Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Päike paistab - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Päike paistab - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Päike paistab - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Päike paistab - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Päike paistab - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Päike paistab - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Päike paistab - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Päike paistab - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Päike paistab - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Päike paistab

Go down 
+2
Victoria Evans
Alexander G. Hensley
6 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyPüh Juul 07 2013, 02:12

"Su klassikaaslane olena ma küll,"noogutas Luna,"äkki ma tahan anonüümseks jääda?"See väide pani Lulu muigama, sest sellist asja siisn koolis küll ei juhtu. Muidugi hea tahtmise korral polnud see välja selgitamine ka mitte väga keeruline kui aus olla.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyPüh Juul 07 2013, 09:05

''Miks sa anonüümseks tahad jääda?'' küsis Alex kulmu kortsutades. Nii kui nii, oleks Alex Lulu maja teada saanud, aga mitte praegu. Tal oli vaja aega selle jaoks natukene.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyPüh Juul 07 2013, 09:13

"Nalja pärast,"muigas Lulu. Ilma tegeliku otsese põhjusetta see tuli Luna lihtsalt lampi pähe. Paidtis, et see lõi Alex'i natuke rivist välja või kuidas. Ning maja välja selgitamine polnud nüüd ju nii keeruline ka kui aus olla.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyPüh Juul 07 2013, 09:15

''Kui ma arvan, kas sa ütled, kas mul on õigus?'' küsis Alex ja viskas enda suitsu eemale.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyPüh Juul 07 2013, 11:30

"Diil,"noogutas Luna oodates, mis siit nüüd tuleb. Väljas oli sügise kohta üllatavalt soe ja Lulu lükkas pusa varukad ülesse. Talle lihtsalt ei meeldinud see koolivorm ning ta kasutas ära iga võimalust selle kinni katmiseks.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyEsm Juul 08 2013, 12:33

Alex mõtles ja vaatas Lulu'le otsa. Ta oli kuidagi vaikne või nii ja ta välimuse järgi võis arvata, et ta iseloom polnud ka kõige sõbralik ''Slytherin äkki?'' pakkus Alex. Ta oli üsnagi kindel ka, et ta on näinud Lulu't Suures Saalis Slytherin'i lauas istumas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyEsm Juul 08 2013, 12:41

"Võit on teie, Mr. Alex,"muigas Lulu. No ülbust jagus tal küll piisavalt ja vaikne oli ta ka selles osas oli noormehel õigus. Kui Luna oma majakaaslasi teadnud poleks oleks ta ka arvanud, et Alexander on Slytherin'ist. No kutt nägi ju mingi epicult rebel välja.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyEsm Juul 08 2013, 12:47

Alex naeratas rõõmsalt ''Mis sa arvad, kust majast ma olen?'' Alex oli ka üsna üllatunud, kui ta Huff'i sõõlati.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyEsm Juul 08 2013, 12:53

"Ma pakuks, et Slytherin, aga oma majakaaslasi ma tean, nii et selle võib maha tõmmata," sõnas Luna tal polnud õrna aimugi, mis majast poiss olla võis,"Ravenclaw ka mitte sa paistad selleks liiga rebel."Jääb siis ainult kaks võinalust ja sealt edasi tüdruku mõte enam ei liikunud.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyEsm Juul 08 2013, 15:21

''Ma olen Hufflepuff'is.'' ütles Alex muiates. Tal oli natuke häbi ka, et ta oli Hufflepuff'is, aga see selleks ''Rebel?'' kordas Alex kulme kergitades ''Kuidas ma rebel olen?''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyEsm Juul 08 2013, 15:28

Miks selle pärast peaks häbi olema? Lõppude lõpuks pole sellel ju erilist vahet."Peeglisse oled vahel vaadanud?"Kergitas Lulu muiates kulme. Polnud siis rebel või?
Tagasi üles Go down
Prof. Felix Davidson
MOH õpetaja
MOH õpetaja
Prof. Felix Davidson


Postituste arv : 57
Join date : 18/06/2013

Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyEsm Juul 08 2013, 15:30

''Jaa. See, et mul tatoveeringud on, see ei tähenda, et ma kohe rebel olen.'' arvas Alex muiates. ''Sulle ei meeldi mu välimus?''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyEsm Juul 08 2013, 15:40

"Pole siis või?"kergitas Luna kulme. Kooli teritooriumil suitsetamine on ka selline tavaline asi jah?"Millal ma seda ütlesin?"muigas Lulu. Tüdrukule meeldisid tatoveeringud meeletult või nii.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyEsm Juul 08 2013, 15:47

''Ei ole ju.'' ütles Alex naerdes ''Ma olen täisealine.'' 17. oli ju Sigatüükas täisealise vanus. ''Ma ei tea, tundub nagu sul oleks mingi probleem mu tatoveeringutega.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyEsm Juul 08 2013, 15:49

Aga mugudega tekiks noormehel ju probleeme ja halb eeskuju väikestele, mis siis sellest."Probleemi pole,"naeris Lulu. Kas kohe nii hull nägi olukord välja?
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyEsm Juul 08 2013, 16:10

''Siis on tore.'' arvas Alex naeratades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyEsm Juul 08 2013, 16:12

"Ju vist,"muigas Luna ning toeta selja vastu puutüve. Väljas oli päris soe, kuid Lulu keeldus seda pusa ära võtmast. Miks see koolivorm nii jube on?
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyEsm Juul 08 2013, 16:13

''Sul palav ei ole?'' küsis Alex Lulu'lt, kui märkas ka, et tal oli pusa seljas sooja ilmaga.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyEsm Juul 08 2013, 16:19

"On,"noogutas Lulu. Pole midagi teha tuleb üle elada. Aafrika on nälgivad lapsed ja mida veel elab Luna sooja ilma pusa seljas üle. Midagi hullu ju juhtuda ei saa.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyKolm Juul 17 2013, 23:44

''Miks sa siis ära ei võta?'' küsis Alex naerdes. Suht naljakas oli. Lulu'l oli pusa seljas ja endal oli palav.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyNelj Juul 18 2013, 00:01

"Sest see koolivürm on jäle,"kehitas Lulu õlgu. See võis naljakas oll, aga Luna keeldus seda kandmast, kui ta ei pidanud tunnis olema.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyNelj Juul 18 2013, 00:02

''See ei ole nii hull.'' Alex kehitas õlgu. Tal ei olnud hetkel seda seljas.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyNelj Juul 18 2013, 00:06

See ei ole jah hull, kui sa seda kandma ei pea. Lulu kehitas selle peale uuest õlgu.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 EmptyNelj Juul 18 2013, 00:39

''Aga miks sa koolivormiga siis vahepeal ringi käid? Mõnikord on vabad päevad ka ju.'' ütles Alex kulmu kortsutades. Siis sai ju ilma koolivormita käia.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Päike paistab - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päike paistab   Päike paistab - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Päike paistab
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vihm & päike.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: