Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Jalutuskäik koolipeal

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 19:18

"Teine on õige," torises Syd. "Mina olen teda kaks korda suudelnud, esimest korda tegin ma seda sellepärast et ta ise tahtis ja teine kord sest teised paistsid minust ette jõudvat!" seletas tüdruk ühe hingetõmbega.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 19:20

"Ta ise tahtis?" küsis Alexa umbusklikult. Alexa oli arvanud, et Jack suudles lahkelt vastu kõiki, kes teda esimesena suudlesid. Küllap ta lihtsalt eksis siis. Ning see tegi tüdruku tuju hoobilt paremaks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 19:23

"Ütleme nii, et ma valetasin talle ühe asja kohta. Ja siis ta tahtis nagu tõestuseks, et ma teda suudleksin," teatas Syd tigedalt, isegi aru saamata, miks ta just Alexa'le seda rääkis.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 19:27

Selle peale tõi Alexa kuuldavale naerupahvaku. See polnud õel naer, pigem tunnustav. "Nutikas plaan," märkis Alexa ausalt. "Keegi polegi öelnud, et mängida tuleb ausalt," lisas ta valetamise kohta, ise noogutades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 19:30

"Ega jah, kuigi ma rääkisin talle varsti ära, et ma ikkagi valetasin," lausus Sydney.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 19:33

"Noh, siis polnud sellest ju kasu?" arvas Alexa. Jack ei talunud ju valetamist?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 19:50

"Võib-olla mitte. Ja tegelikult ei peaks ma sellest sulle üldsegi rääkima," teatas Syd nipsakalt.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 19:53

"Ei peaks, ja ometi sa just rääkisid," lausus Alexa silmi pööritades. "Tead, minul ei ole sinu vastu midagi," lausus Alexa siis äkki. Parem oli asjad kohe selgeks rääkida. "Jack ise otsustab, mida ta teeb, keda ta suudleb ja kellega ta on," lausus tüdruk. "Pole minu teha, et ta sind ei taha," lõpetas Alexa veidi ülbemalt, kui plaanis oli.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 19:54

"Lõpuks jõuab kätte aeg, millal ta ka sind ei taha," oletas Syd.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 19:57

"Eks näis..," lausus Alexa, kergelt õlgu kehitades. "Tegelikult ma isegi ei tea, mis meie vahel praegu on," pomises tüdruk, kuid jäi siis vait. Ta ei kavatsenud Syd'ile südant puistama hakata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 20:03

"Ma olen öelnud juba ma ei tea mitu korda, et Jack on kivist südamega mees," ohkas Syd. "Talle ei meeldi keegi, aga olgu mis on, ta tunneb ennast üksikult. Ja blondiinid pakuvad talle seltsi, nagu näha," luuletas neid edasi.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 20:07

"Kivist südamega mees?" turtsatas Alexa. "Ja talle ei meeldi mitte keegi?" naeris Alexa. "Ma arvan vastupidist. Talle meeldivad paljud, ta ei oska valida," leelotas Alexa midagi kokku. "Sellepärast võtab ta neid ükshaaval ette, lõbutseb veidi ning jätab siis maha või midagi taolist," lausus Alexa, enda sõnade peale naeratades. "Niiet vaata ette," lausus ta vandeseltslaslikult. Loomulikult ei teadnud ta, kas tema jutul ka tõepõhi all oli.
Tagasi üles Go down
Catherine Matheria
Vilistlane
Vilistlane
Catherine Matheria


Postituste arv : 692
Join date : 13/05/2011
Age : 30

Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 20:09

Alexa jutu peale hakkas Syd südamest naerma. "Palju parem teooria!" kiitis ta.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 20:12

Alexa tegi üleoleva näo pähe ning noogutas. "Pole alust arvata, nagu ei meeldi talle mitte keegi," jätkas ta siis, selle mõtte täielikult maha tehes. "Sigatüügas on tüdrukuid täis, tema ümber on palju tüdrukuid. Keegi ikka vastab tema maitsele," arvas neiu lihtsalt.
Tagasi üles Go down
Catherine Matheria
Vilistlane
Vilistlane
Catherine Matheria


Postituste arv : 692
Join date : 13/05/2011
Age : 30

Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 20:16

"Aga kes?" halas Syd. "Ta lihtsalt ei ütle, ma küsisin ta käest ükskord, et kes talle meeldib, aga loomulikult meeldivad talle ju kõik ja siis ta valetas," jutustas tüdruk edasi.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 20:18

"Jah, kõik," noogutas Alexa. "Küll ükskord jõuab kord sinu kätte ka," lausus neiu siis Syd'ile otsa vaadates. "Ja hoia siis ennast," lausus tüdruk targalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 20:42

"Räägi seda talle," lausus Syd. "Muidu seda ei juhtugi."
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 20:46

"Räägin talle, et ta sinu ette võtaks?" küsis Alexa naeratades. "Ta ju kindlasti võtaks mind kuulda, mul on temale suur mõju," arvas neiu irooniliselt. Pealegi oli ta endiselt üsna kindel, et tahab Jack'i endale.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 20:53

"Ongi. Sina suudled teda, ja tema ei suuda vastu panna," sõnas Syd sarkastiliselt.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 20:54

Alexa lihtsalt naeris selle peale. "Jah, ma olen vastupandamatu," lausus ta noogutuse saatel. "Ja Jack on minu lummuses, tal pole teiste jaoks silmigi," jätkas Alexa sarkastiliselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 20:56

"Ma torkan tal silmad peast," pomises Sydney.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 20:59

Alexa turtsatas selle peale. "Jah, päris hea. Siis ei näe ta enam. Ei tee vahet blondiinidel ja brünettidel ning ta võib pimesi sinu valida," lausus Alexa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 21:00

"Siis ma lähen nuga tooma," arvas Syd irvitades.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 21:02

Alexa noogutas. "Aga ära talle väga haiget tee, eks?" küsis ta siis sarkastiliselt. "Tegelikult võid teha ka. Tema teeb tüdrukutele haiget," lausus ta mõtlikult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 EmptyPüh Okt 02 2011, 21:05

"Väga õige," nõustus Syd. "Aga ma ei kavatse ta silmi ära võtta, üks jalg või midagi sellist sobib," lisas ta irooniliselt. Tal polnud ju tegelikult kavas midagi sellist teha.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik koolipeal   Jalutuskäik koolipeal - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Jalutuskäik koolipeal
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Jalutuskäik
» Jalutuskäik aias
» Väike jalutuskäik

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: