Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Error.. - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Error.. - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Error.. - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Error.. - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Error.. - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Error.. - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Error..

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyReede Sept 20 2013, 17:55

"Okei," noogutas Raina. "Ma ka pole..," lisas ta omalt poolt. Kuigi ta ei arvanud, et Damon'it see eriti huvitas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 21:38

Ega eriti ei huvitanud jah."Aga kas sa oled vallaline?"Päris poiss.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 21:40

Raina pilk liikus Damon'ile ning ta pahvatas selle teemavahetuse peale naerma. Kutt oli osav. "Milline teemavahetus," muigas neiu. "Mis sa ise arvad, olen ma vallaline või mitte?" küsis Rain Damon'i arvamust.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 21:43

Damonit huvitas see .Siis teab millese end mässib,kas keegi tuleb kallale või ei."Mina arvan ,et olen suhtes aga loodan ,et mitte"Vastas poiss.Ta vaatas tüdrukule sügavalt silma.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 21:45

Raina pilk püsis ka endiselt Damon'il. Ta muigas õrnalt, kui kuti lauset kuulis. "Miks sa seda loodad?" ei saanud neiu jätta küsimata ning ta kallutas veidi pead, kutti uurivalt silmitsedes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 21:49

Damon läks tüdruku juurde kui ta juba ei olnud.Ta lähenes Raina huulteni samalajal koguaeg talle silma vaatades."Mis sa ise arvad?"
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 21:55

Raina't tegelikult olid Damon'i vastused huvitanud, seepärast oli ta neid küsinud. Ta ei arvanud, et ta kutile päriselt meeldis. Seega, kui Damon talle lähemale kõndis, ei liikunud Rain esialgu paigast. Alles siis, kui Damon tema huultele väga lähedale nõjatus, mõistis Raina, et see polnud ehk kõige õigem mõte. "Sa isegi ei tunne mind," lausus Raina ning kergitas kulmu, justkui väljakutset esitades. Ta ei uskunud, et Damon midagi teeks, kui Raina talle isegi öelnud polnud, kas ta oli vallaline või mitte, võimidagi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 21:59

Aga Damonile meeldis jälle jääda selliseks salapäraseks kes kõikidele küsimustele ei vasta."See võib ju muutuda"Pakkus ta ning eemaldus.Poisile tundus ,et sellest ei tuleks võibolla peale sõpruse mittemidagi välja.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 22:02

Raina tegi hetkeks mõtliku näo pähe. "Oleneb, mida sa silmas pead," lausus neiu ning kui Damon eemaldus, astus Rain sammu eemale. "Sest vastuseks su küsimusele - ei, ma pole vallaline," lausus neidis lõpuks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 22:05

Poiss mõtles ning sõnas siis"Siis võiksime saada ju sõpradeks.Mina ei viitsi jamada mingi armukadeda kuttiga"Damon seda arvaski aga kunagi ei või teada.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 22:09

"Armukadeda kutiga?" kordas Raina ning muigas kergelt. Tegelikult ta ei teadnudki, kuidas Kyle käituks, kui mõni teine kutt üritaks Raina't sebida. Mitte, et Raina kavatseks seda järgi proovida. "Sa oled siis vallaline," tegi Raina sellest järelduse ka. Ta turtsatas, kui Damon pakkus, et nad võiks sõbrad olla. "Ma ei kujuta hästi ette meid sõpradena," lausus neidis hetke pärast ausalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 22:14

"Jahm"Vastas ta Raina küsimuse peale.Ega vist ei oleks jah.Damon prooviks koguaeg siis ju Rainat sebida."Miks?"Huvitas poissi.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 22:17

Raina kehitas küsimuse peale õlgu ning mõtles natuke. Aga kuna mingit head vastust ta kohe välja ei suutnud mõelda, astust ta uuesti Damon'ile sammu võrra lähemale. "Sa arvad tõesti, et me võiks sõbrad olla?" küsis neidis ning uuris kuti nägu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 22:20

"Miks mitte?See oleks võimalik"Lausus ta.Tegelt kui Damon väga tahaks siis ta isegi suudaks seda.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 22:25

"Tead, mis mina arvan?" lausus Raina ning istus nüüd selle kapi peale, vastu mida ta ennast ennem lihtsalt toetanud oli. "Seda, et sa ei suudaks mind taluda," lausus Rain ning turtsatas oma sõnade peale. Ta tahtis näha kuti reaktsiooni sellele.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 22:27

Poiss oli veits üllatunud aga ta ei näidanud seda välja."Miks ma ei suudaks sind taluda?"
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 22:37

Raina kortsutas kergelt kulmu, püüdes mingit head vastust välja mõelda. "Tead, võibolla sa pead sellest ise aru saama," kehitas Raina õlgu. Sest muidu läheks tema jutt väga segaseks ära.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 22:39

"Niiet sa arvad ,et meie ei saaks sõbrad olla kuna ma...ma sebiks sind koguaeg"Pakkus poiss ja liikus toas ringi.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 22:41

Raina turtsatas selle peale. "Ma ei arvanud seda," lausus neiu päris ausalt ning vaatas veidi üllatunud pilgul Damon'i poole. "Sa ju tead nüüd, et ma pole saadaval," lausus neiu. Sest tal oli oma poiss. "Või sa tõesti üritaksid mind sebida?" küsis neiu ning kergitas taas kulmu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 22:43

"Vist mitte aga mida siis mõtlesid selle all?"Päris poiss edasi.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 22:44

Raina raputas pead. "Unusta see ära," lausus neiu. "Kui sa tahad mind paremini tundma õppida, siis olgu pealegi," kehitas ta õlgu. Nad võisid ju üritada sõbrad olla, võinii.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 22:45

"Okei"Noogutas poiss.Ta mõtles mida küsida."Aga räägi endast ning siis räägin mina"
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 22:47

Raina polnud just eriti avatud inimene ning hea meelega ta enda kohta kõigest ei rääkinud. "Küsi midagi," lausus neiu selle peale. "Sest ma ei kavatse sulle kohe oma tervet elulugu ette kanda," lisas ta. Otsekohene oli Rain ka.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 22:49

Ega poiss ka eriti avameelne ole."Millega peab sinu puhul arvestama ning miline iseloomult oled?"
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 EmptyLaup Sept 21 2013, 22:54

"Ennast on raske iseloomustada, tead seda?" lausus Rain ning vaatas küsivalt Damon'i poole. "Ma olen.. Otsekohene ja äkiline," arvas neiu lõpuks. Need sõnad iseloomustasid teda vist kõige paremini.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Error.. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Error..   Error.. - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Error..
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Error: Too many snow

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: