Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 SUMMER PARTY!

Go down 
+21
Luke Lockwood
Amber Ravenwood
Kyle Coma
Daniel Jayden Bolduc
Raina Daugherty
Serena C. Escobar
Harold E. Styles
Jagger Canaan
Aiden Thor
Juliet Winchester
Keitlyn Dever
Beatrice Wood
Luke Hemmings
Ella Watson
Penelope Stark
Noah Clarkson
Xavier Smith
Kelly Wharwood
Alec Ryder
Sydney Jordan
Lilith Hope
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
AutorTeade
Daniel Jayden Bolduc
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel Jayden Bolduc


Postituste arv : 12
Join date : 08/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 20:46

Serena C. Escobar kirjutas:
"Ilmselt küll," vastas Serena Davidi esimesele lausele ja ka Slytherini jutule. Ser tänas teda pudeli eest. Neiu jõi pudelist paar lonksu ja otsustas vestlust edasi arendada. "Sõõlamiskübar kahtles päris kaua, kas ma sobin rohkem Slytherini või Ravenclawi, ja ma valisin Ravenclawi. Ma ei ole nii tuupur ega reeglitejärgija, kui enamik ravesid on, aga ma ei ole ka eneseimetleja. Ma olen lihtsalt üsna tark, aga reeglitest ma vist eriti kinni ei pea," jutustas Serena mõtlikult. Talle oli alati tundunud, et ta ei sobi ühtegi majja täielikult. Mingil hetkel tõmbas neiu tähelepanu sõnelemine, mis oligi muutunud kakluseks, just nagu võiski karta. "Slytherin ja Gryffindor pluss alkohol ei ole hea kombinatsioon," pomises neiu, kui märkas, et taaskord olid need kaks maja vastamisi.

"Mu terve isapoolne suguvõsa on Slytherinist, ma olin kõigi jaoks paras üllatus," vastas Daniel, jättes mainimata, et ta ema mugu oli. Mitte, et poiss seda häbeneks, aga kui jutuks ei tule, siis pole mõtet ju kõike kohe rääkida ka. "Minu meelest on Slytherini ja Gryffindori seltskond tegelikult ebameeldivalt sarnased. Mõlemad on sellised, ma ei teagi, kas drama queens on liiga naiselik väljend selle kirjeldamiseks?" kahtles poiss oma lause õigsuses, ta polnud kunagi seda majade vahelist erinevust enda jaoks selgeks suutnud mõelda.
Tagasi üles Go down
Noah Clarkson
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Noah Clarkson


Postituste arv : 70
Join date : 10/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 20:51

Poiss jäi seega neidu kaugemalt vaatama, kui too otsustas tema kõrvale mitte istuda. "Jaa, aga ma tunnen enamus ajast, nagu need Gryffi tüübid ei ole minuga sarnased, nagu ma ei klapiks nendega kokku. Tegelikult mul on tunne, nagu ma ei klapiks kellegagi kokku." Noah võttis oma topsist lonksu ning lisas: "Ma ei tea, miks ma sulle sellest üldse räägin."
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 24

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 21:04

"Kas see on siis paha?" küsis Lily veega sulistades ja Noahi poole vaadates. "Mu bioloogilised vanemad on mõlemad puhtad slytherinlased ja ma ei ole tegelikult alati nii lahke kui praegu," jutustas tüdruk muiates. Ta ei olnud klassikaline hufflepufflane. Peo meeleolu mõjus talle ilmselgelt. Raske oli pidu korraldada ja mitte lahke olla, eks. Rawrlet oleks osanud poisi küsimusele küll mingit laadi vastuse anda, kui ta oli kaine ja otsustas siiski lihtsalt õlgu kehitada. Jookseb teises suunas minema veel muidu võimidagi. Siis peaks tüdruk tagasi rahva sekka minema ja nii oleks suurem tõenäolsus, et lõppude lõpuks ta endale ka siiski viina või muud toredat sisse joob.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 21:11

Serena pudel hakkas vaikselt tühjaks saama. Õnneks polnud selles palju alkoholi, sest neiu jääb üldiselt üsna kiiresti purju ja siis läheb kõik päris käest ära. Serena märkas küll, et Daniel oma ema ei maininud, aga eeldaski, et see oli tahtlik otsus ja neiu otsusustas selle kohta mitte küsida. Oleks Ser natuke rohkem joonud, oleks ta kindlasti surkima hakanud.  "On küll naiselik," naeris tüdruk, "aga päris täpne kirjeldus. Ma ei oskakski paremini öelda. Mõlemad on sellised machod, kui nüüd mehelikult öelda." Serena kiikas veel korraks toidulauda ja pistis paar tikuvõileiba suhu. "Samas Ravenclawis on tihti liiga igav," arutles tüdruk edasi.
Tagasi üles Go down
Noah Clarkson
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Noah Clarkson


Postituste arv : 70
Join date : 10/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 21:21

"Vaata, see Keitlyn eks, kellest me enne rääkisime," ütles kutt, kui ta tops tühjaks sai ja jook juba vaikselt mõjuma hakkas, "mul on ... kind of ... mega crush ta vastu." Poiss kiikas selja taha, et garanteerida, et keegi või kõige hullem, Keitlyn, ta juttu ei kuulnud. "Ta on imeline ja ma olen ... lihtsalt ei." Noah ohkas ja tundis, et tahtis veel juua. "Ja ma vihkan, et ma ei saa temaga kunagi koos olla."
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 24

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 21:24

Lily kuulas vaikselt poisi ülestunnistust ning mõtles siis hetke, veega sulistades. "Kas ta teab, et ta sulle meeldib?" uuris tüdruk siis, alustades kõige põhilisemast. See ei olnud kohe kindlasti esimene kord, kui ta kellelegiga sellisel teemal rääkis. Kas või Xavierile andis ta mõnikord nõu, rääkimata teistest kuttidest, kellega ta rohkem suhtles, sest see värvitud juustega lesbi teab ju ikka, mida naised tahavad.
Tagasi üles Go down
Noah Clarkson
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Noah Clarkson


Postituste arv : 70
Join date : 10/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 22:14

"Ei, loomulikult mitte. Ma arvan vähemalt," tunnistas Noah ning silmitses Lilithit. Mida poiss siis oleks pidanud tegema, Keitlyni juurde minema ja oma tunnetest rääkima? Ta jääks lihtsalt häbisse.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 24

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 22:19

"Kuidas sa siis tead, et sa ei saa temaga kunagi koos olla, kui sa ei ole üritanud?" küsis Lilith õrnalt naeratades veidi vett poisi poole pritsides, püüdes ta tuju veidike paremaks teha. Tõenäoliselt see mõjus pigem tüütavalt, aga oh well. Tüdruk lonksas veel jooki ja lükkas oma roosad juuksed silmist. Too gryffindorlane tundus sassis olevat omadega tõesti.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 22:28

"Ma olen temaga flirtinud and stuff, aga ta ei tule kunagi vooluga kaasa." Tegelt ei tahtnud Noah tunnistada, et Lily sõnades võis olla tõsi taga. Pritsimise peale Noah muigas õrnalt. "Ma lähen toon endale midagi juua, oota siin," vabandas kutt end ning tõusis, et jookide poole minna.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 22:35

Keitlyn otsustas just omale juua võtta ja kui ta ümber pööras, põrkas ta kokku Noahiga ning tüdruku taldrik suupistetega kukkus maha. "Vabandust," pomises ta piinlikust tundes ja tõstis taldriku maast üles. "Ma olen ikka nii koba," naeris ta.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 24

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 22:41

Lily pidi just hakkama Noahi manitsema selle koha pealt, et ta ei tohiks nii kergelt alla anda, kuid siis otsustas kutt endale jooki juurde tuua. Tüdruk noogutas õrnalt ning pöördus uuesti selle basseini poole, koos oma morsiga, mida tal veel jagus. Tüdruk keerutas vett ja õtsus õrnalt muusika rütmis.
Tagasi üles Go down
Noah Clarkson
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Noah Clarkson


Postituste arv : 70
Join date : 10/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 22:42

Ega ei olnud eriti meeldiv saada veidi suupistetega kokku, aga see oli Keitlyn. Ta ei saaks kunagi tema peale pahane olla. "Ei, pole hullu," ütles poiss. "Sa pole koba, babe." Okei, Noah oli purjus juba.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 22:47

"Babe?" Imestas Keitlyn ja mingi soe laine käis ta seest läbi. Keegi polnud teda veel niimoodi kutsunud. "Noah, sa oled purjus, äkki sul aitaks alkoholist," naeratas Keitlyn ja asetas tühja taldriku lauale. "Pigem joo seda," ulatas tüdruk talle klaasi morssi. "Hommikul sa veel tänad mind, kui sa praegu rohkem alkot ei joo," patsutas Keity Noahi õlga.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 22:55

Ben raputas pead Raina käitumise peale, aga tema oli sellega õnneks harjunud. Kui Raina ära läks, oli Ben'il kõik selge juba ''Tris, sa oled loll, et mulle pole rääkinud, et sulle Kyle meeldib. Ma saan Kyle'iga hästi läbi ja ma oleks võinud ise sinu eest temaga rääkida sellest.'' ütles Ben talle. Ta tegi nalja muidugi selle koha pealt, et Tris loll on. Ben oli Kyle'iga palju naistest rääkinud ja seda kurba uudist ta ei öelnud Tris'ile, et kui Kyle saaks valida kellegi kellega siin koolis suhet alustada, siis see oleks Raina.

Harry silmad lõid Kelly pakkumise peale särama ''Davai lähme.'' oli kutt kohe nõus ja naeratas rõõmsalt. Ta võttis Kelly käest kinni ja oli valmis kohe kooli poole sammuma.

Kyle käis tõesti kusel ja nüüd ta tuli tagasi. Jook oli tal ikka veel alles ja selleks oli viski koos coca'ga. Kyle otsis nüüd vestluskaaslasi uuesti ja märkas, et Raina oli Tris'i juurest ära läinud ja nüüd oli Tris'i juures Ben. Kuigi Kyle ju Tris'iga mingit sebimist ei tahtnud, siis ta otsustas minna Raina juurde. ''Sulle ei meeldinud Beatrice?'' küsis Kyle siis Raina'lt muiates.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 23:03

Raina kallas endale topsi rummi ja sellele lisaks natuke mahla. Seejärel sõi ta ära paar viinamarja ning pöördus siis vaatama, mida edasi teha. Tantsima oleks iseenesest võinud minna, aga ta oli endale just uue joogi teinud ja koos topsiga vist hästi tantsida ei saanud... Nii kaua kuni ta otsustas, kuhu minna ja mida teha, ei pannudki ta tähele, et Kyle oli tagasi saabunud ja suuna tema poole võtnud. Märkas tüüpi alles siis, kui too juba nii lähedal oli, et Raina teda enam vältida poleks saanud. "Ei meeldinud jah. Miks sa muigad?" vastas Rain ja kergitas siis küsimust küsides kergelt kulmu. "Sulle ta siis meeldib või?" uuris neidis nagu muuseas juurde, kui teema juba Beatrice'il ehk Trisil oli.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 23:08

Kyle võttis enda koksist lonksu ja võttis ka tagi taskust suitsu paki välja ''Ma imestan, kuidas sina teda taluda suutsid.'' vastas ta Raina küsimusele, rõhutades sõna 'sina'. Kyle avas paki ning võttis endale ühe suitsu ja pakkus Raina'le ka muidugi, suunates suitsupaki tema poole ''Ma tutvusin temaga esimest korda praegu. Või noh suhtlesin.'' ütles Kyle naeratades ''Ma ei oska öeldagi, kas ta meeldib või ei.'' kehitas ta õlgu ja süütas suitsu.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 26

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 23:11

"Ma olengi loll ja ma ei ütle seda sarkasmiga," ohkas tüdruk. "Meist ei saa ju niikuinii midagi enamat," muutus tüdruk kurvaks. See kõik jõudis talle just kohale. Kyle'le meeldib kindlasti keegi teine, siin koolis oli ju palju ilusaid tüdrukuid ja ega siis mingi kuum kutt Hufflepufflast vaata, kes teda üldse vaataks. "Igatahes, sa pead mulle lubama, et kui minust ja Kyle'ist midagi ei saa, kuigi nii või naa ei saa, aga läheme edasi. Kui meist midagi ei saa, siis luba mulle, et sa sebid mulle kellegi teise või oled mulle ise toeks. Palun luba," kallistas Beatrice Beni.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 23:17

Ben naeratas Tris'i jutu peale. Kõik naised on samasugused ja sellepärast ta naerataski ''Ma usun küll, et sa leiad siit kellegi. Kui ei leia, siis ega sa ka terveks eluks vallaliseks ei jää ju. Ära muretse, ma toetan sind.'' ütles Ben talle ja pani enda käe talle ümber õla. Ben polnud kunagi mingi wingman olnud, aga eks võis proovida ''Kui sa praegu siin ringi vaatad, kas sulle jääb keegi teine silma, peale Kyle'i?'' küsis Ben Tris'ilt ja vaatas ka neid, kes peol olid.
Tagasi üles Go down
Noah Clarkson
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Noah Clarkson


Postituste arv : 70
Join date : 10/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 23:19

"Ma, tegelikult, ma pean tagasi Lilithi juurde minema. Kui sa tahad, võid meiega liituda," suutis Noah midagi kokku rääkida. Ta tahtis ja tundis kohustust minna tagasi värviliste juustega neidise poole, aga ta füüsiliselt ei suutnud Keitlynit uuesti jätta. Äkki oli tal täna võimalus millekski enamaks?
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 23:20

Raina vahtis hetke Kyle'i, kui tema sõnu kuulis, sest millegipärast suutis tüüp teda oma sõnadega ärritada. "Mida sa sellega öelda tahad?" küsis Raina pisut sõjakalt. Kyle oli ju imestunud selle üle, kuidas Raina tüdrukut taluda oli suutnud. Häh. Kui Coma talle järgmisel hetkel suitsu pakkus, võttiski Raina pakist ühe ja astus Kyle'ile korraks lähemale ka, et tüüp saaks tema oma ka süüdata. Kuti järgmised sõnad ajasid aga Rainat naerma ja ta ei saanud sinna midagi parata. "Sa pole temaga varem suhelnud?" muigas neiu ja turtsatas lõbustatult. Siis oligi Rainal enne peaaegu õigus ju olnud. Tüüp justkui ei teadnudki varem Trisi olemasolust. Siis ei teadnud ta ammugi ka sellest, et ta neiule meeldis. Vot see oli lõbus. Seejärel võttis Raina oma kokteilist lonksu, viies pilgu korraks Beni ja Beatrice'i poole. Ei tea, kas peaks Kyle'ile mainima, et ta Trisile meeldis...?
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 26

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 23:23

"Parem oleks," naeris tüdruk ja lasi Benist siis lahti. Tris pööras end ringi ja vaatas enda ümber, kas keegi jäi talle silma? Muidugi Kyle'i kaksikvend, aga temaga olid nad lihtsalt ühed öised pättid ning neiu isegi ei teadnud ta päris nime. "No, ma ei teagi," ohkas tüdruk," ma olen lootusetu." Kuid siis meenus tüdrukule Xavier. "Xavier on ka üks tüüp, keda ma eelistaksin, aga tal on tuhandeid austajaid ja ta tundub samasugune nagu Kyle, ma poleks tema tüüpi."
Tagasi üles Go down
Aiden Thor
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Aiden Thor


Postituste arv : 115
Join date : 08/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 23:26

Aiden oli parajasti peadpidi laua all ja otsis sealt juua. Nähes et mingi tüüp istus sealsamas ja jõi viskit, lasi Aiden kuuldavale naerupahvaku. Hetk hiljem aga urgitses ta sealt välja viinapudeli ning tõusis uuesti püsti. ''Kas ma olen siis nii jube või?'' küsis ta nüüd uuesti Amy poole pöördudes ja viinapudelilt korki pealt ära keerates. ''Sest ma võin ka palju jubedam olla.'' Poiss võttis pudelist ühe korraliku lonksu.
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 23:31

"Miks naerad?" uuris Amy kulmu kortsutades. Kas kutt oli juba tõesti nii purjus? "Vähem jubedam kui mina." muigas Rhian hetkeks kulme tõstes. Tüdruk lõpetas oma plasttopsi, kägardas selle kokku ja viskas prügikasti. "Jajaa..." lausus tüdruk sarkastiliselt ja haaras laualt ühe pudeli. Okey nad vist seisavadki laua ääres ja aina joovad.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 23:37

''Mh jälle Slyth või?'' raputas Ben pead ''Rasked valikud.'' muigas ta ja otsis Xavier'i. Tüüp oli mingite inimestega jah ''Oh issand temaga ma ei suuda sind ealeski kokku sobitada ju. Ma ei suhtlegi temaga.'' itsitas Ben ja otsis nüüd ise kedagi Tris'ile, kuigi see tal ei õnnestunud. Kõik tundusid jobud. Vähemalt Ben'ile tundus nii.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 26

SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 EmptyNelj Juun 11 2015, 23:46

"Nojah, ma ei tea mis mul teiesugustega on," naeris tüdruk. "Võib-olla tunduvad praegu kõik teised normaalsed nii jobud, sest nad on purjus," lisas ta veel. "Aga sina ise. Räägime nüüd veidike sinust ka. Ma polegi veel jõudnud küsida, kuidas sul läheb?"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





SUMMER PARTY! - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 8 Empty

Tagasi üles Go down
 
SUMMER PARTY!
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Summer Aldren
» *Party-y-y*
» Let's party!! - massiteema
» Emily birthday party!! -massiteema

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool lossi :: Kooli territoorium-
Hüppa: