Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ma ei viitsi maa alla vajuda

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 20:01

Megan A. Breacky kirjutas:
OT: Keegi ei lubanud sul tulla.

'''Ära muretse,'' ütles poiss ning tõusis püsti ja aitas ka Meganit püsti. Roshon aga andis enda jaki Meganile. Kus ta selle veel võlus? Okei, see õpsi töö asi toimus ka vahete vahel väljas ning tal oli jakk peal. ''Lähme,'' siis pomises ta ja ei pannud seda tibikest tähele ja oli koos Meganiga teel vestibüüli. Et oleks romantilisem võttis Joshy Megan mi amore sülle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 20:03

OT : :d
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 20:04

OT: Misasja? Siin ei käi asjad niimoodi. Sa ei tungi kellegi teemasse, kui sind kutsutud pole.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 20:05

Megan naeratas ning pani Joshy jaki selga. "Ee, mida sa teed?" lisas ta naerdes, kui poiss ta sülle võttis.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 20:08

Roshon muigas. ''Ma olen romantiline isik ja võtan sind romantiliselt sülle ja viin sind romantiliselt välja,'' väitis Roshon romantiliselt.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 20:10

"Imeline," noogutas Megan heakskiitvalt. Väga romantiline tulevane abikaasa.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 20:14

Roshon muigas ning tulevane abielupaar jõudis õue. Siseõues oli ka romantiline, eriti õhtuti. ''Peatume siin?'' küsis siis äkki Roshon oma amorelt.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 20:16

"Sobib," nõustus Megan. "Lähme istume sinna pingile," lisas ta ning osutas ühe pargipingi poole. Wow, nii palju tähti.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 20:21

''Olgu,'' noogutas poiss ning viis ennast koos Meganile pargipingi peale, millele ta osutas. Ja siis pidi Megan sülest ära tulema, et istuda, sest naised esimesena.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 20:30

Megan istus naeratades. Ta ei osanud midagi öelda ega küsida. Oli lihtsalt vait.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 20:35

Roshon istus ilusalt ja uhkelt Megani kõrvale ja pani enda käe üle Megani üle, ilma haigutuseta, sest koos haigutusega on nõrkadele. Joshua enam ei punastanud. Megan oli nii soe ja mõnus, et Roshon võiks teda iga päev seljas kanda. See oli justkui kino, tähed on filmistaarid ja Megan ja Roshon on üks noor paar kohtingul.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 20:40

"Mis kell üldse on?" Lihtsalt üks lamp küsimus, et üldse häält teha. No Megan ei osanud millestki targast rääkida. Polnud kunagi osanud. Tark.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 20:48

''Ma ei tea, mingi üle kümne kindlasti,'' pakkus ka poiss lampi. Neid tähti vaadates tuli lampi Roshonile meelde, et jakis on sõrmus. See oli mõeldud ta emale, sünnipäeva kingiks, aga Roshon ei viitsinud talvevaheajal koju minna ja saatis mignied küpsiseid mesinäpust.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 20:50

"Ahah." Polnudki nii palju, kui Megan isiklikult arvas. Üsna vähe isegi. "Mis siis vahepeal su elus toimunud on?" jätkas ta, et teemat arendada.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 20:53

''Ma tulin siia kooli,'' ütles poiss muigega. ''Ja siis leidsin endale perfektse naise,'' lisas ta veel. Elu on tal nii mõttetu olnud, kuid siis kui ta Meganiga kohtus läks maailm ilusaks ja eredaks.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 20:56

Megan naeris. "Ma üldse ei teadnud eks," lausus ta muiates. "Aga veel, mis veel toimunud on?" No come on, asju on ju veel.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 20:58

''Mul on mõtetu elu,'' pomises siis poiss. Noh raudselt oli see tõsi. Isa oli mõrvar ja ema oli ainukene normaalne inimene nende naabruskonnas.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 21:02

"Ma ei usu," lausus Megan. Vähemalt nii ta arvas, eks. "Miks see mõttetu peaks olema?"
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 21:06

Roshon ohkas. ''Mu isa oli mõrtsukas ja naabrid olid surmasööjad ja kohalikus koolis oli direktor vägistaja ja naabruskonnas oli mu ema ainukene normaalne inimene,'' rääkis Roshon tükikesest oma mõttetust elust.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 21:09

Tõesti hea elu. "No siis jah," pomises ta ning ohkas. "Ta on Azkabanis?"
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 21:33

''Ma ei tea,'' tunnistas Roshon Meganile. Mida? Peab oma prutaga aus olmea. ''Kindlasti Azkabanis.'' Kuna Roshonile tema elulugu/lapsepõlv väga ei meeldinud siis unustas ta mainida, et ta elab oma õega. ''Kuna ma vihkan enda lapsepõlve mälestusi, siis ma unustasin mainida et tänapäevaks mu ema on surnud, isa tappis ja ma elab koos oma õega tema mehe juures''
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 21:35

"Ärme räägi sellest rohkem." Tõesti, nõme teema. "Nüüd mõtled sina mingi teema välja." Aruka lapse jutt, eks.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 21:40

Roshon muigas. Muigas ja muigas. Tark laps. ''Räägi endast rohkem,'' pakkus poiss. Ta teadis temast põhi infot, nimi, vanus etc.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 21:41

"Küsi, ma ei oska midagi konkreetset rääkida," lausus Megan. Päris arukas lause isegi. Laps areneb.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 21:44

''Ma tean sinust vähe, ma tahan sinust rohkem teada saada,'' ütles poiss käsi ikka veel Megani õlal ja tähti vaatamas. Tubli , arenguruumi veel jätkub
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Ma ei viitsi maa alla vajuda
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Jalutades mööda koridori- Ei ma tõesti e i viitsi jalutada
» Mäest alla! - Isis'e ja Mike era

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: