Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
ChatChatChat! - Page 32 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
ChatChatChat! - Page 32 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
ChatChatChat! - Page 32 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
ChatChatChat! - Page 32 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
ChatChatChat! - Page 32 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
ChatChatChat! - Page 32 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
ChatChatChat! - Page 32 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
ChatChatChat! - Page 32 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
ChatChatChat! - Page 32 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 ChatChatChat!

Go down 
+53
Putelanus Melancholy Flye
Isabella Celat Wander
Arya Nymeria Storm
Harry Hart Handerson
Aphrodite Ophelika Nox
Albus E. Nox
Wandere Breacky
Sydney Jenner
Ethan Hayes
Liam J. Payne
Sam Nick Yaxhel
Destin Lord
Amy Perez
Kesha Miller
Viloly Stoneheart
Raina Daugherty
Prof. Ophira Volante
Sebastian Lord
Ercan Akan
Kelsea Dekker
Sebastian Anaconda
Serena C. Escobar
Andrei Sarjonov
Alysson Sheeran
Rosemary Dourse
Trey Jones
Vanessa Rosaly Elencia
Nell Coy
Isis Nigra Nox
Lexine Fray
Nora Mirell Rainbow
Prof. Damian Hurley
Arthur Grey
Aurore Sanchez
Keira Hunt
Prof. Claude Longbow
Benjamin P. Bruce
Beatrice Wood
Kelly Wharwood
Skylar Troy
Jace Bane
Kylie Kendall
Prof. Daniel Harris
Niall James Horan
Coco Walsh
Brett Thompson
Luke Hemmings
Lena Frances
Harold E. Styles
Kyle Coma
Beca Dianna Winson
Sky Evans
Sarah Johnson
57 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
AutorTeade
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyReede Sept 05 2014, 16:11

Terekest Smile
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyReede Sept 05 2014, 21:24

Tere ise ka.
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyEsm Sept 08 2014, 16:58

Kas keegi siit teab kuidas kirja suurust foorumis muuta?
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyEsm Sept 08 2014, 21:38

Yeap, see käib sealt kust neid foorumi värve ja värke muuta saab, minu meelest. Seal on kuskil fondid ja värgid ja nende ülal vist oli minuarust see lahter, kus kirja suurus oli.
Värvide muutmine on.. Ugh, ma ei viitsi praegu ühtegi foorumit lahti võtta, mingi colors on ma usun, et sa leiad üles.
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyTeis Sept 09 2014, 18:05

Aitäh Smile Sain korda.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyTeis Sept 09 2014, 19:45

Palun väga c:
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyPüh Sept 14 2014, 13:11

Hei! Smile
Päris tore aga ka hirmus on vanu teemasid vaadata. Smile
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyPüh Sept 14 2014, 13:13

Miks hirmus?
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyPüh Sept 14 2014, 13:17

Ma ei osanud alguses üldse kirjutada ja praegu neid vaadates on lihtsalt "Appi!". Very Happy
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyPüh Sept 14 2014, 13:18

Ikka juhtub, mhm.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyReede Sept 26 2014, 23:12

Terekest inimesed
Keegi teemat? Ma olen RP näljas
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyEsm Sept 29 2014, 17:55

Jou
Siin ei ole vist hetkel eriti mõtet teemasid teha Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyPüh Okt 12 2014, 11:28

Kahju, et vaikne on siin. Sad
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyPüh Okt 12 2014, 12:40

Mul on ka kahju. Aga selle elustamisest ei tuleks midagi välja, ma arvan. Sellel teisel Sigatüüka foorumil läheb vist päris hästi praegu.
Tagasi üles Go down
Sky Evans
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sky Evans


Postituste arv : 109
Join date : 09/06/2014

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyTeis Okt 21 2014, 10:41

Jep, aga samas on seal enamus neid MK omi, keda siin foorumis ei kohta :/ Mina nendega pikaajalisemalt koos rollitada ei suuda, no offence Very Happy Pluss kogu see foorum seal on nii kirju ja kuna ma ei suuda ka kogu aeg nii aktiivne olla, siis seal järje peal püsida on ka üsna raske.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyTeis Okt 21 2014, 16:31

Ma ka ei suudaks, ma arvan Very Happy mul endal seal kasutajat pole, aga ma olen lihtsalt paar korda sattunud sinna, kui seda kuskil reklaamitud on. Ma olen juba ammusest ajast kõigest supernaturalist ka ära tüdinenud ja kui see just pole siinne Hogwarts, siis mina üldiselt ei liitu. Samas mul pole enam endal ka eriti aega ega viitsimist foorumi admin olla ja ma parema meelega olen kusagil mujal liige, kui hakkan seda kohta siin jälle elustama... Kahju on ainult oma siinsetest tegelastest ja seltskonnast Very Happy
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyKolm Okt 22 2014, 19:40

MIDA? TEINE HOGI FOORUM?*läheb hulluks* Andke mulle link plez Very Happy

Nii kurb et see koht nii vaikne ;( Äkki prooviks seda veel üks viimane kord taaselustada? Palun? Paluuuuuuuun? We can try Very Happy

Igatahes ma siin nüüd streigin ja olen senikaua foorumis kui keegi teine peale minu sisse logib Very Happy
Tagasi üles Go down
Ercan Akan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ercan Akan


Postituste arv : 51
Join date : 04/06/2014

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyNelj Okt 23 2014, 14:24

Just saying, mina teemataks 10 korda parema meelega siin kui tolles onu heinordi trollilõustu täis ja väga ebamugava ülesehitusega foorumis.

Sam: http://sigatuugas.cool.st
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyReede Okt 24 2014, 00:14

Ercan, nöustun sinuga Very Happy

Aga viitsid teemat äkki? Mina omalt poolt luban et seda pooleli ei jäta.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyReede Okt 24 2014, 19:33

Aww, kohe 10 korda Very Happy

Ma olen jumala kindel, et see elustamine kestaks ka mingi kaks kuud ja siis oleks siin jälle sama vaikne. Või siis peaks mingite uuendusega lagedale tulema, aga ma ei tea, eelmine kord oli kõik plot paika pandud, aga inimesed kadusid ikka ära. Very Happy Või ma ei tea..
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyReede Okt 24 2014, 20:29

Siin on jaa palju parem. Smile
Tagasi üles Go down
Ercan Akan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ercan Akan


Postituste arv : 51
Join date : 04/06/2014

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyReede Okt 24 2014, 22:18

Kui aus olla siis inimesed ei kadunud kuhugi ära. Inimesed lihtsalt lõpetasid teemadesse postitamise/teemade tegemise. Kui see koht siin uuesti ebaaktiivseks läks, külastasid seda kohta paljud inimesed, ja isegi preagu on selle nädala jooksul siin 9 kasutajat sees käinud. arvestades et keskmiselt on nagunii igaühel siin 3 kasutajat, teeb see 27 aktiivset tegelast kes võiks siin foorumis kasvõi praegu vabalt RPG-da. Ja veel kuu aega tagasi oli see arv 2 korda nii suur. Foorumi ebaaktiivsuse põhjuseks ei ole niivõrd inimeste puudumine, kuivõrd just see et inimesed lihtsalt ei tee siin midagi. Pidevalt käis nurin foorumi ebaaktiivsuse kohta, aga nurisejad ei saa ühest asjast aru - foorum ei saagi olla aktiivne kui te seda ise aktiivsena ei hoia. Foorum pole robot kes ise genereerib iga natukese aja tagant postitusi ja tekidab siin ''aktiivsust''. Kui inimesed lihtsalt midagi ei tee, ei aita siin ei plotide paikapanemine ega ka mingisugune muu tsirkus Barcelona. Ning jah, kui valdav enamus lurkib ringi, viriseb ja midagi ei tee, siis neil vähestel kes reaalselt midagi teevad ja üritavad tekib kah lõpuks pohhuism ning jätavad asja katki. Simple chain reaction.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyReede Okt 24 2014, 23:00

See teine sigatüügas on jah suhteliselt ebamugav koht ja hog on siiski meie tupsununnukene, nii et ma samuti teemataks siin palju palju parema meelega. Aga mul pole praegu eriti aega ja väga tahtmist ka üldse teematada, nii et idk. Elustamise vastu küll poleks.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyReede Okt 24 2014, 23:44

Ercan Akan kirjutas:
Kui aus olla siis inimesed ei kadunud kuhugi ära. Inimesed lihtsalt lõpetasid teemadesse postitamise/teemade tegemise. Kui see koht siin uuesti ebaaktiivseks läks, külastasid seda kohta paljud inimesed, ja isegi preagu on selle nädala jooksul siin 9 kasutajat sees käinud. arvestades et keskmiselt on nagunii igaühel siin 3 kasutajat, teeb see 27 aktiivset tegelast kes võiks siin foorumis kasvõi praegu vabalt RPG-da. Ja veel kuu aega tagasi oli see arv 2 korda nii suur. Foorumi ebaaktiivsuse põhjuseks ei ole niivõrd inimeste puudumine, kuivõrd just see et inimesed lihtsalt ei tee siin midagi. Pidevalt käis nurin foorumi ebaaktiivsuse kohta, aga nurisejad ei saa ühest asjast aru - foorum ei saagi olla aktiivne kui te seda ise aktiivsena ei hoia. Foorum pole robot kes ise genereerib iga natukese aja tagant postitusi ja tekidab siin ''aktiivsust''. Kui inimesed lihtsalt midagi ei tee, ei aita siin ei plotide paikapanemine ega ka mingisugune muu tsirkus Barcelona. Ning jah, kui valdav enamus lurkib ringi, viriseb ja midagi ei tee, siis neil vähestel kes reaalselt midagi teevad ja üritavad tekib kah lõpuks pohhuism ning jätavad asja katki. Simple chain reaction.

ChatChatChat! - Page 32 484676
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 EmptyPüh Okt 26 2014, 14:43

Ma arvan, et see uuendus rikkus ka asjad ära, sest need vanad tegelased olid ikkagi vähemalt mulle juba nii armsaks saanud. Ja nüüd on kuidagi võõras tunne.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ChatChatChat! - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 32 Empty

Tagasi üles Go down
 
ChatChatChat!
Tagasi üles 
Lehekülg 32, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: Chat'i Arhiiv :: || rpg chat-
Hüppa: