Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Naistemees ja meigimees EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Naistemees ja meigimees EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Naistemees ja meigimees EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Naistemees ja meigimees EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Naistemees ja meigimees EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Naistemees ja meigimees EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Naistemees ja meigimees EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Naistemees ja meigimees EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Naistemees ja meigimees EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 7 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 7 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Naistemees ja meigimees

Go down 
2 posters
AutorTeade
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 14:56

Kuna õhtul pidi toimuma miskit laadi pidu oli Jagger ennast juba varakult valmis panema hakanud. Niipea aga kui ta oli riided välja valinud ja ennast pära pesnud vaatas ta kella aja avastas, et tal on ikka päris palju aega veel ülearu. Mistõttu jalutas ta Ravenclawi puhketoast välja ning suundus tüdrukute pesuruumi. Enamasti tema peale seal karjuma ei hakatud vaid aidati tal silmapliiatsit peale panna ja mõnikord tehti Timothyle üle näo korralik jumestus, mis tegelikult oli ka osaliselt põhjus, miks ta nii kaugele oma peitepulga, laineri ja silmapliiatsiga tuli.
Poiss sättis end ühe peegli ees sisse ning asus oma kolme meigiasjaga rõõmsalt möllama, lootes et keegi temaga peagi liitub ning ootamise lõbusamaks ja lühikesemaks teeb.

OT: Raina!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 16:45

Tavaliselt oli nii, et kui Raina hommikul ärkas ja oma hommikused toimetused ära oli teinud, värvis ta kohe ka enda näo ära. Ent tänasel päeval oli tüdruk lihtsalt poole lõunani maganud, sest suvel toimuvatest tundidest ta enamasti osa võtta ei viitsinud ja teisi kohustusi tal väga polnud, ning seepärast kõndis ta alles pärastlõunal koos meigikotiga tüdrukute pesuruumi. Õhtul pidi ju mingi pidu olema - vähemalt sellised jutud käisid -  ja sinna peab tüdruk ikka korraliku krohviga minema, nagu talle omane. Ukse avanud, märkas Raina muidugi Kyle'i, kes peegli ees oli. Kuna neidis oli natuke aega tagasi ärganud, polnud tema mõistus ilmselt veel kõige selgem ja seepärast ta need kaksikud segi ajaski... "Mida kuradit sina siin teed?!" nõudis ta seega üsna mõtlematult ning jäi Kyle'i vaatama. Millegipärast hakkas tüdrukule endale järgmisel hetkel tunduma, et see polnudki Kyle... Tubli, Raina!
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 17:01

Jagger muigas rahulolevalt, kui kuulis, et uks avanes ja keegi sisse tuli, kuid Raina nõudlik hääl ehmatas teda sellegi poolest niivõrd, et ta oleks peaaegu oma silmapliiatsi maha pillanud. "Jesus Christ, Raina, have some respect towards my eye pencil," torises poiss mitte just kuigi kurjalt ning pöördus uuesti peegli poole. Ta oli endale üpris jämeda musta joone piki põske tõmmanud Raina pärast ja asus seda nüüd võlukepi abil likvideerima.
"Kas sa alles ärkasid?" küsis Timothy märgates mingi hetk peeglist, et Raina nägu ei katnud tavapärane krohvikiht.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 17:15

Kui Raina kuti sõnu kuulis, sai ta muidugi kinnitust, et oligi vennad segamini ajanud, aga häh, ikka juhtub. "See näeb isegi päris lahe välja, ma arvan, et sa ei peaks seda ära pühkima, vaid alles jätma," lausus Rain mõtlikult, kui Jaggeri põsel olevat musta joont nägi. Siis pani ta oma meigikoti kraanikausi äärele. "Jaah, natuke aega tagasi," vastas neidis ja võttis enda meigikotist puudri, et sellega oma näole veidi jumet anda. Natuke näo kallal toimetanud, pöördus ta Jaggeri poole. "Kas sa pole mõelnud oma juuste värvimisele? See väldiks edaspidi olukorda, et ma ajan sind su vennaga segamini. Sorry selle pärast, muide," lausus neidis. Jaggerile nii hästi sobiks ju blond juuksevärv.. või punane! Või ka mitte...
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 17:27

"Arvad?" küsis kutt mõtlikult, võlukeppi näo juurest ära võttes ning veidi eemale astudes, et joont oma näol silmitseda. Päris julge liigutus teine, aga veidike viltu. "Mm.. Ma arvan, et kui siis pigem teha uus ja sirgem.." sõnas Jagger ja muigas tahtmatult selle 'sirgema' peale. Igast asjast ei pidanud seksuaalsuse-teemalisi nalju välja käänama, aga see ei tähendanud, et see võimalik poleks olnud.
"Magasid hästi vähemalt?" küsis Timothy tagasi peegli juurde astudes ja kõrvaldas musta silmapliiatsi joone oma põselt. "Eip, mulle meeldib mu loomulik värv, ja ma ei pahanda kui meid segi aetakse," sõnas poiss ja naeratas sõbrannale. "Igaüks kes lähemalt uurib saab aru, et ma pole temasugune pehmo," lisas ta itsitades. Mitte, et see halb asi oleks olnud, lihtsalt tögada oli tore.
Aga kui nüüd selle peale mõtlema hakata.. Proovida oleks talle kindlasti väga meeldinud. "Võib-olla mingite ajutiste värvidega võiks katsetada, tead nad toodavad igasugu põnevat kraami tänapäeval.. Mis sa arvad, mis mulle sobiks?" jätkas ta siiski teemaga veidi teistsuguse nurga alt ning kummardus tüdrukule pisut lähemale, et ta blonde juukseid oma näo kõrval võrrelda. "Hm.. Blond on vist liiga hele," noogutas ta omaette, enne kui tüdrukust uuesti eemale tõmbus ning laineri kätte võttis.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 17:51

Raina kehitas õlgu. Tõsi oli see, et neiule meeldis, kui inimesed julgesid erineda. Üsna eriline oleks ju see ka, kui keegi käiks ringi, viltune lainerijoon keset nägu. Aga noh, igaühel oma maitse, kui ei sobi, siis ei sobi. Kui Jagger oma sõnade peale muigas, ei saanud Raina muidugi seda kommenteerimata jätta. "Kas see ei oleks natuke silmakirjalik, kui sina käiksid sirge joonega ringi?" kergitas neiu kulmu, olgugi et ei mõelnud seda üldse mitte halvaga. Lihtsalt - kõver poiss ja kõver joon, sobis ju?
"Uni oli hea, jah. Muidu ma poleks nii kaua maganud. Kahju ainult, et ma ei mäleta, mida ma unes nägin...," lausus Raina küsimusele vastuseks. Kuulnud eitavat vastust omaenda esitatud küsimusele, krimpsutas Raina natuke nina. "Mulle ei meeldi teid segi ajada. See on raske olukord, kui üks vendadest on tore ja sõber ja teine on lihtsalt... hmh," avaldas tüdruk oma arvamust. Kyle'iga ta just hästi läbi ei saanud, ei teagi miks täpselt. Jaggeri sõnade peale venna kohta ilmus ka Raina huulile korraks muie.
"Blond on jah natuke hele," arvas ka tüdruk järgmisel hetkel, kui peeglisse vaatas ja Jaggerit koos enda juuksesalguga nägi. "Tee siniseks. Oleksid silmapaistev, eriline ja oma maja värvides," muigas Gin siis, kuigi mõtles seda pigem naljaga. Ilmselt sai Jagger sellest ka aru.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 18:01

"Saabki jutuainet juurde, sa ei arva?" muigas Jagger rõõmsalt. "Kui sa soovid siis ma võin sulle anda au tänasel päeval oma meiki teha. Ehk sa võid mulle täpselt nii kõvera joone teha, kui tahad. Mis sa arvad?" pakkus Timmy lainerit langetades ja tüdruku poole pöördudes. Ilmselgelt pidi neidis kõigepealt ikkagi oma krohvi tegemise lõpetama, kuid Vincentil ei olnud selle jälgimise vastu küll mitte midagi.
"Kahju jah," nõustus ravenclawlane. "Hmh," kordas Jagger lõbusalt. "Legit kirjeldus Kylest," arvas ta kergelt irvitades. "Ei, tegelikult ta ei ole nii hull ka. Miks ta sulle ei meeldi?" tundis poiss siiski huvi. Ta vahest õige pisut shippis Rainat ja Kyle, kuna Kyle sugune pehmopoolik vaevalt tüdrukule väga haiget tegema oleks kippunud, mis oli positiivne.
Jagger naeratas kaaslase sõnade peale laialt. "Pole nüüd nii suur patrioot ka. Parema meelega oleksin Slytherinis ja värviksin pea roheliseks, saaks vähemalt Xavieri kiusata," ajas kutt teemat edasi. "Sellised erepunased juukse otsad oleksid huvitavad," arvas ta oma peas edasi ette kujutades, mida proovida. "Ühe korra võiks kahtlemata lilla või vikerkaarevärvilisuse ära proovida. Xav lömastab facepalmiga oma ilusa näo siis," naeris Timothy rõõmsalt. Tal oli väga hea tuju, nagu ilmselt ka näha oli. Tal oli üldse enamuse ajast päris hea tuju, polnud nagu millegi pärast väga kurvastada eriti ega nii.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 18:37

"Jah, siis kõik räägiksid sinust. Selline tähelepanu oleks muidugi positiivne," arvas Raina pisut jällegi mõtlikult. Seejärel sai ta puudriga ühele poole ning asus nüüd silmi värvima. "Muidugi tahan!" teatas tüdruk aga niipea, kui Jaggeri pakkumist kuulis. Kuna Jagger oli tema sõber, siis ei hakkaks Rain talle mingit klouninägu tegema, vaid teeks talle ikka päriselt mingi ägeda näo pähe. Sellise, mis tüübile ikka sobiks ka. Aga enne peab ta enda meigi ära lõpetama.
Kui nende jututeema mingil veidral moel Kyle'ile läks ja Jaggerile neiu sõnad lõbu pakkusid, kergitas Raina lihtsalt kulmu. Okei, võib-olla tegi Raina Comale natuke liiga, kui tema kohta käiva kirjelduse lihtsalt "hmh"-iga kokku võttis, aga hetkel tüdruk sellele väga ei mõelnud. "Ta pole nii hull? Ta on hullem veel!" arvas Raina. "Kas mul on vaja põhjust, miks ta mulle ei meeldi?" vastas Rain seejärel küsimusega küsimusele, olgugi et see küsimus temas natuke ebamugavust tekitas, sest ta ei osanud sellele vastata... Ja seda, et tema ei osanud mõnele küsimusele tabavat vastust anda, ei juhtunud just tihti. "Ma ei saa temaga lihtsalt läbi ja kõik," teatas tüdruk.
Kui teema aga Jaggeri juuksevärvile läks ja Raina tüübi sõnu selle kohta kuulis, kuidas sõber Slytherinis olles oma pea roheliseks värviks, hakkas neiu kergelt naerma. "Xavierile oleks paras see, kui keegi tema juuksed roheliseks värviks," arvas Gin. Jaggeri sõnade peale, mis puudutasid erinevaid juuksevärve, noogutas Raina ja lihtsalt naeris. Vikerkaarevärvilised juuksed oleks muidugi eriti head.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 18:45

"Aga loomulikult," noogutas Jagger agaralt kaasa. Tegelikult inimesed rääkisid temast vist muidu ka päris piisavalt, aga uusi jutuained luua oli alati väga lõbus ja poisile meelepärane. "Väga hea siis," lausus poiss lainerit üldse käest ära pannes ning kuhugi seina või millegi vastu toetudes, et jälgida, kuidas Raina oma meiki lõpetas. Talle meeldis, kui inimesed enda eest hoolitsesid ja talle meeldis tegelikult teisi kõrvalt jälgida veidi rohkem, kui ta endale tunnistanuks.
Timothy kergitas veidi kulme, kui kuulis, mis sõbranna ta armsast kaksikvennast rääkis, kuid ei pahandanud vaid hakkas hoopis naerma. Kui plika nii arvas mis tema siis sinna ikka parata sai? "Ta pole minust nii palju erinev ka, ta on lihtsalt hetero, ma arvan," kehitas poiss korraks mõttesse jäädes õlgu. "Okey, keda me lollitame, mul on palju rohkem fabulous ideid, mida igavuse korral teha," muigas ta uuesti juttu naljaks keerates.
"Oooh.." tegi ravenclawlane vaikselt, kui ta kallis semuke talle ülihea idee andis, mida järgmine kord teha. Kui keegi talle parasjagu otsa oleks vaadanud, oleks selgelt näha olnud, kuidas õel plaan ta ilusate hallide silmade taga vormi võttis ja järjest rohkem hoogu juurde sai. Poiss jäi üpris vaikseks ning võttis taskust välja oma pisikese pastaka ja märkmiku, et Raina antud idee üles kirjutada ja kunagi tõenäoliselt teostada.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 19:15

Seda nimetatakse vist tähelepanuvajaduseks, kui inimene tegi pidevalt midagi, millega teiste kõneaineks olla. Rainale endalegi polnud see võõras. Kui neidis laineriga jooned ära oli tõmmanud, oli aeg lauvärvi peale panna. Varsti saab ta juba ka Jaggeri näolapikese kallal mässama hakata.
Kui Raina poleks teadnud, et Jagger ei pahanda, kui ta oma arvamust tüübi kaksikvenna kohta avaldab, siis poleks ta seda võib-olla nii vabalt teinud ka. Kuigi... ilmselt ikka oleks. Ta ütles ju tihti üsna mõtlematuid asju ja noris nii tüli. See lihtsalt oli temalik. "Üks on kõver, teine sirge. Täiuslik kaksikute paar olete," arvas Raina nagu muuseas, mõeldes oma sõnu isegi tõsiselt. Kui tüübid oleks mõlemad ühes liigas mänginud, oleks nende vahel lihtsalt raske valida olnud. "Ja noh, tegelikult polegi vahet, miks Kyle mulle ei meeldi. Ma olen kindel, et mina meeldin talle sama vähe," lisas tüdruk. Jaggeri viimaste sõnade peale tõi Raina kuuldavale aga turtsatuse, sest ideid kutil tõesti jagus.
Ilmselt jagus häid mõtteid ja Rainal endal, sest paistis, et Jaggerile oli ta ühe just andnud. "Ma andsin sulle just ühe hea idee, on nii?" muigas neidis ja vaatas sõbra poole. Järgmisel hetkel võttis Jagger koguni märkmiku välja ja kirjutas sinna ka midagi. "Kui sa selle plaani tõesti korda saadad, siis ma lihtsalt pean seal juures olema! Või sa pead kindlasti pilti tegema, sest ma tahan seda näha," pidi neiu nimetissõrme tõstes mainima.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 19:25

Vist tõesti, kui nii siis just see tal ka oli. Tähelepanuvajadusega ja kuradi uhke ka veel selle üle. Vähemalt oli tal lõbus ning alati ka midagi teha. Ta poleks ilmselt suutnud Sigatüüka aastaid üle elada igapäevaselt ainult tuupides ja magades. Mõnikord, muidugi, esines ka perioode, kus Jagger käis heal juhul vaid söömas ja tundides ning ülejäänud aja molutas kuskil väsinult üksinda, kuid sellised juhtumid olid siiski pigem harvad.
"Me täname," noogutas Jagger naeratades. Kui Kyle temaga koos oleks olnud, oleksid nad selle lause vahest kooris kuuldavale toonud. Mingi aeg olid nad isegi spetsiaalselt selleks aega teinud oma koolipäevadesse, et harjutada end üksteisega sarnasemalt käituma.
"Tegelt?" küsis Timothy, olles nüüd päriselt üllatunud. Kylele ei meeldinud Raina? See oli nüüd küll uudis. Võib-olla ta oleks oma vennakesega naisest veidi tihedamini rääkima pidanud.
"Mhm," noogutas kutt salakavalalt ja naeratas laialt ka sõbranna palve peale. "Otseloomulikult, mu arm, otseloomulikult," sõnas ta vaikselt, märkmiku kinni klõpsates ja taskusse pistes. See oli taoline riskantsus, mis võis talle võrduda sinise silmaga, kuid kui ta selle õigesti korraldab ja ise Xavieri rusikaulatusest eemal püsib võib see korda minna. Ega ta ei kavatse seda blondi musklimäge ju igaveseks murupeaks teha, võimis?
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 19:50

Raina naeratas kergelt, kui Jagger teda tema sõnade eest koguni tänas. Nojah, see oli vist komplimendina kõlanud küll. Kui noormees aga järgmisel hetkel üllatunult oma küsimuse esitas, kortsutas Raina kulmu. "Miks see sind praegu nii väga üllatas?" küsis tüdruk, kuigi püüdis hetkel natuke varjata oma liigset uudishimu.
Kui Jagger tema palvega nõustus, ilmus rahulolev naeratus ka Raina huulile ning tüübi sõnad ajasid neidu ka kergelt naerma. "Ma tahaks tema reaktsiooni näha...," lausus Raina seejärel pisut mõtlikult, püüdes seda endale ette kujutada. See oleks ilmselt midagi sõnulseletamatult naljakat... kui tüübist siis muidugi ohutusse kaugusesse hoida.
Varsti sai Raina aga enda meigi tehtud ning heitnud viimase pilgu peeglisse, noogutas ta endamisi rahulolevalt, ent vaatas siis Jaggeri poole. "Nii, sinu kord," teatas Rain ning võttis laineri, et siis Jaggeri juurde astuda ning tema silmade kallale asuda.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 20:02

"Ma ei teagi," kehitas Timothy mõtlikult õlgu. "Miks sa talle mitte meeldima peaksid?" küsis poiss siis valjusti ning püüdis samal ajal oma peas mõnda vastust välja mõelda. Muidugi, Raina võis mõningatel juhtudel üpriski ebameeldivalt käituda, kuid vaevalt Kyle sellesse nii raskelt suhtunuks. Tüdruk oli ju väga ilus ometi. Vähemalt kuti enda arvates olid temast nooremad ja veidi sellised ninakad ning tüli norivad poisid päris armsad. Sama kehtis mingil määral tüdrukute kohta, kuid suuremat osa pidas ta siiski pisut tüütuks. Rainat mitte, ilmselgelt. "Ma ilmselgelt ei ole asjadega nii kursis, kui ma peaksin. Kui mõtlematu minust," sõnas poiss.
"See tuleb igaveseks kuhugi jäädvustada," noogutas Vincent naeratades ja haaras uuesti märkmiku järgi. Ta kirjutas sinna nüüd ülesse oma idee sellest, kuidas ta peab palkama endale salajase paparatso, kes teeb Xavierist pilte selleks, et Timmy saaks kokku panna terve albumi. Vot see oleks alles võimas.
"Yee!" tegi ravenclawlane mõõdukal toonil, veidi käsi vehkides, väljendades oma rõõmu. Ta polnud päris kindel, kas ta peaks igaks juhuks oma silmad kinni panema või mitte, niiet ta sättis end lihtsalt nii, et Rainal oleks veidi mugavam tegutsema asuda ja ootas käsklusi. Nii oli tõenäoliselt kõige parem, kuna ta ei suutnud ju siiski tüdruku mõtteid lugeda.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 20:33

Raina kuulas Jaggeri vastuse vaikides ära ning muutus ise ka hetkeks jälle õige pisut mõtlikuks. "Ma ei tea, äkki sellepärast, et me ei suhtle temaga eriti? Ja kui suhtleme, siis ei käitu ma temaga üldse hästi," pakkus Rain. Ja hästi ei käitunud ta sellepärast, et ta arvas, et see mittemeeldimine oli neil vastastikune. Kuigi noh, tegelikult vist ei peakski Jaggeriga seda teemat eriti arutama. Ega nad ju kumbki ei tea, mis Kyle'i peas toimus.
"Jaaa," nõustus Rain, kui Jagger arvas, et Xavieri reaktsioon tuleks jäädvustada. "Ja siis tuleks seda võimalikult palju levitada," leidis ta ka. Samas, kui Jagger neid pilte ainult endale hoiaks, saaks ta neid kasutada lausa väljapressimiseks. Oh, millised plaanid...
Raina naeratas kuti rõõmuhüüde peale ning käskis tal siis silmad sulgeda, sest nii oli lihtsam laugudele jooni tõmmata. Kui need tehtud, pani ta natuke lauvärvi ka ning käskis siis kutil silmad lahti teha ja üles vaadata, sest siis sai alla äärde ka natuke värvi panna. Jooned tulid muidugi üsna tugevad, aga ilusad. "Tegin sulle seekord sirged jooned," lausus neidis. "Või oleks pidanud tegema ühe sirge ja teise kõvera?" muigas ta.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 20:42

"Minuarust sa oled liiga nunnu, isegi kui sa inimestega hästi ei käitu, aga ma olen sinuga võib-olla liiga hea sõber ka. Pimestab ära," arutas Jagger. Kui tal häälepaelad juba kord valla olid siis ütles ta ka mõnikord vähe otsekohesemalt asju välja. Lõpuks kehitas poiss siiski lihtsalt õlgu. "Njah, mis seals ikka, ega kõigile ei peagi meeldima," arvas Timothy naeratades.
"Mhm, aga ettevaatlik peaks ka olema, kui õpetajate kätte satub ei pruugi nii lõbus enam olla," nõustus Jagger rõõmsalt. Ooja, väljapressimine. Millised imelised mõtted. Neist sai täitsa hea Xavieri vastane tiim.
"Siis saab ikkagi jutuainet, neh?" muigas kutt ja pöördus siis peeglisse vaatama. "Hehehe, me likey~!" sõnas ta naeratades. "Küll neid kõveraid jõuab teha veel, mul on terve aasta veel ees siin koolis ikkagi," sõnas poiss rõõmsalt.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 20:58

Jaggeri sõnu kuuldes turtsatas Raina lõbustatult, olgugi et kui keegi teine oleks teda nunnuks pidanud, oleks tüdruk ilmselt pahaseks saanud. Aga Jagger võis, sest tema sõnad olid vähemalt siirad ja see oli omakorda temast päris armas. "Just. Täpselt. Sul on täiesti õigus," noogutas neidis, kui Jagger arvas, et kõigile ei pidanudki meeldima. Raina ise ei näinud ilmselgelt ise vaeva sellega, et kellelegi meeldida. Õnneks oli veel neid inimesi, kellega ta niisamagi hästi läbi sai.
"Nojah, vahele ei tahaks sellise asjaga küll jääda," nõustus Raina ka nüüd kuti sõnadega. See oleks lihtsalt tobe. Aga noh, enne tuleb üldse need juuksed ära värvida ja pildid teha. Kui veel mõni parem idee just ei tule.
"Jah, lähed lööd õhtul peol laineid. Sa ju ikka tuled, eks? Sa pead," uuris Raina, sest polnudki seda enne veel küsinud. Aga noh, vaevalt Jagger peolt puududagi tahab. Rain ise plaanis küll minna. Rahulolev naeratus ilmus neidise huulile, kui noormees tema tehtud meigi heaks kiitis. Tüübi viimased sõnad panid Raina muigama, kuigi need vastasid ka muidugi tõele.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 21:08

Kõik need paremad ideed jõuab ka ilusasti teostada tõenäoliselt. Mitte kõik, aga suurema osa päris kindlasti küll. "Tegelikult oleks huvitav näha õpetajate nägusid. Nad oleks ilmselt väga pettunud minusuguses musterõpilases," sõnas poiss mõtlikult ja muigas. Ta ei kavatsenud seda siiski teha, talle oli siiski oluline see kool võimalikult hästi lõpetada.
"Otseloomulikult. Selleks ma üldse siia pesuruumi tulingi. Alati leidub tüdrukuid, kes on nõus mulle meiki tegema. Kõik ei ole just ekstra osavad selles muidugi. Mul täna vedas, et sina sisse jalutada otsustasid," vastas Timothy rahulolevalt.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 21:24

"Hmm, ilmselt oleksid tõesti," noogutas Raina, kuigi tahtmatult ajas see teda naerma. Enamiku õpetajate arvates oli Jagger ilmselt korralik eeskuju teistele õpilastele. Midagi muud ühelt lõpuklassi ravenclawlaselt ju ei ootakski. "Aga ma ei usu, et nad sulle mingi eriti range karistuse määraks," mõtles Raina natuke edasi. Esimene suurem pahategu sellisele musterõpilasele antaks ikka andeks... Võib-olla. Mida Raina ka teadis, tegelikult. Aga noh, Jagger ei paistnud endale päriselt just jamasid tahtvat.
Jaa, täna sul vedas," noogutas Raina tähtsalt, sest tema tegi muidugi paremat meiki kui mõni suvaline Sigatüüka tšikk! "Igatahes, kui me mõlemad niikuinii peole läheme, siis me võime koos minna," pakkus Rain.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 21:30

"Tõenäoliselt mitte jah," nõustus Jagger. Nad oleks ilmselt kogu situatsiooni üle nii üllatunud, et peaksid seda tükk aega seedima, enne kui mingi karistuse üldse suudaksid välja mõelda. Ja kui aega mööda läheb siis esmased emotsioonid jahtuvad maha. Niiviisi ta peale vähemalt ei karjuta väga valjusti, mis on ka iseenesest positiivne.
"Mhm. Aga hakkame äkki minema?" küsis Jagger. Mis see kell üldse oli? Ta polnud väga kindel, mis kell pidu täpselt pihta oli pidanud hakkama. Esialgu oli ta planeerinud kohale ilmuda viisaka tunniajase hilinemisega, et inimesed juba kenasti soojad oleksid, kuid tegelikult ta mäletas plakatitelt mingit üpriski varajast kellaaega. Õhtul, muidugi, aga siiski.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 21:53

"Siis sul poleks midagi kaotada ju. Aga ma millegipärast arvan, et sa ei taha, et keegi sinus pettuma peaks...," pakkus Raina, mõeldes selle all eelkõige just kõiki neid õpetajaid. Äkki seepärast Jagger Ravenclawis oligi ja mitte Slytherinis? Oli liiga kohusetundlik ja seetõttu heaks eeskujuks. Mõistust oli tal muidugi ka.
"Mulle sobib," lausus Raina, kui Jagger pakkus, et nad võivad minema hakata. Rainagi ei mäletanud täpselt, mis kell pidu algama pidi, ent alati ei peagi ju alguseks kohale minema. Kui minna juba siis, kui kõik lõbusas tujus on, on lihtsam ka seltskonda sisse sulanduda. Pannud meigiasjad tagasi kotti, heitis Rain veel viimase pilgu peeglisse, enne kui ukse poole suundus. "Aga enne käime vangikoobastest ka läbi, sest ma tahan oma asjad ära viia," lausus Raina. Jagger ju viitsib temaga sinna kaasa minna?
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 22:17

"See põhjustaks liiga palju ebameeldivusi. Pole päris väärt seda vaeva nagu, saab muidu ka lõbutseda," noogutas Jagger Raina pakutu peale.
"Jah ikka. Ma peaks vist oma jubinad ka ära viima.." mõtles Timothy valjult. Ravenclawi puhketuba oli ainult neetult kaugel, ta ei viitsinud sinna minna. "Tohib ma topin need lihtsalt sinu kotti ja kunagi kui meelde tuleb küsin tagasi?" uuris poiss siis. Yeap, ta oli üpriski laisk ja tõenäoliselt saab mõned päevad ilma silmapliiatsita läbi aetud.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 22:36

"Kui sa nii arvad, siis muidugi," kehitas Raina õlgu. See, et talle endale meeldis teha enamuse ajast seda, mida ise tahtis, ning selle käigus mõnikord pahandustesse sattus, oli tema enda valik. Kuigi vastas tõele küll, et nii mõnigi kord tekitasid sellised situatsioonid ebamugavust.
"Tohib küll, saangi homme hommikul sinu asju kasutada ega pea enda omasid raiskama," noogutas Raina küsimuse peale ning muigas kergelt, olgugi et tegi nalja, ning tegi siis ka oma meigikoti luku uuesti lahti ning sirutas oma käed koos sellega Jaggeri poole, et tüüp oma meigiasjad samuti sinna sisse saaks panna. "Lähme siis," arvas tüdruk ja suundus koos Jaggeriga pesuruumist välja, et esmalt suund vangikoobastele võtta.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees EmptyKolm Juun 10 2015, 23:01

Jagger muigas Raina sõnade peale ning poetas oma silmapliiatsi, laineri ja selle kolmanda asja, misiganes see tal ka siis ei olnud, ilusti tüdruku meigikotti. "Fair enough," arvas kutt. Raina oli tema peale iseenese meigiasju ju varemgi raisanud, kuna poisil ei olnud just eriti suur kollektsioon kõikvõimalikke jumestusasju ja laovärve ja muud sellist. Tal oli lihtsalt erinevates olekutes musti värve, mis enamasti käisid silmade peale. Lihtne mees, võimis.
Timothy järgnes Rainale, lastes tüdrukul esimesena uksest välja astuda. Viisakas poiss ikkagi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Naistemees ja meigimees Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naistemees ja meigimees   Naistemees ja meigimees Empty

Tagasi üles Go down
 
Naistemees ja meigimees
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Teine korrus :: Tüdrukute pesuruum-
Hüppa: