Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Time to go back home - Page 6 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Time to go back home - Page 6 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Time to go back home - Page 6 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Time to go back home - Page 6 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Time to go back home - Page 6 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Time to go back home

Go down 
+7
Andrew O. Carlile
Chanelle R. Lefèvre
Fate Gloria Maddison
Kira Donovan
Kylie Hannah Cassells
Wil
Benjamin Paul Bruce
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorTeade
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 26 2012, 13:33

Wil kortsutas kulmu nüüd. "Kui me siin lõpetanud oleme, kuhu sa siis lähed?" küsis ta Kylie'lt.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 26 2012, 13:35

''Ma helistan enda vennale ja küsin temalt, kus ta on ja siis ma arvatavasti lähen sinna, kus ta parasjagu ööbib.'' seletas siis Kylie ning võttis enda kohvist lonksu.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 26 2012, 13:44

"Selge," lausus Wil aeglaselt. "Kui sul tõesti kuhugi minna poleks, siis sa võiks minu juurde tulla," lisas ta. Nagu viimase võimalusena, võinii.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 26 2012, 14:03

Kylie siis muigas Wil'i pakkumsie peale ''Aitäh pakkumise eest.'' tänas naine Wil'i ja jõi enda kohvit. Oleneb kelle juures James ööbib. Kui on mingid väga tropid tüübid siis Kylie läheb hea meelega Wil'i juurde.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 26 2012, 14:08

"Mul ruumi on," lausus Wil. Kodus on ruumi, võimis. Ta jõi natuke veel oma kohvi.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 26 2012, 16:35

''Seda on tore teada.'' arvas naine naeratades ning jõi enda kohvi lõpuni.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 26 2012, 16:49

Wil oli ilmselt natuke ebaseaduslikult endale varandust kogunud ning lõpuks endale maja ostnud, kus ta üksi elas. Igatahes mees jõi oma juba jahtunud kohvi ära.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 26 2012, 21:26

Ebaseaduslikult kohe? Kylie võttis enda kohvrist välja oma mobiiltelefoni ning hakkas enda venna numbrit otsima.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 26 2012, 21:38

Kuidas ta muidu ikka raha oleks saanud kokku ajada? Üksi elav 20 aastane mees. Varandust hakkas ta kokku ajama juba paar aastat tagasi. Seega, jah, ebaseaduslikult. Wil vaatas natuke aega, mida Kylie tegi.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 26 2012, 22:35

Kylie leidis siis James'i numbri ja helistas talle ''Hei, kus sa oled? Ma olen London'is juba.'' ütles Kylie James'ile. Siis kuulas Kylie vastust ''Ma ei tule sinna.'' teatas siis Kylie ''Ma saan hakkama. Ma ei taha lihtsalt Jared'i juurde tulla.'' Kylie pani kõne ära.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 26 2012, 22:37

"Et ei taha Jared'i juurde minna?" lausus Wil küsivalt. Ta ei kavatsenud vabandada, et oli kõne pealt kuulanud. Kylie ise rääkis nii avalikus kohas ja Wil'i juuresolekul, onju.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 26 2012, 22:38

''Jah. Jared on jobu. Ta flirdib minuga ja ta ei tee seda hästi.'' noogutas siis Kylie ''Ja ta ei ole üldse minu tüüpi kutt.'' lisas veel naine ning pani telefoni enda teksapükste taskusse.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 26 2012, 22:41

Wil muigas Kylie sõnade peale. "On sul veel mõni plaan, kuhu minna, või tuled minu juurde?" küsis ta siis.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 26 2012, 22:42

''Ma ei usu, et mul veel kellegi juurde minna on.'' ütles siis Kylie ausalt ''Mul pole vist muud valikut ja ma pean siis sinu juurde tulema.'' arvas naine. Ta ei kavatsenud selle Jared'i juurde kolida.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 26 2012, 22:48

Wil kortsutas sõna "pean" juures kulmu. Kõlas, nagu Kylie ise poleks tahtnud tema juurde minna, vaid oli selleks sunnitud. Ta seiras hetke naist pilguga. "Hüva, kui sa oled lõpetanud, siis lähme," lausus ta.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 26 2012, 23:02

Kylie tahtis muidugi minna Wil'i juurde ööbima Kylie siis ajas ennast püsti ning võttis enda asjad endale kätte ''Nüüd olen valmis.'' ütles Kylie.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyPüh Aug 26 2012, 23:12

Wil tõusis ka toolilt ning kummardus, et oma spordikott võtta. "Me peaks kuskil ilmuma, minu juurde on pikk tee," lausus William. Aga ilmumise jaoks oli vaja mingit varjulist kohta.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyEsm Aug 27 2012, 09:23

Kylie kergitas kulme ''Mismõttes ilmuma?'' ei saanud naine aru ''Me saame ju takso ka kutsuda.''
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyEsm Aug 27 2012, 10:57

Täiskasvanud nõiad ja võlurid saavad ilmuda. Nagu teleporteeruda. Põhimõtteliselt sama. Vist. Keskenduvad ühele kohale ja siis natukese aja pärast ilmuvad sinna, võimis. "Me võime takso ka võtta," kehitas Wil õlgu, kui nad kohvikust väljunud olid.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vilistlane
Vilistlane
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 1111
Join date : 04/01/2012
Age : 30

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyEsm Aug 27 2012, 11:14

Kylie ei ole veel täiskasvanud ju ''Aga me võime niiöelda ilmuda ka.'' ütles siis Kylie õlgu kehitades.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyEsm Aug 27 2012, 12:40

Ta polnud seitseteist? Wil kehitas õlgu, võttis Kylie'l käest ning vedas ta kuskile varjulisse kohta jaamas. Siis kasutas ta kaasilmumist ning järgmisel hetkel olid nad Wil'i maja ees.

OT: Ma kujutan ette, et me teeme uue teema nüüd onju?
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyTeis Aug 28 2012, 04:59

OT: Jah.

Seitseteist on juba täiskasvanu? Kylie siis koperdas enda kohvritega Wil'ile järgi.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 EmptyTeis Aug 28 2012, 12:14

OT: Teema on Wil'i kodus.

Jah, seitseteist on täiskasvanud, võlumaailmas, vms.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Time to go back home - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 6 Empty

Tagasi üles Go down
 
Time to go back home
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Home, sweet home..
» Back to school.
» Fun time with le cat
» Time for some tea
» Once upon a time

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: