Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Time to go back home - Page 5 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Time to go back home - Page 5 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Time to go back home - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Time to go back home - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Time to go back home - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Time to go back home - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Time to go back home - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Time to go back home - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Time to go back home - Page 5 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Time to go back home

Go down 
+7
Andrew O. Carlile
Chanelle R. Lefèvre
Fate Gloria Maddison
Kira Donovan
Kylie Hannah Cassells
Wil
Benjamin Paul Bruce
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyReede Aug 24 2012, 16:32

Eks Kylie sai aru, et Wil maksis ise, vist? Kylie siis vaatas Wil'i poole. Ta avas enda suu, et midagi küsida, aga sulges selle jälle. Mõtles ümber.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyReede Aug 24 2012, 16:34

Wil maksis vist jah. "Jah?" vaatas Wil küsivalt Kylie poole. Ta sai aru, et Kylie tahtis midagi küsida.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyReede Aug 24 2012, 16:49

''Ah? Ei midagi.'' vastas siis Kylie pead raputades ja vaatas lauda nüüd.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyLaup Aug 25 2012, 14:33

"Okei," lausus Wil. Kylie teadis, et Wil ei hakka rohkem uurima. Kylie pidi rääkima siis, kui ise tahtis.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyLaup Aug 25 2012, 22:43

Siis toodi Kylie kohv ja salat ning ka Wil'i kohv. Kylie vaatas enda salatit natuke aega ja siis võttis kahvli kätte.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyLaup Aug 25 2012, 22:44

Wil isegi tänas seda ettekandjat ning sättis ennast siis mugavamalt istuma. Üks käsi laual, selg vastu tooli seljatuge. Ta vaatas natuke aega niisama Kylie't ning hakkas siis oma kohvi jooma, aeglaselt.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyLaup Aug 25 2012, 22:56

''Nii eks ma siis hakkan rääkima.'' ütles siis Kylie ning ohkas vaikselt, kui ta oli oma suu tühjaks söönud ''Kui ma olin 11. kuune, siis mu vanemad mõrvati. Ennem neid peksti ja siis tulistati. Ma nägin seda pealt muidugi ja ma alati arvasin, et seda on õige teha ... noh olla vägivaldne ja nii.'' Kylie võttis korraks kohvist lonksu ja jätkas siis ''Ma hakkasin alles olema selline, kui ma olin kahe aastane. Mu venna lapsehoidja hakkas meie eest hoolitsema ja nad mõlemad proovisid mind tagasi hoida, et ma ei oleks selline ning ma alles lõpetasin teiste peksmise, kui ma olin 7. aastane, siis ma olin lihtsalt edasi ebameeldiva iseloomuga.'' lõpetas nüüd Kylie enda jutu ning vaatas enda salatit. Tal hakkasid pisarad juba silma tulema, üle pika aja.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyLaup Aug 25 2012, 23:05

Wil kuulas Kylie't vaikides, isegi oma kohvi oli ta sinnapaika jätnud. Pilk oli ainult Kylie'l. "Mul on... Noh, kahju seda kuulda," lausus William pärast kuuldut. Ta polnud erilise kaasatundja iseloomuga, seega ei osanud ta midagi lohutavat öelda janii. Elu oligi karm.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyLaup Aug 25 2012, 23:08

Kylie siis vaatas Wil'i ja naeratas kergelt ''Kui ma olen sinuga, siis ma ei tea ... ma ei tunne üldse nagu mul oleks põhjust millegi peale vihane või ülbe olla.'' Kylie'l polnud kunagi niimoodi tundeid mingi mehe vastu olnud ''Vabandust.'' vabandas siis naine ning sõi enda salatit veel.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyLaup Aug 25 2012, 23:17

"Ära vabanda selle pärast," lausus William pead raputades ning lauda vaadates. Järgmisel hetkel ta muigas omaette. Nad olid Kylie'ga sarnasemad, kui mees seda ennem arvanud oli. Kylie oli ülbe otseselt inimeste vastu, Wil'i viha oli suunatud terve maailma vastu. Ta oli ju ikkagi surmasööja. Hetke pärast siiski muie kadus. "Sa ei peakski vihane ega ülbe olema," lausus Wil.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyLaup Aug 25 2012, 23:25

Kylie ainult noogutas siis ''Ma õppisin selle ja jäingi selliseks.'' sõnas siis naine ''Ma proovin ennast parandada.'' lisas siis Hannah. Wil'i pärast.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyLaup Aug 25 2012, 23:27

Wil arvas, et Kylie ei pidanud seda tema pärast tegema. "Ole lihtsalt sina ise," lausus William. Tema püüdis olla tema ise, vabal ajal, kui ta surmasööjatega ei tegelenud. Aga tahtmatult oli ta viimasel ajal hakanud käituma nii, nagu teised seda temalt ootaks.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyPüh Aug 26 2012, 10:36

Kylie sõi enda salatit veel ''Ma ei oska.'' ütles siis Kylie lõpuks ning jõi kohvi peale. Kylie ju on hakanud ka paremini käituma ja see oligi pm Wil'i pärast.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyPüh Aug 26 2012, 11:53

"Ole lihtsalt selline, nagu sa oled. Ülbe või mitte - sinu enda otsustada," lausus Wil ja võttis lonksu oma kohvist. "Sa ei pea ennast.. Teiste inimeste pärast muutma," lisas ta.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyPüh Aug 26 2012, 12:35

Kylie siis vaatas Wil'i ''Ega ma ei tahagi ennast muuta.'' sõnas siis naine ''Ma tunnen ennast lihtsalt sinuga olles paremini.'' mitteülbena vms.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyPüh Aug 26 2012, 12:38

"Ma mõjun sulle siis hästi," arvas Wil naeratades. Ta võttis veel lonksu oma kohvist. Must, suhkruga, nii nagu talle maitses.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyPüh Aug 26 2012, 12:39

''Ma arvan ka.'' naeratas siis Kylie ja sõi veel enda salatit.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyPüh Aug 26 2012, 12:53

Wil noogutas aeglaselt, mõtlikult. Siis oli hästi ju. William tundis, et ta oleks ka pidanud midagi endast rääkima. Aga ta ei saanud liiga palju infot enda kohta jagada, võinii.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyPüh Aug 26 2012, 12:57

Kylie siis jõi nüüd kohvi peale ''Aga sa võiksid ka mulle endast rohkem rääkida.'' võttis siis Hannah selle teema üles. Ta tahtis ka Wil'i kohta ju midagi teada. Vähemalt midagigi.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyPüh Aug 26 2012, 13:11

Wil mõtles hetke pingsalt. "Ma olen orvuna üles kasvanud. Nooremana olin ma omaettehoidev.. Ma olen alati üksi hakkama saanud," lausus ta. "Sellepärast ei oska ma hinnata inimesi enda ümber. Ma ei hooli kellestki peale iseenda," lõpetas William.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyPüh Aug 26 2012, 13:13

''Ma proovisin ka üksi hakkama saada.'' ütles siis Kylie ''Aga mu vend ei lasknud. Ta tahtis mind alati aidata proovida.'' Kylie võttis enda kohvist lonksu ning ei öelnud midagi selle kohta, et Wil ainult iseendast hoolis. Naine ei öelnud igaksjuhuks midagi selle kohta lihtsalt.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyPüh Aug 26 2012, 13:19

Wil noogutas. "See on hea, kui sul selline vend on," arvas ta. Wil ise oli alati üksi pidanud olema, sellepärast oli ta nii karmiks muutunud. Ja sellepärast oli ta surmasööjaks hakanud.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyPüh Aug 26 2012, 13:22

Kylie suule tekkis siis naeratus ''Ta on täitsa tore tüüp jah.'' noogutas siis Hannah ''Kuigi ta ei viitsi enda laiska per**t püsti ajada ja tööle minna, et meile kodu hankida.'' see oli James'i halb külg. Kylie salat sai lõpuks otsa nüüd.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyPüh Aug 26 2012, 13:26

Wil ketgitas selle peale kulme. "Kus te elate siis?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 EmptyPüh Aug 26 2012, 13:27

''Mul pole õrna aimugi.'' ütles siis Kylie ''Võib-olla James ööbib praegu kellegi juures.'' arvas naine ja võttis endale sõrmede vahele kohvi tassi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Time to go back home - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Time to go back home   Time to go back home - Page 5 Empty

Tagasi üles Go down
 
Time to go back home
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Home, sweet home..
» Back to school.
» Fun time with le cat
» Time for some tea
» Once upon a time

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: