Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Niall'i sünnipäevapidu

Go down 
+9
Niall James Horan
Zoella Holmes
Grace Rock
Harold E. Styles
Kylie Kendall
Benjamin P. Bruce
Aurore Sanchez
Kelly Wharwood
Mindy White
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
AutorTeade
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyEsm Sept 30 2013, 22:59

Liam kehitas õlgu ''Ega ma ka täpselt ei tea ju, miks või kuhu nad koos läksid.'' nii, et Liam ei hakanud igaksjuhuks midagi arvama.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyEsm Sept 30 2013, 23:03

"Mjah," sõnas neidis ja hakkas üks aeglane laul. Tüdruk astus paar sammu Liamile lähemale ning pani enda käed ümber kaela. "Ärme räägi sellest rohkem, nõme oleks eelarvamuste järgi teisi hinnata."
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyEsm Sept 30 2013, 23:06

Kylie tõstis pea,võttis pudeli ning tõusis.Ta hakkas ukse poole sammuma.
Tagasi üles Go down
Rosemary Dourse
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Rosemary Dourse


Postituste arv : 401
Join date : 11/06/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyEsm Sept 30 2013, 23:48

Rose jõi vaikides oma kokteili ja vaatas teisi. Ta ohkas vaikselt ja vaatas kuidas Niall&Mindy ja Liam&Zoey seal tantsivad. Rose'l aga ei olnyd kellegiga tantsida ja tal ei olnud midagi siin väga teha hetkel.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 06:55

Kui Ben seal peol hetkel ei olnud, siis tuleb tema ka. Igastahes marssis Ben uksest sisse. Ta vaatas külaliste nimekirja üle ja naeratas. Teda ei olnud seal. Vahet polnud, ta oli Niall'i ja Harry'ga head sõbrad. Sisse marssides märkas ta Kylie'it. Kas Ben üldse teadis teda veel? ''Kylie, kuhu sa nii vara lähed?'' küsis Ben temalt üllatunult.

Mindy'l olid juba käed ümber Niall'i kaela pannud. Ta vaatas Niall'ile silma ja naeratas talle rõõmsalt. Talle tundus, et ta võib nutma hakata. Ta oli nii rõõmus lihtsalt Niall'iga olles.

''Okei.'' noogutas Liam ja hoidis enda kästi Zoey puusadel.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 07:16

Olid küll minu arust."Hei,Ben"Lausus ta kõige pealt."Mul ei ole siin üksinda mitte midagi teha.Kelly ja Harry lahkusid kahekesi"
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 16:31

''Mh. No ma pean ka ju siis siin üksinda olema.'' ütles Ben ja kui kuulis, et Kelly ja Harry läksid kahekesi ära ''Mida?'' küsis Ben ehmunult.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 17:03

"Jahm,aga ma ei te kuhu nad läksid."Vastas ta .Ta liikutas enda pudelit ning uuris seda.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 18:03

''No siis võime me ju koos aega veeta.'' arvas Ben ja vaatas Kylie'ile küsivalt otsa. Oli ta nõus?
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 18:48

Kylie ohkas kergelt ja naeratas netuke."Okei"
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 20:10

''Saad äkki siis enda mõtted nendest eemale?'' Ben võttis Kylie'ilt ümbert kinni ja suundus temaga jookide laua juurde.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 20:26

Zoella pani enda pea Liami õlale. Tal pea valutas juba. Nii juhtub, kui jood. Tähendab, kui Zoey joob, tüdruku keha vist väga ei toeta alkoholi, neidis ei joo.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 20:31

Liam vaatas Zoella't murelikult ''Kõik on korras? Sa tundud natuke täis.'' okei, mitte natuke.

Mindy vaatas kuti poole, kes oli tulnud peole ''Niall, kes see on?'' küsis Mindy ja vaatas korraks Niall'ile otsa ja siis uuesti selle kuti poole. Ta mõtles Ben'i.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 20:39

"Ben, Kelly love intrest," vaatas poiss hetkeks Beni, kes saabunud oli. "Mu sõber. Keda ma enda sünnale ei kutsunud." Tal oli veits piinlik, et ta Beni oli unustanud. "Mis siis?"

"Kõik on korras, Liam," ohkas neidis ja tõstis pea, et poisile naeratada.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 20:43

''Päriselt?'' küsis Mindy üllatunult ''Aga Kelly läks Harry'ga ära ju. Ma ei usu, et neil midagi enam toimub. Ma arvan, et Harry'l ja Kelly'l on teema nüüd.'' jutud hakkasid ringi käima juba. ''Ma ei tea, tundus kahtlane.'' ütles Mindy naeratades.

''Sa ei ole tavaliselt selline joodik ju.'' sõnas Liam ja vaatas muiates Zoey'le otsa.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 20:48

Ega Niallile see suureks üllatuseks ei tulnud. "Kyliest on kahju. Aga Harry ja Kelly on juba ammu üksteisest sisse võetud. Kui nad kohtusid, oli neil isegi mingi värk, aga nad osutusid parimateks sõpradeks. "

Zoey nagu isegi ei kuulnud Liami öeldut. "Ma armusin, Liam. Aga tuli välja, et see poiss on jobu."
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 20:50

Mindy vaatas üllatunult Niall'ile otsa, aga naeratas siis ''Hea, et meie ei otsustanud jääda sõpradeks. Ma ei oleks kunagi julgenudki sulle siis enda armastust su vastu avaldada.'' ütles Mindy Niall'ile ausalt ja suudles teda.

Liam vaatas Zoey't üllatunult ''Kellesse?'' küsis Liam uudishimuga.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 20:55

Niall naeris, kui suudlus lõppes, ning sõnas: "Ära muretse, ma ei oleks suutnud kaua vastu pidada, kui me sõpradeks oleks jäänud."

Zoella raputas pead. "Sa ei taha teada," pomises ta.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 21:04

Kylie muigas.Ta vaatas Benni ja siis jooke."Mul juba jook olemas"Lausus ta ning viitas oma viski pudelile.Kylie talub väga hästi isegi alkohooli .
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 21:07

Mindy naeratas rõõmsalt ''Siis on tore.'' ütles Mindy ja asetas enda pea ta õlale ''Ma ei saa ikka aru, mida sa minus leiad.'' ütles Mindy vaikselt.

''Aga mul ei ole.'' ütles Ben ja pilgutas Kylie'ile silma. Ta pani kingikoti kõrvale ja kallas endale viina ja viinamarja mahla koksi.

''Tahan ju kui ma küsisin.'' sõnas Liam naerdes.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 21:09

Kylie naeratas.Ta avas enda pudali ning jõi sealt.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 21:10

"Otsi peegel üles, siis näed," naeris poiss. Tüdruk oli ju ülimalt ilus, ja üldse Nialli jaoks perfektne.

"Nathan. Nathan Hill," vaatas Zoey Liamile otsa.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 21:17

Ben jõi enda koksi ''Mis siin siis vahepeal juhtunud on?'' küsis Ben Kylie käest. Ta märkas Liam'i peas muhku.

Mindy naeratas ja punastas. Ta toksis Niall'it kõhtu ''Ma ei taha peeglist ennast vaadata.'' ütles Mindy ausalt.

Liam proovis midagi meenutada ''Ei tule ette.''
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 21:20

"Kõike.Siin toimus kaklus"Jutustas ta Benile.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 EmptyTeis Okt 01 2013, 21:22

"Seda küll, ilu pimestaks su silmad," silitas Niall Mindy põske.

Zoey oli veidi õnnelik isegi, et Liam ei teadnud teda. "Never mind, ta on minevik."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niall'i sünnipäevapidu   Niall'i sünnipäevapidu - Page 11 Empty

Tagasi üles Go down
 
Niall'i sünnipäevapidu
Tagasi üles 
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 13Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Nialli suhted

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: