Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Saabume kooli EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Saabume kooli EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Saabume kooli EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Saabume kooli EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Saabume kooli EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Saabume kooli EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Saabume kooli EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Saabume kooli EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Saabume kooli EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Saabume kooli

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 21:52

Rachel seisis, suur spordikott ühes, rula teises käes ja vaatas vestibüülis ringi. See oli tohutu ja lahe, mitte, et tüdruk enamus asjade kohta nii poleks arvanud. Marie vaatas ruumis küsiva pilguga ringi, ta pidi teada saama kus on Prof. McGonagall´i kabinett ja Gryffindor´i puhketuba. Erinevalt inimestest kes Rachel´ist mõõda tuhisesid ja talle kahtlustavaid pilke saatsid ei olnud neidisel seljas seda tobedat rüüd mis kõik ühesugusteks muutis. Tal oli seljas roheline t-särk, traksipüksid, tennised ja oma blondid juuksed oli tüdruk punupatsidesse pununud. See oli kindel, et ta oli kõigist erinev. Kus olid Annie ja Regon, kui ta neid vajas.
"Vabandage, kas keegi oskaks mulle õelda kus asub Gryffindor´i puhketuba?" muidugi ei pannud keegi tüdrukut tähele ja see istus jonnakalt oma rula peale maha. Ootab siis, küll ta varsti mõnda tuttavat nägu silmab.


Viimati muutis seda Rachel Marie Fox (Kolm Okt 12 2011, 22:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:00

Syd jalutas mornilt mööda kooli ringi, tema tabletid olid kadunud, Annie käes ilmselt. Ühel hetkel avastas tüdruk end vestibüülist, isegi aru saamata, millal ta sinna oli jõudnud. Igatahes istus eemal mingi blondiin oma rulal, ja ei näinud välja kõige õnnelikum. Syd ei tuvastanud teda selja tagant, ning oli kindel, et tüdruk on koolis uus, seega igav. Sydney surus käed sügavale taskutesse, nägu mossis, pööras otsa ringi ja hakkas aeglaselt tuldud teed tagasi minema.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:02

"Tere Syd," lausus Jack, kui vastu tulevat tüdrukut märkas. Poiss aga ei kavatsenud pikemalt juttu teha, seega jalutas ta edasi. Tallegi ei jäänud märkamata blondiin, kes oma rulal istus. Mingi uus tšikk ilmselt. Jack kõndis veidi lähemale, mitte et ta oleks viitsinud blondiiniga rääkida või midagi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:04

Rachel märkas eemal Sydney't? Päriselt? "Syd, Rachel siin!" hõikas ta ja ajas end püsti, haaras koti ning lükkas omale rula peal hoogu. Lõpuks jõudis ta Sydney juurde ja kallistas teda: "Sina siin, pole ammu näinud..." Nüüd hammustas Rachel omale alahuulde ja kortsutas kulmu. "Tere Jack," pomises ta. Kaks vana tuttavat.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:05

"Tere, Jackie," pomises Syd irvitades, tuju hakkas vaikselt paranema siiski. "Rachel!" Nüüd ei suutnud tüdruk oma rõõmu varjata ning kallistas vana sõpra tugevasti vastu. "Mida sa siin teed?"
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:06

"Rachel," lausus Jack, kui blondiini ära tundis. "Mida sa siin teed?" küsis ta vestibüülis ringi vaadates. Rachel kavatses Sigatüükasse õppima tulla? Mitte eriti tore. "Te tunnete?" küsis ta siis Syd'i poole osutades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:10

"Ma, noh. Nagu sa tead olen ma ee... Igastahes tahtsin ma uusi kogemusi saada ja ma pole veel kordagi Regon'it näinud. Tähendab, selgus, et mul on kasuvend. Uskumatu. Rohkem põhjuseid ei olegi," naeratas Rachel ja kõigutas end rula peal mis vastikult krigises. Jack'ile vastamise ajal ei keeranud ta pilku poisile, ei vaevunud: "Syd on minu liivakasti mängukaaslane, kui nii võib õelda. Tead kühvliga üksteisele pähe ja palju kaklemist."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:22

"Ee...Regon on su vend?" küsis Jack. "Käib Sigatüükas?" küsis poiss. Kokkusattumus kui ta Annie õde oleks, eksole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:27

"Ravenclaw'is, kui ma ei eksi? Tead mingi tarkade maja. Või oli see Hufflepuff? Vahet pole, kas keegi oskaks mulle teed Gryffindor'i puhketuppa näidata?" arutles Rachel ja astus oma rulalt maha ja toppis selle spordikotti. Tema ees laius suur trepp ja rulaga seda ületada, võimatu. Nähtamatu venitusloits oli kasulik asi.
"Sa siis tunned Regon'it?" küsis Rachel nii muuseas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:31

"Simons'it?" küsis Jack. Kes teab, äkki oli koolis mitu Regon'it. Jack vähemalt lootis seda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:37

"Sa tunnedki teda? Te olete väga suured semud?" küsis Rachel veidi mõrult. Kes teab, äkki peabki Jack'iga koos hängima hakkama ja ta vennaga muidugi. Ka Syd oli vaikseks jäänud: "Syd sa oled Slytherinis, kui ma ei eksi? Ma ei tea sellest Gryffindor'i ja Slytherin'i tülidest vms midagi, aga ma loodan, et see meie suhteid ei muuda."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:39

Jack kehitas õlgu. Mingid erilised semud nad Regon'iga polnud. "Ta on Annie vend," lausus Jack ning kortsutas siis kulmu. "Annie pole ju su õde või midagi?" küsis ta siis kahtlevalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:41

"Muidugi on," ütles Rachel, alati oli olnud. "Sa siis tead teda ka?"
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:42

"Miks ma sellest ennem ei teadnud?" esitas Jack küsimuse. Rachel'i küsimuse peale Jack vaid noogutas: "Tean." Midagi rohkemat ei olnud vaja Rachel'ile rääkida.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:45

"Sest me ei ole kunagi oma perekondadest rääkinud?" oletas Rachel, tõesti, sel ajal, kui ta Jack'i tundis ei pidanud kumbki neist vajalikuks endast väga palju rääkida.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:49

"Ikkagi," lausus Jack, kuigi ta ei teadnud, mida sellega mõtles. "Okei, sa otsisid Gryffindor'i puhketuba? Seitsmes korrus," lausus Jack ning osutas trepi poole. Rachel polnud Slytherin'is, nad ei pidanud palju kohtuma, vahet polnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:51

"Mis ikkagi? Aitäh," tüdruk vaatas kahtlevalt trepi poole, liiga palju inimesi. Eks ta püüab siis seitsmendale korrusele pääseda, aga ta tahtis Syd'iga veel rääkida.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:56

"Vahet pole," kehitas Jack õlgu ning vaatas siis uuesti vestibüülis ringi. Tänu Syd'i ja Rachel'iga kohtumisele oli ta unustanud, kuhu ta algselt minna oli tahtnud. "Ma ei tea, ma lähen siis," lausus poiss. Mida oligi tal seal enam teha? Poiss pööras ennast ringi ning suundus tagasi puhketoa poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyKolm Okt 12 2011, 22:58

Rachel kehitas õlgu, temal ükskõik. Mida vähem ta Jack'i näeb seda parem.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyNelj Okt 13 2011, 17:35

"Tead Rachel, on üks asi, mida Jack sulle Annie kohta ei rääkinud," teatas Syd muiates. Mis teha, tüdruk oli õelaks muutunud, ka sõpradega. Rachel ja Annie olid õed - Sydney jaoks paras üllatus - kuid mõne aja pärast jõudis neid selle juba ära unustada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyNelj Okt 13 2011, 21:13

"Ma tean, aga ma nautisin Jack'i kannatusi," ütles Rachel laialt naeratades, mis teha, et talle Jack üldse ei meeldinud. See oli veel pehmelt õeldud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyNelj Okt 13 2011, 21:16

"Sul nagu pole mingit probleemi, et Jack ja Annie just hiljuti koos olid? Ja siis lahku läksid?" küsis Syd arusaamatult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli EmptyNelj Okt 13 2011, 21:22

"Ei ole, ma olen Jack'ist üle saanud. Ta on jobu, ma olin lihtsalt üllatunud... Aga ise teab mida ta teeb ja ma sain aru, et nad on lahus," arvas Rachel ja sidus oma kollaste tenniste paelad kinni.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Saabume kooli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabume kooli   Saabume kooli Empty

Tagasi üles Go down
 
Saabume kooli
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Al jõudis kooli!!!
» Kooli õuel
» Kooli õuel
» Kooli imetlemas
» Pidu kooli õuel

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: