Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
RPG PLOT EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
RPG PLOT EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
RPG PLOT EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
RPG PLOT EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
RPG PLOT EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
RPG PLOT EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
RPG PLOT EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
RPG PLOT EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
RPG PLOT EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 7 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 7 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 RPG PLOT

Go down 
+5
Grace Rock
Ercan Akan
Destin Lord
Sebastian Anaconda
Raina Daugherty
9 posters

Millist ploti pooldate? (Valikvastustena on toodud ainult lühikesed kirjeldused. Rohkema info saamiseks loe ideid kommentaaridest)
Kooli saabuvad noored 'vene sortsid'(?), kes tekitavad Sigatüükas tülisid ja draamat, nii et kooli neli maja selle tulemusel tülli lähevad, kooli kaitse nõrgeneb. Hiljem toimub võitlus.
RPG PLOT I_vote_lcap25%RPG PLOT I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
'Vene sortsid' on üle võtnud ministeeriumi ning ministeerium saadab nüüd kooli oma 'käepikendused', ehk inimesed, kes tegutsevad Sigatüükas ministeeriumi äranägemise järgi sooviga kool lõpuks samuti üle võtta.
RPG PLOT I_vote_lcap13%RPG PLOT I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
See 'kuri rühmitus', kes Sigatüükasse sisse imbub, kasutab mitmemahlamöginat, muutudes Sigatüüka õpetajateks või õpilasteks ning korraldavad siin seejärel kõikvõimalikku draamat. Lõpuks selgub tõde.
RPG PLOT I_vote_lcap25%RPG PLOT I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
Mugud on teada saanud võlumaailma olemasolust, ning nõiad ja võlurid tahetakse hävitada, mugud ründavad kooli pidevalt enda ründetehnikaga, kool on hirmus. Pidevad sõjad, mugud vs. võlurahvas.
RPG PLOT I_vote_lcap25%RPG PLOT I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
Idablokk ründab Euroopat. Esialgu toimub sõda vaid mugumaailmas, kuid peagi saabuvad teated ka rünnakutest võlurite seas. Noored jüngrid saabuvad kooli, tekitavad segadust. Hiljem toimub lahing.
RPG PLOT I_vote_lcap12%RPG PLOT I_vote_rcap
 12% [ 1 ]
Muu (kirjuta kommentaaridesse)
RPG PLOT I_vote_lcap0%RPG PLOT I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kokku Hääli : 8
 

AutorTeade
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyTeis Juun 03 2014, 21:09

Seoses rpg taaselustamisega oleks vaja teie arvamust uue ploti paikapanemise suhtes. Järgnevalt on kirja pandud mõned senised mõtted.

Need kokkuvõtted on lühidalt kokku kirjutatud. Kui midagi jäi lisamata, siis kindlasti mainige oma ideid, lisan need siia posti juurde. Avaldage julgelt arvamust, nii et lõpuks leiaks sellise ploti, mis kõigile sobiks! Smile


Viimati muutis seda Raina Doherty (Püh Juun 08 2014, 13:50). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyKolm Juun 04 2014, 19:54

Mul tuli selline idee pähe, dno proovin siin üldiselt midagi kirja panna:

Toimumas on midagi kolmanda maailmasõja taolist. Idablokk (Venemaa, kelle poolel oleks veel ka vb Hiina, Türgi vms)  ründab euroopat. Esialgu toimub sõda vaid mugumaailmas, kuid peagi saabuvad teated ka rünnakutest võlurite seas. Ida üheks kindlaks eesmärgiks on Võlukunsti ministeeriumi ülevõtmine, aga kuna see on hästi kaitstud ei suudeta seda niisama teha. Seetõttu on nende üheks vahepealseks sihtmärgiks Sigatüügas.
Point algab sellega, et kuna kool on otseseks rünnakuks liiga hästi kaitstud, saadetakse väike osa inimesi nn ''undercover'' kooli. Peamiselt on tegemist noorte jüngritega, kes vaikselt hakkavad kooli õpilastena tekitama draamat, levitama kuulujutte jne ning otsivad viise kooli kaitsekilbi nõrgendamiseks ja vägede sisse smugeldamiseks. Kõik toimub esialgu vaikselt ja keegi midagi ei kahtlusta (või kui tekivadki mõningatel kahtlused siis eriti ei suuda keegi midagi tõestada). Varsti aga hakkavad toimuma rünnakud. Esmalt ainult mõningad üksikud, tegutsetakse siiski jätkuvalt tasa ja targu. Tekivad teated inimeste kadunuks jäämisest, levivad kuulujutud jne. Seejärel aga rünnakud järjest sagenevad, koolis hakkab juba tekkima hirm.
Lõpuks suudetakse kooli kaitse murda, toimub massiivne pealetung ja epic battle.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyKolm Juun 04 2014, 19:57

Mulle see meeldib. Kõik eelmised mõtted on pmst sees.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyKolm Juun 04 2014, 22:36

Mulle päris meeldib ka see. Ainult et ma mõtlen seda sõda mugumaailmas.. Rpg tegevus hakkab toimuma ajast, kui õpilased tulevad vaheajalt koju, kas see oleks loogiline, et nad üldse saadetakse koju, kui Inglismaal ka 'sõda' on? Sest noh, sellist eellugu siin nagu olnud pole, see sõda väljaspool kooli tuleb siis päris järsku. Või kuidas peaks tegevus edasi minema, sest kui kooliaasta läbi saab, siis peaks mugumaailma sõjale ka mingi lahenduse leidma, võimidagi. Ja samas mugud ise endiselt ei tea võlumaailmast vist midagi, kas need nagu peaks üldse seoses olema..? Ma kuidagi hakkasin selle peale mõtlema.. Very Happy

Aga põhiline plot, see mis koolis toimub, võiks küll selliseks jääda. Et noored jüngrid, ja miks mitte ka mõned õpetajad, tulevad kooli, teevad väikseid rünnakuid ja nii edasi, kuni lõpuks suurem lahing aset leiab. See oleks vist üsna hea, võtaks aega, aga samas oleks tegevust, janii.
Tagasi üles Go down
Ercan Akan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ercan Akan


Postituste arv : 51
Join date : 04/06/2014

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyKolm Juun 04 2014, 22:42

Noh, pmst võib ka mugumaailma välja sõjast jätta... ja sõda ei peagi algama kohe kui vaheajalt tullakse, nad võivad pmst nad ju eeltööd tegema saata ka enne kui sõjategevus üldse hakkab. Ja kui euroopat rünnata siis nkn kohe inglismaal sõda pole, enne seda tuleks posu riike neil ära vallutada et UK-ni jõuda...
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyKolm Juun 04 2014, 23:41

Mul oli kogu aeg umbes sama mõte ainult ilma mugudeta. Smile
See sobib mulle ka.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyNelj Juun 05 2014, 23:12

Mina olen mõelnud sellist plotti:

Mugud on teada saanud võlumaailma olemasolust, ning nõiad ja võlurid tahetakse hävitada, mugud ründavad kooli pidevalt enda ründetehnikaga, kool on hirmus. Õpilastel on lubatud kooli tuua ka väiksemaid õdesi või vendi, kui nad elavad kuskil, kus on aktiivne rünnakutsoon. Sigatüügas, Ministeerium ja St.Mungo haigla on kolm kõige ohutumat kohta(Kusjuures haiglast ei tea veel mugud). Õpilastel on võimalus jääda ka suvevaheajaks sigatüükasse, sest see on kõige ohutum koht. Pidevad sõjad, mugud vs. võlurahvas jne.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyNelj Juun 05 2014, 23:20

See oleks ka tegelt äge isegi, ma arvan.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyReede Juun 06 2014, 19:50

Anarchy (see ei ole mõeldud tõsiselt võetava ideena)
Tagasi üles Go down
Keira Hunt
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Keira Hunt


Postituste arv : 447
Join date : 25/06/2013
Age : 25

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyPüh Juun 08 2014, 13:29

Korraks vms võiks Sigatüükas või ka võluritemaailmas mingi anarhia olla isegi ma arvan.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyPüh Juun 08 2014, 14:04

Esimesed kolm sobiksid üksteisega kokku minu arvates ka, mitte ainult eraldi, nii et ma pooldan suht neid kõiki ("vene sortsid" võtavad vaikselt ministeeriumi oma kontrolli alla ja kõrvaldavad mõned päris Sigatüüka õpilased ja õpetajad, et asendada need oma düüdidega, kes mitmemahlamögginat tarvitavad ja need läheksid ja hakkaksid Sigatüügast nõrgestama jne) ja tegelikult saaks ka nii, et nt kõigepealt on see võlurite omavaheline sõda ja särki-värki, aga kuna see läheb väga rajuks saavad lõpuks mugud võluritest teada ja kuna võlurid kind of lasevad kõike õhku ja midaiganes parasjagu, siis nad otsustavad, et võlurid on ohtlikud ja nad tuleb kõrvaldada, mis viiks sõjani ka mugudega ja siis nt kui Sigatüüka omad võõrastest võluritest jagu saavad jääks Sigatüügas üheks kõige rohkem mugude eest kaitstud kohaks.

Sorries, lihtsalt, kui nüüd kõik niimoodi kenasti üksteise alla pandud oli ma lõpuks nägin..
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyPüh Juun 08 2014, 14:44

Need kolm esimest vist sobiksid küll kokku, jah, ma ise ei tulnudki selle peale, aga nüüd tundub loogiline küll. Very Happy
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyPüh Juun 08 2014, 15:08

Ma hääletasin praegu esimese poolt küll aga Rilla viimane variant on mu lemmik. Smile
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyPüh Juun 08 2014, 16:49

Mulle endale meeldib ka see nelja idee segu, saab nagu pikemaks tegevust vms. Aga ma ei tea, kas sõjast ja sellest jamast võib ka vist ära tüdineda ju?
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyTeis Juun 10 2014, 00:11

Aastate jooksul võimu kogunud vene sortsid on lõpuks võlumaailmas suuri samme astumas, eesmärgiks koondada võim täielikult enda kätte. Grupil on kindel eesmärk oma liidrid Võlukunsti Ministeeriumisse juhtivatele kohtadele paigutada, kuid et üldse ministeeriumile ligi pääseda, on rühmitus otsustanud saata Sigatüükasse oma käepikendused, et kõigepealt kool täielikult endale allutada.
* Kooli saadetakse uusi õpilasi ja õpetajaid (osad neist kõrvaldavad mõned praegused õpilased ja õpetajad ning kasutavad siis mitmemahlamöginat, muutudes oma ohvriteks), kes õhutavad Sigatüüka nelja maja vaenule ning tekitavad pingeid ja segadust koolis, mis viiks Sigatüüka vastupanu nõrgenemiseni.
* Mõne aja pärast selgub, et Sigatüükas on juba mõnda aega võõrad jõud sisepingeid tekitanud. Paljastatakse, mis on toimunud. Toimub lahing.
* Võitlus laieneb ka väljaspoole Sigatüügast. Selle käigus üritavad vene sortsid üle võtta ministeeriumi.
* Sõda võlumaailmas muutub nii suureks, et sõja tagajärjed hakkavad mõjutama ka mugusid ning nad saavad lõpuks võlumaailmast teada. Võitlus laieneb mugumaailmale.

Arvestades neid ideid, tuli kokku umbes selline plot. Viimased kaks punkti võivad jääda ja samas ka mitte. Seda võib ehk vaadata siis, kui rpgs mingi paus tekib või kui tegevust enam ei toimu. On veel midagi ploti lisada?
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyTeis Juun 10 2014, 11:51

*mõtleb mõned miljonid aastad*

Noh, aga miks Venemaa nii paha ja kuri peab olema Very Happy ? Äkki teeks vahelduseks nii, et Ameerika nõiad tahavad maailma vallutada?
Tagasi üles Go down
Keira Hunt
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Keira Hunt


Postituste arv : 447
Join date : 25/06/2013
Age : 25

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyTeis Juun 10 2014, 11:52

Sest Vene sortsid kõlab hästi Very Happy
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyTeis Juun 10 2014, 12:51

Aamerika sortsid oleks liiga lohisev ;D
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT EmptyTeis Juun 10 2014, 12:53

vüiksid ju neo-natsid ka oll, kui me seda juba arutame Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





RPG PLOT Empty
PostitaminePealkiri: Re: RPG PLOT   RPG PLOT Empty

Tagasi üles Go down
 
RPG PLOT
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: Chat'i Arhiiv :: || rpg chat-
Hüppa: