Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kuidas küll sai kõik nii minna? EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kuidas küll sai kõik nii minna? EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kuidas küll sai kõik nii minna? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kuidas küll sai kõik nii minna? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kuidas küll sai kõik nii minna? EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kuidas küll sai kõik nii minna? EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kuidas küll sai kõik nii minna? EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kuidas küll sai kõik nii minna? EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kuidas küll sai kõik nii minna? EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kuidas küll sai kõik nii minna?

Go down 
AutorTeade
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Kuidas küll sai kõik nii minna? Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas küll sai kõik nii minna?   Kuidas küll sai kõik nii minna? EmptyReede Mai 18 2012, 23:00

Mõtlesin siis teha järjejutu

Tutvustus:
Jutt käib 13 aastasest Celine Albusest,kes käib stewardi internaatkoolis.Ta on rikkas peres sündinud ja tal on kass Tiare.Celine On väga heasüdamlik ja kaitseb teisi.Jutt läheb edasi mina vormis
1.osa

Olin pehmes voodis pikali ja vaatas üksisilmi ukse poole.Minu parim sõber Alice pidi iga hetk tulema tagasi haiglaosakonnast.Üks valvur käis uksest mööda ja heitis selle poole pilgu.Nägin seda läbi klaasukse.Möödus minut,siis kaks,Alicet ei tulnud ega tulnud.Äkitselt,kui olin juba lootust kaotamas,kuulsin samme.Mitte valvuri samme,vaid kellegi samme,kes tuli pehmetes sussides.Siis avanes uks ja seal seisis Alice.,,Korras?''küsisin ma temalt.,,Arst ütles,et ma võin minna ja et ma peaks olema kividega ettevaatlikum''lausus ta,naeratas ja läks oma voodisse-Võtsin Tiare enda kaissu ja uinusin.Järgmiselpäeval,kui ma ärkasin,paistis aknast,mis oli kohe mu voodi kõrval,sisse punane valgus.Vaatasin aknast välja ja nägin,et see on tõusev päike.Vaatason kella enda öökapi peal ja nägin,et kell oli 05:00.tundideni oli 3 tundi,hommikusöögini 2 tundi.Riietusin ja pesin end kiiresti ning läksin kooli hoovi,kus oli uhke purskkaev,millel oli kujutatud ühte meest ja ühte naist,kess suudlesid.Mehe ja naise silmades,neise sõrmusest ja mehe sõrmusest purskas vesi.See kuju oli mulle alati titanicu filmi meenutanud.Hoovis olid veel kaunid lillepeenrad,ilusad puud ja valget värvi sepistatud käetugedega pingid.Lisaks olid mõnel kohal kivid ning otse hoovi keskel oli suur bassein.Istusin ühele pingile ja ei teinud külmast väljagi.Äkitselt tuli majast välja minu poiss Richard Dion.Ta naeratas mind nähes ja lausus:,,Mu kallis,hakkasin sind otsima.Tavaliselt sa nii vara üleval ei ole,või mis?''Ta istus mu kõrvale.,,Vaatame päikesetõusu?''tegi ta ettepaneku,,Ok''laususin ma.Vaatasime vaikides päikesetõusu,äkitselt haaras ta mind enda embusesse ja...


Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
 
Kuidas küll sai kõik nii minna?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Suvi, millal sa küll tuled? Juba nurka visatud kõik piilatsid ja suled~
» Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi
» Kuidas teha trenni Hog‘is
» Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??
» Miks mitte ujuma minna?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool rollimängu :: Omalooming-
Hüppa: