Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Esimene kupee (loe: draamade kupee)

Go down 
+4
Arthur Grey
Lexine Fray
Raina Daugherty
Kyle Coma
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyKolm Juun 11 2014, 12:47

"Võib-olla. Aga mulle meeldiks ise nendega kõik asjad selgeks saada, ei tahaks ju, et kogu kool sellest lõpuks teaks," arvas Rain. Kuigi samas oleks olnud parem, kui kõik oleks teada saanud, millised Lexine ja Arthur olid. Juhul muidugi, kui nad ikka valetasid... "Lexine on meie koolis uus, eks?" torkas neiule siis järgmisel hetkel pähe. Ta vist ikkagi ei suutnud praegu muule mõelda, vaid ikka sellele, mis kupees enne toimunud oli. "Ma loodan, et ta pole Slytherinis..," lisas neidis ning viis oma pilgu siis aknast välja.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyKolm Juun 11 2014, 12:50

''Ma ei usu, et õpetajad sellest teistele õpilastele räägivad.'' ütles Kyle kulmu kortsutades. See tooks tegelikult Lexine mainet alla, kui paljud saaks teada, et see oli skeem. ''Ma pole teda varem näinud, nii et peaks olema küll.'' sõnas kutt ja vaatas korraks aknast välja. Neil oli veel ikka palju sõita. ''Eks koolis saab teada, mis majas ta on.''
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyKolm Juun 11 2014, 12:54

Lexine pani enda pea poisi sülle ning sulges silmad."Kuule, aga palju meid siis üldse on.Ma mõtlen peale meie,keda veel saadeti siia?"
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyKolm Juun 11 2014, 13:01

''Ma arvan, et mingi 50. Ma ei tea ju.'' ütles Arthur muiates ja kehitas õlgu.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyKolm Juun 11 2014, 13:09

"Ega sa ei peagi teadma"Ütles ta kergelt naerdes.Elizabeth vaatas poissi altpoolt ning lausus:"Sa ei olegi rääkinud kuidas sa Bossi juurde sattusid"
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyKolm Juun 11 2014, 13:22

"Nojah, võib-olla mitte," kehitas Rain kergelt õlgu. Ta silmitses aknast maastikku, millest nad mööda sõitsid ning tegelikult oleks ta tahtnud juba kooli jõuda, sest selle rongisõidu oli Lexine suutnud tema jaoks ära rikkuda, isegi kui praegu kõik hästi oli. Järgmisel hetkel meenus neiule, et kuna nad olid jõuluvaheajalt tulnud, siis vaheajal oli ju Kyle'i sünnipäev olnud, eks? Ma kujutan ette, et Rain oli vaheajal kutile õnne ka soovinud või helistanud, võimidagi. "Pidasid sa vaheajal sünnipäeva ka?" uuris neiu järgmisel hetkel, mõeldes, kas see pidu, kus kutt Lexine'iga kohtunud oli, oligi äkki Kyle'i sünnipäevapidu. Kuna neidis ise polnud kutiga saanud tema sünnipäeva tähistada, siis tegelikult oleks ta tahtnud poisile ikkagi kingi millalgi üle anda. Aga vist mitte praegu.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyKolm Juun 11 2014, 13:36

Kyle'ile meenus ka selle küsimuse peale ta sünnipäev ''Mingit hullu läbu ei toimunud. Ma läksin vanemate juurde ja sõin nendega ning võtsin veini. Ben tuli ka hiljem ja me olime mu vanemate juures, rääkisime juttu nendega ja vaatasime mu beebipilte.'' vastas Kyle muiates, tuletades meelde enda beebipilte.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyKolm Juun 11 2014, 13:49

"Päriselt? Ma olin kindel, et sa korraldad peo. Või vähemalt et Ben korraldab selle sulle," lausus Raina, olles õige veidi üllatunud. Aga tegelikult kõlas see, kuidas kutt selle päeva veetnud oli, ka toredalt. Kujutades ette Kyle'i oma beebipilte vaatamas, ilmus Raina huulile õrn naeratus. "Näitad mulle ka kunagi neid pilte?" tahtis neiu neid kindlasti näha millalgi.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyKolm Juun 11 2014, 14:05

''Ben tahtis korraldada küll, aga ma ütlesin talle, et ma ei taha ilma sinuta enda sünnipäeval juua.'' ütles Kyle naeratades Raina'le. Ja võib lihtsalt nii oletada, et Kyle'i isal on uus naine, kes on siis Kyle'i kasuema vms ja Kyle'i öökull on kuskil rongi peal küll, aga mitte nendega samas kupees. Kyle vaatas veits ehmunud näoga Raina't, kui ta seda küsis ''Sa võid neid näha, aga mina siis sinuga ei ole.'' ütles Kyle muiates. Tal hakkaks väga häbi muidu Raina ees.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyKolm Juun 11 2014, 14:37

"Nii armas sinust," lausus Rain Kyle'i esimeste sõnade peale. Tegelikult oleks koolis ka veel saanud kuti sünnipäeva tähistada. "Ma oleks tahtnud sinuga su sünnipäeval koos olla, aga mu isa broneeris perele reisi Hawaiile, kuna me kõik vihkame külma talve. Kuigi lõpuks me reisile ei jõudnudki," lasus neiu ning turtsatas seejärel kuti ehmunud näo peale. "Heaküll, kuigi ma tahaks neid koos sinuga näha," pidi Rain lisama.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyKolm Juun 11 2014, 14:42

Kyle naeratas ''Kui me selle probleemi ära lahendame, siis me võime mu sünnipäeva puhul kuhugi sööma minna või väikest jooki võtma kuhugi.'' pakkus Kyle plaani ''Kahekesi.'' lisas ta veel. ''Miks te siis Hawaii'le ei jõudnud?'' küsis Kyle uudishimuga. Kyle muigas. Ta ei tahtnud lihtsalt näha, kuidas Raina nende piltide üle naerab ja siis vaatab veel Kyle'ile otsa ja naerab veel. See võib tõesti Kyle'ile suurt häbi tekitada.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyKolm Juun 11 2014, 14:53

"See on hea mõte," arvas Raina Kyle'i pakkumise peale ja noogutas. Küsimuse peale kehitas neiu õlgu. "Isal tulid tööasjad vahele ning ema polnud niikuinii reisist eriti vaimustuses ning kui sa neid rohkem tunneks, siis sa ei imestaks, et nad mul üksi ka minna ei lasknud," vastas neidis. Ja noh, jõulude ajal ei tahtnudki neidis üksi kuskil Hawaiil olla. Raina muigas ka hetke pärast, sest ta arvas, et kui ta väga tahaks ikkagi neid pilte koos Kyle'iga vaadata, siis ta saaks ka oma tahtmise. Ja tegelikult oleks see ju ääretult armas. Ja naljakas ka, ilmselt.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyKolm Juun 11 2014, 15:14

Kyle naeratas ja tegi Raina'le musi, mis oli pigem nagu suudlus. ''Sa oled ainus laps ju, ma ei imesta, miks nad sul üksi minna ei lasknud.'' ütles Kyle naeratades ja vaatas siis küsivalt Raina'le otsa ''Kuhu sa üldse kunagi välismaale minna tahad?'' uuris Kyle. Okei võib-olla Raina isegi suudab Kyle'i ümber veenda, et nad vaataksid neid pilte koos.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyKolm Juun 11 2014, 15:40

Raina noogutas Kyle'i esimeste sõnade peale. "Ja mitte veel täisealine," lisas ta. Küsimuse peale ei pidanudki neiu eriti mõtlema, sest kohti, kuhu ta minna tahtis, oli päris mitu. "Vegasesse, LA'sse, Pariisi tahaks ka tagasi. Ja California rannad ja palmid tõmbavad mind ka," lausus neiu, suutmata nendest kõigist ühte välja valida. "Kuhu sa ise minna tahaks?" uuris neiu vastu ka. Nii seal istudes ja random asjadest rääkides hakkas tunduma, nagu poleks mingit tüli Lexine'iga olnudki, sest kõik tundus olevat nii hästi. Raina suudab kindlasti Kyle'i ümber veenda, jah.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyKolm Juun 11 2014, 15:48

Kyle naeratas Raina vastuse peale. Päris palju kohti. ''Ma tahan sinna minna, kuhu sina.'' Kyle kavatses Raina viia igalepoole, kuhu Raina tahtis minna, aga ennem oli vaja Raina vanemate usaldus saada.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyKolm Juun 11 2014, 16:15

Lexine Fray kirjutas:
"Ega sa ei peagi teadma"Ütles ta kergelt naerdes.Elizabeth vaatas poissi altpoolt ning lausus:"Sa ei olegi rääkinud kuidas sa Bossi juurde sattusid"
OT:Arthur,võiks Lexile vastata Very Happy
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyKolm Juun 11 2014, 16:36

Neid kohti oli tegelikult veel, aga need neli olid esimesed, mis Rainale pähe tulid ning seega vist kohad, mida ta kõige rohkem külastada tahtis. Kuulnud Kyle'i vastust, pöördus neiu naeratades kuti poole ning lihtsalt suudles teda. Tegelikult tundis ta ennast päris rumalana, et oli üldse alguses Kyle'is kahelnud. See tähendab, ta poleks ju praegu nii armsalt käitunud, kui ta Rainale ikkagi valetanud oleks? Neiu oli selles päris kindel. Selle vanemate usalduse võitmisega võis tegelikult raskeks minna, aga eks seda on näha.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyNelj Juun 12 2014, 07:55

OT: Sorry, ma ei pannud tähele Very Happy

Kyle suudles Raina't vastu. Ta oli õnnelik, et praegugi Raina teda usaldab jn. Kyle ei tahtnud teda kaotada. (ma ei jaksa ja ei oska pikemalt vastata)

''Ma olin purupurjus ka, nii et ära minu käest küsi.'' vastas Arthur Lexi'le muiates.

Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyNelj Juun 12 2014, 10:09

Lexine muigas.Talle tuli meelde ,enda lugu kuidas ta Bossi juurde sattus.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyNelj Juun 12 2014, 12:19

OT: Me võiks äkki seda teemat ka edasi kerida, et nad juba kohale jõuaks võimidagi? Sest ma ei oska ka enam midagi vastata Very Happy
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyNelj Juun 12 2014, 14:33

OT: Davajj Very Happy

Järsku jäi rong seisma ja Kyle naeratas rõõmsalt ''Lõpuks ometi.'' pomises ta ja tõusis püsti ning võttis enda kohvri kätte ''Lähme?'' vaatas ta Raina'le küsivalt otsa ja avas juba kupee ukse.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyNelj Juun 12 2014, 15:17

Kui rong lõpuks seisma jäi, olid nad juba tükk aega sõitnud ka, nii et kohale jõudmine tuli igati ootuspäraselt. Ka Rain tõusis püsti ning võttis oma kohvri ja kotid ülevalt riiulist. Ta noogutas Kyle'i sõnade peale ning mõne aja pärast väljusidki noored kupeest, et tõldadega Sigatüüka poole minema hakata.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyNelj Juun 12 2014, 15:34

Kui rong peatus tõusis neidis istukile."Jõudsime kohale.".Lexine tõusis ning avas kupee ukse.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyNelj Juun 12 2014, 17:04

Arthur väljus kupeest ''Meie kohvrid on teises kupees ju.'' tuletas Arthur Lexi'le meelde.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 EmptyNelj Juun 12 2014, 17:07

"Ahjaa"Lausus ta ja kõndis teise kupee juurde.Sealt võttis ta enda kohvri ja kotti.Kupeest välja astudes ja ta veel poissi ootama.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Esimene kupee (loe: draamade kupee)
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Syd'i kupee
» Üks suvaline kupee
» Tühi kupee
» Tühi kupee.
» Tagumine kupee

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: