Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Jessie Jackson EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Jessie Jackson EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Jessie Jackson EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Jessie Jackson EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Jessie Jackson EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Jessie Jackson EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Jessie Jackson EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Jessie Jackson EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Jessie Jackson EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Jessie Jackson

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyKolm Apr 13 2011, 17:10

Sünninimi: Jessie Andrew Jackson
Hüüdnimi: Jess, J, Jackson, Andy
Vanus: 15

Iseloom: Pealtnäha võib Jessie näida kui tavaline nunnu tubli poiss, kuid temas on ka piisavalt mässumeelsust endas, et see väide ümber tõsta. Kuid ega ainult mässumeelsus tema iseloomus domineeriv osa ole. Ta on ka väga lahke ning sõbralik ja peale selle veel uskumatult enesekindel. Vahest võib tema liigne enesekindlus tunduda ka ülbusena, kuid eks see on teise inimese enda asi, kuidas ta seda näeb. Ausus on poisi jaoks väga tähtis.

Hobid: Joonistamine - see on umbes nagu väike salahobi, mis poisil on. Kõige enam meeldib talle maalida, kuigi ta seda vöga tihti ei tee.

Pere: Ema, puhtavereline nõid, on 35-aastane lahke naine. Ta on ka üpriski temperamentne ning väga ilus. Isa, mugu, on aga 36-aastane ja pisut karm, aga sooja südamega. Peale selle on ta üsnagi huvitatud lendluupallist.

Vereseis: Segavereline
Maja: Hufflepuff
Võlukepp: Õunapuu, 11,5 tolli, jäik, seest fööniksi sabasulg
Patronus: Gepard

Loom: Öökull Tori, kes on vägagi isepäine ja ei ole just kuigi sõnakuulelik lind.

Välimus:
[Only admins are allowed to see this image]
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:13

Lisatud võlukepp, patronus ja loom. Wink
Tagasi üles Go down
Wandere Breacky
Vilistlane
Vilistlane
Wandere Breacky


Postituste arv : 350
Join date : 28/05/2011
Age : 28

Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:15

Gepar Very Happy ? Niiniiinii Ma muudan kohe Wanda pardroonuse ka ära Wink
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:17

Gepard on nunnu loom. Very Happy Miks sa enda oma ära muudad? Very Happy
Tagasi üles Go down
Wandere Breacky
Vilistlane
Vilistlane
Wandere Breacky


Postituste arv : 350
Join date : 28/05/2011
Age : 28

Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:19

See patroonuse värgiga oli mingi suht sama värk mis selle Snapel ja Lily'l oli XD Ja gepard on tõesti nunnu ^^
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:21

Eem.. mis värk? Very Happy
Tagasi üles Go down
Wandere Breacky
Vilistlane
Vilistlane
Wandere Breacky


Postituste arv : 350
Join date : 28/05/2011
Age : 28

Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:22

Oli see, et Lily patroonus oli emahirv ja Snape oma ka..
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:29

Aa, ok, ma ei teadnud seda. Pole väga teadlik HP osas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Wandere Breacky
Vilistlane
Vilistlane
Wandere Breacky


Postituste arv : 350
Join date : 28/05/2011
Age : 28

Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:30

Okey, mul suht need raamatud peas XD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:33

No vot, ma olen raamatutest ainult esimest osa läbi lugenud. Ülejäänud teadmised põhinevad kõikidel filmidel, aga kuna ma neid elu jooksul niii palju näinud olen, ei jää minul igatahes kõik meelde. Very Happy
Tagasi üles Go down
Wandere Breacky
Vilistlane
Vilistlane
Wandere Breacky


Postituste arv : 350
Join date : 28/05/2011
Age : 28

Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:35

Very Happy Minu arust on need filmid suht mõttetud, vähemalt viienda osa oleks nad kaheks võinud teha XD Aga noh, igal ühel oma maitse, ja mulle jääb absull kõik meelde mis ma kunagi lugenud olen Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:39

Nojah, eks see filmidega ongi üldiselt nii, et kui enne oled raamatu läbi lugenud, siis film on täielik jamps. Raamatud on alati nendest üle. Very Happy
Tagasi üles Go down
Wandere Breacky
Vilistlane
Vilistlane
Wandere Breacky


Postituste arv : 350
Join date : 28/05/2011
Age : 28

Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:42

Jah, on küll Very Happy Aga see mingi sari Wõlukunst või mis see oli, see on suht halvasti kirjutatud või siis vähemalt lapselikult tõlgitud, kui keegi sellest kunagi filmi teeb siis see on ilmselt parem kui raamat XD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:45

See Wõlukunst jah. Ma olen ka seda lugenud. Eks see pisut lapselik oli tõesti, kuid ma ei tea, lõppkokkuvõtteks oli enam-vähem normaalne. Ütleme, et kümnepallisüsteemis annaksin ma sellele 7 äkki. Very Happy Ja film võib sellest tõesti hea tulla. Kuigi ma ei tea, kui kerge see saab olema, arvestades kõiki neid veidraid tegelasi seal + kust leida mingi seitse erinevat, kuid ühte nägu, punapead? Very Happy
Tagasi üles Go down
Wandere Breacky
Vilistlane
Vilistlane
Wandere Breacky


Postituste arv : 350
Join date : 28/05/2011
Age : 28

Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:46

Jah, aga kui filmi ei saa siis midagi anime taolist õnnestus ikka saada ja kõik oleksid väga ühte nägu XD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:48

Multifilmi sellest, jah. Very Happy Ei tea, kas ma siis seda ka vaataksin.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Wandere Breacky
Vilistlane
Vilistlane
Wandere Breacky


Postituste arv : 350
Join date : 28/05/2011
Age : 28

Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:51

Very Happy Kui seal multifilmis killimiseks läheks siis oleks lahe XD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:53

Njaa. Very Happy Samas see oli suht koomiline raamat, nii et kui sellest veel eriti humoorikas multifilm nagu need igasugused jääajad jms on, siis võin isegi vaadata! Very Happy

(Ohhoo, märkamatult on mul tegelase tutvustsuele kaks lehte tekkinud xD)
Tagasi üles Go down
Wandere Breacky
Vilistlane
Vilistlane
Wandere Breacky


Postituste arv : 350
Join date : 28/05/2011
Age : 28

Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:54

Jää aja stiilis oleks jah super Very Happy

Märkamatult? Very Happy Ma küll märkasin Razz
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 13:58

See märkamatult oli kerge irooniaga öeldud, kuigi samas ega ma seda postituste arvu väga tähele ei pannud siin teemas tõesti. Very Happy
Tagasi üles Go down
Wandere Breacky
Vilistlane
Vilistlane
Wandere Breacky


Postituste arv : 350
Join date : 28/05/2011
Age : 28

Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson EmptyPüh Aug 14 2011, 14:07

Jah. noh mida iganes XD Ainult kolmel tutvustuse teemal ongi kaks lehekülge Razz
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jessie Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jessie Jackson   Jessie Jackson Empty

Tagasi üles Go down
 
Jessie Jackson
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Jessie' suhted.
» Jessie suhted
» Jessie Robin Filed

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: Õpilaste Arhiiv-
Hüppa: