Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyEsm Sept 16 2013, 18:27

Ben istus trofee toas riiuli peal. Tal oli käes siidri purk ja üks suits. Ta jõi enda siidrit ja vaatas ukse poole, et mingi õpetaja ega keegi tuppa ei oleks tulnud, muidu oleks päris per*es olnud.

OT: Kelly.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyEsm Sept 16 2013, 18:41

OT: Phh, tahaks enne selgeks teha, et nagu mina aru sain, pidi Harry selle Beni ja Kelly kokku viima? Et kas nad tutvuvad praegu juhuslikult või mis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyEsm Sept 16 2013, 18:43

OT: Ma ei teagi. Oh, äkki teeb nii, et Harry tahtis, et Kelly läheks trofee tuppa hetkel vms. Harry teab, et Ben on seal.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyEsm Sept 16 2013, 18:56

OT: Fine.
Kelly oli siis ennast vedanud trofee tuppa. Okei, ta oli võibolla ennast veidi üles löönud, ning seljas oli tal punane minikleit, aga poiste jaoks pidi alati hea välja nägema. Isegi poiste jaoks, keda sa ei tunne. Veel. Ja Kelly kartis Ben´ist midagi kohutavat. Harry juttu järgi ta nii tore ja kena ei tundunud. Aga ennäe imet. Kui Kelly tuppa sisse marssis, nägi ta päris pandavat vaatepilti.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyEsm Sept 16 2013, 19:04

Kuuldes, et keegi marssiski järsku tuppa, peitis Ben enda purgi ja suitsu enda selja taha. Ben võttis enda võlukepi välja, sest toas oli päris pime ja Ben sõnas ''Lumos.'' Ben nägi ka väga pandavat vaatepilti. Brünett, punane minikleit ja kena piimariiul ka veel. Just Ben'i lemmik ''No tere, kenake.'' tuli Ben'il kohe flirtimis tuju peale. Ben võttis enda siidri purgi uuesti kätte.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyEsm Sept 16 2013, 19:12

Vabandust, aga üle pika aja, Kellyl ei olnud väga flirtimistuju. Võibolla mingi suvakaga võiks jah, aga Ben, Harry viis ju Beni ja Kelly kokku. Ei tahtnud seda küll tunnistada, aga äkki tüdruk tahtiski võita ning Harryt suudelda. Loll Kelly. "Tere, Ben," kergitas neiu kulmu ning kallutas veidi pead. "Ma eeldan, et Harry on sinuga juba rääkinud."
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyEsm Sept 16 2013, 19:39

Ja see oligi siis Kelly. Ben ei arvanud, et ta nii seksikas oli. ''On küll.'' kuigi Ben tahtis alati sellist elu elada, kus ta sai pidutseda ja panna või ilastada ükskõik millise eidega, ilma et keegi peaks seda petmiseks. Talle meeldis vallaline elu.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyEsm Sept 16 2013, 21:36

"Mis me nüüd siis edasi tegema peaksime?" kallutas neidis pead peale veidikest vaikust ning viskas oma kontsad jalast kuhugi nurka. Paljajalu ning tundudes palju lühemana kui kontsadega, istus neidis poisi kõrvale, näol tülpinud ilme. Neiu märkas purki Beni selja taga ning krabas selle enda kätte, poisilt luba küsimata.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyEsm Sept 16 2013, 21:42

''Sebima. Mida ikka.'' ütles Ben muiates. Tegelikult see purk oli Ben'il juba käes, aga noh. ''Oh, mulle meeldib su käitumine.'' Ben'il oli pohh, kas tüdrukud küsivad luba midagi võtta või mitte.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyEsm Sept 16 2013, 21:49

Vabandust, ma ei pane selliseid asju tähele väga. "Ben, mul tõesti ei ole isu sinuga sebima hakata," ohkas neiu ning rüüpas jooki. Hetke pärast kehitas ta õlgu ja vaatas Beni poole. "Nääh, what the hell," sõnas neiu ning võttis ühe käega poisi särgist kinni, et ta endale ligemale tõmmata. Neiu suudles kirglikult poissi, kuid eemaldus kiiresti. "Sul tobi on?" küsis ta seejärel ning vaatas suud krimpsutades Beni.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyEsm Sept 16 2013, 21:52

Okei, Ben on mingi sebimise isu peale ajav mees või? Ben suudles muidugi Kelly't vastu ''Noh, ajasin sebimise isu tagasi?'' küsis Ben muiates ja andis selle ühe suitsu, mida ta enda käes oli hoidnud Kelly'le ''Tuld on ka vaja?'' küsis Ben Kelly'lt. Ma tahan ka neediga poissi suudelda.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyEsm Sept 16 2013, 22:02

Neediga poissi suudelda ei ole parim tunne. Tehtud-nähtud, ei soovita. "Asi ei ole sinus, Ben," naeratas Kelly õrnalt. "Ei, no tegelt ikka on. Enivei, see on pikem jutt, ja sa ei aja sebimise isu ära. Täitsa pandav oled." Miks ma kasutan nii palju sõna pandav? "Ja sa oskad hästi suudelda," sõnas neiu, pannes suitsu suhu, oodates tuld. "Ikkaikka."
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyEsm Sept 16 2013, 22:05

Miks siis? ''Ma kuulsin jaa Harry'lt. Sul on olnud palju probleeme igasuguste kuttidega, et kui sind sebitakse, siis ainult sellejaoks, et sind voodisse saada.'' ütles Ben. Ben on ka paljude tüdrukutega ainult sellepärast sebinud, aga Kelly'ga hetkel mitte. ''Jah, ma tean.'' ütles ka Ben selle peale, et ta on pandav. ''Sina ka.'' ütles Ben naeratades ja võttis enda zippo välja ja ulatas selle Kelly'le.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyEsm Sept 16 2013, 22:14

Kelly pani suitsu põlema ning lasi siis ühe mahvaka välja. "Ben, ma tõesti ei taha sellest rääkida," raputas neiu pead. "Mh, sa tundud tore poiss olevat, aga ma ei usu, et meist asja saab. Esiteks, et Harry meid kokku viis..." sõnas tüdruk ning pööras pea Beni poole, naeratades. Seejärel surus neiu oma huuled poisi omadele üheks kiireks musiks. Poisi huuled maitsesid hästi.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyTeis Sept 17 2013, 06:44

''Kelly, kui sa niimoodi iga kutiga käitud, siis sa ei leiagi endale ju kedagi.'' ütles Ben ja vaatas Kelly'le otsa, kuni Kelly talle musi andis. Ben naeratas selle peale. ''Miks see halb on, et Harry meid kokku viis?''
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyTeis Sept 17 2013, 17:42

"Ma käitun poistega küll väga hästi, sina oled erand," tõmbas neiu suitsust veel ühe mahvi. "Sest me kõik teame, et ta ei ole suhetes väga hea. Nojah, viimasel ajal ta on paikseks jäänud, õnneks, ja mu õega, mis on vist kahjuks, kuna ma tõesti ei taha, et Harry ta maha jättab ja mingi uue blondi valib." Neiu muigas ja vaatas Beni.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyKolm Sept 25 2013, 16:01

Ben kergitas kulme ''Miks mina erand olen?'' küsis Ben natuke üllatunult. Ben naeris selle üle. Ta teadis ise ka, et Harry ei saa suhetega hakkama ja alati keerab midagi per*e ''Ma ei tahaks ise ka suhet, kui ma oleks nii kuulus ja ilus, kui Harry.'' aga ega Ben enda arust nüüd kole ei ole ''Kuigi ma tean, et ma olen ise väga seksikas.'' ütles Ben egoistliku naeratusega.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyKolm Sept 25 2013, 16:23

Kelly hakkas küsimusele vastama, kuid kehitas siis õlgu. Ta tõesti ei osanud põhjendada, miks. Või ei viitsinud. "Kuulus ja ilus," kordas neiu pomisedes Beni sõnu ning turtsas. "Yeah right. Ja mina olen Inglismaa kuninganna." Ta küll ei mõelnud, et poiss kuulus ja ilus ei olnud, seda oli lihtsalt naljakas tunnistada. "Tead mis, Ben?" viskas Kelly suitsu maha ja kustutas selle jalaga. "Sa võid mu välja kutsuda. Siis vaatame, kas Harryl oli õigus."
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyKolm Sept 25 2013, 16:25

Harry oli ju kuulus ja ilus. Väga paljud tüdrukud tahtsid teda ja kui aus olla, oli Ben vahepeal kade Harry üle. ''Kui sa ütleksid mulle, et sa oledki Inglismaa kuninganna, ma usuks sind, sest sa oled võrratult ilus.'' Ben kergitas kulme, kui Kelly teatas, et Ben võib ta välja kutsuda ''Okei, ma olen nõus.'' Ben oskas alati ilusaid kohti kohtingute jaoks leida. ''Järve äärde?''
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyKolm Sept 25 2013, 16:39

"Ben, ma olen üpriski kindel, et ma ei ole Inglismaa kuninganna," naeris Kelly. "Minugi poolest. Aga millal?" pööras ta end veidikese Beni poole, et poissi silma vaadata.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyKolm Sept 25 2013, 16:44

Ben muigas ''Ma olen ka. Ja ma olen ka üpriski kindel, et ma tean, kes on Inglismaa kuninganna.'' kui ta ei teadnud, siis Ben oli lihtsalt halb kodanik. ''Ülehomme?'' pakkus Ben ja vaatas küsivalt Kelly'le otsa.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyKolm Sept 25 2013, 16:58

"See on tore, Ben. Tore, et sa vähemalt nii tark oled," muigas Kelly ja ohkas. "Näeme siis?" küsis neidis ja vaatas poissi küsivalt.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyKolm Sept 25 2013, 17:02

Ben naeris. Tegelikult Ben oli tark, aga ta ei näidanud seda väga tihti välja. ''Näeme kindlasti.'' ütles Ben ja pilgutas Kelly'le silma.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyKolm Sept 25 2013, 17:07

Kelly tõusis ja lasi käe läbi oma juuste. "Tore," pomises neidis. "Tsau siis," sõnas Kelly ning kummardus ligemale, et poisi põsele musi teha.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi EmptyKolm Sept 25 2013, 17:11

''Tsauu.'' ütles Ben naeratades ja lasi Kelly'l enda põsele musi teha.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi   Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi Empty

Tagasi üles Go down
 
Ei arvanudki, et juba leiangi kellegi
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kui juba plikad poiste wc siis miks mitte vastupidi?
» Suvi, millal sa küll tuled? Juba nurka visatud kõik piilatsid ja suled~
» Oh kooliaeg, oh kooliaeg, millal sina... Aa, juba tulidki.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: