Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ma ei viitsi maa alla vajuda

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyKolm Veeb 29 2012, 21:49

"Ei, ma saan aru, aga ma ei oska ilma küsimusteta midagi rääkida," lausus Megan naerdes. Kõikidel on omad miinused ja plussid.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyKolm Veeb 29 2012, 21:50

''On sul õdesi-vendi? Kas sa oled kunagi varem kellegiga veel suhtes olnud? Mis on sinu plussid ja miinused?'' küsis poiss neiult järjest. Sobib?
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyKolm Veeb 29 2012, 21:53

"Ee, jap, tüütu rõõmurull Wandere hk Wanda, ta on Raves seitsmendas," alustas Megan, "siis em, olen küll jah." Ei hakka pikemalt rääkima, see suhe leidis üsna kurva lõpu. "Ma ei oskagi sulle vastata," lausus ta viimase küsimusega peale. Eks neid oli kõigil.. Aga välja tuua Megan neid ei osanud.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyKolm Veeb 29 2012, 21:55

''I see,'' ütles poiss seda pisut tugeva briti aktsendiga. Paljud naised armastavad britte, aga kas britid ise, noh seda me ei tea. ''Ma sain targemaks,'' muigas poiss.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 14:02

"Tahad veel midagi teada?" küsis Megan naeratades. Tema oli valmis rääkima, Roshon ainult küsigu.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 15:03

Nii need kohtingud käivad. ''Räägi enda minemikust, lapsepõlvest,'' naeratas Roshon. Ta on valmis kõike kuulma. Tulevase abikaasalt ja Rheanna emalt peaks järgnevaid infosi teadma, eks.


Viimati muutis seda Roshon J. Gomez (Nelj Märts 01 2012, 16:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 15:36

OT: Peaks mainima, et ta ootab Joshylt küsimust vms. Very Happy Rheanna I love you
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 16:16

OT: Oh jumal, muutsin. Alexander ja Zakhary I love you
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 20:07

Megan mõtles hetke, enne kui vastas. "Ee, ma olen eluaeg Londonis elanud. Alguses vanematega, nüüd elan eraldi. Siis ma tulin alles viiendas klassis Sigatüükasse, ma ei ütle sulle veel, kus ma enne õppisin." Annethé oli see tark tüdruk, kes kunagi midagi tarka ei osanud rääkida. "Ma ei teagi, äkki räägid veel midagi endast."

OT: Emilie ja Liam. I love you
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 20:11

OT: Ja me spoilisime kõiki meie tulevikust. Very Happy Megan ja Roshon ehk Regan. I love you

''Aga sa peaksid ütlema, kus sa käisid,'' ütles Roshon muigega. ''Meist saab sajandi paar ja me peame kõike teineteisest teadma.''
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 20:13

"Looda edasi." Sellele järgnes lapsik keelenäitamine. "Kui meist saab sajandi paar, siis pean mina eelkõige sinust kõike teadma, eksole."
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 20:18

Roshon naeratas. Braavo, see tüdruk on tõesti tark. Joshua aga ei oskanud midagi öelda sest tähti oli üüratult palju.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 20:25

"Noh, mis sa ootad?" Mõni meist on kannatamatu, kuule. "Mina rääkisin, nüüd räägid sina ka." Ei mingit vastuvaidlemist.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 20:42

''Nagu ma ütlesin, elan hetkel koos oma õega ja me elame teme mehega. Muidu olime kodutud ja magasime tänavavatel ja muud sellist. Mu õde on nüüd rase ja mingi uus beebi tuleb meie perre,'' ütles Roshon oma väikest elu tänapäevani. Nüüd elab väike vend oma naisega, eks.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 20:45

"Ahah." Megan ei viitsinud enam mingist ajaloost jahuma hakata, seetõttu pidi ta loomulikult uue teema välja mõtlema. Valime tuleviku siis. "Mis sa peale kooli kavatsed teha?"
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 20:49

''Sinuga abielluda ja sinu juurde kolida,'' pakkus ning väitis poiss. Kõik on võimalik juu. Kolme kuuna ja üheteistkümne kuused lapsed on kõige nooreamd, kes abiellusid, Bangledeshsist.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 20:54

"Sa oled tohutult otsekohene," märkmis Megan noogutades. "Ma arvan, et su plaan võib isegi õnnestuda."
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 21:01

''Ma tänan, preili tarkur,'' naeratas Roshon oma tulevasele abikaasale. Otsekohane+tark=Rheanne,Liam. Niimoodi käib mata.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 21:02

Tark? Ei, ei, ei - kaugel sellest. Nüüd oli Megan jälle vait, ei osanud millestki rääkida. Vot see on tase.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 21:06

Kui päev niimoodi ilma rääkimiseta ei lähe, siis kutsub Roshoni ta kohe naiseks. Ta ausalt öeldes ei talu vaikust.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 21:16

Ja Megan püsis endiselt vait.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 21:22

Ning Roshon ka. Oli aeg käe õlalt ära võtta ja välkkiirelt Megani ees põlvitada. ''Megan Ann Breacky, mi amore~!'' alustas Roshon mehelikul viisil. Mida iganes see ka ei tähendaks. ''On see ootamatu või lihtsalt mäng, aga ma armastan sind esimesest silmapigust ning mu küsimus on see, et kas sa tuled mulle naiseks,'' luuletas ja küsis Roshon oma naiselt. Poeet noh. Ta võttis ka enda jakist (mida Megan kandis) selle sama sõrmuse millest oli varem juttu.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 21:32

OT: Annethé* Very Happy.

"Muidugi tulen." Megan oli kohe püsti ning hüppas (kuidagi) jälle Roshonile sülle. Sõrmust polnud Ann veel tähele pannud.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyNelj Märts 01 2012, 21:34

OT: Ütles lühendatult. Very Happy

Sõrmus oli Roshoni peos ning see ei kadunud veel kuhugi. Roshon kallistas oma tulevast ning andis ka neiule musi. Põsele. Kui neiu püsti tõuseb, siis paneb Roshon talle sõrmuse sõrme ja siis suudlevad huultele.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 EmptyReede Märts 02 2012, 14:39

OT: Ahah. Very Happy

No siis pidi Megan ju püsti tõusma, eksole. Ta naeratas ning imetles seda sõrmust. See oli tõesti ilus.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Ma ei viitsi maa alla vajuda
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Jalutades mööda koridori- Ei ma tõesti e i viitsi jalutada
» Mäest alla! - Isis'e ja Mike era

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: