Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ebameeldiv kohtumine. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ebameeldiv kohtumine. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ebameeldiv kohtumine. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ebameeldiv kohtumine. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ebameeldiv kohtumine. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ebameeldiv kohtumine. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ebameeldiv kohtumine. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ebameeldiv kohtumine. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ebameeldiv kohtumine. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ebameeldiv kohtumine.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ebameeldiv kohtumine. Empty
PostitaminePealkiri: Ebameeldiv kohtumine.   Ebameeldiv kohtumine. EmptyReede Okt 18 2013, 22:44

Kylie oli tulnud siia ,et oma päevikusse ülepika aja jälle midagi kirjutada.
Kallis,päevik

On juba möödunud 2 nädalat sellest kui Harry mind maha jättis.Peale Nialli sünnipäeva saatis mind Ben.Me jäime ukse kõrvale juttu ajama.
Issand,mul juhtus ka üks äpardus Very Happy Eile tahtsin ma pesema minna aga läksin hoopis poiste pesuruumi ning seal kohtasin ühte sitapead Very Happy 

Alustas tüdruk oma päevikut.Vahepeal ta mõtles ja kirjutas aina edasi.Ta istus põrandal.

OT: Kelly
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ebameeldiv kohtumine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ebameeldiv kohtumine.   Ebameeldiv kohtumine. EmptyReede Okt 18 2013, 22:50

Kelly oli tulnud kasvuhoonete juurde, lootes leida professorit, mingi töö oli järgi vist vastata. Neiu märkas kedagi 1.kasvuhoones sees olevat. Kelly jalutas sisse ja hõikas rõõmsalt: "Tere, profes..." Aga see polnud tema. See oli Kylie. Inimene, keda neidis kõige vähem näha tahtis.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ebameeldiv kohtumine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ebameeldiv kohtumine.   Ebameeldiv kohtumine. EmptyReede Okt 18 2013, 22:53

Kylie vaatas sisse tuljat."Kelly"Pomises ta vaikselt.Ta jäi õde vaatama.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ebameeldiv kohtumine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ebameeldiv kohtumine.   Ebameeldiv kohtumine. EmptyReede Okt 18 2013, 23:09

"Kylie," ohkas Kelly, pigem kurvalt, sest naeratuse asemel hakkas ta hoopis nutma. Päriselt, nutma. Ja seda juhtub harva. "Anna andeks kõige pärast, palun, sa ei tea, kui väga ma sin igatsen. Kui väga ma oma õde igatsen."
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ebameeldiv kohtumine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ebameeldiv kohtumine.   Ebameeldiv kohtumine. EmptyReede Okt 18 2013, 23:12

Kylie viis oma pilgu õelt ära .Ta ei tahnud teda nutmas näha.Kylie ei osanud algul midagi öelda aga siiski ütles"Mina igatsesin sind ka aga .."Ei osanud ta enda lauset siiski lõpetada.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ebameeldiv kohtumine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ebameeldiv kohtumine.   Ebameeldiv kohtumine. EmptyLaup Okt 19 2013, 11:55

"Aga?" sosistas Kelly, pisaraid ära pühkides. Alati oli see üks aga. Ja ilmselgelt oli täna selleks Harry.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ebameeldiv kohtumine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ebameeldiv kohtumine.   Ebameeldiv kohtumine. EmptyLaup Okt 19 2013, 12:35

"Sa tead ju ise ka seda.Aga te petsite koos Harryga mind."Lõpetas ta oma "aga" lause.Ta pani oma päeviku põrandale ja vaatas nüüd õde.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ebameeldiv kohtumine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ebameeldiv kohtumine.   Ebameeldiv kohtumine. EmptyPüh Okt 20 2013, 18:02

"Kylie, sa pead teadma, et ma armastan Harryt, rohkem kui midagi muud. Ma tõesti armastan. Ma olen teda armastanud juba enne seda, kui ma üldse teadsin sind." Kelly pidi lihtsalt kõik ausalt välja rääkima. "Ja me ei tahtnud sulle haiget teha, seega me hoidsime seda saladuses. Harry lubas mulle, et see ei tule välja. Aga ju siis ei hoidnud ta oma lubadust."
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ebameeldiv kohtumine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ebameeldiv kohtumine.   Ebameeldiv kohtumine. EmptyPüh Okt 20 2013, 18:19

"See oligi just kõige hullem ,et te arvasite ,et kaitsete mind kui mulle valetate.Oleks te kohe seda mulle öelnud ei oleks seda olukorda.Ma oleks arusaanud"Ütles ta siis oma õele.Ta vaatas talle natuke vihaselt otsa."Hull on ka see ,et ma sain seda teistelt teada!"
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ebameeldiv kohtumine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ebameeldiv kohtumine.   Ebameeldiv kohtumine. EmptyEsm Okt 21 2013, 11:55

Kelly vaikis. Ta ei teadnud mida vastata. Ta vaatas vaid enda õde kurva pilguga ning ohkas. Ta pidi tunnistama, et ei kahetsenud midagi. Jah, ta ei tahtnud enda õele haiget teha, aga ta ei oleks andnud ära võimalust Harryga koos olemiseks. "Kas sa annaksid mulle andeks? Palun."
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ebameeldiv kohtumine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ebameeldiv kohtumine.   Ebameeldiv kohtumine. EmptyEsm Okt 21 2013, 12:05

Kylie ohkas.Ta avas oma päeviku ühest kohast.Seal oli kirjas:
............Kelly on  mu õde keda ma igavesti armstan.Ma võin ju talle kunagi öelda ,et olen talla andeks andud aga kas ma seda tõsiselt mõtlen ei tea keegi.See tegu oli siiski selline mille puhul keegi kohe ie andesta.Ta veab kui ma kunagi talle üldse andestan....................................

Sellised read olid seal kirjas.Kuna tand polnud üks teisest väga kaugel siis ta lükkas selle oma õe jalge ette."Ma arvan ,et sa oskad sealt minu vastuse välja lugeda."Ütles ta ja vaatas enda ette.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ebameeldiv kohtumine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ebameeldiv kohtumine.   Ebameeldiv kohtumine. EmptyEsm Okt 21 2013, 12:44

Kelly kükitas maha, et päevikut lugeda. Üks neiu pisar langes lehele ning ajas tinti laiali. Ups. Neidis ohkas ja lükkas päeviku tagasi. "Sa siis ei andesta?" sosistas ta.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ebameeldiv kohtumine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ebameeldiv kohtumine.   Ebameeldiv kohtumine. EmptyEsm Okt 21 2013, 12:46

Kylie võttis oma päeviku kätte."Võib nii öelda küll.Sinu jaoks ei olnud see võibolla nii suur asi kui minu jaoks"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ebameeldiv kohtumine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ebameeldiv kohtumine.   Ebameeldiv kohtumine. Empty

Tagasi üles Go down
 
Ebameeldiv kohtumine.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Näuguva Myrtleiga kohtumine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: