Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Metsas nääklemas EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Metsas nääklemas EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Metsas nääklemas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Metsas nääklemas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Metsas nääklemas EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Metsas nääklemas EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Metsas nääklemas EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Metsas nääklemas EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Metsas nääklemas EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Metsas nääklemas

Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 20:34

OT: Ma pole meister pealkirjade mõtleja.

Annie leidis metsas maharaiutud puu ja istus selle peale. Tüdruk sai küll pihta, et Jack ei olnud teda päris siia metsa saatnud, aga tüdruk oli tähenärija.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 20:38

Ot. Nääklemas? Very Happy

Jack kõndis Annie järel metsas ning kui tüdruk istus, leidis Jack endale mingi puu, mille vastu ta end toetas. "Tead, ma ei arvanud, et sa minu öeldut kohe sõna-sõnalt võtad," lausus ta muige saatel.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 20:41

OT: Ma olen ennustaja.

"Ma olen sõnn, sõnn on tähenärija. See on päris kindel," ütles tüdruk ja pigistas hetkeks silmad kinni, ta oli poisi muiet märganud.
"Sa teed seda jälle," hädaldas tüdruk.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 20:44

"Teen mida?" küsis Jack irvitades, kuid taipas üsna varsti, millest Annie rääkis. "Anna andeks, tõesti," lausus poiss ning astus teisele poole puud. Nüüd ei näinud tüdruk teda ning Jack ei näinud tüdrukut, hoopis teisi puid ja kände.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 20:50

Annie tõusis püsti ja silmitses 'nähtamatut' Jacki: "Ma ei mõelnud kõike päris nii, aga kui sul tõesti irvitada vaja on siis käib nii kah."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 20:52

"Jah, siis jääb nii," lausus Jack nõustudes. Ta pani käed rinnale risti ning jäi jõllitama üht läheduses olevat puud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 20:59

Annie küsis: "Tule välja, su jalad paistavad, see oleks nagu mingi varvastega puu," tüdruk otsustas Jacki irvitamiskommet siiski ignoneerida.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 21:03

"Ei," lausus Jack kangekaelselt ning raputas pead. Hetke pärast meenus talle, et Annie niikuinii ei näe tema pead.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 21:06

"Fain, jätkame seda 'ma ei anna alla' värki siis," tüdruk pani käed puusa ja maigutas suud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 21:08

"Jätkame," lausus Jack, nüüd noogutuse saatel. Nii oli väga kahtlane inimesega rääkida, kui sa teda ei näe.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 21:11

"Heaküll," tüdruk istus rätsepaistmesse maha ja toetas pea kätele. Lõpuks otsustas Annie taskust võlukepi otsida ja oma dementori välja kutsuda, dementor heitis ümbrusesse rohkem valgust, kui 'Lumos' ja selle püsimiseks pidi neid keskenduma millegile muule, kui poisile.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 21:12

OT. Patronus äkki?

"Tead, nii on igav," lausus Jack ühel hetkel ning astus puu tagant välja. Tõesti oli igav.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 21:17

OT: Ma loll, ignoneeri seda, ma laisk ei viitsi parandada. Embarassed

"Aaah, minu võit," kiljatas Annie ja sekundi pärast ilmus ta kätte tühi võiõllepudel.
"Me mängime pudelit," nende ümber ilusid tõrvikud ja alkohol. Annie maanas näole sünge ilme: "Arvatavasti jääme purju."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 21:20

Jack'i nägu väljendus grimassis, kui Annie lausus sõnad 'minu võit'. Üldjuhul Jack nii kerge alla andma polnud. "Sobib hästi," lausus Jack, nähes alkoholi. "Mängime pudelit?" pööras ta siis tähelepanu tüdruku käes olevale tühjale pudelile ning pööritas silmi. "Vanad me oleme? Kaheksa või kümme?" küsis ta sarkastiliselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 21:24

"Praegu? Üheksa," ütles tüdruk ja maha ilus ka sile puidust alus mille peal oli hea pudelit keerutada.
"Mina alustan, meil ei ole just kuigi palju võimalusi, aga oletame, et pudel jäi sinu peale. Tõde või tegu?"
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 21:26

"Milleks seda pudelit üldse vaja on?" irvitas Jack. See oli kahtlane, metsas pudelimängu mängida. Siiski istus poiss ühele samas läheduses olevale kännule ning tema pilk liikus alkoholile. "Viska midagi," lausus ta, kuna pudelid olid tema käeulatusest kaugemal. "Tegu," lausus Jack siis, mänguga kaasa minnes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 21:31

Annie viskas Jackile viskit, endale võttis tüdruk siidrit.
"Tead, mämngime pudelit, ilma pudelita. Mõtetu on seda keerutada. Sa pead selle puu otsa ronima," tüdruk osutas näpuga puu poole, kus istusid kahtlased kollase näoga olevused.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 21:37

"Sa arvad, et ma teen seda kanie peaga?" küsis Jack, keeras pudelil korgi pealt ning võttis ühe suure lonksu. "Vaata, kes seal istuvad," lausus ta siis vinguval häälel ning võttis veel ühe lonksu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 21:41

"See on kaine peaga kõige leebem asi mida ma sind tegema sunnin," hoiatas Annie.
Tüdruk ohkas: "Vahet pole, sinu kord ja ma ütles tõde." Tüdruk võttis lonksu siidrist.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 21:44

"Ei, ma lähen juba," lausus Jack, pani viskile korgi peale ning viskas selle maha. Seejärel ronis ta ettenäidatud puu otsa, mis ei võtnudki tal kuigi kaua aega. Lõpuks hüppas ta lihtsalt alla, võttis viski uuesti maast üles ning istus tagasi kännule. "Tõde?" kordas ta. "Sinu kõige suurem saladus," lausus Jack lihtsalt, jäädes vastust ootama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 21:46

Animaag. "Midagi ebaseaduslikku," ütles tüdruk kiiresti.
"Sinu kord," ütles tüdruk.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 21:49

"Mida näiteks?" pööritas Jack silmi. "Oled mingi kriminaalse taustaga või midagi?" uuris ta. "Tegu," lausus poiss edasi ning võttis viskist lonksu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 21:54

"See pole kriminaalne taust, see on kriminaalne olevik," ütles Annie ja käskis Jackil terve pudeli lõpuni juua.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 21:58

Jack kehitas õlgu ning tõstis pudeli suule. Mõne hetkega oli pudel poole peal. Ta jõi veel mõnda aega, kuni pudel lõplikult tühjaks sai ning veidi udusel pilgul pöördus ta Annie poole. "Sinu kord," lausus ta ning viskas pudeli minema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas EmptyEsm Aug 08 2011, 22:01

"Tegu," ütles tüdruk vaikselt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Metsas nääklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas nääklemas   Metsas nääklemas Empty

Tagasi üles Go down
 
Metsas nääklemas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 10Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Keelatud Metsas
» Keelatud Metsas
» äärepooolses metsas
» Tegevusetult metsas
» Metsas olles

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: