Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Jack ja Jamie EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Jack ja Jamie EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Jack ja Jamie EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Jack ja Jamie EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Jack ja Jamie EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Jack ja Jamie EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Jack ja Jamie EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Jack ja Jamie EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Jack ja Jamie EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Jack ja Jamie

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyLaup Juul 07 2012, 21:54

Jamie istus kolmanda korruse koridoris, aknalaual ja ta pea oli vajunud kergelt vastu aknaklaasi. Ta oli pidanud öösel koridorides patrullima, kuid oli kogemata magama jäänud. Piinlik olukord. Jamie võlukepp oli enne koridori valgust heitnud, kuid nüüd oli see kustunud ja Jamie oli peaaegu pilkases pimeduses ja teda polnud peaaegu näha. Ja nüüd võiks keegi ta üles ajada eks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyLaup Juul 07 2012, 22:15

Jack'ile oli juba harjumuseks saanud öösel mitte magada, vaid selle asemel koridorides ringi tuiata, eks. Igatahes, ta oli kolmandal korrusel, kõndis pimeduses kuhugi poole. Ei viitsinud isegi võlukepiga valgust näidata ega midagi. Kuna oli ikkagi suvi, või kevade lõpp vms, siis väljas väga pime olnud, eks. Seega märkas Jack ilusti tšikki, kes aknalaual istus. Lähemale kõndides tuvastas ta Jamie. Üllatav. Peaks ta Jamie üles ajama? Ega Jack erti kaua selle üle pead ei vaevanud, köhatas korraks, puudutas naise õlga või käsivart vms ning lausus "Jamie?" Mitte väga kõvasti, et Jamie päris šokki ei saaks.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyLaup Juul 07 2012, 22:23

Kuid Jamie ärkas siiski võpatades ja esialgu ei suutnud ta Jacki tuvastada. Lõpuks, kui talle jõudis kohale, kes tema kohal seisis ja ta sai aru, et tegu polnudki mõne hulluga, kes öösel koridorides tuias, naeratas ta laialt. "See oled sina," ning Jamie tõusis püsti ja olles Jackiga kenast ühepikkune, sest tal kõrged kontsad all olid, võis ta noormehe huultele suudluse vajutada.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyLaup Juul 07 2012, 22:31

Jamie näost oli ilmselt näha, et ta polnud Jack'i nähes pettunud ja ta polnud kedagi teist oodanud, vms. Jack naeratas ning võttis ühe käega Jamie piha ümbert kinni. "Sa tõesti magasid praegu? Siin, koridoris? Aknalaua peal?" hea valik igatahes.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyLaup Juul 07 2012, 22:43

"Ma peaksin siin selliste korrarikkujate elu põrguks tegema, nagu sinu," Jamie naeratas samuti, "aga kedagi ei olnud koridorides ja ma lihtsalt istusin. Jäin magama."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyLaup Juul 07 2012, 22:54

"Peaksid. Kui sa oleksid tahtnud mu elu põrguks teha, siis sa oleksid teinud seda siis, kui sa mu peale tunde jätsid," lausus Jack muiates. Elu põrguks tegemisest oli asi muidugi kaugel. See selleks. "Igav õhtu sul siiamaani siis," märkis Jack.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyLaup Juul 07 2012, 23:06

"Siiamaani," sosistas Jamie ja haigutas, "aga väsinud olen ma küll." Oleks ta õpilane olnud, oleksid nad võinud Jack´iga puhketuppa minna. Ei, Jamie oli Ravenclaw´lane. Vahet polnud. "Kavatse sa minuga siia jääda?" uuris Char.

OT: Ma ei tea, mida ma kirjutasin...


Viimati muutis seda Jamie Charlotte Evans (Laup Juul 07 2012, 23:12). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyLaup Juul 07 2012, 23:10

Mitte et Jack sellest küsimusest väga aru oleks saanud. Aga jah, igatahes oletas ta, et Jamie oli väsinud. "Kuhu sa minna tahad?" küsis Jack. Ju ta arvas, et Jamie ei kavatsenud koridori jääda, vms. Ja Jack võis teda saata või midagi.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyLaup Juul 07 2012, 23:14

OT: Ma parandasin posti vms.

"Läheme minu kabinetti?" pakkus Jamie. Muidugi, kui Jack tulla soovis. Väsinud oli ta küll jah, kellegil oli tulnud idee ta ka eelmisel ööl koridori patrullima panna.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyLaup Juul 07 2012, 23:20

OT. Nüüd on arusaadavam, jah. Very Happy

"Lähme," noogutas Jack. Väljavaade õhtu Jamie'ga veeta oli igatahes parem kui lihtsalt kuskil puhketoas vahtida. Vaene Jamie, teinekord läheb Jack temaga koos patrullima. Ta on koolivanem, ta võib, kui ta tahab.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyLaup Juul 07 2012, 23:30

"Kool on kohe läbi, ma olen kuulnud, et koolis toimub ball?" küsis Jamie, afterparty´st oli ta küll nii mõndagi kuulnud, sinna oli vaja õpetajat, kes seitsmendikel silma peal hoiaks. Igatahes võttis Jamie Jackil käest kinni või midagi ja nad hakkasid ta kabineti poole liikuma.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyLaup Juul 07 2012, 23:34

"Vist küll. Õpetajad tulevad ka sinna?" küsis Jack, oletades, et ta näeb seal Jamie't ka siis. Afterparty'le on õpetajat vaja? Miks?
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyLaup Juul 07 2012, 23:38

Hille rääkis midagi, et saab tulla ja siis valvata õpilasi või midagi. "Ma ei tea, kas nad tulevad, võibolla," no kui tulevad. siis Jamie ja Jack ei saa ilmselgelt koos olla.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyLaup Juul 07 2012, 23:44

Kui mõni õpetaja neid sinna valvama tuleb, siis ei saa mingit head pidu ju? Okei, võib-olla ma eksin. Aga ikkagi, viimane pidu. Vms. Jack noogutas vastuse peale. Saaksid küll koos olla.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyLaup Juul 07 2012, 23:49

See ei pidanud üldse kindel asi ka olema vms, et õpetaja tuleb, lihtsalt võimalus. "Igatahes," jätkas Char, "ma arvan, et ma ei õpeta siin enam järgmine aasta, ma lähen vist välismaale, reisima."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyLaup Juul 07 2012, 23:52

Selge. Jack kergitas kuuldu peale kulme. "Jah? Kuhu sa minna kavatsed?" küsis ta. Päris hea plaan Jamie'l.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyPüh Juul 08 2012, 00:02

"Itaaliasse, igale poole tegelikult," ütles Jamie, nad olid jõudnud treppideni. "Ja sa otsid omale peale kooli lendluudpalli tiimi?" nad olid ju midagi sellist rääkinud eks?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyPüh Juul 08 2012, 00:08

Ma pakun, et nad lähevad nüüd treppidest alla ka. "Itaalia on ilus," noogutas Jack. Oli käinud. "Tegelikult ma otsin juba praegu, peale kooli võiks ju kohe mingi koht olemas olla," midagi sellist. Olid jah rääkinud, vist.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyPüh Juul 08 2012, 00:15

On küll jah. "Edu sellega," ja siis, kui nad treppidest alla läksid, Jamie komistas, ja Jack kukkus arvatavasti ka kuhugi, aga igal pool oli pime ka.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyPüh Juul 08 2012, 00:19

Ai. Nad kukkusid? Tase. Trepi peale polnud kindlasti üldse valus kukkuda ka. Hetk vaikust. "Said sa haiget?" küsis Jack, ennast püsti ajades.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyPüh Juul 08 2012, 00:23

"Mitte väga" pomises Jamie ja kirus ennast, sest ta oli oma jala välja väänanud, "vabandust." Char vaatas ringi: "Me peaks liikuma hakkama, enne kui trepid seda teevad."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyPüh Juul 08 2012, 00:26

"Ära vabanda, ikka juhtub," lausus Jack. Okei, temal ei juhtunud, aga keda see huvitas. "Õigus," noogutas Jack ning võttis uuesti Jamie'l käest kinni, vms.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyPüh Juul 08 2012, 00:30

Igatahes oma vaba käega süütas Jamie oma võlukepi otsa põlema, või midagi, sest tal oli kindel plaan oma kabinetti elusalt jõuda ja ka Jacki elus hoida. "Mis sa teinud oled, tead peale seda, kui me viimati nägime?" mis oli ammu vist?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyPüh Juul 08 2012, 00:36

Hea plaan jah. Nad olid jah viimati päris ammu näinud, vms. Jack oli päris palju asju selle aja jooksul teinud ka. Kõigest ei saanud rääkida, ilmselt. "Mina? Midagi erilist," lausus ta seega vastuseks. "Sa ise? Midagi huvitavat?" küsis Jack vastu.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie EmptyPüh Juul 08 2012, 00:37

"Peale selle, et ma siin magasin?" küsis Char, "ei tegelikult mitte. Olen tunde andnud, korra Londonis käinud." Ei olnud jah kõige õigem mõte rääkida.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jack ja Jamie Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie   Jack ja Jamie Empty

Tagasi üles Go down
 
Jack ja Jamie
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Jack ja Jamie vol2
» Jamie Charlotte Evans
» Prof. Jamie Charlotte Evans
» Jack´iga
» Jack Aldren

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: