Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Working out - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Working out - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Working out - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Working out - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Working out - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Working out - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Working out - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Working out - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Working out - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 16 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 16 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Working out

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Working out - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working out   Working out - Page 2 EmptyKolm Juun 10 2015, 19:39

Kelly võttis kiiruga märjad bikiinid seljast, et pesu ja ühe õhulise kleidi asemele panna. "Suur tänu. See oli loogiline, et sa lihtsalt ei suutnud mitte mu keha vaadata ja sul ei jäänud muud üle, kui mu riided puu otsa visata. Aga ma andestan sulle." Kelly keeras nüüd taas poisi poole ning andis tervituseks käe, nii ju tutvuvad viisakad inimesed. "Mina olen Kelly. Kelly Wharwood."
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

Working out - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working out   Working out - Page 2 EmptyKolm Juun 10 2015, 20:58

Xavieril ei jäänud muud üle, kui taas silmi pööritada. "Mida iganes," pomises ta. Kui see arvamus tüdruku enesetunde kuidagi paremaks muutis, siis olgu lahke. "Ma andestan sulle ka, et sa mind tõukasid. Või siis vähemalt üritasid seda teha," parandas poiss end irvitades. "Kuigi oleks olnud ka teisi võimalusi, kuidas mu rinnalihaseid katsuda saada." Kui näitsik ümberriietumisega ühel pool oli, keeras kutt end samuti ümber. "Xavier Smith," vastas ta lühidalt ning võttis Kelly käe vastu, olles koguni nii viisakas, et mitte lihtsalt ei surunud seda, vaid kummardus veidi ning vajutas sinna ka kerge suudluse.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Working out - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working out   Working out - Page 2 EmptyKolm Juun 10 2015, 21:07

"Sa kõlad, nagu su rinnalihaste katsumine on mu elu mõte," sõnas Kelly sarkastiliselt ning vaatas väikse muigega, kuidas kutt neiu kätt suudles. "Oh no," keerutas Kelly silmi, kui ta poisi nime kuulis. "Ma vist ei eksi, kui ütlen, et sa oled see sama Xavier kellest kõik tüdrukud räägivad? Tõsiselt, nad vesistavad sinust rääkides nagu näeksid mingit paganama kooki."
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

Working out - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working out   Working out - Page 2 EmptyKolm Juun 10 2015, 21:15

"Ja sina kõlad, nagu su keha vahtimine oleks mu elu mõte," vastas Xavier samamoodi. "Mida?" kortsutas poiss juba siis kulmu, kui tüdruku kahte esimest sõna kuulis. "Miks nad minust räägivad?" oli kutt segaduses. Kas jutt käis nendest tema 'austajatest', kelle olemasolu ta siiamaani uskunud polnud, sest oli neist kuulnud ainult kõlakate kaudu? "Ja mida?"
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Working out - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working out   Working out - Page 2 EmptyKolm Juun 10 2015, 21:17

Kelly kõndis ühe kivi juurde, vahetevahel pilgu tagasi Xavierile visates, ning rääkis samal ajal: "Mida nad sinust ei räägiks? Sa tõsiselt pole kuulnud viienda klassi tüdrukute kilkeid, kui sa mööda kõnnid?" turtsatas neidis ja võttis kivil istet.
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

Working out - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working out   Working out - Page 2 EmptyKolm Juun 10 2015, 21:30

Xavier jälgis, kuidas Kelly mingi kivi juurde kõndis, oodates kannatamatult, et tüdruk midagi ütleks. Brünetitari küsimuse peale vajus poiss mõttesse. Oli ta mingeid kilkeid kunagi kuulnud? "Võib-olla, ma pole neile kunagi tähelepanu pööranud," vastas ta lõpuks, hääles kergelt küsiv noot. Tema jaoks oli kõik see endiselt segane.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Working out - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working out   Working out - Page 2 EmptyKolm Juun 10 2015, 23:05

"Nemad pööravad sinule aga küllaga tähelepanu," nentis neiu ja silmitses poissi selja taga. Kuna Kelly läheduses seisis veel üks kivi, otsustas Kelly Xavierile istumist pakkuda: "Ei tahaks jalga puhata?"
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

Working out - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working out   Working out - Page 2 EmptyNelj Juun 11 2015, 13:09

"Mida iganes," kehitas Xavier tüdruku öeldut kuuldes õlgu. Tal kaunis ükskõik. "Võib ju kah," kõndis Xav kivini, millel Kelly talle istet oli pakkunud, ning istus sinna peale maha. "Ja kuidas kuuendikega on?" uuris ta siis, huulile siginenud taaskord irve. Tema teada oleks ka brünetitar ise kuuendas käima pidanud.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Working out - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working out   Working out - Page 2 EmptyNelj Juun 11 2015, 13:30

"Äkki küsid neilt endilt," turtsatas Kelly ja pööras pilgu järvele. "Ma olen suht kindel, et sa oled terve kooli tüdrukute populatsiooni märgades unenägudes, ilmselt ka mõne poisi." See aasta oli eriti palju geisid kapist välja tulnud.
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

Working out - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working out   Working out - Page 2 EmptyNelj Juun 11 2015, 13:49

"Sa käid ka kuuendas ju?" kergitas Xav kulmu. Ei käinud siis või? "Kas see arvamus põhineb faktidel?" uuris ta siis muiates näitsikult. Kui ta selles nii kindel oli, siis äkki oli ise ka Xavist mõnda märga unenägu näinud? Poistest ei tahtnud noormees mõeldagi, tal polnud geidega just kõige paremad suhted.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Working out - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working out   Working out - Page 2 EmptyNelj Juun 11 2015, 13:54

"Käin jah, aga erinevalt nendest, ei ole ma sinust huvitatud. Mul on olemas enda poiss, meil on väga tõsine suhe," ütles Kelly ning silmitses kutti pahuralt. Kas ta tõesti arvas, et ta meeldis Kellyle? "Ma arvan, et kui ma sind unes näen, siis pigem õudusunenägudes."
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

Working out - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working out   Working out - Page 2 EmptyNelj Juun 11 2015, 14:06

Xavier kuulas huvitult, kuidas näitsik talle oma suhtest rääkis. "Armas," oli kõik, mis ta selle peale öelda oskas. Mida muud tal öelda oli ka. Tšiki järgmiste sõnade peale kutt turtsatas, ning ta huulile ilmus taas midagi muige ja irve vahepealset. "Ja mida need õudusunenäod endast kujutavad? Et sa saad minu käest korvi?"
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Working out - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working out   Working out - Page 2 EmptyNelj Juun 11 2015, 14:16

"Jajah, kindlasti, Xavier, just selliseid õudukaid ma näen," muigas Kelly ning otsustas kutti tagasi kiusata: "Põhjus, miks sa mulle korvi annad, on ka see, et sa eelistad poisse. Oled sa oma orientatsioonis ikka kindel? Ma shippiks sind ja seda Jaggerit."
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

Working out - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working out   Working out - Page 2 EmptyReede Juun 12 2015, 11:04

"Nii et sa ikkagi oled sellist õudukat näinud?" uuris Xavier irvitades, kui Kelly juba põhjusest rääkima hakkas, ent näitsiku järgmiste sõnade peale noormehe ilme tõsines. "Jah, olen kindel," kortsutas Wyatt kulmu. Miks nad üldse tema orientatsioonist rääkisid? "Ja sa ise? Oled äkki ka lesbi, siis ma isegi usuks seda, et sa minust märgu unenägusid ei näe," oli irve kuti näos tagasi, kui ta tšikki vastu pommitas. "Ja kellega sul see õnnelik suhe oligi? Kindel, et poisiga?"
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Working out - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working out   Working out - Page 2 EmptyReede Juun 12 2015, 13:38

"Kuule, ma vaevu tunnen sind, miks ma sind oma unenägudes üldse nägema peaks?" ei saanud Kelly aru. Küll see Xavier oli ikka põikpäine. "Ei, mulle meeldivad kutid ja ainult kutid. No enamus kutid, sina mitte," muigas neidis. "Ma olen ikka päris palju tõestust saanud, et ma olen suhtes mehega," sõnas ta ning naeris veidi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Working out - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Working out   Working out - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Working out
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Working

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool lossi :: Järv-
Hüppa: