Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Chelsea omalooming. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Chelsea omalooming. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Chelsea omalooming. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Chelsea omalooming. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Chelsea omalooming. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Chelsea omalooming. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Chelsea omalooming. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Chelsea omalooming. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Chelsea omalooming. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Chelsea omalooming.

Go down 
3 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline




Chelsea omalooming. Empty
PostitaminePealkiri: Chelsea omalooming.   Chelsea omalooming. EmptyNelj Juun 27 2013, 10:02

Secret humans. 1#
Mul on siis uus järju ja ma hakkan seda siia postitama siis Wink enjoy
Peaaegu, et lumivalgete juustega tüdruk liikus mööda pimedat tänavat. Oli öö. Keskköö. Ja see tüdruk, olin mina. Taas kodust põgenenuna jalutasin mööda mustavat tühjust ainsa korraliku inimese, Jasoni juurde. Meil on isegi kriminaal toimik, mis kuulub lahendamatta kuritegude registrisse, sest meid polnud võimalik tabada, sest meil olid võimed. Me, olime erilised. Olin peaaegu Jazzi ukse juures, kui üks mu platvormidest, mida kandsin pooleks läks. Suv. Loodab, et Beatrix, veel üks meie seast, laenab mulle mingid kossid. Astusin ühe pealtnäha tavalise kivimüüri juurde, kuhu oli tehtud märkimisväärne graffit ning suunasin osa oma energiast sellele, võluvägi kohendas graffiti üheks sõnaks. "Come" ja ma astusin tekkinud uksest sisse. Maja oli pime, nii on alati, muidu see müür hakkaks helendama. Kahtlane oleks. "Hej Jaz" laususin mornilt ühele kogule teleka ees, kui olin paar sammu edasi astunud. Aga ma võin ka ropult mööda panna arvestades seda, kes tugitoolist üles tõusis. See oli Beatrix. Ta pilk lendas kohe mu riietele ja katkisele platvorm-kingale. Tuleks vist mainida, et moeröögatus, see tähendab, Beatrix, kes ongi üleüldse üks moeröögatus silmitses mind üsna pahuralt ja lausus: "Alati kui sa peakorterisse saabud(Peakorter oligi Jazi, minu ja Beatrixi asustatud peidukas) on sul midagi katki, puruks või oled sa seda proovinud kuidagi ilusamaks teha" tahtmatult meenus mulle jakk, mida ma väiksena küünelakiga kokku mäksisin. Beat (Beatrix) vangutas pead ning tormas teisele korrusele, et sealt midagi tuua. Võtsin üle tema koha tugitoolis ning silmitsesin nördinult telekat. Paar klõpsu ja mul oli enamus kanalid läbi klõpsatud. Mitte midagi head. Selleks ajaks oli Beat juba alumisele korrusele jõudnud //Mida võiks nimetada keldriks, kiviseinad jne//ning visanud mulle ühed ketsid, retuusid ning paar normaalsemat pluusi. Tänasin teda ja jooksin kolmandale korrusele, enda tuppa, peakorteris oli vähemalt 80 tuba, ning mina asustasin vaid ühe neist oma kolaga. Vahetasin kiirelt riided ja vulpsasin alla. "Beatrix, kus Jason on?" uurisin ma Beatilt. "Mm..koosoleku ruumis, vist. Ta tahtiski sind kutsuda, tal on andmeid mõne meiesuguse ilmumise kohta" vastas Beatrix suvalt. Korraga läksin elevust täis. Lipsasin ruttu koosoleku ruumi, natuke liiga kiiresti, sest äkki..
Jätkub
Hope you like it Wink
Two comments ja faces vähemalt 5 like ja siis uus onju.
Varsti uus osa.


--- eriosa -----

Siin siis pildid tegelastest Wink

Mina Wink)
Chelsea omalooming. 392-21


Jason Wink)
Chelsea omalooming. BastianBaker-600x330


Beatrix Wink
Chelsea omalooming. Zenski-trendi-sesir
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Chelsea omalooming. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chelsea omalooming.   Chelsea omalooming. EmptyNelj Juun 27 2013, 10:25

2.osa With or without love? (Secret Humans)

Sest äkki käisin ma täiega käna ja lendasin peaga vastu kivipõrandat. See oli täiega valus!Kiunatasin ja selle peale jooksis Jason kohe kohale. "Oh ma lootsingi, et sa tuled" ning võttis võluväega mu peavalu ära. "Mm. Tänan" ning astusin tema järel nõupidamis ruumi. Laual oli pudel cocat ning kaks klaasi. Pliiats & kaart. Kaardil oli mitu sinist tindi-ringi. "Niisis." alustas Jason.

"On märke sellest, et Chicagos viibivad neli erilist. Nad on, ma ei tea kas metsikud või taltsamad. " Jason kõhkles. "Või mõlemat. Me peame välja uurima.
Ma võin panna mööda, aga ma arvan , et mõlemat. Ja see võib kurjaks minna. Sa ju tead, me peame metsikud tapma ning taltsamaid õpetama." lõpetas ta.
Noogutasin. Me pidime kohe lennukile minema. Varsti. Kohe. Varsti. Natukese ajapärast.

"Ma tegin meile kolmele kaelakeed, naljakas, aga mul läks eriti palju energiat. Beatrixilt ammutasin ka. Igastahes, kui sa paned selle kaela kuulen mina su mõtteid ja sina minuomi" jutustas Jason. Ta andis mulle südamega kaelakee ning ma panin selle kaela. Sellesse oli energait ammutatud.

Jaz muigas. "Ma panin veidi energiat sissa, abivajades saad kasutada, kuigi ma tean, et sul on see suurepärane vöö mis on energiat täis aga.. jah. Sa ilmselt pahandad, et võtsin selle energia loomadelt?" sõnas ta. Ja muidugi ma pahandan, ma vihkan kui niisama võtta loomadelt. "See aitab meid, see pole niisama" kõlas äkki hääl mu peas.

Ahja Päike. See ühendus. Pööritasin silmi ja küsisin mõtetes. "Niih? millal me läheme?" vastus mis tuli üllatas mind. " Ma pakkisin asjad ära juba. Me peame homme minema. Täna ei saa. Liiga riskantne. Ma nägin üht Danella käsilast siin luusimas, noh õues. Ta kaebab ära ja Daniella saab sisse, isegi kui loitsud tema vastu töötavad. Ja nad ei riskiks enne ülehomset minekuga." vastas hääl.

Noogutasin ja vantsisin Beatrixi juurde. Andsin tallegi ta kaelakee, millel oli ristikujuline ripats. "See oleks liiga silmapaistev kui meil samasugused oleks" kõlas hoiatav hääl mu peas. Jason, kindel see.

Uurisin kella. See oli üksteist öösel. Otsustasin magama minna ja kui ma oma tuppa saabusin imestasin kuidas üks kohver mu tuppas sai. Aga muidugi. Jason.
*Hommik, jätkub*

Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Chelsea omalooming. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chelsea omalooming.   Chelsea omalooming. EmptyNelj Juun 27 2013, 11:09

Pikseldatud. Camon on. Chelsea omalooming. Cropt
Tagasi üles Go down
Aura Swag
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Aura Swag


Postituste arv : 188
Join date : 15/07/2013

Chelsea omalooming. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chelsea omalooming.   Chelsea omalooming. EmptyNelj Juul 18 2013, 01:59

Kõik on sees,
aga midagi ei tee.
Söövad aina krõpsu
isegi ei tee plaksu.

Aga kõik veel saabumas,
ega kohe andumas.
Ootan siiski veel,
äkki keegi vastab, jee.

Oi, äkki selleks Rilla,
või teada tuntud Milla?
Või siiski selleks Jack?
Mul olla on nii Mark.

Siiski avan coka,
ja mistan näpu mulda.
Mul valmis kurgi seemned
ja minna ei mõtle veel.
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Chelsea omalooming. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chelsea omalooming.   Chelsea omalooming. EmptyNelj Juul 18 2013, 02:03

Lol, mind ei mainitutki jah?
Aga hea luuletus!
Tagasi üles Go down
Aura Swag
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Aura Swag


Postituste arv : 188
Join date : 15/07/2013

Chelsea omalooming. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chelsea omalooming.   Chelsea omalooming. EmptyNelj Juul 18 2013, 02:03

Mul on luuletaja anne xD

Harry joob köögis,
Ron just räigelt öökis.
Sest avastas tema,
et Ginny pani ila.

Ja kellega, ah, ah.
Ikka Harryga, eh, eh.
Hermy ootas bussi
ja lendas vastu pussi.
Paraneb nüüd haiglas,
voolik suust väljas.

Ron põlvitab ta voodi ees.
Harry vihast täitsa kees.
Tuli välja et,
Ron ei söögi mett Razz
Tagasi üles Go down
Aura Swag
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Aura Swag


Postituste arv : 188
Join date : 15/07/2013

Chelsea omalooming. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chelsea omalooming.   Chelsea omalooming. EmptyNelj Juul 18 2013, 02:04

Yukiko Hoshi Akatsuki kirjutas:
Lol, mind ei mainitutki jah?
Aga hea luuletus!
Sa võid olla krõpsupakk xD
Tagasi üles Go down
Aura Swag
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Aura Swag


Postituste arv : 188
Join date : 15/07/2013

Chelsea omalooming. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chelsea omalooming.   Chelsea omalooming. EmptyNelj Juul 18 2013, 13:16

Ma olin eile vist väääga joobes.
Luuletus vol 2
Hermyl nina raamatus,
Ron, see kaapis äsja ust.
Harry kolab mööda poode,
koju unustab ta oote.


Luna semmib Ginnyga,
Ronny, aga dšinniga.
Hermyl raamat käest lendab,
Harry ajakeerajaga jändab.


Malfoy loitse leitab,
Neville Hermyt teietab.
Snape, see istub poti veerel,
Harryl jutt üldse ei veere.


Mollyl valmis hautis hää,
Koosneb vaid see lammastest, mää.
Siiski, Lupin maitseb seda,
Tonks ju siiski soolas seda.


Igastahes ma ei tea,
kas see tuli välja hea.
Aga vahest keegi kommib,
Ja mu piinad lõpetab.
Tagasi üles Go down
Aura Swag
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Aura Swag


Postituste arv : 188
Join date : 15/07/2013

Chelsea omalooming. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chelsea omalooming.   Chelsea omalooming. EmptyNelj Juul 18 2013, 13:29

 Ta on nii armas, hell,
Ta on valmis, iga kell.
Ta kallistab mind,
tehes kadetaks sind.


Ta hoolib minust väga, 
ta ei lähe iialgi ära.
Ma lihtsalt ootan teda,
et anda talle seda.


Selle nimeks sai Armastus,
see ei vaja kasvatust.
Aga parem, et see oleks armastus,
mitte mingi arusaamatus.


Ma lihtsalt, armastan sind väga,
Ootan tunde, et sind näha.
Ole minu, mu armas rüütel,
olen mina su armas pühvel.


Olen sinu, aastaid, hetki.
Miljoneid ja väheseid.
Alati mina, olen sinuga,
ja sina, oled minuga.


Isegi, kui see pole ilmsi,
armastust ei saa panna kinni.
See aina voolab ja voolab
nagu šokolaadijõgi.


Vahest leidub inimesi, julme ja halbu.
Nad rikuvad ja petavad, 
nad teevad kõike halba
ja soovid ära rikuvad.


Pühendus, on kahele... ei kolmele inimesele. Kahele poisile ja ühele tüdrukule, 
keda ma sõbramõttes tõsiselt armastan.
Tagasi üles Go down
Aura Swag
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Aura Swag


Postituste arv : 188
Join date : 15/07/2013

Chelsea omalooming. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chelsea omalooming.   Chelsea omalooming. EmptyReede Aug 02 2013, 23:28

Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Chelsea omalooming. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chelsea omalooming.   Chelsea omalooming. EmptyNelj Aug 08 2013, 21:44

LOL niihead luuletused
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Chelsea omalooming. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chelsea omalooming.   Chelsea omalooming. Empty

Tagasi üles Go down
 
Chelsea omalooming.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Chelsea Isabell Nebate

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool rollimängu :: Omalooming-
Hüppa: