Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
ChatChatChat! EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
ChatChatChat! EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
ChatChatChat! EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
ChatChatChat! EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
ChatChatChat! EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
ChatChatChat! EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
ChatChatChat! EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
ChatChatChat! EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
ChatChatChat! EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 8 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 8 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 ChatChatChat!

Go down 
+30
Xi Lu Han
Prof. Claude Longbow
Rosemary Dourse
Aurore Sanchez
Prof. Emma Sky
Raina Daugherty
Sebastian Anaconda
Destin Lord
Coco Walsh
Lena Frances
Carmen Santiago
Viloly Stoneheart
Alysson Sheeran
Jace Bane
Bart Albus Lupus
Sam Nick Yaxhel
Sky Evans
Kylie Kendall
Trey Jones
Kyle Coma
Amy Perez
Ellie Sykes
Nora Mirell Rainbow
Lexine Fray
Ercan Akan
Keira Hunt
Skylar Troy
Sarah Johnson
Grace Rock
Arthur Grey
34 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutorTeade
Arthur Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Arthur Grey


Postituste arv : 84
Join date : 05/06/2014

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 16:20

Jep Wink
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 17:34

ma pole see aasta koolis sittagi teinud. Beat that bitches Very Happy

ahjaa ja ma lugesin mingi paar lehte tagasi te rääkisite, et võiks kokkusaada ja mida veel (mitte, et ma mingi augustist saati väga relevant oleks olnud...) i would be down for everything as long as you promise to not touch or say anything about my hair (actually i just don’t have friends and really need some)
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 18:43

Hei!
Issand pidi mul praegu nett kaks päeva ära olema. Te olete siin plote ja ma ei tea mida veel teinud ja arutanud :/ Afa jah tublid olete sellepärast
Nüüd veel arvuti peab ka jamama. :/ :/
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 18:45

Mulle meeldib juukseid katsuda, aga ma võin end tagasi hoida. Millised su juuksed on?
Sul on veel aega ju oma ideid meile tutvustada?
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 18:52

Ma ei tea kas rääkisid minuga aga ma vastan Smile
Ideed on mul juba öeldud. Asi on selles et ma mõtlesin saan eile uued kasutajad ära teha ja plote teha jne. Ja nüüd saan alles sisse. Teil mingi 10 lehto chati ja ilgelt plote juba tehtud.
Muidugi on tore kui rpg aktiivne on aga mitte siis kui sind ennast sees pole Very Happy
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 18:54

Jah, rääkisin küll. Very Happy Aga ära muretse, küll me sind ka sisse sobitatud saame. Keiraga pole mul ka veel midagi peale hakatud.
Täpselt, noh. Eelmise rpg ajal ma läksin niii närvi, sest ma üldiselt saan mingi 2-3 tundi päevas õhtul arvutis olla, eks, ja siis tegevus toimus pidevalt, kui mind ei olnud, ja siis kui ma lõpuks kohale jõudsin pidin ma alustuseks nii palju teksti läbi seedima, et ma kuhugi mujale ei jõudnudki ja siis ma suht loobusin.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 19:03

Jahm kui arvuti otsustab normaalseks hakata hakkan tegelast tegema. Pldiohvrit otsima jne.
Niikaua loen teie chati. Hetkel 60 lehekülje juures
Ja tuleb meelde. Siis sa ka kirjutasid midagi selle kohta
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 19:04

Destin Lord kirjutas:
Mulle meeldib juukseid katsuda, aga ma võin end tagasi hoida. Millised su juuksed on?
Sul on veel aega ju oma ideid meile tutvustada?

Mu juuksed on pikad (wow) as in nii pool meetrit ja sinised ja sidecut as in ma olen vasakult poolt täiesti kiilakas. Lihsalt mul on paar päris ebameeldivat kogemust olnud, kui keegi lihtsalt tuleb ja näperdab neid küsimata nad mul niigi katki ja ma näpin neid ise piisavalt ja siis tuleb mingi lamp inimene ja käperdab ka neid veel (it’s not like i know where their hands have been). No tänan ei.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 19:05

Loodame, et ta otsustab.
Head lugemist.
Yup, ilmselt. Ma ei suuda kunagi vaiki olla, kui miski mind häirib vms.

Kõlab ägedalt. Ma kaalun endale ka sidecuti tegemist tbh, aga idek, kas sobiks.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 19:10

Thank you. I’m fairly proud of my hair, yes. Minu sidecut oli väga spontaane otsus mind jäeti maha ja kuna mu eksile ei meeldi sidecut, siis ma lihtsalt lõikasin oma juuksed maha ja korras (i know i acted like angry love sick teenager), aga tegelt olen ma väga rahul pea on kohe palju kergem. Lihtsalt kõik kellel on vanust rohkem, kui 10 peavad õppima, et ei ole viisakas teisi jõllitada.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 19:14

Kuni sa ise rahul oled on kõik korras yes, Päike everybody else.
Mul on millegipärast tunne, et nad seda veel niipea teha ei kavatse, aga samas kui me neile piisavalt vaimseid traumasid põhjustame neid teistsuguste inimestega, kui nemad, kokku viies siis võib-olla harjuvad ära.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 19:17

Lexine Fray kirjutas:
Destin Lord kirjutas:
Phh, ma elasin kunagi Pael. Seal oligi ainult kaks majapidamist noh Very Happy+ sadam, millest ka keegi peale kohalike sittagi ei tea Very Happy(kooli ega poodi polnud. Pood oli esimene Kõrkveres ja esimene kool ja lasteaed olid Tornimäel Very Happy)
Very Happy
Vähemalt pole ma ainuke kes elab kusagil pärapõrgus Very Happy Very Happy
Ah ära valeta! Ma elan ju samas pommiaugus kus sina Very Happy

Kle on kellegil sellist juhtumit arvutiga olnud et nagu töötab: sooja õhku tuleb tuli põleb jne aga pilti ette ei tule. Tee mis tahad ja kinni ka ei lähe. Vajuta nupust või sule ekraan (läpakal) ikka on sama mood ehk pilti ette ei tule.


Viimati muutis seda Grace Rock (Reede Juun 06 2014, 19:40). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 19:27

Destin Lord kirjutas:
Kuni sa ise rahul oled on kõik korras yes, Päike everybody else.
Mul on millegipärast tunne, et nad seda veel niipea teha ei kavatse, aga samas kui me neile piisavalt vaimseid traumasid põhjustame neid teistsuguste inimestega, kui nemad, kokku viies siis võib-olla harjuvad ära.

Ma olen nii harjunud, et mulle natuke viltu vaadatakse. Just keep your head hekd high and everything is going to be fine. Ega ma ei arvanudki, et nad seda niipea plaanivad teha.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 19:32

Yup, ole lihtsalt tubli edasi, on inimesi keda väga ei koti erinevused nii nagu teisi.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 19:48

Ma ei ütle, et mind täielikult ei huvita, mida teised arvavad, aga ma lihtsalt olen õppinud sellest üle olema. That’s literally the biggest achievement of my life.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 19:49

Parem kui mitte midagi, yup.
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 19:59

Ma sain arvuti tööle. Jess!  Very Happy Smile
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 20:27

Sinised juuksed! cheers Mul on umbes kolmveerand juuste pikkusest hetkel tumeroosakas-lillad, lähevad hajusalt loomulikust juksevärvist üle nagu, vms. Vahepeal olid täitsa lillad, mis oli imeline värv, aga see kulus kahe pesukorraga maha, samas kui praegune värv on püsinud peaaegu kuu. Ja ma ei raatsi oma juukseid blondeerida, kuigi ma tean, et nii oleks tulemus veel ilusam.. Igatahes suvel ma tahan üleni lillaks teha, pean ainult parema värvi leidma..
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 20:28

Ma tahaks olla blondiin, et ma saaksin oma juuksed lillaks värvida. Võib-olla, kui ma blondiin oleksin, mulle ka sobiks lilla.. Yeah, ilus unistus.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 20:34

Hei. Wink pole ammu sattunud siia.
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 20:35

Lahe Very Happy
Mul kunagi oli mõte juuste otsad lillakas roosaks või tume roosaks värvida aga pole veel katsetanud. Smile
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 20:35

Jou. Õigel ajal sattusid igatahes, me üritame seda kohta elustada, võinii. Very Happy
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 20:35

Mul olid lillad/roosad juuksed Very Happy ja enne seda blonreerimisest erkorazid Very Happy kui sul on enne värvimata juuksed, mis on heledad, siis sa pead seda jama nii 20 min peas hoidma ja su jukksed on piisavalt heledad. Ma blondeerisin 2 korda ja ikka on nata liiga tumedad (aga mu juuksed olik ka mingi kuni 7 korda alt värvitud), aga rohkem väga praegu ei raatsinud ka, sest ma tahaks ikka oma pikk juukseid säilitada. Aga millega sa värvisid ja tihti sa juukseid pesed?
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 20:37

Jaa, ma facebookist lugesingi selle uuenduse kohta. Mõtlesin, et vaatab järgi siis.
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! EmptyReede Juun 06 2014, 20:44

Hei!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ChatChatChat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! Empty

Tagasi üles Go down
 
ChatChatChat!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 40Mine lehele : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: Chat'i Arhiiv :: || rpg chat-
Hüppa: