Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Pajut kiusamas EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Pajut kiusamas EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Pajut kiusamas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Pajut kiusamas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Pajut kiusamas EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Pajut kiusamas EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Pajut kiusamas EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Pajut kiusamas EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Pajut kiusamas EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Pajut kiusamas

Go down 
3 posters
AutorTeade
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas EmptyEsm Juun 13 2011, 13:13

OT: Catelyn'ile

Isis sammus natuke tusaselt õues ringi ja võttis suuna peksja paljule. Tüdruk hüpas paju löögi välja ja siis tagasi narrides puud nimodi ja haars lõppuks ühest oksast kinni lastes pajul ennast väntsutada ning lasi siis lahti kui puu teda teise oksaga sihtis ja maandus kergelt taha poole koperdades pajust veidi eemal ning asus siis uuesti puud piinama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas EmptyEsm Juun 13 2011, 13:19

Catelyn oli väsinud sellest, et ta koguaeg pidi oma ruumis istuma. Klassikaaslased ka millegi pärast ignosid teda. Mida iganes. Iga tahes Cat tuli mööda teed peksja paju juurde. Neiu oli kuulnud, et see paju on isegi inimesi surnuks peksnud ja sellepärast ta seisis pajust kaugemale. Ta oli lähedal puule aga mitte oksa ulatuses. Cat märkas, et mingi õpilane keksib paju juures nagu tahaks surma saada "Kas sul on nii suur tahtmine surma saada, et kohe paju juurde jooskid?" küsis neiu sarkasmiliselt.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas EmptyEsm Juun 13 2011, 13:23

"Võib-olla." kehitas Isis õlgu ja jooksis paju tüveni kus üks oks teda julmalt kõhtu sihtis. Tüdruk hüppas ilma vähimagi vaevata oksale ja hüppas ssealt järgmisele "See." ähkis ta sarkastiliselt "On ümbruskonna parim ronimis puu." teatasm ta pea kergelt ringi käimas sest puu väntsutas teda oma oksal. Lõppuks tõmbas üks puu peenem oks üle Isis'e sääranagu piis äristades katki tüdruku sukkad mida ta ühikeste pükste al kandis ja jätis ta jalale pikka punase marraskil kiirsu. Isis jätti siis korraks puu rahule hüppates teise tüdruku juurde. "Ja sina oled?" uuris ta korra tüdrukule otsa vaatates ja siis oma kärisenud sukki vaatates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas EmptyEsm Juun 13 2011, 13:44

Alica otsustas minna pajule ronima.Nähes seal Isis't hüüdis ta:''Hey!''ja läks paju juurde ning hüppas ühele oksale ja põikas kõrgemale ronides napikalt ühest oksast mõõda mis teda näkku sihtisning jäi pea alaspidi rippuma
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas EmptyEsm Juun 13 2011, 16:36

OT: Et siis nii palju eralid teemast kuhu teised tulla ei või?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas EmptyEsm Juun 13 2011, 16:39

"Mina olen Catelyn, kuid kutsutakse Cat´ks," vastas neiu naeratades. Teine tundus olevat normaalne ning ok, kuid parem mitte teha kohe kiireid otsusi. Siis neiu vaatas, et juurde oli tekkinud uus inimene, kes kindlalt tahtis surma saada. "Mis teid selle paju juurde nii väga viib?" Cat küsis ilma, et oleks kellegi poole pöördunud. Neiu märkas, et teisel oli sukk katki. Ai-ai selle eest saab neiu küll õpetajalt õiendada. Ise tehtud, hästi tehtud.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas EmptyEsm Juun 13 2011, 16:41

"Ma ei tea mis tal viga on." kehitas Isis õlgu Alicat vaatates. "Ma arvasi et ainult mina olen nii segane ja tegelikult on mul ka põhjus olemas." pomises Is rohkem endale ja käristas sukka maraskil jala ümbert ära.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas EmptyEsm Juun 13 2011, 17:18

Alica ei teinud kuulmagi et teda segaseks hüüti ja ta ütles teistese:''See on hea moodus elugA riskimisesks.Risk on lahe!Ma arvan et peaks!'' Alica jättis lause pooleli kui üks oks teda otse näkku tabas ja ta kukkus teadvusetult maha
Tagasi üles Go down
Wandere Breacky
Vilistlane
Vilistlane
Wandere Breacky


Postituste arv : 350
Join date : 28/05/2011
Age : 28

Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas EmptyEsm Juun 13 2011, 17:22

OT: Ei viitsi kasutajat vahetada.

"Mis sul viga on!" käratas Isis ja lohistas Alica paju okste ulatusest ära "Juba kolmas kord kui sa surma taha saada." pomises tüdruk vihaselt.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas EmptyEsm Juun 13 2011, 17:23

OT: Alica, kas sul on tõesti tähelepanuvajadus? Ära tüütab juba see üritamine.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas EmptyEsm Juun 13 2011, 17:49

OT: Alica, ilmselt ei kavatse keegi sulle appi tulla kui sa seda loodad. Võid seal maha kärvata.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas EmptyEsm Juun 13 2011, 17:51

OT: Syd, sa ajad oma postitustega mind peaaegu alati naerma Very Happy.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas EmptyEsm Juun 13 2011, 17:58

OT: Meil on siin n i i nore e r a teema Very Happy XD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas EmptyEsm Juun 13 2011, 18:10

OT: Mul pole aimugi mida naljakat ma teen, Megan. Very Happy
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas EmptyEsm Juun 13 2011, 19:00

OT: Mul nagu pole ka, aga see ajab mind siiski naerma. Smile
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas EmptyEsm Juun 13 2011, 19:13

OT:Ma arvan,et on tõesti tüütu kui Alica niimoodi koguaeg teeb
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas EmptyNelj Juun 16 2011, 14:07

Alica oli õue luua kaasa võtnud.Kui ta oli üsna paju lähedal kuid paju löögiulatusest väljas läks ta luua selga ja tõusis paju ladva kõrgusele.Ta läks paju lõõgiulatusse ja hakkas paju okste eest kõrvale põikama
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pajut kiusamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pajut kiusamas   Pajut kiusamas Empty

Tagasi üles Go down
 
Pajut kiusamas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: