Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 SUMMER PARTY!

Go down 
+21
Luke Lockwood
Amber Ravenwood
Kyle Coma
Daniel Jayden Bolduc
Raina Daugherty
Serena C. Escobar
Harold E. Styles
Jagger Canaan
Aiden Thor
Juliet Winchester
Keitlyn Dever
Beatrice Wood
Luke Hemmings
Ella Watson
Penelope Stark
Noah Clarkson
Xavier Smith
Kelly Wharwood
Alec Ryder
Sydney Jordan
Lilith Hope
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
AutorTeade
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 17:55

"Eks sa jäta... aga kui tagasi tuled, ei pruugi meid siin enam olla," lausus Raina, kui Kyle teatas, et jätab tüdrukud korraks omavahele. Rainale meeldis Beatrice'i seltskond ilmselt sama vähe kui hufflepufflasele tema oma, aga samas ei saanud Rain jätta juhust kasutamata, et tüdrukut natuke kiusata. "Hmm, nii et Kyle Coma, jah?" muigas Rain mitte küll väga kõvasti, aga piisavalt kuuldavalt, et klassikaaslane teda kuuleks. "Vaesel poisil endal pole vist aimugi, et ta sulle meeldib," pidi tüdruk hea meelega märkima.
Tagasi üles Go down
Lillian Canaan
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lillian Canaan


Postituste arv : 32
Join date : 09/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 18:04

Ka Lila haaras hetke mõtlemise peale siidri. See sattus olema õuna oma. Neidis teadis, et Jaggerile see ei meeldiks. Tead küll suur vend blabla värk aga paistis, et noormees oli ise praegu ise joomise ja vestlemisega ametis ja kui hooliks siis Essie ei hooliks sellest. Keeruline värk. Luke isu märgates Jules muigas: "Paistab, et sa oled küll mitu kuud söömata." Kui nöökamine kõrvale jätta pidi neidis ka ise tõdema, e toit oli hea. Tüdruk võttis ühest kausist peotäie pähkleid. Ta oli pähklihoolik. Nii tavaliste aga soolapähklite. Siis peab ise peo meeldejäävaks muutma." tõdes Lilly naeratades.
Tagasi üles Go down
Aiden Thor
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Aiden Thor


Postituste arv : 115
Join date : 08/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 18:15

''Lahe,'' vastas Aiden Beni jutu peale ja tühjendas järgmise lonksuga enda pudeli. Teda eriti õlle nautimine ei huvitanud, peaasi et purju jääb. ''Kahjuks mitte, aga seda annab parandada, ma pistan ees jooksu ja sa tule järgi,'' irvitas Aiden nüüd Amy jutu peale, samal ajal kui ta uut pudelit otsis.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 18:28

Luke suudles ahnelt tüdrukut vastu. "Läheme kuhugi eemale?" Küsis ta ning liigutas oma kätt natuke alla poole puusa.

Betarice pööras oma pilgu tagasi Raina poole. "Mh? Millest sa räägid?" Küsis tüdruk ja teeskles nagu ei teaks ta sellest midagi. "Miks ta mulle peaks meeldima? Eh, ei," turtsatas Tris. "Ma olen ju mingi Hufflepufflane, mulle ta ei saakski meeldida," rääkis ta edasi, kuid sulges siis järsku suu, sest sai aru, et on juba liiga palju sellest rääkinud.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 18:32

Ben kortsutas kulmu Aiden'i vastuse peale. Võib-olla kutt polnud lihtsalt harjunud, et keegi talle nii ütles vms. Igastahes otsustas Ben minna Raina ja Tris'i juurde ''Ma lahkun korraks.'' ütles ta Amy'le ja Aiden'ile. Ta võttis endale ühe õlle veel kaasa, kuigi tal oli esimene veel joomata. Ben jalutas tüdrukuteni ja naeratas rõõmsalt neile ''Raina! Tris! Milline imelik kokkusattumus.'' ta mõtles muidugi nende kahe kokkusattumust.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 26

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 18:36

Tris pööras oma pilgu Beni poole. "Hei! Mis sind siia siis ka tõi?" Muigas tüdruk ja kallistas oma sõpra. "Nojah," kehitas Beatrice õlgu ja vaatas korraks Raina poole. "Ma võtan selle endale, aitäh," tiris Beatrice Beni käest ühe lahti tegemata õllepurgi ja hakkas naerma.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 18:38

Betrice'i sõnu kuuldes hakkas Raina lihtsalt naerma. No mis ta teha sai. "Oh, sa tead väga hästi, millest ma räägin," lausus neiu seejärel nagu muuseas. Üritagu huff seda ainult tagasi lükata. "No ma ei tea, sest ta on pikk, hea välimusega ja viisakas ning üldse mitte nii ülbe kui mõni teine slytherinlane?" pakkus Raina ning ilmitses samal ajal Kyle'i, kes neist natuke eemal oli ja alkoholi otsis. "Sa võid seda mulle tunnistada küll, ma ei läheks talle seda ju ütlema," lubas Raina, sest tegelikult ei olnud see just teema, mida ta Kyle'iga väga arutaks. "Aga noh, kui sa minu arvamust teada tahad, siis sul pole temaga võimalustki," avaldas Raina oma arvamust ega hakanudki varjama kerget muiet.
"Tere, Ben," tervitas Rain järgmisel hetkel ka majakaaslast, kes nende juurde saabus.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 18:44

Kui Tris Ben'i käest õlu ära võttis, muutus Ben tõsiseks ''Kunagi ei tohi mehelt õlu ära võtta!'' ütles kutt ja võttis enda õlle Tris'i käest tagasi ning andis talle enda pooliku ''Näe joo see ära.'' Ben kallistas Tris'i vastu ja siis vaatas neidusi ''Noh, mis teid siis kokku viis?'' küsis Ben ja vaatas segaduses oleva pilguga Rain'i nüüd, sest ta teadis, et Rain ei talunud ju Huff'e või üldse inimesi.
Tagasi üles Go down
Juliet Winchester
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Juliet Winchester


Postituste arv : 61
Join date : 09/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 18:46

''You've had your fun.'' muigas Juliet ning eemaldus poisist. Tüdruk lehvitas talle ning kõndis kutist eemale. Seda ta tegigi kõige paremini, jamas inimestega. Jules ei viitsinud siin kauem olla, niiet ta seadis sammud Slytherini puhketoa poole.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 18:56

Raina muigas kergelt, kui Ben oma õlle hufflepufflase käest tagasi võttis. Tegelikult tuletas see neiule meele, et peaks võib-olla endale ka midagi veel juua võtma, sest kolmest shotist ei aidanud veel, et ta mõne teatud hufflepufflase seltskonda täielikult taluda suudaks. "Saatus. Coma oli ka enne siin, aga ta lahkus, tuues ettekäändeks selle, et läheb võtab midagi juua. Ja tagasi ta pole tulnud, mis on temast üsna ebaviisakas, ma ütleks, aga mis seal ikka, nüüd oled sina siin..." vastas Raina õlgu kehitades Beni küsimusele ja vaatas siis natuke ringi.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 26

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 18:59

Tris vaatas Rainat, kui ta Kyle'i kirjeldas ja mõttes noogutas nende sõnade peale. "Äkki oskad mulle öelda, miks mul temaga siis võimalust pole?" Pakkus tüdruk välja. Need sõnad tegid talle küll haiget, aga ta ju ise teadis ka, et seda ei juhtuks kunagi. See poleks lihtsalt võimalik, kuigi väike lootusekiir ta sees püsis ikka veel. "Mis siis mehelt õlut ära ei või võtta?" Pöördus Tris Beni poole ning võttis poisi käest vastu pooliku purgi. Tüdruk võttis sealt lonksu.


Luke vaatas segaduses ilmega tüdrukule järele, kes minema kõndis. "Ah, no okei siis!" Sai ta vihaseks. Kutt liikus jookide poole tagasi ning haaras tema pooliku pudeli kätte ja jõi sealt. Naised ajavad hulluks.


Viimati muutis seda Beatrice Wood (Nelj Juun 11 2015, 19:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 19:01

''Võib-olla talle ei meeldinud teie seltskond ja mõtles mingi põhjuse, et teist eemale saada.'' pakkus Ben muiates, kuigi ta teadis, et Kyle ei teeks ealeski nii ''Ma küll teda jookide juures ei näinud. Äkki läks kusele.'' ta viis enda pilgu uuesti jookide poole ja teda polnud ikka seal. Ben kehitas õlgu ja avas enda õlle ''Õlu on mehe pühajook!'' ütles Ben uhkusega ja tegi enda õllepurgile musi.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 19:07

OT: Tris vaatas Rainat, kui ta Kyle'i kirjutas haha Very Happy Very Happy

"Sa pole tema tüüp. Kuigi, sa võid ju proovida," kehitas Raina õlgu. Pff, tegelikult ta ei teadnud üldse, kes oli Kyle'i tüüp ja kes mitte, aga nii lõbus oli ju segadust külvata ja Trisi tuju rikkuda. Õnneks ei saanud hufflepufflane vist aru ka, et Raina rääkis asjast, millest ta midagi ei teadnud. "Ma mõtlesin ise ka sellele ja sellisel juhul läks ta Beatrice'i ehk Trisi pärast ära, sest mina olen küll parim seltskond, keda keegi võiks tahta," arvas Raina muiates. Jah, ilmselt ta jääbki hufflepufflast kutsuma nii, nagu tüdruk end alguses tutvustanud oli.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 26

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 19:13

OT: Parandasin ära Very Happy Very Happy

Tüdruk hakkas naerma, kui Ben oma õllepurki suudles. "Millised siis tema tüübid on, kui sa kõigest juba nii palju tead?" Uuris Tris ning võttis purgist uue lonksu. "Kui ta juba minu pärast ära läks, oleks ta võinud seda mulle otse näkku öelda, mitte lolli mängida," ohkas neiu ning viis pilgu oma seljataha jookide poole. Kas tõesti ongi nii raske Slytherlastlastega läbi saada?
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 19:25

Raina muigas kergelt, kui Beatrice kohe kuidagi Kyle'ist rääkimist veel lõpetada ei tahtnud. "Seda ma päriselt öelda ei oska. Tean lihtsalt, et sina nende hulka ei kuulu. Aga sa võid seda muidugi temalt endalt küsida," arvas Rain ja kehitas nagu muuseas õlgu. "Vaeseke," kommenteeris neidis vaikselt ja õelalt naeratades, kui Tris arvas, et Kyle oleks pidanud talle otse ütlema, et tema pärast minema läks... Kas see tüdruk jäigi kõike nii lihtsalt uskuma või?
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 26

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 19:46

"Nojah, eks seda kõike peab veel vaatama," kehitas ta õlgu. "Tõesti arvad, et ma olen nii loll?" Turtsatas Beatrice, kes tegelikult juba alguses oli tähelepannud, et Raina kõike tegelikult ei teagi ning arvas, et tüdruk jääb kõike ta juttu uskuma.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 19:59

Raina muigas kergelt Beatrice'i küsimuse peale. Tüdruk tõesti tahtis ausat vastust või? "Jah," kehitas Rain õlgu ning naeratas. "Tead, ma ausalt ei saa aru, kuidas sa temaga nii hästi läbi saad," pöördus neidis siis korraks Beni poole. See päriselt üllatas teda. "Ja nüüd on minu kord ennast vabandada. Ma lähen võtan midagi juua," teatas Raina järgmisel hetkel ning jalutas nüüd ise laua juurde, et endale mingi kokteil segada. Tagasi Beni ja Beatrice'i juurde ta isegi ei kiirustanud, sest üks kahest käis talle mingil põhjusel närvidele, aga peole oli ta tulnud siiski lõbutsema.
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 20:07

"Looda sa." pööritas Rhian silmi. Ta võttis lonksu oma joogist ning neelas nägu kirtsutades alla. Vastik on veel vähe öeldud. Neidis viskas topsi koos vedelikuga prügikasti. Alice kallas uude topsi kolmveerand rummi veerand coca-colat. Neidis lonksas jooki ja ütles rohkem endale kui Aidenile: Nii, oleme nüüd kahekesi." Tegelikult polnud tal erilist vahet.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 26

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 20:10

Beatrice ei imestanud Raina ausa vastuse peale, tüdruk turtsatas, kui Raina nende juurest lahkus. "Sa arvad ka, et ma olen loll?" Küsis Tris Benilt. "Või on sul minust lihtsalt kahju, et keegi teine minuga väga läbi ei saa," ohkas ta ja võttis veel ühe lonksu õlust, purk oli juba peaaegu tühi, kuid ega rohkem tüdruk juua ei tahtnudki.
Tagasi üles Go down
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alec Ryder


Postituste arv : 193
Join date : 10/06/2015
Asukoht : Austraalia

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 20:11

Alec istus parajasti laua all ning jõi viskit. Tavaline õhtu tema jaoks. Ta ei teadnud siit eriti kedagi, ja kui Jagger kohale ilmus, leidis Ryder endale paraja koha laua all. For obvious reasons. Viski maitses hästi, Alec ei teadnud, kes siia joogid toonud oli, kuid ta pidi tunnistama et see oli väärt kraam. Vahepeal oli Troye ka endast kuulnud, kuid valju muusika tõttu polnud ta jutust suurt aru saanud.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 20:22

Kelly võttis Harry käest kinni ja küsis temalt: "Tahad siit ära minna? See pidu tundub suht lame olevat. Meil oleks kahekesti palju lõbusam."



Noah pani neiule tema soovitud jooki ning ulatas topsi neiule. "Lähme äkki võtame kusagil istet?" pakkus kutt. Tüdrukul oli mingi positiivne vibe ja Noah tahtis temaga rohkem aega veeta, see hoidis ta tuju üleval.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 20:30

Lily tänas kutti topsi vastu võttes ning noogutas küsimuse peale rõõmsalt. "Lähme sinna basseini juurde äkki, veidi lihtsam kuulda mida räägime?" pakkus neiu. Muusika ei olnud just ülivali, kuid ümberringi rääkisid ka inimesed üksteisega ja amelesid ja mida kõike, nii et vahepeal oli veidi keeruline vähemalt temal Noahi sõnadest aru saada.
Tagasi üles Go down
Noah Clarkson
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Noah Clarkson


Postituste arv : 70
Join date : 10/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 20:38

Kutt nõustus Lilithiga ning nad suundusid basseini poole. Noah istus pingile, mis seal läheduses leidus ning sai nüüd tema ja Lily vestlusele rohkem keskenduda. "Sa pole Gryffindoris, ega?" küsis Noah üle, kuna talle küll meelde ei oleks tulnud, et Lily tema majas oleks olnud. Selline tüdruk ja sellised juuksed, neid oleks saanud noormees küll kahe silma vahele jätta.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 20:43

Lily eelistas pingi asemel istuda aga basseini äärde, et ühe käega oma morssi juua ning teisega seal sulistada, enne kui pidulised sellega igasugu rõvedusi tegema hakkavad. "Eip, ma olen Hufflepuffis," raputas tüdruk pead. "Sa oled Gryffindoris?" eeldas ta kuti lause põhjal. Noah ei olnud selline inimene, kes talle lihtsalt koridori pealt silma ja meelde oleks jäänud, kuid see ei olnud ka mingi ime. Ta ei pööranud poistele just eriti palju tähelepanu nii või naa. Okey, need tumedapäised kaksikud hakkasid silma, kellele nemad meeldinud ei oleks, aga ülejäänud seltskond oli plika meelest suhteliselt sarnased.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 EmptyNelj Juun 11 2015, 20:45

Ashton tuli just duši alt välja, kui ta õues muusikat ja lärmi kuulis. Mis seal veel toimus? Poiss vaatas aknast välja ja sai aru, et käimas on mingi pidu. Sellepärast kedagi toas polnudki. Ashton polnud küll väga suur peoloom, aga kuna ta magama niikuinii ei saa sellise müraga jääda, otsustas ta end riide panna ja kohale vedada. Kutt pani selga musta T-särgi ja mustad skinny jeans'id, millel põlvede peal olid augud. Kutt sättis pähe ka punase bandana ja kõndis siis toast välja peole. Esimesel hetkel ei näinud ta kedagi tuttavat nii, et ta otustas omale midagi joogipoolist võtta ja midagi näksida kõrvale võtta.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





SUMMER PARTY! - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 7 Empty

Tagasi üles Go down
 
SUMMER PARTY!
Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Summer Aldren
» *Party-y-y*
» Let's party!! - massiteema
» Emily birthday party!! -massiteema

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool lossi :: Kooli territoorium-
Hüppa: