Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Aega surnuks löömas..

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Külaline
Külaline




Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 19:13

Wendy polnud veel lossiga harjunud, kuid tal oli ikka kahju sealt lahkuda. Nii palju jäi avastamata. Tüdruku loomus seisis lahkumisele vastu. No ei saanud ju ära minna, kui nii paljud kohad on läbi vaatamata. See neiu metsikum ja seiklusjanune külg hakkas välja lööma vaikselt.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 19:29

"Ma olen siinoldud aja jooksul isegi palju toredaid inimesi kohanud," jätkas Alexa mõtlikult. Mingi veider tuju oli peale tulnud. "Ma vist ei kujuta hästi elu ilma nendeta ette," lisas neiu. Huvitav, kas ta kohtab oma kolikaaslaseid ka pärast kooli lõpetamist?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 19:32

"Ma olen ühte enam-vähem toredat inimest kohanud." oskas Wendy vaid selle peale öelda. Jack oli täitsa normaalne tundunud. Tegelikult Bella ka, aga tolle majakaaslase jättis ta hetkel kõrvale. Samas kohtumine eks-poisiga ei olnud just kõige meeldivam. Wednesday ei saanud aru mis tolle probleem oli. Ei võinud siis teda lihtsalt rahule jätta?
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 19:34

"Ainult ühte?" uuris Alexa. "Mm, kas ma tunnen teda?" küsis Lex. Ilmselgelt ei tundnud ta kõiki õpilasi ning selle küsimuse esitas ta ka puhtast uudishimust.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 19:43

"Tunned küll." lausus Wendy noogutades. Ta enam-vähem ju ikkagi teadis sellest, et Lex'i Jack'iga käinud oli. "See sinu eks on täitsa normaalne, kui ta purjus ei ole." mainis ta siis nii muuseas.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 19:48

Alexa kergitas kulmu. "Jack on see üks enamvähem tore inimene?" küsis Lex veidi üllatunult. See viimane lause pool ajas tüdrukut muigama ning ta noogutas. "Kui ta purjus ei ole... Mida juhtub aga üsna tihti."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 19:59

"Ma ei ole rohkem kellegiga kohtunud, kui minu eks välja arvata." lausus Wendy pisut mõrult rõhutades sõna 'minu'. Ülejäänud jutu peale ta noogutas. Ennast täiesti lauaalla polnud tüdruk suutnud sel tarviliku toa 'peol' juua, niiet ta mäletas enam vähem kõike mis seal toimunud oli.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 20:05

Alexa noogutas ka mõistvalt Wendy vastuse peale. "Te olete ikka tülis või midagi sellist?" küsis ta Kolmapäeva ja tema eksi kohta, järeldades seda sõbranna hääletoonist. Alexa'l oli tegelikult vedanud, et nad Jack'iga nüüd normaalselt läbi said. Vähemalt ei olnud mingit vihkamist.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 20:09

"Mina temaga tülis ei oleks, kui ta suudaks minust mööda minna ilma mulle jalga taha panemata ning mõnd loitsu poetamata!" kuulutas Wendy. Ei tema ei saanud aru, kuidas ta sellise idu otsa üldse oli tattunud. Kohale ka ei jõudnud, kuidas ta selle inimesega käia sai. Lex'i oli õnneseen.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 20:13

"Ta on kohe nii hull? Nõme," arvas Alexa. Jah, Wendy'l ei vedanud. "Varsti on valentinipäev," lausus tüdruk hetke pärast. "Sa peole lähed?" uuris ta Wendy käest.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 20:15

"Ta on veel hullem." teatas Wendy. Küsimuse peale oskas ta vaid õlgu kehitada. "Kui sa lähed." leidis ta siis. Üldiselt üksi seal mingite paarikeste vahelt tatsata ei olnud eriti vaimustav välja vaade.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 20:19

"Ma ei tea," mõtles Alexa. Ega tal valentinipäevalt midagi oodata polnud. Ilmselt oli see pidu täis õnnelikke paare ning Lex ei arvanud, et tal seal midagi teha oleks olnud. "Väljavaade seal üksi ringi vahtida ei ole üldse hea...," lisas tüdruk. "Lähme koos," lausus ta hetke pärast, olles just selle mõtte peale tulnud. "Oleks vähemalt seltskond," arvas neidis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 20:22

Wendy noogutas Lex'i arutuse peale. "Võtaks veel mõned üksikud kampa äkki?" pakkus ta siis mõeldes ise Bella'le. Tegelikult ta ei olnud kindel, kas tüdruk enam nii üksik oli. Selle dorgiga töllerdas ta ju suht tihti ringi.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 20:27

"Minugi poolest," nõustus Alexa. "Tead sa kedagi?" uuris tüdruk. Tema polnud kindel. Noh, eks peol näeb ka, kes üksik on. Need saab ka siis enda seltskonda kutsuda. "Nii ei tõotakski see pidu kõige jubedam tulla. Saab ennast üles ka lüüa...," lisas Lex.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 20:29

OT: Te peate Fallicy endaga peole kaasa võtma. Very Happy
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 20:30

OT: Võtame. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 20:39

OT: Muidugi võtame Very Happy

Wendy kehitas õlgu. "Ainult Bella't ja seda hundi karja." tunnistas ta siis. Ja kahest oli tal plaan ainult esimene kaasa kutsuda. Lex'i järgmise lause peale noogutas Wind ägedalt.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 20:41

"Hundi karjas on Isis... Ma ei tea, kas ta on üksik?" mõtles Alexa valjult. Noh, neil oli olnud mingi väike tüli, aga siis oli Isis toonud talle isegi Hawai'lt kingituse, mis Lex'il praegugi kaelas rippus. Niiet nende vahel oli vist kõik korras.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 20:44

Wendy kehitas õlgu. "Minu arust on." lausus tüdruk siis. Ta koperdas suht tihti kooli peal. Nigra't kellegiga koos küll silmanud polnud.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 20:46

"Okei," noogutas Alexa. "Aga siis... Mis sa selga paned?" küsis Lex. Peole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 20:49

Küsimuse peale oskas Wendy taas vaid õlgu kehitada. "Kas midagi musta mis valentini päevaga kokku ei lähe ja kohe välja näitab, et olen üksik või siis midagi punast." mõtles ta seejärel valjult.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 20:50

"Tead, mul oli sama mõte," lausus Alexa naeratades. Must. "Või siis midagi totaalselt värvilist. Pilkupüüdvat," arvas tüdruk mõtlikult. "Aga ma vist jään siiski musta juurde...," lausus tüdruk pärast väikest mõttepausi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 20:52

Wendy noogutas taas üpris energiliselt ning teatas siis. "Tegelikult võiks teha mingi diili, et kõik kellel kedagi ei ole kannavad tumedat, ja need kellel keegi on, on kas punases või sinises." tuli ta siis mingi ideega lagedale.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 EmptyPüh Veeb 12 2012, 20:54

"Võiks küll," noogutas Lex. Asjal oli täitsa mõte olemas. "Me peaks seda mõtet levitama," arvas Alexa. Kuidas muidu teised diilist teada oleks saanud?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega surnuks löömas..   Aega surnuks löömas.. - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Aega surnuks löömas..
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Aega veetmas.
» Puhkeruumis aega veetmas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: