Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ravenclaw'i puhketuba

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Külaline
Külaline




Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyNelj Apr 21 2011, 19:46

"Mis sa karjud, Ben," pomises Steph silmi pööritades. Ta naeris: "Jaa, julge, raudselt! Hei, Lou, mis klassis sa käid?"


Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyNelj Apr 21 2011, 19:48

"Esimeses veel."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyNelj Apr 21 2011, 19:50

''No, vabandust,'' alustas Ben, '' Ma olen lihtsal nii elevil, et Lou siin on'' lõpetas poiss.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyNelj Apr 21 2011, 19:51

"Aam, okei," lausus Steph ning talle tunuds üks asi kahtlane. Seejärel pöördus ta Emilia poole: "Kas sa magad, et sa midagi ei räägi?" Steph itsitas vaikselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyNelj Apr 21 2011, 20:42

"Teil päris lõbus siin?" Very Happy küsis Lou. "Teeks midagi, igav on. Midagi.. Põnevat ja ekstreemset !"
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyNelj Apr 21 2011, 21:16

Emilia ärkas oma mõtetest üles. Talle meenus Steph'i esimene küsimus. ''Ei, ainult Emilia.'' vastas ta. Siis püüdis ta meelde tuletada, kas keegi oli talt veel midagi küsinud. ''Eriti mitte.'' lausus ta, kui talle tuli meelde teine küsimus. Kolmandat küsimust ta mõletas. ''Ma olin oma mõtetes.'' vastas ta hoolikalt sõnu ritta pannes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyReede Apr 22 2011, 21:10

Steph tõmbas juuksed näo eest - need varjasid täielikult tema vaatevälja.
Louisa peaks Gryffindoris olema, mõtles neiu ning vaatas mõtlikult Lou poole, kes just oli lausunud midagi, mida Steph tähele ei pannud.
"Okei, okei," noogutas Steph mõtlikult ikka veel Lou'd vaadates, seejärel vaatas ta Emilia poole, kes just oli midagi öelnud, mida Steph taas ei kuulnud. "Mis sa ütlesid, Emilia? Anna andeks, ma tõesti ei pannud tähele."
Mis asja? No tõesti, kui juuksed on kardinatena näo ees, noo kuulge, see ei saa ju kuulmist tõkestada?!
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyLaup Apr 23 2011, 15:19

''Mitte midagi erilist,'' vastas Emilia mõtlikult. ''Mis Steph'iga lahti on?'' mõtles ta. Tüdruk tundus kuidagi teistest eemal olevat.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyLaup Apr 23 2011, 17:34

''Em, sa näed natuke mõtlik välja,'' alustas Ben, ''on midagi?''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyLaup Apr 23 2011, 17:56

"Eeh.. ei midagi," vastas Steph kiirustades. Ta üritas teha mul-pole-midagi-viga naeratust aga see ei tulnud välja.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyLaup Apr 23 2011, 18:02

''Ee...'' uigas poiss, ''Ma ei rääkinud sinuga.'' Ben vaatas Stephi nägu ja ta arvas, et tal on midagi: ''Oled sa kindel, et suuga on kõik korras?'' küsis Ben Stephilt, ''Jah, nüüd ma räägin sinuga.''


e. OT: Emilla hüüdnimi oli Em juu ? Very Happy
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyLaup Apr 23 2011, 19:49

OT: Kui sa seda kasutad siis järelikult on. Very Happy

''Ja kes sina oled?'' küsis Emilia huviga poisilt, keda ta ei tundnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyLaup Apr 23 2011, 19:55

''Oi kus mu kombed on?'' küsis Ben endalt, ''Mina olen Benjamin Edward Marsten sa võid min Beniks kutsuda. Sina oled siis ilmselgelt Emilla, onju?'' küsis Ben tüdrukult.
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyLaup Apr 23 2011, 19:59

Emilia mõõtis poissi oma silmadega. ''Jah, ma olen Emilia'' ütles siis tüdruk väärikalt. ''Kust sa seda tead?'' küsis ta poisilt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyLaup Apr 23 2011, 20:03

''Steph ja teised muudkui räägivad sinust,'' vastas Ben tüdruku küsimusele.
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyLaup Apr 23 2011, 20:06

Emilia oli kindel, et poiss valetas. Keegi ei räägi temast. Ta on selleks liiga igav. Tüdruk tahtis teemat vahetada, kuid mille vastu?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyPüh Apr 24 2011, 14:08

Steph läks näost roosaks. "So what?" irvitas Steph, Ben oli ta juba punastama suutnud panna. "Ma juba ütlesin, MUL POLE MIDAGI VIGA!" Stephi hea tuju oli asendunud halvaga. "Mina räägin, Emiliast? Ma alles ain taga tuttavaks ju!" kähvas tüdruk.
"Head aega, teile kõigile! Tule, Emilia, lähme möliseme mingi slytherinlasega." See oli käsk, mitte palve.
Imelik, tavaliselt ma pole selline käsutaja?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 EmptyEsm Apr 25 2011, 14:57

OT: Teen topeltposti, sest Steph lahkub toast praegu, ta ei viitsi Emiliat oodata.



"What ever," hüüatas Stephanie. Ta vaatas veel korra Em'i poole - kes paistis taas mõtetes olevat - ning tõusis siis püsti. Tüdruk suundus puhketoast välja viiva ukse juurde. "Vous êtes assez désagréable, Benjamin," pomises ta ukse juurde jõudes.
"Ahjaa, Emilia, kui sa järgi viitsid tulla, siis ma lähen raamatukogusse! Seal näeme!" hüüdis Steph ning lisas vaikselt: "Võib-olla."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ravenclaw'i puhketuba   Ravenclaw'i puhketuba - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Ravenclaw'i puhketuba
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Slytherin'i puhketuba
» Slytherin'i puhketuba
» Gryffindor'i puhketuba
» Gryffindor'i puhketuba
» Hufflepuff'i puhketuba

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: