Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ma ei oska pealkirja mõelda

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 11:42

Ben oli siis Kylie'ga seitsmendal korrusel. Ta jalutas tema kõrval ja vaatas talle otsa ''Oled sa väga kuri Kelly ja Harry peale?'' küsis Ben Kylie'ilt.

OT: Kylie.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 11:50

Kylie vaatas korraks Beni aga siis uuesti enda ette."Ma ei teagi mida ma hetkel tunned.Kõik tunded on nii segamini"Vastas ta Benile.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 11:57

Ben oli võtnud sealt peolt ka endale rummi ja coca koksi kaasa ning ta jõi seda tee peal ''No Harry on naistemees ja sa pead seda tunnistama. Ma sinu asemel poleks üldse midagi Harry'ga arendanud, sest ma teadsin, et ta ei suuda enda lubadust pidada, et ta ei peta sind.''
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 12:01

Kyli muutus aina nukramaks."Ma tõesti lootsin ,et ta muutub.Isegi alguses oli nii"Ütles ta Benile kohe vastu.Kylie kogu aeg lootis ,et Harry muutub.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 12:05

''Ma tean, et ta lubas ka, et ta muutub. Äkki ta Kelly jaoks muutus.'' pakkus Ben ja kehitas õlgu. Ta vaatas koridoris ringi.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 12:08

"Ja ,et mina olin mingi armuke tema jaoks?"Lausus ta küsides.Ta vaatas oma jooki ehk oma viina pudelit.Ta avas selle ning võttis sealt lonksu.Tavaliselt hakkab alkohool talle kiiremini pähe aga täna ei taha kuidagi hakkata.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 12:10

Ben kehitas õlgu ''Ma ei tea. Võimalik. Ma olen Ben'iga ainult head sõbrad. Ta ei räägi mulle tavaliselt enda plaanidest tüdrukutega.'' ütles ta ning võttis enda koksist lonksu.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 12:16

Äkki Harryga??Kyli ohkas.Tüdruku pudel oli veel pooleldi täis aga ta pani selle kuhugile põrandale.Ta tahtis selle vaikselt panna aga see kukkus tall kolakaga maha aga katki ei läinud.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 12:29

Ja jah. Sorry. Smail. Ben võpatas, kui pudel kukkus kolinaga maha ja see põhjustas neid inimesi, kes maalingute peal olid nendega mölisema hakata, et miks nad kolistavad ja, et inimesed proovivad magada. Ben näitas neile ainult keskmist sõrme.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 12:58

Kylie istus ise pudeli kõrvale maha.Ta ei pannud teisi tähelegi.Ega jah see kolin ju kõige vaiksem olnud.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 13:01

Kui Kylie istus, peatus ka Ben ning ta vaatas Kylie'ile otsa. Ben istus siis Kylie kõrvale ja jõi enda koksi ''Väsisid ära või?''
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 13:27

"Võib öelda jah"Lausus ta.Kylie pani enda pea poisi õlale.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 13:37

Ben naeratas ja pani enda käe ümber Kylie ''Sa pead endale selle õige leidma. Ja ta ei pea olema nii nägus, kui Harry, sa pead ainult kindel olema, et ta iseloom ei oleks nagu Harry'l.''
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 13:44

Kylie naeratas"Ma tean aga nüüd ma küll veel suhet ei taha"
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 14:46

Ben noogutas ''Ma ka ei tahaks.'' Ben läheks peale sellist asja pigem baari või kuhugi ja hakkaks mingit suvalist li*si sebima ning siis ni*uks teda.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 15:20

"Krt,nüüf hakkab küll viin pähe"Sõnas ta.Tema pea oli ikka poisi õlal.Kylie istus ennem nii ,et jalad olid pepu alla ´aga nüüd sirutas ta oma jalad ette.Tema jalad läksid Beni jalgade vastu.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 16:10

Ben muidugi märkas, et Kylie jalad läksid Ben'i jalgade vastu ''Sa võid enda jalad mu jalgade peale panna.'' ütles ta naeratades Kylie'ile ja jõi enda koksi. Ben'il on juba ammu alkohol pähe hakanud.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 16:31

"Mul on veel parem mõte"Lausus Kylie.Ta kooberdas kuidagi end poisi sülle.Peale seda pani ta uuesti enda pea poisi õlale.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 20:45

Ben naeratas ja tegi Kylie pea peale lihtsalt musi. ''Nii on jah mugavam.'' nõustus Ben.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 21:00

Tüdruk naeratas.Ta tegi poisile põse musi vastu."Onjah"Nõustus ta.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 21:29

Ben mõtles natuke millest rääkida ''Millist muusikat sa kuulad? Harry bändi?'' uuris Ben Kylie'lt.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 21:35

"Harry bändi ainult natuke aga tavaliselt kuulan erinevat. Vana kooli muusika jne"Ütles ta ning pani oma käe poisi rinnale.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 21:37

''Vanakooli rock'i ka?'' küsis Ben uudishimulikult. Ben armastas vana rock'i ja metal'it.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 21:40

"Kõike head ehk siis jah"Lausus ta .Ta hakkas oma käega poisi pluusi peale ringe tegema.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda EmptyPüh Okt 13 2013, 21:41

''Mulle meeldib ka rock ja selline. Ma olen ise ka bändis.'' aga noh Ben'i bänd polnud üldse sellise stiiliga nagu Harry oma. Ben pani enda käe tüdruku omale ning pani enda sõrmed tüdruku sõrmede vahele.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ma ei oska pealkirja mõelda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma ei oska pealkirja mõelda   Ma ei oska pealkirja mõelda Empty

Tagasi üles Go down
 
Ma ei oska pealkirja mõelda
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» In the North ehk paremat pealkirja ei ole.
» *kujutage ette siin mingit pealkirja*

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: