Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Ariana Alyssa Lynx
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariana Alyssa Lynx


Postituste arv : 82
Join date : 02/03/2012
Asukoht : Taevas süsimusta tähe peal magamas

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyReede Märts 02 2012, 22:07

Ariana jalutas hommikul mööda koridore, ta nägi uksel silti '.....pesuruum' Tal polnud aimugi et see on poiste oma, pesuruum oli ju kirjutatud.. Tütarlaps astus sisse ja võttis endal riided seljast ning pani bikiinid selga, ainult rinnakad võttis ära. Ta hüppas toa nurgas olevasse basseini ja mõnules seal.

OT: Liam
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyReede Märts 02 2012, 22:11

OT: Ma kirjutan lihtsalt Sandra kasutajas.

Liam tuli kabiinist välja kus ta just lõpetas pesemise ning kuuldes basseinis vee liikumis hääl pöördus mehe pilk basseini poole. Liam kortsutas kulmu ''Miks te poiste pesuruumis olete?'' küsis Liam ja hoidis enda rätikut ümber oma puusade.
Tagasi üles Go down
Ariana Alyssa Lynx
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariana Alyssa Lynx


Postituste arv : 82
Join date : 02/03/2012
Asukoht : Taevas süsimusta tähe peal magamas

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyReede Märts 02 2012, 22:14

OT: Oki
Tüdruk kiljatas ja võttis rätiku oma rindadele ette. "Aga mida teie siin teete? Kas see pole mitte tüdrukute pesuruum??" Oli neiu hämmelduses.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyReede Märts 02 2012, 22:16

''Ei, ma olen poiste pesuruumis.'' raputas Liam pead ja astus korraks uksest välja ja vaatas silti mis ukse peal seisis ''Poiste pesuruum on siin kirjas.'' ütles James ja astus pesuruumi tagasi.
Tagasi üles Go down
Ariana Alyssa Lynx
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariana Alyssa Lynx


Postituste arv : 82
Join date : 02/03/2012
Asukoht : Taevas süsimusta tähe peal magamas

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyReede Märts 02 2012, 22:17

Tüdruku nägu läks punaseks. Ta muutus hundiks ja sulpsas basseinist välja. Kuid alati kui ta märg on ,ei saa taa loomaks muutuda. Niiet ta muutus kohe inimeseks tagasi. Ta varjas rätikuga oma paljast ihu ja pani end riidesse. "Vabandust siis," Ütles ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyReede Märts 02 2012, 22:18

Liam naeratas ''Juhtub.'' kehitas James õlgu ja võttis maast oma riided.
Tagasi üles Go down
Ariana Alyssa Lynx
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariana Alyssa Lynx


Postituste arv : 82
Join date : 02/03/2012
Asukoht : Taevas süsimusta tähe peal magamas

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyReede Märts 02 2012, 22:28

Tüdruk naeratas kergelt vastu ja vaatas maha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyReede Märts 02 2012, 22:31

Liam hiilis ühte kabiini mis oli kuiv ja hakkas oma riideid vahetama.
Tagasi üles Go down
Ariana Alyssa Lynx
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariana Alyssa Lynx


Postituste arv : 82
Join date : 02/03/2012
Asukoht : Taevas süsimusta tähe peal magamas

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Märts 03 2012, 09:45

Tüdruk oli poisist sisse võetud. Ta pööras oma pilgu poisile ja nägi ühes dušikabiinis jalgu. Tüdruk ohhkas. "Ma olengi viimasel ajal selline.. Uimane," Ütles neiu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Märts 03 2012, 11:59

Liam oskas ainult selle üle naerda ja tõmbas endale bokserid ning püksid jalga.
Tagasi üles Go down
Ariana Alyssa Lynx
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariana Alyssa Lynx


Postituste arv : 82
Join date : 02/03/2012
Asukoht : Taevas süsimusta tähe peal magamas

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Märts 03 2012, 12:29

Tüdruk naeratas kergelt. "On sul ka siukesi olukordi olnud?"" Ütles neiu oma juukseid kammides.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Märts 03 2012, 12:31

''Üks kord.'' ütles Liam ja pani üle jäänud koolivormi endale selga ning astus kabiinist välja ja läks peegli ette enda märjade juustega.
Tagasi üles Go down
Ariana Alyssa Lynx
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariana Alyssa Lynx


Postituste arv : 82
Join date : 02/03/2012
Asukoht : Taevas süsimusta tähe peal magamas

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Märts 03 2012, 16:34

Tüdruk lõpetas juuste kammimise . "Muide, mis su nimi on?".
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Märts 03 2012, 16:36

''Liam Payne.'' vastas Liam naeratades ja võttis rätiku mis õla peal oli tal ja hakkas sellega juukseid kuivatama.
Tagasi üles Go down
Ariana Alyssa Lynx
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariana Alyssa Lynx


Postituste arv : 82
Join date : 02/03/2012
Asukoht : Taevas süsimusta tähe peal magamas

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Märts 03 2012, 16:42

"Mmm," Vastas tüdruk. "Ariana Alyssa Lynx, Gryffindorist. Ma ei saa aru miks minu perekonnanimeks on Ilves?" Naeratas neiu.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Märts 03 2012, 16:51

''Tõesti ei tea, aga ma olen Ravenclaw'ist.'' muigas Liam.

OT: Sa oled Hufflepuff'is ju!
Tagasi üles Go down
Ariana Alyssa Lynx
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariana Alyssa Lynx


Postituste arv : 82
Join date : 02/03/2012
Asukoht : Taevas süsimusta tähe peal magamas

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Märts 03 2012, 16:53

OT: Sorry sorry! Mul pea täna täitsa sassis!
"Jamhh.. Vabandust, ma olen täna tuisupea ,olen Hufflepuffist!" heitis tüdruk vabandava pilgu.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Märts 03 2012, 16:55

Liam naeris kergelt ''Ma panen tähele jah.'' noogutas James ja värskendas oma nägu veega.
Tagasi üles Go down
Ariana Alyssa Lynx
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariana Alyssa Lynx


Postituste arv : 82
Join date : 02/03/2012
Asukoht : Taevas süsimusta tähe peal magamas

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Märts 03 2012, 16:57

Tüdruk naeratas. "Kas sa oled animaag ,kelleks sa muutuda suudad?" Tundis Ariana huvi.Ta seisis ruumi ukse kõrval teotudes seinale.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Märts 03 2012, 17:03

''Ma ei ole animaag.'' raputas Liam pead ''Mul on patroonus.'' naeris poiss ja võttis kätte hambaharja ''Ma saan muutuda muidu patroonusega kuldseks tiigriks.''
Tagasi üles Go down
Ariana Alyssa Lynx
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariana Alyssa Lynx


Postituste arv : 82
Join date : 02/03/2012
Asukoht : Taevas süsimusta tähe peal magamas

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Märts 03 2012, 17:05

"Woww, kuldseks? Lahe, mul kah patronus msaan temaga muutuda ilveseks." Naeratas Ariana.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Märts 03 2012, 17:08

Liam noogutas naeratades ja pani hambaharja peale pastat.
Tagasi üles Go down
Ariana Alyssa Lynx
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariana Alyssa Lynx


Postituste arv : 82
Join date : 02/03/2012
Asukoht : Taevas süsimusta tähe peal magamas

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Märts 03 2012, 17:24

Tüdrukule oli poiss meeldmina hakanud, kuid ta ei tahtnud seda välja näidata! Jamhh, kõigeparem on alustada rääkimisega ja alles siis.. Ariana vaatas maha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Märts 03 2012, 17:28

Liam tegi selle märjaks ja hakkas igasuguseid nägusi tegema kui ta hambaid küürima hakkas.
Tagasi üles Go down
Ariana Alyssa Lynx
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariana Alyssa Lynx


Postituste arv : 82
Join date : 02/03/2012
Asukoht : Taevas süsimusta tähe peal magamas

Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema EmptyLaup Märts 03 2012, 17:30

Tüdruk itsitas vaikselt nägude peale.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema   Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema Empty

Tagasi üles Go down
 
Where I am? - Liam'i ja Ariana erateema
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Oh, jälle sina ;D - Liam'i ja Ariana erateema(jälle)
» Metsas kännu otsas.(Erateema)
» Talk candy in my ear - George'i ja Kylie erateema
» Ariana Suhted
» Ariana album

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: