Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kuhugi mujale polnud minna

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:34

"Seitsmendas," lausus Jack. "Sa oled uus siin? Või pole ma sind lihtsalt varem märganud," lausus Jack küsivalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:37

''Uus.'' vastas Carly kergelt naeratades ''Ma olen natuke emmm eksinud.'' ütles Carly piinliku naeratusega ja vaatas maha.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:40

"Eksinud?" kordas Jack. "Äkki ma saan aidata?" küsis poiss. No kui Carly abi vajas, siis aidata ta ju ikka võis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:43

''Jah, ma ei tea mis korrusel ma praegu olen ja kuhu ma isegi jõuda tahaks.'' naeris Carly kergelt enda üle ja noogutas ''No, kui see sinu aega ei raiska.'' kehitas Carly Jack'i abi pakkumise peale õlgu.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:46

"Päris kindlasti raiskab see minu aega, aga see ei tähenda, et ma sind aidata ei võiks," arvas Jack. Oma ajaga polnud tal niikuinii midagi paremat peale hakata. "Sa oled kolmandal," lausus ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:47

Carly kergitas kulme ''Ja mu puhketuba on esimesel.'' eeldas siis Rae ja naeratas kergelt ning tal polnud õrna aimugi kuhu minna võiks siis. Carly jäi mõtesse ja vaatas enda näritud õuna.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:50

"Veel midagi?" küsis Jack. Selle teadmisega, et nad hetkel kolmandal korruse olid, polnud tüdrukul vist midagi eriti peale hakata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:51

Carly ärkas oma mõtetest üles ja tõstis oma pilgu Jack'ile ja kergitas kulme ''Mida?'' küsis Rae. Ta ei pannud tähele mida mees talle ütles. Sorri.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:54

"Veel midagi?" kordas Jack. "Sa ütlesid, et sa olid eksinud, või midagi," lausus poiss selgituseks oma küsimusele. Tahtis Carly veel mingit infot või?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:56

''Ma tahan tegelt kuhugi jalutama minna.'' ütles Carly ausalt ja hõõrus oma silmi. Ta oli väsinud ka natuke tegelikult.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 22:57

"Välja oskad sa ikka minna ju?" arvas Jack, samas tema ei teadnud ju. Mingeid exit silte lossis vist päris üleval polnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 23:03

''Ma ei ole kindel.'' vaatas Carly närviliselt ringi. Ta ei tahtnud tegelt üksi kuhugile minna.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 23:08

Jack'il polnud tuju liiga pealetükkivat mängida, seega ei hakanud ta pakkuma, et võib Carly'ga kaasa minna, vms. Polnud kindel, mis see talle annaks. "Põhimõtteliselt kõnnid treppideni, lähed alla ja oledki vestibüülis," seletas Jack nii hästi, kui sai. Sai Carly üldse midagi aru?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 23:18

''Vestibüülist lähen ma edasi, kuhu?'' kergitas Carly kulme ''Ma tahaks kuhugi veekogu juurde minna.'' tekkis Rae suule kerge naeratus. Ka Carly ei tahtnud liiga pealetükkiv olla.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 23:22

"Järve äärde?" oletas Jack. "Sest rohkem veekogusid siin minuarust pole," lisas poiss. "Kui sa vestibüüli uksest välja lähed siis peaks järv paistma?" arvas Jack küsivalt. No ta polnud kindel, vms.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 23:26

''Ja siis ma eksin ära jälle, kui ma seda ei näe?'' eeldas Carly ja ohkas ning jalutas treppide juurde ning vaatas neid mõtlikult.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 23:28

Jack vaatas korraks koridoris ringi. "Ma ei tea, ma võin sind sinna saata, kui see solle sobib?" pakkus Jack oma lahkusest. Ega ta vist tahtis ise ka välja minna.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 23:29

Carly naeratas kergelt ''Jaa sobib ikka.'' noogutas Rae rõõmsalt ja sõi oma õuna ära ning hakkas trepist vaikselt alla minema.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 23:31

"Hästi," noogutas Jack lühidalt ning hakkas ka aeglaselt Carly järel trepist alla kõndima.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 23:34

Carly kõndis ettevaatlikult alla, et ta ei kukuks, sest tal on kombeks treppide peal koperdada ning Jack'i ees ta seda küll teha eriti ei tahtnud, eks ole.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyReede Apr 27 2012, 23:36

Koperdamine poleks eriti hull asi olnud. Jack olekski saanud demonstreerida oma head reaktsiooni ning tagada see, et Carly päriselt ei kukuks. Niigi kannatada saanud egole poleks ka see kahju teinud. Igatahes Jack kõndis endiselt tüdruku järel trepist alla.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyLaup Apr 28 2012, 09:48

Oleks küll, sest Carly tunneks kohe piinlikust, kui ta kukuks, eks ole. Carly jõudis teisele korrusele ja vaatas seal ringi. Tuttav koht.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyLaup Apr 28 2012, 20:46

Nojah, piinlik oleks see kindlasti, eks. Jack jõudis ka teisele, kuid ei vaadanud ringi, vaid suundus uuesti trepist alla, esimesele korrusele. Sealt poolt sai välja ju.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyLaup Apr 28 2012, 21:29

Carly järgnes kergelt naeratades Jack'ile ja vaatas teda. Ta nägi vanem välja, et ta saaks veel siin koolis olla. Või äkki jäi ta istuma? Carly raputas enda mõtete peale pead ning jätkas kõndimist.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 EmptyLaup Apr 28 2012, 21:31

18aastased ei näe palju vanemad välja, kui 17astased. Jack oli 18. Midaiganes, igatahes jätkas Jack teed trepist alla, et vestibüüli jõuda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhugi mujale polnud minna   Kuhugi mujale polnud minna - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kuhugi mujale polnud minna
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 12Mine lehele : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Koridoris, ja jälle ja jälle.. No mis sa teed siis, kui kuhugi mujale pole minna?
» Kuidas küll sai kõik nii minna?
» Miks mitte ujuma minna?
» Eluga tuleb edasi minna ja uusi poisse otsida.
» Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: