Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Esimene kupee (loe: draamade kupee)

Go down 
+4
Arthur Grey
Lexine Fray
Raina Daugherty
Kyle Coma
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyEsm Juun 09 2014, 23:46

Kyle läks näost veel punasemaks. Isegi ta veresooni oli ta näos juba näha. ''Mida sa toodad pa*ka praegu? Ma mäletan seda ööd paremini kui sina. See oli siis, kui me Ben'i pool olime ja sa olid täiesti purupurjus. Sa elasid mu küljes koguaeg ja ma korrutasin sulle kaheksatuhat korda, et mul on tüdruk ja siis sa järsku solvusid või ma ei tea mida sa tegid ja jõid ennast veel rohkem täis.'' Kyle vaatas Raina'le otsa. Ta tahtis teada, kumba ta usub.

Arthur vaatas naeratas Lexi't. Mu eit oskab näidelda. mõtles ta ning silmitses Kyle'i naist.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyEsm Juun 09 2014, 23:49

Kui Kyle'i reaktsiooni peale oli Rain veidi kohkunud, siis nüüd tolle tüdruku sõnu kuuldes tõmbus ta lihtsalt pingesse ning vabastas ennast õrnalt Kyle'i käte vahelt, jäädes kuidagi väga veidralt rahulikult ja sirgelt istuma, vaadates tühja pilguga tüdrukut. Tal ei olnud põhjust Kyle'i mitte usaldada, aga need sõnad ja kogu neiu käitumine tundusid nii tõetruud, nii et Rain lihtsalt ei teadnud, mida arvata. Kui see kõik nüüd tõsi oli, siis esimese asjana ei suutnud Raina välja mõelda, mida ta tegema peaks. Ta oli hetkel lihtsalt šokis.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyEsm Juun 09 2014, 23:51

"Sa kutsud mind valetajaks?"Hüüatas neidis ja kargas püsti.Lexine oli kohkunud ning ta lausus:"Sa mu kõhtu tahad näha?Või siis tahad teha...mingit isadustesti või?".Kuna Beth oli püsti siis oli näha ka kergelt tema kõhtu,neidis kandis laia kleiti mis enamasti varjas ta kõhtu.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyEsm Juun 09 2014, 23:55

Kyle ei osanud lihtsalt midagi vastata. ''Ben nägi seda kõike pealt, Fray.'' Kyle tõusis püsti ja väljus kupeest, sulgedes kupee uksed väga suure pauguga. Ta hakkas rongi pealt Ben'i otsima.

Arthur lihtsalt muigas selle reaktsiooni peale ja vaatas Kyle'ile järgi ''See kutt ei oska valetada.'' sõnas kutt ja võttis Lexi'lt ümbert kinni, tõmmates ta istuma enda kõrvale.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 00:00

Lexine istus Arthuri kõrvale ja võttis enda kõhust kergelt kinni.Neidis toetas enda pea poisi õlale.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 00:02

Raina võpatas, kui Kyle kupeeukse pauguga kinni lõi ning justkui ärkas oma mõtetest. Ta oli lihtsalt kõigest sellest tohutult šokis ning endiselt ei osanud seisukohta võtta. See tähendab, too tüdruk nägi nii enesekindel välja ning Kyle oli nii vihane, aga kumbki nendest pidi ju valetama... Rain oleks ka tahtnud ära minna, aga ta teadis, et oma asjade kokku korjamine oleks nii palju aega võtnud ning selle ajaga oleks Kyle ilmselt tagasi jõudnud. Ta tõmbas oma jalad samuti istmele ning sättis ennast vaikselt kõige aknapoolsemasse nurka istuma, püüdes mitte kahe ülejäänud kupeesolija poole vaadata. Ta oli tohutult segaduses.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 00:07

Kyle leidiski Ben'i üles kupeest, kus oli ainult tüdrukud ja tema. Kyle kutsus ta sealt välja, tee peal rääkides sellest eidest ja mis valet ta suust välja ajab. Jõudes kupee ukse juurde, Ben vaatas üllatunult seda neiut ''H***j, ongi see eit?'' küsis Ben, avades kupee ukse. ''Jouu, Raina!!'' viipas Ben talle. Kyle lõi küünarnukiga Ben'i ribidesse. Ben noogutas ja istus Raina kõrvale ja Kyle Ben'i kõrvale, sulgedes kupee ukse.

Ben toetas enda küünarnukid enda põlvedele, silitades oma sõrmedega enda lõuga ning vaatas väga mõtliku pilguga Arthur'it ja Lexi't. Benjamin naeratas siis ''No tere, Lexi'kene.'' sõnas Ben kavala muigega ''Oled juba uue ohvri endale leidnud jah?'' küsis kutt ja vaatas Arthur'ile otsa. Kyle oli ikka väga vihane ja toksis enda sõrmedega oma jalga. Ta oli ikka sitaks närvis.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 00:15

Lexine tõstis enda pea kui Kyle tuli tagasi ja temaga oli kaasas Ben.Neidis vaatas neid mõlemaid ja lausus:"Tere,Ben".Beth läkitas Beni poole kergelt vihase pilgu ja ütles;"Uue ohvri?Nalja teed või?"
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 00:20

Raina oleks igas muus olukorras Beni sellise antud hetkesse ebasobiva tervituse peale naernud, aga mitte praegu. Hetkel ei teinud ta sellest lihtsalt välja. Ta oli oma põlved kõverasse istmele tõmmanud, käed nendele toetanud ja pea omakorda kätele. Ja ta ei tõstnud kuti saabudes isegi oma pilku. Sest kust tema pidi teadma, äkki kavatses Ben ka valetada? Igatahes ka parima tahtmise korral poleks ta saanud kupeesolijate sõnu mitte tähele panna, ning seepärast kavatses ta kuulata, millest nad rääkisid.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 00:21

Ben muigas ''Okei, mul on suht poh*uj, mida sa selle uue kutiga plaanid, aga mis pas*a sa suust välja ajad, et sa oled Kyle'ist rase? Te ei jõudnud nii kaugelegi. Sa jõudsid talle ainult kaela hüpata ja juba sa saidki korvi.'' lausus Ben ja raputas pead. Ta tahtis haigelt suitsu teha praegu. Kyle ka muidugi. ''Raina, Kyle, Arthur - uskuge mind, ma olen on si*aks selliste eitedega kokku puutunud. Püüavad alguses külge lüüa, aga kui korvi saavad, siis on nii kurvad, et peavad ennast täis jootma ja siis kujutavad ette, et keppisid selle kutiga, kellelt korvi said ja siis üks päev nad leiavad selle kuti jälle üles ja teatavad, et see kutt on ta rasedaks teinud!'' Ben irvitas lihtsalt lollaka näoga Lexi'le näkku. Ta ei suutnud lihtsalt ette kujutada, kuidas keegi saab seda si**a uskuda.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 00:26

Lexi naeratas ainult selle peale."Ja kust sina seda nii kindlalt tead.Ise olid hoopis kusagil mujal ja sebisid endast noortematega."Ütles ta siis kohe vastu.Beth harras korraks enda kõhust kinni,aga lasi siis peagi lahti."Aga kui te ei usu ,et ma rase olen,võite ju katsuda ja kui seda ,ei usu ,et Kyle on isa siis pole ka halb,kui teeme testi."
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 00:33

Ben naeris ja raputas pead ''Ma olin täpselt teie kõrval. Kyle kutsus mind nagu kutsikas, kes jäi värava vahele kinni, et ma su ta juurest ära võtaks.'' sõnas Ben ja vaatas Kyle'i poole, kes vaatas Ben'i väga tüdinenud pilguga, aga samas ta huultel oli näha kerget naeratust selle väljenduse pärast. ''Sina ei tohiks üldse mäletadagi, kus ma olin. Ma nägin küll, kuidas need viski ja rummi pudelid su kõrval tühjaks said.'' Ben võttis enda suitsu pakist välja ühe suitsu, avas kupees oleva akna ning lukustas loitsuga ka kupee uksed. Ta süütas suitsu ja neiu viimase lause peale, vaatas Ben Kyle'i poole.

''Ma olen testiga täiesti nõus.'' ütles Kyle. Ta oli üsnagi kindel, et ta ei seksinud Lexi'ga. Ta ei näinud selle öö jooksul Lexi't enam ühtegi korda, kui Kyle ta eemale oli tõuganud.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 00:37

Lexine ainult muigas."Sa pidid mind kellegagi sassi ajama,mina jõin ainult veidike."Ütles ta selle peale ja vaatas Kyle."Paganama kahju ,et seda testi kohe ei saaks teha.Saaksime hakkata juba nime mõtlema oma lapsele.".Peale seda tekkis neidise huulile muie.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 00:38

Ja jälle oli Raina kahevahel. Ta tahtis uskuda küll seda, mida Ben rääkis, aga samas oli ta kindel, et kutt oli ise ka täis olnud. Ning ta uskus Lexine'i öeldut ka, seda et kutt oli endast noorematele külge löönud, ses, noh, Ben oli Ben. Nii et mõlemate sõnades oli tõtt, aga üks ikka valetas. Ta tahtis küll Kyle'i ja Beni uskuda, aga mõelda vaid, kui ikkagi oleks Lexine'il õigus olnud ning siis oleks Rain ise ennast lolliks teinud, sest ta oli otsustanud uskuda kutti, keda ta armastas.. Endiselt ei lausunud neiu ise ühtegi sõna, sest ta lihtsalt ei teadnud, mida teha või öelda. Ta pani ainult tähele, kuidas Ben kupeeuksed lukustas, niiet neiu ei saanud isegi kõigele käega lüüa ja minema marssida..
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 00:44

''Lexine, kui ma isegi oleks mingil võlujõul sinu lapse isa, siis ma võin ülbe olla, aga ma ei tahaks teda mitte kunagi kasvatada.'' ütles Kyle ja järsku talle lõi pähe see, mis ta just ütles. Võlujõud. Kordas Kyle seda mõtet enda peas. Ma ei ole selle eidega seksinud, aga kui mingi test tuleb, siis see eit teeb raudselt mingi loitsu, mis ütleks, et ma olen isa. mõtles Kyle ja raputas pead. Ta jälgis, kuidas Ben suitsu tegi ''Jäta mulle.'' ütles Kyle talle ja Ben noogutas talle vastuseks.

''Lexine, kuidas ma saaks selle peo lohakama eide ära unustada?'' küsis Ben muiates Lexi'lt. Ben tegi umbes viis kössi ja siis ulatas enda suitsu Kyle'ile. Ben vaatas Raina'le otsa, kes oli väga segaduses ''Raina, ma armastan Kyle'i ja sind. Kyle armastab sind sitaks. Usu mind, ta rääkiski seal peol ainult sellest, kuidas ta sind igatseb ja nii väga armastab. Ma olen Kyle'i parim sõber ja no sh*t, et ma hoidsin tal silma peal ju.'' sõnas Ben ja tõusis püsti. Ta avas loitsuga kupee uksed ning kupee uksed libisesid lahti. Ben vaatas Kyle'ile otsa ''Kui sa ei kannata siin olla, siis tule minu kupeesse.'' Ben oligi nii ego, et ta ütles sellele kupeele, kus ta ennem oli, et see kupee on tema oma. Ta väljus kupeest ning hakkas siis tagasi jalutama.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 00:50

"Mina ei tea küll kes see oli,aga eks see olnudki üks sinu tibidest"Ütles Lexi ükskõikselt.Beth viis ka pilgu ületükki aja Arthuri poole kellele ta põgusalt naeratas.Tüdruk vaatas kuidas Ben lahkus ning siis meenus talle ka Raina.Ta vaatas neidist ega öelnud midagi.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 00:53

Ben kuulis seda ja näitas neiule keskmist näppu selle peale. Kyle vaatas Raina'le otsa. Ta nägi seda segaduses olevat pilku. ''Raina... tule korraks.'' ta tahtis temaga kahekesi olla ja rääkida sellest, mis just juhtus. Kyle tõusis püsti ja avas kupee ukse.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 00:56

"Me Arthuriga ,ise lahkuma korraks siit.Te võite siia jääda,me lähme süüa otsima."Lausus Elizabeth ,võttis Arthuri käe ja jalutas välja.Ennem veel ta naeratas Kyle´ile ja tänas,et poiss ukse avas.Nad jalutas koridoris edasi.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 00:57

Arthur vaatas Lexi'le naeratades otsa ''Kyle'i eit vist usub isegi sind rohkem. Vähemalt tundub nii.'' sosistas Arthur neiule ja tegi talle põse peale musi.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 01:00

Tuleb tõdeda, et need Kyle'i esimesed sõnad kõlasid päris julmalt. Raina oli arvamusel, et KUI see laps oleks kuti oma, siis oleks too pidanud siiski aitama teda kasvatada ka. Aga jätkuvalt ei suutnud Rain pooli valida, kuigi Beni järgnevaid sõnu kuuldes pidi neidis päriselt isegi pisaraid tagasi hoidma, sest nende inimeste ees ta nutma hakata küll ei kavatsenud. Aga samas ta isegi uskus Beni sõnu, sest ta teadis, et kutt oli hea sõber. Ja see pani omakorda mõtlema, et samahästi võis ta Kyle'i kaitseks valetada ka.. Olles veendunud, et ta ei hakka kohe pillima, tõstis ta oma pilgu ja vaatas tuimalt Lexine'i poole. Ta avas juba oma suu, et üks küsimus tüdrukule esitada, kuid just sel hetkel tõusid Lexine ja Arthur ning teatasid, et lähevad välja. Ja siis jäid nad Kyle'iga kahekesi ning Raina ei osanud hoobilt kuidagi käituda. "Millal see pidu oli?" küsis ta üsna tuimalt, kuigi tema hääl värises veidi.


Viimati muutis seda Raina Doherty (Teis Juun 10 2014, 01:06). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 01:02

"Mulle tundus ka"Lausus ta ning vaatas ,et ega keegi neid ei jäilita võimidagi.Lexi naeratas kui poiss talle musi tegi.
Tagasi üles Go down
Arthur Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Arthur Grey


Postituste arv : 84
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 01:05

''Sa võiksid päriselt näitlejaks hakata.'' ütles Arthur naeratades, aga vaikse tooniga. Ta hoidis Lexi'lt ümbert kinni.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 01:09

Lexine naeratas ning tegi poisile veidi pikkema musi kui ,poiss temale.Peagi jõudsid nad mingi söögikohani ning neiu hakkas sealt omale sööki valima.
Tagasi üles Go down
Arthur Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Arthur Grey


Postituste arv : 84
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 01:15

Raina Doherty kirjutas:
Tuleb tõdeda, et need Kyle'i esimesed sõnad kõlasid päris julmalt. Raina oli arvamusel, et KUI see laps oleks kuti oma, siis oleks too pidanud siiski aitama teda kasvatada ka. Aga jätkuvalt ei suutnud Rain pooli valida, kuigi Beni järgnevaid sõnu kuuldes pidi neidis päriselt isegi pisaraid tagasi hoidma, sest nende inimeste ees ta nutma hakata küll ei kavatsenud. Aga samas ta isegi uskus Beni sõnu, sest ta teadis, et kutt oli hea sõber. Ja see pani omakorda mõtlema, et samahästi võis ta Kyle'i kaitseks valetada ka.. Olles veendunud, et ta ei hakka kohe pillima, tõstis ta oma pilgu ja vaatas tuimalt Lexine'i poole. Ta avas juba oma suu, et üks küsimus tüdrukule esitada, kuid just sel hetkel tõusid Lexine ja Arthur ning teatasid, et lähevad välja. Ja siis jäid nad Kyle'iga kahekesi ning Raina ei osanud hoobilt kuidagi käituda. "Millal see pidu oli?" küsis ta üsna tuimalt, kuigi tema hääl värises veidi.

Kyle ootas, kuni need kaks välja läksid ning viskas koni aknast välja ja lükkas kupee akna ka veel kinni. Kyle vaatas Raina'le otsa, kes lõpuks midagi ütles. Raina oli täiesti tuhm ja tuim näost, aga eks Kyle oli veel hullem. Kyle oli ikka veel väga punane näost ja veresooni oli ka ikka väga hästi näha. ''See pidu oli vaheajal. Mingi nädal peale vaheaja algust.'' Kyle ohkas ja raputas pead ''Ma ei kujuta ettegi, keda sa usud, aga ma tõesti loodan, et sa usud mind.'' Kyle ei osanud praegu muud öelda, sest Ben oli kõik juba ära öelnud.

Arthur tahtis ainult kohvi, nii et ta pigem jälgis Lexi't ja imetles teda. Arthur oli temasse kõrvuni armunud.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 EmptyTeis Juun 10 2014, 01:20

Lexi võttis endale ühe õuna,ühe banaani ja mingi joogi.Neidise punased juuksed langesid tüdruku näole ja ta lükkas need kõrva taha."Sa ei võtagi rohkem?"Küsis neiu ja vaatas poissi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Esimene kupee (loe: draamade kupee)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Syd'i kupee
» Üks suvaline kupee
» Tühi kupee
» Tühi kupee.
» Tagumine kupee

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: