Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Liam'i üllatuspidu

Go down 
+15
Mindy White
Jonathan Miller
Alysson Sheeran
Nathan Hill
Liam J. Payne
Rosio Rolandes
Grace Rock
Zoey Diamon
Ethan Hayes
Kylie Kendall
Harold E. Styles
Nora Mirell Rainbow
Thomas Gripe
Summer Aldren
Aurore Sanchez
19 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
AutorTeade
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyEsm Sept 16 2013, 22:00

Harry juhatas Liam'i istuma. Oletame, et seal kõrtsis oli mingi lava ka vms ja Harry viiski Liam'i istuma lava ette. Seal oli tool ka. Mõtle midagi, lihtsalt näiteks: Liam, on mu parim sõber juba 3 aastat olnud jne.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyEsm Sept 16 2013, 22:04

Kylie seisis kogu selle aja ja kuulas teisi.Siis kui harry Liami istuma viis jäi ta Summeriga.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyEsm Sept 16 2013, 22:06

Niall koperdas siis "lavale", ning oletame et rahvas jäi siis vait, kui Niall proovis sõna hakata võtma. "Liam, mul on, vabandust väljenduse eest, kuradima hea meel, et ma sinuga tutvusin, ja et ma saan tihti sinuga koos aega veeta. Alati kui tuju on halb, teed sina selle alati heaks. Vot see ongi mu hea tuju saladus, rahvas, selleks on Liam Payne! Kõik plaksutame talle, eksole. Et jah, mis ma siis veel ütlen? Naine on sul imeline," pilgutas poiss Summerile silma, "hoia teda. 3 aastat on olnud imelised. Kõik. Aitäh."
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyTeis Sept 17 2013, 06:48

Laama naeratas rõõmsalt. Nii nunnu. Liam plaksutas ka ja ronis lavale ning kallistas Niall'it, isegi tõstes teda õhku natuke. Harry läks ka samal ajal lavale.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyTeis Sept 17 2013, 17:43

Niall kallistas Liamit vastu ning läks siis lavalt maha, tõmmates Mindy enda embusesse.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyTeis Sept 17 2013, 17:53

Summer plaksutas Niallile ja vaatas ringi. Ta ei osanud loomulikult mitte midagi öelda, seega vaatas ta Harry poole, oodates et ta enne läheks. Ehk suudab ta ka selle ajaga midagi välja mõelda, peale punastamise ja kokutamuse.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyTeis Sept 17 2013, 20:30

Liam läks ka lavalt ära ja vaatas siis, mis Harry'l öelda oli. Ta istus sinna samasse toolile tagasi, kus ta ennem istus ja hakkas kuulama.

Mindy tegi Niall'ile musi ''Ilus kõne oli sul.'' ütles Mindy naeratades Niall'ile.

''Kui meie bänd pandi esimest korda kokku, ei osanud ma esialgu midagi Liam'ist arvata, aga kui me rohkem üksteist tundma õppisime, siis ma sain kohe aru, et Liam on selline hellake ja tark. Ma pole selle kolme aasta jooksul teda mitte ühtegi korda ropendamas kuulnud ja ma arvan, et teised pole ka. Liam on mulle venna eest ja ma armastan teda. Sõbra mõttes muidugi.'' Harry tegi pausi ja vaatas naeratades Liam'ile otsa ''Ma ei suuda ka uskuda, et Liam on minust vanem. Noh tegelt ma olengi bändis kõige noorem. Aga igastahes palju õnne Liam ja homme hommikul edu sulle pohmaka ravimisega!'' lõpetas Harry enda kõne ''Ja nüüd ma palun lavale, Liam'i kauni tüdruku Summer'i.'' Harry tuli lavalt alla ja tegi ka Liam'ile kalli.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyTeis Sept 17 2013, 21:00

Kylie kuulas Harry kõnnet.Nii armas.Tüdrk plakustas ning vaatas Harryt.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyTeis Sept 17 2013, 21:01

Summer astus veidi kõhklevalt lavale. Erinevalt poistest ei osanud ta midagi öelda. Neidis silmitses hetke Liamit ja avas siis suu. "Ma olin esimesest hetkest kui ma sind nägin selles kindel, aga ma ei tahtnud seda endale tunnistada. Sa oled imeline, armas, hooliv, naljakas, pandav, kaitsev, armastusväärne ja kõike mida üks tüdruk võib loota. Ma armastan sind." lausus neiu ja naeratas kutile. Ta astus punastades lavalt maha ja kõndis Liami juurde.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyTeis Sept 17 2013, 21:28

Liam naeratas selle peale. Pandav. Nice. Liam läks Summer'i juurde ja kallistas teda. Isegi väga kõvasti ''Ma armastan sind ka.'' ütles Liam talle ja hoidis Summer'it enda käte vahel. Harry ja Mindy plaksutasid.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyKolm Sept 18 2013, 06:40

Summer suudles Liamit ja toetas oma pea ta rinnale. "Keegi kavatseb veel rääkida?" küsis neiu pead tõstmata kutilt. "Sest ma tahan tantsima minna." lisas ta siis juurde. Nüüd oli ka aeg et aeglastele tantsudele tantsida.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyKolm Sept 18 2013, 07:00

Keegi vist ei tahtnud. Liam kehitas õlgu ja vaatas Aurore poole, et ta muusika tagasi tööle paneks, sest ilmselgelt Liam ei osanud.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyNelj Sept 19 2013, 22:29

Kylie vaatas ringi.Tema kindlasti sõna ei võta aga kui teised ei taha siis lähme edasi.Kylie vaatas Harryt ning naeratas omaette.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyReede Sept 20 2013, 15:34

''Teeme midagi huvitavat.'' pakkus Harry ja istus põrandale. Nüüd keegi pakub tõde või tegu vms.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyReede Sept 20 2013, 15:52

"Mida?"Küsis tüdruk.Ta istus Harry kõrvale.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyLaup Sept 21 2013, 12:14

''Mängime midagi.'' pakkus Harry ''Emily sünnipäeval mängiti seda katsu või suudle vist? Ma ei mäleta. Tundus huvitav.'' ütles Harry ja tegi mõtliku pilku. Proovis selle mängu nime meelde tuletada.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyLaup Sept 21 2013, 12:32

Suudle või katsu.Oli selle mängu nimi."Nii ,et seline dirty game?"Lausus ta muiates.
Tagasi üles Go down
Aurore Sanchez
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Aurore Sanchez


Postituste arv : 677
Join date : 11/06/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyLaup Sept 21 2013, 12:36

Oh, ma pole Aure'ga jälle päris pikalt siia midagi kirjutanud. Ta ilmselt kogu aja tegeles millegagi. Tõi näiteks köögist sööke ja jooke juurde. Ja siis vahepeal rääkis inimestega ja kui kõnesid peeti, kuulas ta neid. Lõpuks, kui kõned olid peetud, tabas ta Liam'i pilgu ja suundus raadio juurde, et muusika uuesti tööle panna. Hetke pärast kostuski kõrtsis jälle muusika. Mingi selline, mille järgi tantsida sai.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyLaup Sept 21 2013, 13:55

Harry noogutas naeratades ja vaatas teistele otsa ''Mängite ka?'' küsis Harry rahvalt.

Liam võttis Summer'ilt käest kinni ja tõttas ka Aure juurde ''Te mõlemad mängite.'' ütles Liam neile. Kõik pidid mängima. Okei, mitte kõik.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyLaup Sept 21 2013, 14:16

Zoella liitus ning istus Harry teisele poolele. "Tõde või tegu?" Küsis ta poisilt.
Niall vastupidiselt aga ei liitunud, kuna polnud kindel, kas Mindy mängida soovis.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyLaup Sept 21 2013, 14:31

"hmm.See on Katsu või suudle mitte tõde või tegu"Pidi Kylie Zoellale mainima.Ta vaatas tüdrukut ning viis siis pilgu teistele.
Tagasi üles Go down
Aurore Sanchez
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Aurore Sanchez


Postituste arv : 677
Join date : 11/06/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyLaup Sept 21 2013, 15:07

Aurore tavaliselt sellistest mängudest osa ei võtnud, aga kuna Liam oli maininud, et ta pidi mängima, siis ei kavatsenud neiu keelduda. Pealegi oli ta selle aja jooksul juba veidi joonud, nii et oligi aeg midagi lõbusat ka teha. Neiu suunduski sinna, kus teised olid.
Tagasi üles Go down
Ethan Hayes
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ethan Hayes


Postituste arv : 643
Join date : 11/07/2013
Age : 28

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyPüh Sept 22 2013, 19:11

"Ohei Rosio" laisus ethan kui oli märgand teda.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyPüh Sept 22 2013, 22:50

Mindy vaatas Niall'ile otsa ''Lähme ka.'' nõudis Mindy ja naeratas rõõmsalt.

Harry muigas Zoella üle ''Nii, et suudle või katsu on küsimus?'' Harry mõtles natuke ''Katsu.'' igaksjuhuks. Pärast peab mingit teist eite suudlema ja Kylie läheb kadedaks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 EmptyPüh Sept 22 2013, 22:53

Kylie vaatas Harryt ning muigas.Harryle vist tõesti väga meeldib see mäng .
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liam'i üllatuspidu   Liam'i üllatuspidu - Page 17 Empty

Tagasi üles Go down
 
Liam'i üllatuspidu
Tagasi üles 
Lehekülg 17, lehekülgi kokku 18Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: