Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ma ei viitsi maa alla vajuda

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Demetria Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetria Hunter


Postituste arv : 1012
Join date : 27/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyTeis Veeb 28 2012, 19:53

Pomises seda (pealkirja) Roshon endamisi. Reaalselt. Ta käis ühe õpetaja juures, sest kunagi oli ta tema tunnis lollitanud ja jäi peale tunde ning käis teisipäeva lõunati klassi korrastamas, koos Mollyga. Täna oli viimane nädal kui ta seda mutti pidi kannatama. Yeah, offence. Roshon põrnitses aknast välja - ilus, lumine. Halloo, realsus Sigatüüka hoovile, sula ära! Joshy on juba sellest lumest tüdinenud. Üks kord nägi Roshon väikena punast lund ja see oli puhas veri. Ta avastas sel päeval, et ta isa mõrvas enda parima sõbra. Ja siis ta ehmatas ja minestas. Okei, aga praegu reaalselt minestas Roshon aknalauale. Okei okei, tegelikult ei minestanud aga sinna lamama jäi. Magaks õige natukene. Ja nüüd tuleb Megan, mi amore, kaissu.

OT: Kertu Puukoor.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyTeis Veeb 28 2012, 20:03

Megan haigutas. Ta oli sellel ööl nii vähe maganud ning nüüd suutis vaevalt püstigi seista. Ta oleks sealsamas lihtsalt kössi vajunud ning tukastanud, kuid neidisel oli päris palju asju vaja ära teha, seega ei-ei-ei. Teeb kasvõi hommikuvõimlemist, et mitte magama jääda. Varsti jõudis Ann esimesele korrusele, tal oli vaja õue minna. Noh, värsket õhku, siis ei jää magama. Kuid siis nägi ta Roshonit ühel aknalaual magamas (ta arvas, et Joshy magab eks) ning neidis andis alla. Magame siis natukene. Aga põrandal. Kes patja laenab?
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyTeis Veeb 28 2012, 20:09

Erm, enda viga et põrandal magad. Aknalaud on praktiliselt parem koht magamiseks, kui põrand. Roshon kuulis kuidas keegi kõndis tipa-tapa ja jäi põrandale magama. Joshua pööras pea ümber ja nägi Meganit põrandal. Vaene laps. Your gonna catch a cold, collecting your jar of hearts.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyTeis Veeb 28 2012, 20:14

Kui on uni, siis võib igalpool magada. Ja Meganil oli uni, seega ta võis ükskõik kus magada.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyTeis Veeb 28 2012, 20:22

Hea, et sa õue magama ei jäänud. Siis sa oleks tõsiselt külma saanud ja Roshon oleks sinu pärast välja läinud ja sind Slytherini puhketuppa ja siis laulnud Jar of heartsi, täiega mööda sest laulmine pole Joshy ala. Joshua aga ohkas ja otsustas aknalaualt ära tulla. Ta mõtles nüüd lõppuks maa allla minna, et olla puhketoas, aga kuna Megan reaalselt magas põrandal, siis Roshon ühines temaga. Kui tuli teema, et Annéthe mi amore tuleb Roshonile kaissu siis läks teisiti. Roshon võttis ilusti oma tulevase abikaasa kaissu ja siis magas koos Meganiga, põrandal, nahaalselt.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyTeis Veeb 28 2012, 20:27

Ja muidugi pidi Megan kohe üles ärkama. Kedagi enda kõrval nähes, oleks ta peaaegu kiljuma pistnud, kuid tundis viimasel hetkel siiski Joshy ära. Poisi õnneks. Ann tõusis ettevaatlikult püsti ning seadis end aknalauale magama. Suur tänu, Roshon.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyTeis Veeb 28 2012, 20:30

Roshon muigas ja jäi siis üksinda magama. Oh taevas, tule heldus appi. Roshonil on igav ja ta ei julge enda mi amoret siia jätta. Pime koridor siiski.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyTeis Veeb 28 2012, 20:33

Meganil oli nüüd muidugi uni läinud. Neid tõusis aknalaual istukile ning ohkas. "Tere, Roshon," lausus ta ning vaatas poissi väga kahtleva pilguga.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyTeis Veeb 28 2012, 20:37

Ja nüüd tõusis meie vana Joshy püsti, vaatas Meganile otsa muigega ja pühkis tolmu ära, enda riietel. All the dust! ''Oi tere Megan,'' lausus Roshon veidi sarkaatilisel toonil.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyTeis Veeb 28 2012, 20:41

"Sa räägid nii, nagu sa oleks mind alles nüüd märganud, muide," mainis Megan muigega. No ajas naerma.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyTeis Veeb 28 2012, 20:45

''Aga äkki mina olen ka nii unine ja jään lambist kuhugi magama nagu teie noor daam,'' vastas Joshy ka muigega. Okei, mul on igav, jääme magama.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyTeis Veeb 28 2012, 21:32

"Ma pole unine," kinnitas Megan. "Enam," väike lisa.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyTeis Veeb 28 2012, 21:40

''Miks siis?'' küsis äkkitselt Roshon nagu ta teaks, et ta seda öelnud oleks. Psühho. Psyduck. Psyroshon.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyTeis Veeb 28 2012, 21:41

"Uni läks ära." Loogiline ju. "Mida sa tegid siin üldse ennem?"
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyTeis Veeb 28 2012, 21:44

''Nagu sa näed ma magasin aknalaual,'' kinnitas poiss. ''Ma magasin üksinda ja tahtsin Megani amorele kaissu võtta.''
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyTeis Veeb 28 2012, 21:51

"Misasja sa tahtsid kaissu võtta?" küsis Megan, endal väga kahtlev nägu peas.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyTeis Veeb 28 2012, 21:55

''No jah, sest ma armastan sind,'' ütles poiss völja. Muidu see polnud üldse raske, välja öelda. Ega ta mingi gei ei ole. Isn't it obvious, sa said isegi šokolaadi.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyKolm Veeb 29 2012, 19:25

Megan punastas heameelest. "Ma armastan sind ka," karjus/hüüdis ta ning hüppas Joshy'le sülle.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyKolm Veeb 29 2012, 19:32

Oh jumal. Ka Roshon punastas. Eriti siis kui Megan sülle lendas. Perfect match. Roshon andis enda tulevase abikaasale musi. Nüüd tuleb tellida Regani pluusid. Teate küll, kui Megani ja Roshoni eesnimed kokku liita. Või sisi Moshon, aga Regan sobib paremini. Pärast mingi minut, kui Roshon kiigutas Meganit süles jäid nad põrandale magama. Liiga suur uni, et maa alla minna ja sinna ka jääda. Magame ja kaisutame.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyKolm Veeb 29 2012, 19:34

"Ma ei taha magada," kordas Megan kangekaelselt. Ei mingit magamist. "Teeme midagi," lisas ta ning vaatas oma tulevasele abikaasale ootavalt otsa.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyKolm Veeb 29 2012, 19:43

Miks siis ei taha, vaata mis kell on. Näeme unenägusi Liam Louis Gomezist ja siis veel Zakhary ja Alexander Gomezist. See võis kõige ilusam unenägu seljuhul olla, Roshoni arvates. ''Pikutame siis,'' pakkus siis Roshon. Juhul kui neiu seda ka teha ei taha siis lähevad lihtsalt õue tähti vaatama. Vähemalt seda ta pakkus ka.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyKolm Veeb 29 2012, 19:49

No, aga und ei olnud. Mis teha. "Ma ei jää magama ja ma ei taha pikutada ka," kordas Megan taas ning ohkas. "Palun, teeme midagi muud." No ta niii palus.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyKolm Veeb 29 2012, 19:52

''Lähme siis õue,'' pakkus poiss. Mida? Nii külm ka ei olnud ja täna pidi päris palju tähti taevas olema. Vähemalt aknast on seda näha. Või siis lähme järve suplema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyKolm Veeb 29 2012, 19:53

Kate kõndis kontsa klõbina saatel inimestest mööda. Ta näris suus rohelist nätsu ja hoidis kotti küünarnuki teisel pool, hoides kätt nagu tibil. Tegelikult ... Ta oligi ju tibi. Kui ta poissi nägi seisatus ta hetkeks ja vaats poisile silma. Tema suule ei ilmunud ühtegi märki naeratusest, ta lihtsalt vaatas poissi. Äkki tõstis ja jala üles ja kohendas kontsa. Siis kõndis ta tiblikult - Nagu ta tulnudki oli - Edasi.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda EmptyKolm Veeb 29 2012, 19:56

OT: Keegi ei lubanud sul tulla.

"Lähme," nõustus Megan ning noogutas Joshy'le. "Aga mul pole mantlit," lisas ta, "külm on ju." Kate'i ei pannud ta loomulikult tähele.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei viitsi maa alla vajuda   Ma ei viitsi maa alla vajuda Empty

Tagasi üles Go down
 
Ma ei viitsi maa alla vajuda
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Jalutades mööda koridori- Ei ma tõesti e i viitsi jalutada
» Mäest alla! - Isis'e ja Mike era

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: