Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Jack ja Jamie - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Jack ja Jamie - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Jack ja Jamie - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Jack ja Jamie - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Jack ja Jamie - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Jack ja Jamie

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 00:44

Jack noogutas taas kergelt. "Ma pole isegi Londonisse jõudnud veel," lausus ta. Polnud koolist väljas käinud. Peale Vegas'es käimise, mis oli juba ammu.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 00:49

"Igatahes, kui sa kunagi kuhugi tiimi saad, mida sa ilmselgelt teed, siis sa pead mind mängu vaatama kutsuma, eks," jutt käis lendluudpallist, kui see veel selge polnud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 00:53

"Sul on minusse usku," muigas Jack Jamie sõnade peale. "Selles võid kindel olla," miks mitte. "Sa rääkisid kunagi ise ka, et sa mõtlesid proovida kuskile tiimi vahiks saada," mainis Jack. Nad olid sellest ka kunagi rääkinud, minuarust.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 00:57

"Mhmh, mul on annet, muide," naeris Charlotte. "Tead, ma proovin mõnda meeskonda sisse saada, kui sa endale ka selle leiad."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 01:04

"Sa tahtsid ju reisima minna?" tuletas Jack seda meelde. Tegelt oli vabalt aega mõlema jaoks ilmselt.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 01:08

"Aega on," teatas Jamie, "pealegist on maailmas palju häid lendluudpalli meeskondi, ka Itaalias." Mitte, et ma tegelikult nendest midagi teaks eks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 01:12

"Seda küll," noogutas Jack. Tark. Meestel ja naistel olid ikka eraldi meeskonnad, eks? Mitte sega vms. "Kustkohast sa ise muidu pärit oled või kus sa elad üldse?" küsis Jack. Ta vist ei teadnud.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 01:16

"Ma olen pärit Venemaalt, lapsepõlves elasin Portugalis ja kui ma Sigatüükasse tulin, kolisin ma Inglismaale," arvatavasti pidevast elukohtade vahetusest oli tulnud ka Jamie kirg reisimise vastu. Siiski oli tal olnud tore lapsepõlv. "Ja kust sa ise pärit oled, Britt või mitte?" Sest ma ei tea, kas Jack´il aksent on, Char räägib küll veidi aksendiga.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 01:21

"Kõlab toredalt," lausus Jack Jamie vastuse peale. Huvitav lapsepõlv vähemalt. "Britt," noogutas Jack. "Inglismaalt pärit," tüüpiline, mitte midagi huvitavat pole lisada ka.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 01:24

"Selge see," lausus Jamie, "selge on see ka, et mul on alati nõrkus Brittide vastu olnud." Ja Inglismaa enda ka. "Sul õdesid, vendi on? Kedagi, kes on äkki siin enne sind käinud?" Ehk Jamie teadis kedagi?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 01:34

Jack muigas hetkeks, kuid tõsines peagi. "Mu vend käis siin mõned aastad tagasi. Oli ka Slytherin'is," lausus ta. "Aga ta lõpetas umbes kaheksa aastat tagasi kooli," päris mitu aastat tagasi.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 01:39

"Sellisel juhul, ma teda ei teadnud," ütles Jamie. "Mu perekonnast pole keegi Ravenclawis käinud. Kõik on erinevatest majadest või koolidest." Peagi avastas Char, et nad olid juba vangikoobastesse jõudnud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 01:43

"Mu ema ei käinud ka siin koolis," lausus Jack. Tegelt teda ei huvitanud ka, kus ta käinud oli, vms. Vahet polnud. "Aga sul on muidu, õdesid-vendi?" küsis Jack.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 01:52

"Mul on õde Gemma, ta on minust kolm aastat noorem, just lõpetas kooli, ta oli Gryffindorlane," ütles Char, "siis on mul kasuvend, Nathaniel, aga ma ei suhtle temaga palju." Ja siis tuligi see hetk, kus üks tee viis Slytherini puhketuppa ja üks Jamie kabineti juurde: "Kuhu sa lähed?"
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 01:59

"Sinna kuhu sinagi," lausus Jack. "Ei tegelt, kui sa väga väsinud oled, siis ma lasen sul magama minna," lisas Jack. Ei käsi Jamie'l öö otsa endaga üleval olla, vms. Seega jäi ta seisma, eks.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 02:03

"Ma ei saa ilmselgelt su puhketuppa tulla," seega kabinetti. "Kui ma magama peaks jääma, siis sa võid lihtsalt minuga koos olla." Char polnud tegelikult Adamsit kaua näinud ja ei kavatsenud tal kuhugi minna lasta, hetkel.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 02:08

"Jätan meelde," lausus Jack. Ei aja Jamie't üles, kui ta peaks uuesti magama jääma. Selle asemel chillib ta kabinetis ringi ja tunneb ennast hästi. Ka variant, eks.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 02:16

Mitte, et Jamie kabinetis väga huvitav oleks olnud. Ei läinudki kaua aega, kui Adams ja Char juba naise kabineti ukse taga olid ja Jamie selle loitsuga avas. Ruumis polnud midagi väga muutunud, suur kirjutuslaud, selle taga üks suur ja mugav tugitool ja laua ees tool, õpilastele. Seintel olid riiulid ja need olid raamatuid täis. Jack võib näiteks tugitooli istuda ja Char võib talle sülle istuda või midagi, sest Jamie ei hakka diivanit välja võluma ka.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 02:26

Mitte et diivan parem oleks olnud. Tugitool käis ka. Eriti kui see oli suur ja mugav. "Õpetajatel on alati mugavamad toolid, kui õpilastel," milline ebaausus maailmas valitses. Igatahes Jack võttis selle au endale ja maandus Jamie tugitoolis.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 02:29

Ja Jamie sai au, et Jacki sülle vajuda, mitte otse, nagu tugitoolides istuti, vaid kuidagi põiki, nii et ta sai jalad üle tugitooli käepideme panna ja Adamsi ümbert kinni võtta. "Ma olen sellega päris rahul," ütles naine Jack´ile ja naeratas. Ja selle ebaõigluse tegi ta veidi võrdsemaks sellega, et suudles Jack´i, seekord pikalt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 02:38

Jah, see korvas ebaõigluse. Mitte et teistel õpetajatel selliseid tugitoole vaja oli. Aga Jamie'le kindlasti oli. Või Jack'ile. Vahet pole. "Mhm," nõustus Jack ning suudles Evans'it vastu, pikalt. Käsi liikus ka automaatselt kuhugi Jamie ümber.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 02:42

Charlotte oskas väha hästi ebaõiglust korvata jah. "Ma tunnen end kogu aeg, nagu ma oleks endiselt õpilane," ütles Char, kui ta oli suudluse lõpetanud ja toetas oma pea Adamsi rinnale.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 02:46

Seda kindlasti. "On see halb?" küsis Jack, teise käega õrnalt Jamie juukseid silitades(?). Praegu ei tundunud, nagu Jamie'l oleks midagi selle vastu olnud, vms.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 02:50

Jamiel ei olnudki midagi selle vastu. "See pole halb, mulle meeldis koolis käia," vastas naine ja haigutas, ta oleks hea meelega veel koolis käinud, kui see võimalik oleks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 EmptyPüh Juul 08 2012, 02:56

"Sulle meeldis koolis käia?" kordas Jack. Noh jah, siinne kool kõige hullem polnud ka. Jack oli isegi suutnud siin kaheksa aastat vastu pidada. "Selle pärast tulid siia õpetama ka, et sulle meeldis siin?" vms. Oleks olnud mõistetav.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jack ja Jamie - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Jack ja Jamie
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Jack ja Jamie vol2
» Jamie Charlotte Evans
» Prof. Jamie Charlotte Evans
» Jack´iga
» Jack'i album

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: