Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyKolm Aug 21 2013, 19:59

Nora seisis torni ääre juures.Tüdruku juuksed lendlesid tuules.Ta ei nutnud aga ipme oli bagu kivi.Polnud jälgegi rõõmsast Norast.Nora'l oli seljas t-särk,teksad,tennised ja bonžo(mdea kuidas seda kirjutatakse.Ta oli tulnud siia rahulikult mõtlema, et Thomasest üle saada.Ta tõesti siovis seda aga polnud veel suutnud.
OT:Kelly
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyKolm Aug 21 2013, 23:56

Kelly jooksis just naerdes järve äärest, kus ta Thomasega oli olnud. Astronoomia torni juures märkas ta Norat. "Mis viga?" küsis ta sõbranna käest, kuid siis meenus talle armukadedus.
Tagasi üles Go down
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyKolm Aug 21 2013, 23:59

Ma mõtlesin küll üleval.piirde ääres aga okei.Nora pööras ümber ja lausus külmalt:"Sa tead ise ka"Neiu käed oli rinnal ristis
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyNelj Aug 22 2013, 00:14

"Thomas armastab mind," lausus Kelly enesekindlalt. Veidi õel, aga pole midagi teha.
Tagasi üles Go down
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyNelj Aug 22 2013, 00:22

"Hetkel jah aga mitte kauaks.Ta saab teada miine sa tegelikult oled.Ta väärib kedagi paremat.Igatahes mitte sind ja võib-olla ka mitte min"lausus Nora eneskindlalt.Tegelelikult mõeldes, et Thomas väärib küll teda.Ja kohe väga.Neidis põrnitses Kelly't vihaselt.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyNelj Aug 22 2013, 09:32

"Ta juba teab milline ma olen, niiet kituma minemine teeks sinu ja Thomi suhte veelgi halvemaks," Kelly kortsutas kulmu. Nagu juba Thomas ütles, no one will beat Kelly.
Tagasi üles Go down
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyNelj Aug 22 2013, 10:27

"Mina igatahes kituma ei lähe."lausus Nora.Ta põrnitses Kellyt edasi.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyNelj Aug 22 2013, 19:23

"Nora, mis sul viga on?" Kelly pani käed rinnule risti. "Kas sa ei suuda mind kordki õnnelikuna näha? Miks sa pead alati kõik ära rikkuma?"
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyNelj Aug 22 2013, 19:35

"Sa oled alati saanud alati endale iga poisi kedea tahad.Mina ei oska seda.Mitte keegi ei oska.Üks kord oli.mul lootus saada poiss keda ma väga armastasin aga sina rikkusid selle."lausus Nora kurjalt kuid ausalt.Tena jaoks oli Kelly väga kallis aga nüüd ta ei talunud enam.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyNelj Aug 22 2013, 20:06

"Keda sa siis armastasid? " kortsutas neiu kulmu. "Sa ei öelnud mulle ju midagi." Kelly põrnitses maad.
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyNelj Aug 22 2013, 21:07

"Ma räägin Thom'ist"lausus Nora pahuralt.Neidisel oli tegelikult valus Kelly'le haiget teha aga tahtis kõik südamelt rääkida.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyNelj Aug 22 2013, 21:56

"Sa armastad teda?" kortsutas neiu kulmu. Kelly oli küll öelnud, et Thomas armastab teda, aga Kelly polnud väitnud, et ta ise Thomast armastab.
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyNelj Aug 22 2013, 23:51

"Muidugi.Miks ma muidu siin skandaalitsen"pomises Nora.Tema jaoks oli see armastus esimest silmapilgust aga mitte vastastikune.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyNelj Aug 22 2013, 23:53

Kelly vaatas kurvalt sõpra. Ta oli siiski Kelly kõige parem tüdrukust sõber, poistest oli Ryan, või Harry.
"Ma ei armasta teda, Nora."
Tagasi üles Go down
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyNelj Aug 22 2013, 23:57

Nora ei osanud midagi öelda.Neid vaatas Kellyt suu ammuli ja silmad nagu öökullil.See oli tema jaoks suur üllatus.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyReede Aug 23 2013, 00:22

"Ta ei ole nagu Nate. Ja pealegi, ta ütles mulle, et armastab mind meie esimesel kohtumisel. See ei ole tõesti sobilik. Päriselt, pane ta endasse armuma, he´s all yours." Kelly silma langes pisar. "Ma tahan lihtsalt oma parimat sõbrannat tagasi, Nora."
Tagasi üles Go down
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyReede Aug 23 2013, 00:31

"Ma ei oska"lausus neidis kurvalt."Ka mina tahan"lisas Nora ja läks kallistas Kellyt."Ära ole palun kurb.Ma ei suuda seda vaadsta"sõnas Nora.Üle tüdruku põse jooksis pisar.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyReede Aug 23 2013, 00:37

"Ah, palun, ärme nuta, eksole?" Kelly naeratas ja vaatas rõõmsalt sõbrannat, pisarat pühkides.
Tagasi üles Go down
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyReede Aug 23 2013, 00:41

"Jah"lausus Nora.Ta naeratas ja höörus oma silmi.Oi,nüüd läks ripsmedušš küll laiali.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyReede Aug 23 2013, 00:47

"Ma jätan Thomase maha. Meie kohtingul. Homme." Kelly kallistas neiut.
Tagasi üles Go down
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyReede Aug 23 2013, 00:50

"Ta kutsus sind kohtinfule?"uuris neidis.Nora laskis Kellyst lahti aga hoidis käsi Kelly kätel tüdrukut vaadates.Nora küsis seda uudishimust kuigi väike balupiste käis südamest läbi.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyReede Aug 23 2013, 00:55

"Jah, kuigi meil on see juba nagu teine kohting, vist," lausus Kelly ja kergitas kulmu.
Tagasi üles Go down
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyReede Aug 23 2013, 11:44

"Okei"lausus Nora.Ta naeratas Kellylr
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyReede Aug 23 2013, 17:23

"Kuule, teeme nii, et sa tuled sellel hetkel, kui ma ütlen, et kõik on läbi, Tarvilikku tuppa sisse, kus meie kohting on and go for it! Suudled teda," naeris Kelly oma ideaalse plaani üle.
Tagasi üles Go down
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. EmptyReede Aug 23 2013, 17:25

"Millal ma tean, et see õige hetk on?Ja ega see imelik pole?"uuris Nora.Hea plaan aga...Nora naeratas veidi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.   Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb. Empty

Tagasi üles Go down
 
Üksindus on hea, kuid vahel ka kurb.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Muusika kajab siit tornist imeväel, kuid mida te avastate,tulles vaatama,mis siis sünnib? MASSITEEMA KÕIGILE, AGA PIDU POLE
» Päikseloojang, kuid midagi on puudu...
» Tuierdamas, kuskil keelatud metsa ja metsavahi maja vahel..
» Kuskil järve ja metsa vahel telkimas ning pidu panemas :D Up Up and away...
» Muusika kajab siit tornist imeväel, kuid mida te avastate,tulles vaatama,mis siis sünnib? MASSITEEMA KÕIGILE, AGA PIDU POLE

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: