Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
ChatChatChat! EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
ChatChatChat! EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
ChatChatChat! EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
ChatChatChat! EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
ChatChatChat! EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
ChatChatChat! EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
ChatChatChat! EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
ChatChatChat! EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
ChatChatChat! EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 6 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 6 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 ChatChatChat!

Go down 
+12
Elizabeth L. Brown
Kylie Hannah Cassells
Tyler Logan
Holly Evans
Prof. McGonagall
Jack Adams
Rosalie Kapelskär
Athena Z. Demir
Sydney Jenner
Alicia Renata Clounder
Alexa Carter
Isis Nigra Nox
16 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutorTeade
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyPüh Juun 17 2012, 20:18

Peaks jah. Ma mõtlen, et äkki sa teeks lihtsalt Hog'ile reklaami vms? Ja siis ma parandan niikaua oma seda teksti ja teen oma blackasdeath'ile ka lühitutvustuse ja siis paneme need kõik kokku ja parandame kirjavead ära vms.
Aa.. Väga hea Lizzie, ma tahtsingi sinu käest just küsida, et äkki sa teeks oma selle Warrenpeace lühitutvustuse ka? Eriti pikk ei tohiks olla vms. Muidu ei viitsita äkki lugeda..
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyPüh Juun 17 2012, 20:21

Jah, okay, miks mitte. Ma saadan selle kuskile PM´le siis sulle.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyPüh Juun 17 2012, 20:21

Okei. Millal me need kokk paneme? Täna, homme?
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyPüh Juun 17 2012, 20:23

Väga hea.

Täna ma mõtlesin, kui jõuab kõik valmis enne üheksat. Aga vb siis teeb noorehäälde homme teema, siis kui ma ka olemas olen, lihtsalt homme ma ei pääse nii vara arvutisse vb ja mul oli üldse plaan minna ühele kunagisele klassiõele külla..

Kindlasti on paljud kuulnud RPG'st (Role Playing Game). Need arvuti mängud jms. Foorum RPG on põhimõtteliselt samasugune, ainult et foorumi põhine ja et me kirjeldame oma tegevust kirjutades nagu teistega koos raamatut. Kui lugemine ja kirjutamine huvitab, siis tasub kindlasti uurida, kui vaba ajaga midagi paremat peale pole hakata. Foorumi rollikates nõutakse tavaliselt korrektset grammatikat, kainet mõistust, sõbralikust, arusaamist ja aktiivsust. Korrektse grammatika all peame silmas, et on vähe kirjavigu, kasutatakse suuri algustähti ja kirjavahemärke, ning ei topita kirjavahemärkide ette tühikuid, vaid ainult taha. Kaine mõistuse all peame silmas tegelikult ka sõbralikust ja arusaamist, ehk siis ei hakka kellegiga ülbitsema, isegi kui tema alustas. Administraatorid paluvad alati reeglites, et hoitaks omavahelised tülid foorumi avalikust osast väljas, ehk siis lahendatakse oma tülid PM'i teel, MSN'is ja muudes säärastes kohtades, kuid mitte foorumis. Aktiivsus ei tähenda kindlasti seda, et pead 24/7 foorumis olema. Hästi on, kui käite korra päevas, pole hullu ka kui tulete ülepäeviti või üle nädalati, tähtis on, et te lihtsalt kasutajat ei teeks ning ära ei kaoks.
Osad on kindlasti mänginud sellist rollimängu, kus tegevus pannakse tärnide vahele. Me ei oska sellele nime anda, kui pehmelt öeldes on see jura, mida me tavaliselt kasutame oma emonstioonide väljendamiseks chat'is lisaks smailidele. Rollmäng on tavaliselt minevikus, jutustaja ehk kolmanda isikuna ning kirjeldame oma karakteri tegevust võimalikult põhjalikult.

Kui keegi viitsib võiks seda parandada. Ma praegu mõtlen, kuidas lühemaks teha aga sisu pm samaks jätta vms.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyPüh Juun 17 2012, 20:36

Warrenpeace-kummitav kool

Nagu juba nimest aru saada(hääldub umbes nagu "War and peace"), on sellel koolil värvikas ajalugu, seda on kasutatud elukohaks, teatriks jne, kuid üle aegade on seda kõige rohkem siiski kasutatud koolina. Selles ja selle ümbruses on juhtunud palju õnnetusi-varinguid, uppumisi. Kuid ka mõrvu, ohverdusi ja muud säärast. Selle kõige tagajärjel on paljud hinged jäänud maale lõksu, ja just Warrenpeace´i kooli aladele. Saad aru küll, mida see tähendab. Seal kummitab tohutult. 150 aastat on see olnud lihtsalt kummitusmõis, nüüd on see jälle üles ehitatud, välja kantud vanad luukered ja alustat uut ajastut, koolina.
Seal on väga omapäraseid õpetajaid, erineva staatusega õpilasi ja saab sealt eelkõige enneolematuid kogemusi, sest kummitused tegutsevad seal jätkuvalt. Seal on imeline ümbrus ja suurepärased õppimisvõimalused.

Oleks mingi selline ok, tahaks mingi kutsuva lõppsõna ka panna, aga mul ei tule midagi pähe?


Viimati muutis seda Elizabeth London (Püh Juun 17 2012, 20:46). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyPüh Juun 17 2012, 20:41

Mingi, et kummitused tegutsevad jätkuvalt äkki?
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyPüh Juun 17 2012, 20:42

Hea mõte minuarust.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyPüh Juun 17 2012, 20:43

Ookay. Proovib selle ka siis kuidagi sinna sisse pista.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyPüh Juun 17 2012, 20:55

Liisa, ma saadan selle hogi tutvustuse sulle homme pm'ile võimidagi. Ma üritasin seda praegu teha, aga telefonis on liiga raske sellega tegeleda janii.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyEsm Juun 18 2012, 09:54

Minu rollikad on nii ebaaktiivsed ja ühe tegemine on veel pooleli. Peab sinna veel mõtlema tutvustuse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyEsm Juun 18 2012, 10:13

Tegelt oleks veel vaja teha ka reeglid ja tutvustus ankeet ja veel mõningad teised ankeedid.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyEsm Juun 18 2012, 10:39

Kui aus olla siis ka veel gruppid vaja teha seal. Mul on suht palju asju veel teha enne kui saan selle rollika avalikustada.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyEsm Juun 18 2012, 11:37

Alexa Carter kirjutas:
Liisa, ma saadan selle hogi tutvustuse sulle homme pm'ile võimidagi. Ma üritasin seda praegu teha, aga telefonis on liiga raske sellega tegeleda janii.

Davai.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyEsm Juun 18 2012, 11:39

Aqua Maria Smith kirjutas:
Kui aus olla siis ka veel gruppid vaja teha seal. Mul on suht palju asju veel teha enne kui saan selle rollika avalikustada.

Tee see rahulikult valmis siis. See teema ei jookse mitte kuhugi, ja sa saad pärast ka seal näiteks veel reklaami teha vms.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyEsm Juun 18 2012, 12:02

Ma arvan et see saab heal juhul nädala lõpuks valmis.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyEsm Juun 18 2012, 17:07

Nii. Hille saatis mulle Hogi tutvustuse ka ära. Pm on siis kõik nagu valmis, tuleb kokku panna ja üle vaatata. Soovib veel keegi oma foorumit lisada muidu vms?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyEsm Juun 18 2012, 17:24

Kopi siis minu oma ka sinna. Oota kohe otsin sealt tagantpoolt üles selle. Kui sa veel pannud pole seda sinna?
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyEsm Juun 18 2012, 17:25

Ma ei ole veel kuhugi pannud. Ma teen selle teema ilmselt õhtu poole sinna alles ära vms. Seda ei saa pärast enam muuta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyEsm Juun 18 2012, 17:25

Okay, aga pane see siis:

Warrenpeace-kummitav kool

Nagu juba nimest aru saada(hääldub
umbes nagu "War and peace"), on sellel koolil värvikas ajalugu, seda on
kasutatud elukohaks, teatriks jne, kuid üle aegade on seda kõige rohkem
siiski kasutatud koolina. Selles ja selle ümbruses on juhtunud palju
õnnetusi-varinguid, uppumisi. Kuid ka mõrvu, ohverdusi ja muud säärast.
Selle kõige tagajärjel on paljud hinged jäänud maale lõksu, ja just
Warrenpeace´i kooli aladele. Saad aru küll, mida see tähendab. Seal kummitab tohutult.
150 aastat on see olnud lihtsalt kummitusmõis, nüüd on see jälle üles
ehitatud, välja kantud vanad luukered ja alustat uut ajastut, koolina.
Seal on väga omapäraseid õpetajaid, erineva staatusega õpilasi ja saab
sealt eelkõige enneolematuid kogemusi, sest kummitused tegutsevad seal
jätkuvalt.
Seal on imeline ümbrus ja suurepärased õppimisvõimalused.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyEsm Juun 18 2012, 17:34

Davai.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyEsm Juun 18 2012, 17:46

Kui vabaajaga pole paremat peale hakata, tule meie juurde!

Kindlasti on paljud kuulnud RPG'st (Role Playing Game). Need arvuti mängud jms. Foorum RPG on põhimõtteliselt samasugune, ainult et foorumi põhine ja et me kirjeldame oma tegevust kirjutades nagu teistega koos raamatut. Kui lugemine ja kirjutamine huvitab, siis tasub kindlasti uurida, kui vaba ajaga midagi paremat peale pole hakata. Foorumi rollikates nõutakse tavaliselt korrektset grammatikat, kainet mõistust, sõbralikust, arusaamist ja aktiivsust. Korrektse grammatika all peame silmas, et on vähe kirjavigu, kasutatakse suuri algustähti ja kirjavahemärke, ning ei topita kirjavahemärkide ette tühikuid, vaid ainult taha. Kaine mõistuse all peame silmas tegelikult ka sõbralikust ja arusaamist, ehk siis ei hakka kellegiga ülbitsema, isegi kui tema alustas. Administraatorid paluvad alati reeglites, et hoitaks omavahelised tülid foorumi avalikust osast väljas, ehk siis lahendatakse oma tülid PM'i teel, MSN'is ja muudes säärastes kohtades, kuid mitte foorumis. Aktiivsus ei tähenda kindlasti seda, et pead 24/7 foorumis olema. Hästi on, kui käite korra päevas, pole hullu ka kui tulete ülepäeviti või üle nädalati, tähtis on, et te lihtsalt kasutajat ei teeks ning ära ei kaoks.

Hogwarts'i RPG
https://hogwarts.forum.co.ee/

Tegemist on foorumi rollimänguga, mis on suutnud eksisteerida juba üle aasta.
Nagu nimest võib järeldada, on foorumi teemaks Harry Potter'i maailmast tuntud Sigatüügas, kus Sul on võimalus olla õpetaja või 1.-7. klassi õpilane. Rpg tegevus toimub Sigatüükas aastaid pärast Lord Voldemort'i surma, mil kooli on juhtima asunud Minerva McGonagall. Koolis toimub õppetöö ning igal õpilasel on võimalik valida just endale meelepärased tunnid.
Sigatüüka rollimängus on Sul võimalik valida pooli, kuna olemas on nii surmasööjad kui ka Fööniksi Ordu eesotsas M. McGonagall'iga. Loomulikult on võimalik olla ka lihtsalt erapooletu õpilane.
Aasta jooksul on koolis toimunud mitmeid erinevaid üritusi, sealhulgas palju pidustusi ja balle. Uuel õppeaastal on oodata uusi üllatusi ning ettevõtmisi.
Aeg on näidanud, et meie foorumiga võib liituda ka siis, kui Sa Harry Potter'ist üldse midagi ei tea või raamatuid lugenud pole. Olemasolev foorumi seltskond on sõbralik ja uued liikmed võetakse alati hästi vastu. Seega, kui Sind huvitavad rollimängud, siis Hogwarts'i RPG's on uued liikmed alati oodatud. Smile

Warrenpeace - Kummitav kool
http://warrenpeace.forum.co.ee/

Nagu juba nimest aru saada(hääldub umbes nagu "War and peace"), on sellel koolil värvikas ajalugu, seda on kasutatud elukohaks, teatriks jne, kuid üle aegade on seda kõige rohkem siiski kasutatud koolina. Selles ja selle ümbruses on juhtunud palju õnnetusi-varinguid, uppumisi. Kuid ka mõrvu, ohverdusi ja muud säärast. Selle kõige tagajärjel on paljud hinged jäänud maale lõksu, ja just Warrenpeace´i kooli aladele. Saad aru küll, mida see tähendab. Seal kummitab tohutult. 150 aastat on see olnud lihtsalt kummitusmõis, nüüd on see jälle üles ehitatud, välja kantud vanad luukered ja alustat uut ajastut, koolina. Seal on väga omapäraseid õpetajaid, erineva staatusega õpilasi ja saab sealt eelkõige enneolematuid kogemusi, sest kummitused tegutsevad seal jätkuvalt.
Seal on imeline ümbrus ja suurepärased õppimisvõimalused.

We and The Others
http://blackasdeath.forum.co.ee/

Eksisteerivad kaks paralleel maailma. Üks on meie väike armas maa ning teine sellega samas ajas ja ruumis, kuid teisel sagedusel asuv maa vend, kes on temast pisut suurem. Meie maa on selline nagu ta on, aastaks on 2012, inimesed elavad rahulikku elu, kuid siin-seal on ka mõned teisest maailmast pärit olendid, nagu vampiirid, deemonid ja haldjad.
Teine maailm ei ole nii palju arenenud, kui meie maa, kuid samas on see vanem, kui maa. Teisel planeedil on teised ja vähe inimesi. Teisteks kutsutakse üldistavalt vampiire, deemoneid, libahunte, haldjaid, näkke ja paljusid teisi. Teistel on võimed ja nende võimete taltsutamiseks on loodud koolid. Kolm suuremat kooli on Silent Fight, Black Stones ja Knight Memos. Igal koolil on oma lugu ja oma eripärad ning plussid ja miinused, mis teda teiste seast esile tõstavad. Sul on võimalik olla õpilane ühest kolmest koolist, olla koolilõpetanu või isik, kes ei ole veel kooli läinud, või sinna ei lähegi. Samuti on võimalik olla täiesti tavaline inimene.

Kui on küsimusi, siis küsige julgelt.


Ma mõtlesin, et tuleks kokku siis umbes midagi sellist. Ok?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyEsm Juun 18 2012, 19:01

No ega ma tahaks ka oma rollika sinna hulka lisada. Kuigi see ei ole veel päris valmis. Täna või siis homme peaks selle küll lõplikult valmis saama. Smile

House of Night (Öö Koda) - http://houseofnight.forum.co.ee/

Kindlasti on enamus teist lugenud raamatud Märgitud või siis Marked. See rollikas siis põhineb neil raamatutel, mis on siis ilmunud nii eesti kui ka inglise keeles. Öö kojas saavad õppida 16-aastased noored, kes on märgistatud jäljekütide poolt. Siia kooli tulles saavad kõik oma mentorid, kes on seal õpetajad. Sa algul õpid seal neli aastat vastmärgistatuna aga kui su keha lükkab muutuse tagasi siis sa sured, kuid võib ärgata ellu ja siis saab temast Punane Vampiir. Nad üritavad siis oma inimliku poolt tagasi saada aga see ei saa olema lihtne. Kui oled oma inimliku poole tagasi saanud oled siia kooli oodatud. Sa ei saa päikese käes olla, kuna sa muutud siis tuhaks. Kui sa aga läbid muutused siis saab sinust Sinine vampiir ja sa saad õpinguid jätkata. Täiskasvanud vampiiril on otsmikul olev poolkuu juba värvunud ja su silmade ümber ilmuvad tätoveeringud, mis tulevad poolkuust välja, kuid see juhtub alles kuuendas klassis. Seal saab õppida erinevaid aineid nagu näideks vampiirisotsioloogia, kirjandus(ja muud ained mis meie koolideski), ratsutamist ja veel teisi. Mõned saavad omale ka võimed(maa, vesi, tuli, õhk, hing). Tavaliselt saada neist endale ühe aga on ka erijuhtumeid kus sul on olemas need kõik viis võimet. Ainus teada olev juhtum on Zoey Redbird. Kuid Öö Kojas tegutsevad ka Pimeduse Pojad ja Pimeduse Tütred. Pimeduse Tütred on vastmärgitutest moodustatud grupp, mis allub ülempreestrinnale. Nemad viivad läbi omi rituaale ning Pimeduse Pojad enamasti toetavad neid. Enamus vastmärgistatuid saavad omale ka kassi, kass valib sinu, mitte sina tema. Kass on sinu omanik, mitte vastupidi. Tegelt toimub kogu tegevus nüüd peale seda kui Zoey on juba surnud ja ka Kalona ja teised pahad. Nüüd on maailmas jälle rahu aga kui kauaks, seda ma ei oska teile kahjuks öelda.

_________________________

See ei ole kohe üldse lühike aga kurat, see kogu info on vajalik. Very Happy

Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyEsm Juun 18 2012, 19:03

Okey, ma panen selle ka siis.

Aga kas muidu on ok, vms?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyEsm Juun 18 2012, 19:04

On küll minu meelest.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyEsm Juun 18 2012, 19:08

Aa kui ma hogi tutvustust tegin, siis ma automaatselt toppisin selle lõppu smaili. Very Happy Aga copydes jäi sul vist lihtsalt sinna "smile"? Very Happy Sa võid selle selt ära võtta. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! Empty

Tagasi üles Go down
 
ChatChatChat!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 40Mine lehele : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: Chat'i Arhiiv :: | rpg chat-
Hüppa: