnu peale lugema minema. Tegelikult oli tal lihtsalt igav ning tahtis kellegagi juttu ajada. Sisenedes ruumi paar sekundit peale Ashi, sõnas ta: "Ma ei ole päris kindel, et sa siin olla võid."
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 20:32

Ashton pööras end ehmatades ümber ja talle jäi silma Kelly. "Ah, sina," muigas ta,"ja sa võid?"
Poiss liikus ühe pingi poole ja võttis laual istet, jalad tõstis toolile. "Mis sind siia üldse tõi või käid sa mul järgi?" Naeris kutt ning võttis oma võlukepi taskust välja, et see katki ei läheks.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 20:35

"Minu siin olemine on teine asi. Ma tulin sinuga pahandama eks, mitte vastupidi," rääkis Kelly, väheke muiates. "Kas sa tõsiselt usud, et sinu jälitamine on mu jaoks nii tähtis?" kergitas neidis kulmu ja võttis ühe pingi taha istet. "Mida sa ise siin teed?"
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 20:40

"Vaata kus ütles," turtsatas Ashton ning saatis tüdrukule kiusava pilgu. "Ma ei tea, nii kena kutti ju oleks tore jälitada või ei?" Asetas poiss oma võlukepi ta kõrvale lauale. "Ma tulin siia loitse harjutama, toas polnud niikuinii midagi teha, aga ega ma kaua poleks siin olnud, üksi hakkab päris ruttu igav."
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 20:44

"Oh sa, milline egoist nüüd välja tuli. Räägi, mis on viimasel ajal poiste ja liigse enesekesksusega? See hakkab tõsiselt väsitama," rääkis neiu ning silmitses kutti, pilk suht tülpinud. "No siis sul ju vedas, et sulle kaaslane tuli. Näita oma loitsud siis ette, ma võin kohtunik olla."
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 20:55

"Sa tead, et ma tegin ju ainult nalja," turtsatas ta ja võttis võlukepi uuesti kätte. "Ee..no ära siis väga mõnita, kui mul midagi valesti läheb, eks," lausus ta enne, kui püsti tõusis ja esimese loitsu peale hakkas mõtlema. "Engorgio," lausus poiss ja suunas oma võlukepi tooli poole, mis nüüd suuremaks hakkas paisuma.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 21:03

"Ma ei mõnitaks sind, Ash," muigas neiu. Ta jalutas poisi taha, et ta käest kinni võtta, milles ta võlukepi hoidis. Ta matkis ühte liigutust, juhatades enda käega poisi oma. "Vaata, proovi nii, sujuvamat, lase ranne vabaks."
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 21:18

Ashton vaatas, kuidas tüdruk ta käest kinni võttis ja temaga koos seda liigutust tegi. Talle meeldis see ning mõtlematult lasi ta oma randme isegi liiga vabaks nii, et võlukepp kukkus maha. "Sorry," pomises ta ja võttis selle maast üles. "Kas nii on praem?" Küsis ta ja lõpetas loitsu ning tool läks jälle tavaliseks tagasi.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 21:26

"Sa oled koba," naeris neiu Ashi üle. "Aga see oli parem tõesti." Neiu seisis küll poisi taga, aga ta nägu oli kuti omale nii lähedal, et Kellyl hakkas ebamugav ning ta köhatas. "Näita, mida sa veel oskad," astus neiu sammu tagasi ja istus aknalauale.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 21:33

"Tänud," nakatus ka poiss naeru, kuid lõpetas varsti. Ash vaatas, kuidas Kelly aknalauale istus ning siis pööras oma tähelepanu tagasi võlukepile. "Orchideous," ütles Ash ja võlukepi otsa tekkis lillekimp. "Palun, see on sulle," Kummardas poiss tüdruku ees ja ulatas kepi talle, näol kaval muie.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 22:29

Kelly tundis, kuidas sa põsed punakamat tooni võtsid, kui Ashton talle kimbu andis. "Aitäh, see on sinust... armas." Ta nuusutas neid, enne kui oma võlukepiga neile vaasi võlus, kuhu sisse need panna. "Sa oled võlumises ju hea, miks sa harjutamist vajad?"
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 22:39

"Palun palun," toetas kutt end laua vastu, mis ta seljataga oli ning vaatas, kuidas Kelly enda võlukepiga tegutses. "Eh, no ma näitasin sulle neid, mida ma oskan," kehitas Ash õlgu. "Aga näiteks enda kaitsmises olen ma üsna nõrk," lisas ta ja vaatas vaasi tüdruku kõrval.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 23:15

"Okei, proovime nii. Ma ründan sind ja sa proovi end kaitsta, sobib?" küsis Kelly ja mõtles esialgu mingi ohutuma ründeloitsu, mida Ashi peal proovida.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 23:18

"Okei, ma olen valmis," vastas poiss ja liigutas loitsuga lauad ja toolid seina äärde, et neil ruumi oleks. Muidu võis keegi veel rohkem viga saada, kui mõeldud.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 23:23

Kellyle ei meenunud kohe midagi erilist ning loitsus siis: "Serpensortia." Tüdruk hoidis Ashil silma peal, et vajadusel loits tagasi võtta, kui kutt end kaitsta ei osanud.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 23:29

Ashton ehmatas, kui madu nägi ning mõtles, mis küll vastuloits võiks olla. "Incarceros," lausus poiss, kuid midagi ei juhtunud. Alles mõne minuti pärast, kui madu talle juba palju lähemal oli, sai ta aru, et oli seda valesti öelnud. "Incarcerous," sihtis ta võlukepi mao poole ja sulges silmad.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 23:39

Kuigi alguses Ash kaitsmisega hakkama ei saanud, tuli tal see lõpuks välja. "Oh, õnneks. Arvasin juba, et see võib halvasti lõppeda," muigas neidis ning pani võlukepi taskusse. "Ausalt öeldes ei julge ma mingeid muid ründeloitse proovida. Mis siis, kui ma sind vigastan?"
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 23:44

"Seekord vedas jah," vastas poiss ja liigutas toolid ning lauad tagasi oma kohtadele. "Ei, sa peaksid just veel proovima, mis siis kui ma mingi võitluse käigus ka loitsud ära unustan ja kui ma viga saan, siis kunagi pranen ma ju ikka," naljatas poiss.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 23:46

"Mh, Ashton, sa ei elaks nende võitlusteni, kui ma sind siin praegu ära tapaks," lausus neidis ja istus tagasi aknalauale. "Tule, istu siia, räägime juttu," ütles Kelly siis ja lükkas vaasi eest, et poiss sinna istuma mahuks.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyNelj Juun 11 2015, 23:48

"Nojah, tõsi," vastas poiss. "Hea küll," noogutas Ash ja võttis Kelly kõrval istet. "Millest me siis rääkida võiks?" Uuris kutt.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyPüh Juun 14 2015, 12:43

"Mängime 20 küsimust," pakkus Kelly, peale natukest mõtlemisaega. "Sobib?" küsis neidis igaks juhuks Ashtonilt üle.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyPüh Juun 14 2015, 16:06

Ash turtsatas ja muigas. Ta tahtis tüdrukust veel palju teada saada. "Jah, mulle sobib," vastas ta siis ning viis oma pilgu Kellyle. "Alusta sina," lisas Ashton.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyPüh Juun 14 2015, 17:21

"Okei, teeme siis vaheldumisi," naeratas Kelly kutile ja ümises mõtlikult. "Okei, esimene küsimus, kas sa oled rahul oma majaga?"
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks EmptyPüh Juun 14 2015, 17:43

"Jep, ma küsin siis järgmisena," noogutas Ashton ja ootas, et tüdruk midagi küsiks. Ta ise ei teadnud üldse mida küsida, kuid ta ei jõudnud sellele ka rohkem mõelda, sest Kelly oli oma küsimuse esitanud. "Hmm...see sobib mulle, sest slyth ega huff ma kohe kindlasti olla ei saaks. Kuigi rawenc oleks ka lahe olla. Aga jah, ma selline nagu ma olen ja sattusin õigesse majja," vastas poiss küsimusele üsna põhjalikult. "Ma veidi mõtlen, mida küsida," naeris Ash. "Okei, emm...alustame siis nii...kuidas sa siia Sigatüükasse sattusid? Noh, et räägi lühidalt oma eluloost ja kes sul võlur oli ja nii...oh jumal, miks ma seda nüüd küsisin," hakkas kutt uuesti naerma. "Unustame selle ja siit tuleb uus küsimus. "See nii suvakas, aga kes sulle meie koolist kõige vähem meeldib?"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Harjutamine teeb meistriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harjutamine teeb meistriks   Harjutamine teeb meistriks Empty

Tagasi üles Go down
 
Harjutamine teeb meistriks
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Harjutamine tuleb kasuks.
» Paha poiss teeb pahandust...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Kolmas korrus :: Nõiasõnade klass :: Tunniväliselt-
Hüppa: